8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • [HUN]FaTaL
    #2989
    Nem béta ez még?
  • lo9in
    #2988
    nekem másodszor sem, mégjó hogy sok rearm van :D
  • aate
    #2987
    ??? nekem A Task managerben > Win Explorer leállítása és újraindítása után eltűnt.
  • lo9in
    #2986
    nem tűnt el viszont slmgr -dlv-nél 1000 rearm helyett már csak 999 van
  • bon
    #2985
    Közbe meglett.
  • Newfronter
    #2984
    Ha minden igaz, ez lesz az!
  • bon
    #2983
    Magyar offline telepítő nincs?
  • Newfronter
    #2982
    Essentials 2012(magyar)
    Elvileg jó a link, letesztelni nem tudtam. Próbáljátok ki!
  • aate
    #2981
    NotificationDisabled 0 (nálam ) de írd be amit írtam és eltűnik a figyelmeztető vízjel, Az Action centerben továbbra is figyelmeztet !
  • lo9in
    #2980
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\SoftwareProtectionPlatform\Activation\

    és itt NotificationDisabled 0 to 1

    ez ugyanazt jelenti ?
  • aate
    #2979
    slmgr.vbs /rearm beírása Command promt admin futtatásával eltűnik az aktiválásra figyelmeztető vízjel > ReStart vagy a Win Explorer újraindítása után !
  • lo9in
    #2978
    köszi és azt hogy lehet hogy 7 napig ne küldjön felszólítást aktiválásra ?
  • lo9in
    #2977
    egyébként amikor a .netframework4.0 önálló telepítőcsomagok akartam felrakni nekem azt írta ki hogy ez a rendszer részét képezi nem kell telepíteni a 20.-3.5 meg a programok telepítése és törléséből felment , letöltötte netről amire szükség volt :)
  • aate
    #2976
    Itt kell figyelni mikor aktív, használat is ott van
  • lo9in
    #2975
    valaki nem tudja ezt a mappát feltölteni valahova és belinkelni ? átszerkeszteném amit kell ha kell egyáltalán hogy működjön de a kms szerver vacakol nem tudtam még aktiválni szóval jó lenne ha valaki feltenné :)
  • kjhun
    #2974
  • bon
    #2973
    Tudom, de én kivárok a rendszer telepítésével 15.-ig.
  • kjhun
    #2972
    De már szedhető egyelőre x64-re.
  • bon
    #2971
    Na ez nagyon örvendetes hír, így úgy néz ki 15.én leglaább nyelvi csomag formájában lesz magyar nyelv is.
  • kjhun
    #2970
    Ha, netán valaki türelmetlen már.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Csak x64-re, közte a magyar is.

    TORRENT

    Direkt Link (Kínai nyelvű!)

  • kjhun
    #2969
    Windows 8 - Kiszivárogtak a nyelvi csomagok
  • Blekk Síp
    #2968
    Nah ennek örülök. Most már minden tökéletesen működik, köszi még1x mindenkinek!
  • bon
    #2967
    Teljesen felesleges külön tűzfal virusírtó, tökélets az integrált.
  • Blekk Síp
    #2966
    Nah végül csak eljutottam oda, hogy sikerült feltenem a framework-öt és sikerült helyreállítaom a windows updatet és mint kiderült, az Eset Smart Security nem engedte netre a win updatet, ezért nem sikerült sem frissítéseket találnia, sem megfelelő drivert telepíteni a nyomtatóhoz.
    Köszönöm mindenkinek a segítséget! (=

    Még egy kérdés: ESET Smart Security 5-öt hogy lehet beállítani, hogy kiengedje a win updatet netre (igaz hiába kapcsoltam ki az ESET tűzfalat, akkor sem működött a win update, így teljesen le kellett törölnöm a Smart Securityt), vagy elég win8-nál a beépített Windows Defender és a Windows tűzfal? Vagy más vírusírtó/tűzfal ajánlás?
  • Tomy Lee
    #2965
    A win7 ccc volt mindennek az oka.Full clean uninstall és felraktam a win8 preview-t.Igaz a jelenlegi gyári driver újabb és nem lehet megnyitni a catalyst-et de van videó és tudok is felvenni videót mindent.Nincs kép vibrálás se és minden más eltünt gond amit itt írtam.
  • lo9in
    #2964
    felraktam 15 perc alatt aktiváció jelenleg nem lehetséges offline a szerver de a microsoft updatere felment nálam szedi a frissítéseket :)
  • pxxl
    #2963
    próbáltad már?
  • Tomy Lee
    #2962
    Gyorsabb,jobb,stabilabb.Egyelőre így win7 driver-el vannak hibák (ATI természetesen,NC!)mint ahogy azt sejtettem de nincs más lehetőség még ugye.Szal vannak hibák ami rossz oldalára billenti a dolgot pl:játék háttérben nem lehet nyitva ablak mert villog a kép ingame ha nyitva van bármi is,nem lehet felvenni játékból sem fraps-al semmivel,nem mutat külső progival fps-t,ablak váltás borzalmas ha teheted használd csak a win gombot amivel beadja a metro-t.
    Ezekre számolhatsz ha win7 driver-el probálkozol.Délután felteszem valahogy az ati preview catalyst-et vagy utána olvasok erősen mi lehet a baj mert itt a topikba senki nem tudja wtf van:D
    Remélem ez a w8 béta driver jó lesz mert így vannak kétségeim,valahogy hiába gyorsabb ha közben "bugos"
  • Blekk Síp
    #2961
    Egyszerűen nem kapcsolódik a Windows Update-hez. "Windows couldn't connect to the Internet to download necessary files. Error code: 0x800F0906".
  • lo9in
    #2960
    nem akarok kezdetleges önmagam lenni, de ez egyéni szocprobléma ;)
    más nem jelzett ilyesmit, szóval te nagyon tudsz valamit, de kérlek ne áruld el senkinek :D
  • Tomy Lee
    #2959
    Metro magyar.Lehetne Arabul is az se érdekelne ha lejátszana videókat de nem!!
    Ez az OP rendszer most nálam úgy van,hogy semmiféle videót nem képes lejátszani!
  • dragon11
    #2958
    Rendben, köszi!
  • júzer02
    #2957
    Üdv. Aki már használja az rtm-et az meg tudná mondani, hogy játékok, illetve gépigényes alkalmazások alatt mennyivel teljesít jobban, mint a windows 7? Ha egyáltalán jobb.
  • bon
    #2956
    Metro-s alkalmazások eddig is magyarok voltak az RP óta. Ha jól tudom a live id területi beállításait figyeli.
  • bon
    #2955
    Winyóra ránéznék a HD Sentinel programmal.
  • bon
    #2954
    control panel\programs and feature\Turn Windows feature on or off menüben tlepítsd a keretrendszert.
  • cody1994
    #2953
    Neked hogy lett magyar?
  • dragon11
    #2952
    HDD.. dejó:S
  • [HUN]FaTaL
    #2951
    Nem rendszerhiba, hdd gond többnyire, ha rendszerhiba lenne, akkor mindenkinél előjönne. Az USB-s billel sem szokott gond lenni, max a boot menüben, azt meg sokszor a régebbi biosok beallítása okozza (régen külön kellett engedélyezni a BIOSban az USBs billentzűzetet), nézd meg nálad mi a helyzet.
  • dragon11
    #2950
    Milyen hardver hibára gondolsz, mester ?

    Csak nem a Winyó fogja megadni magát?oO

    imho ez rendszerhiba..:/