8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • Newfronter
    #3029
    Menj ide: C:\Windows\System32\Licenses\neutral\Eval\Enterprise
    És nézd meg a doksiban szereplő szöveget! ;)
    Ezért.
  • dragon11
    #3028
    Nyilván nem, de gondolom előrefelé haladnak, nem visszafelé..:)
  • zola2000
    #3027
    na igen, csak régen eléggé megbízhatatlan rendszerek voltak, és akkoriban még, ma meg a windows 2000-xp óta kiforrott stabil rendszerek vannak, a windows7 is lehetett volna vista sp2.

    meg hardveresen is, régen a procik órajelét gyorsították leginkább, elérték a 3ghzs végső határt, azóta csak a magok számával, és az architektúrával trükköznek amíg lehet, aztán "vége" amíg nem találnak ki valami teljesen mást, addig nem láthatunk olyan fejlődést, mint ami annó a 90es években volt.
  • [HUN]FaTaL
    #3026
    Nem is kötelez senki, hogy mindig a legújabbat használd. 3 évente jön új verzió, régen is így volt.

    #3024: Én még egy buheráltat se láttam, mind érintetlen iso.
  • dragon11
    #3025
    S az miben lesz jobb a 8-tól ?:D
    Bakker, nem lesz minden 2.évben 10-20e rendszerre..:SS
  • tmp
    #3024
    jajj jöhetnének már az msdnn-es isok, televan a net mókolt verziókkal
  • Tomy Lee
    #3023
    Win9 developer preview-re sz.tem
  • janihunk
    #3022
    Nem, a W9-et 2 év és teszteljük.
  • tmp
    #3021
    win7re gondolsz:D?
  • janihunk
    #3020
    2 év a DP-t használjuk:D
  • bon
    #3019
    még 3 év a windows 9-ig.
  • dragon11
    #3018
    Jahm, ezt tudom.. a W9 mikorra várható, omg ?:D

    lo9in: Én pontosan ezért várok még 5napot a maival együtt.:)
  • janihunk
    #3017
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Windows.8.Core.Pro.Enterprise.9200.16384.x64.HUN-ENG.by_torko
    Valaki használta már ezt?
  • janihunk
    #3016
    Eddig is ment, BF3-mazaok szinte minden nap és se a DP se az RP vel nem volt baj.
  • lo9in
    #3015
    én csak azt várom hogy be tudjam aktiválni mint más, ha a többieknek sikerült nekem is sikerülhetne, végül is nem zavar ez a figyelmeztetés win explorer újraindítással megoldódik csak bírja ki akkor a 15-ig a windows , ha már én nem bírtam ki :)

    annyi hogy felraktam és belaktam minden szupi kivéve ezt és nem akarom újra kezdeni :)
  • bon
    #3014
    Igen a technet/msdn oldalon léővhöz már nemnyúlnak, de kétlem, hogy átcsoportosítanák a fejlesztőket WP8-ra. Már elkezdték a Windows 9 fejelsztést, kell ahhoz is az ember.
    A WP8-tól régi készüléknél túl sokat nem várnék, mert csak butítottat fogja megkapni (sajnos) a igaz WP8-at csak új készülékek kapják meg.
  • dragon11
    #3013
    Szóval 15-én jön Technetre a várva várt pillanat, s ehhez a verzióhoz már nem fognak nyúlni, igaz ?

    Ha igen, akkor már csak a WP8-ra fognak koncentrálni a W8 frissítései mellett, ugye ?[ez kb. Karácsonyra várható, nem ?]


    Kösz!
  • cody1994
    #3012
    Még nem! RTM! Még nincs kész a rendszer csak Teljes verziónál lesz támogatás!!!
  • buko20
    #3011
    Helló, Punkbuster müködik már win8-on? cod2 cod4 érdekelne multiba.
  • aate
    #3010
    BON kérlek rakd spoilerba valamiért nem rakta be !
  • aate
    #3009
    lehet szerencsét próbálni 4 [/spoiler]For Win 8 Enterprise:
    slmgr /skms 91.149.135.83:1688
    slmgr.vbs -ato

    For Win 8 Professional:
    slmgr.vbs -ipk NG4HW-VH26C-733KW-K6F98-J8CK4
    slmgr /skms 91.149.135.83:1688
    slmgr.vbs -ato
    [/spoiler]
  • aate
    #3008
    Meg nem erősített hír szerint aktív ez a kms szerver !
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    91.149.135.83:1688
  • dragon11
    #3007
    Bocs, hogy pont Neked mondom ezt, mert segítőkész voltál mindig is, de.. 15-én fog jönni hivatalosan. Mit vársz ?:S
  • bon
    #3006
    Ha ez megnyugtatt, a Microsoft majd biztos tesz róla, hogy ne tudják használni a kms szervereiket.
  • lo9in
    #3005
    istennek érzik magukat ezek a szerver üzemeltetők vagy mi ?
    24 órája kb. nem tudom aktiválni a rendszert, ennyire már ne akarjanak szerencsejátékot belőle mert hogy ők feltörték és uralkodnak rajtunk hogy nem ám akár mikor lehet aktiválni, majd ha mi azt mondjuk, ennyire ne legyenek elszállva maguktól
  • kjhun
    #3004
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Elvileg ezzel is aktiválhatod a Win 8-at. Rendszergadaként futtasd.

  • [HUN]FaTaL
    #3003
    Attól még a pontok nem növekednek, ha nem érted el a maximumot 7 alatt (elvileg). Legalábbis a Vista -> 7 váltásnál ez így volt. Ami Vistán 5.8 volt az W7-en is.
  • bon
    #3002
    Nem, én sehol se használok kompatibils módot. Hardver-ből ha van Windows 8 beta azt használom, de csak ha nem ismeri fel magától a Windows a hardver-t. Szoftvereket mind jobb egérgomb futtatás Rendszergazdaként funkcióval telepítek.
  • Tomy Lee
    #3001
    Használtam igen win7 volt rajta úgy 4 hónapig.
  • Tomy Lee
    #3000
    Mindent win7 módba kell telepíteni?
  • bon
    #2999
    SSD-t hsaználtad már más Windows-al is?
  • Tomy Lee
    #2998
    Nincs hardwer hiba minden új és jó.SSD-n van win8 az is új és a jobbik fajta.
  • Tomy Lee
    #2997
    Persze tisztában vagyok vele,hogy ez user probléma!A win8 tényleg perfekt csak egyszerüen 0 a programok és driver támogatottság hozzá még.
  • lo9in
    #2996
    részvétem, nem tudom hogy nálad mi lehet honnan jutottál hozzá ? wzt kiadás ?
  • bon
    #2995
    Pedig így van, nálam több logitech eszköz is van, egyikkel sincs gond. Hardver hibákat kizártad, különösen a winyót?
  • Tomy Lee
    #2994
    Teljesen behalt megint az egész catalyst-em a logitech driverek és még pár minden,alig indul el valami.Nagyon korai még ez a win8 téma.Októberig felejtős lesz ez nekem úgy látom.Azt se tudom elhinni,hogy másnál jó minden na mind1.Megcsinálom mennek a dolgok aztán egy idő múlva összeomlik.Most már így marad egyelőre hátha találok okosságokat a neten,legalább unaloműzésnek jó lesz addig:)
  • lo9in
    #2993
    nem hinném ennyiből mindenre többet ad mindennek 9,9 a határa :)
  • bon
    #2992
    Élményindex azért adott többet a procidra, mert a pontozás határát is kitolták.
  • lo9in
    #2991
    nagyon jó ez a rendszer, csak már legyen aktív a szerver :/

    elég durva hogy csak 350MB ramot eszik üresjáratban driverek pl. ccc telepítése után is (updaten talált amúgy nekem gamepad driver meg ATK win8 drivert) :)

    nekem semmi bajom nincs a 12.6whql catalystal, és úgy egészében minden jó és szép

    remélem nem hiába türelmetlenkedtem és tényleg ez lesz a 15-én megjelenő iso-ban is :)

    5ből 5 játék megy rendesen 3nál a fraps is működik :)

    élményindexben a procim kicsit többet kapott mint 7en

    ssd és uefi ide vagy oda de nekem 20 másodperc alatt bootol ebből 15 maga a windows töltés kezdete és a start screen közti idő

    pedig csak sata II winyóm abból se a leggyorsabb és hagyományos biosom van :)
  • bon
    #2990
    Nem úgy tűnik: link