8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • bon
    #3756
    Megnyugodhatnak az Adobe flash player frissítést várok: link
  • janihunk
    #3755
    Hát nem hiszem hogy az a probléma.
  • bon
    #3754
    A 3gb hely az elég kevés.
  • janihunk
    #3753
    100/100 35C° Az baj ha a C-n csak 3gb van szabad? De tegnap is csinálta amikor még 6gb volt.
  • bon
    #3752
    Biztos, hogy memória? Én ránéznék a winyóra is a HD Sentinel programmal.
  • janihunk
    #3751
    Nem mer mire úgy kilép kb 2 óra. Még így is mihelyt elkezd a vinyó pirosan villogni meg akadni a játék érzem hogy baj van és alt+f4. Így is 3 perc mire kilép. És csak újraindítás segít a ramon.
  • bon
    #3750
    Játék bezárása nélkül nézded a feladatkezelőt?
  • janihunk
    #3749
    Miért van az hogy elkezdek játszani a BF3 mal és 14-30 perc múlva valami megeszi a ramot? Feladatkezelőbe semmi nem használ annyit még is 94% on van a ram. Rendszer 1 hetes defender nem jelzett semmit. RP.
  • aate
    #3748
    akkor még egyszer részletek itt
  • aate
    #3747
    Az alább linkelt ,,nem hivatalos update " win 8 legújabb Flash frissítésről
  • bon
    #3746
    Miért ne hasonlítanám, processzor mag és memória kezelése sokkal hatékonyabb a Windows 8-nak, így futthat jó teljesítményel, sőt jobbal is mint az XP. egyáltalán nem lassúak a Virtuális gépek, van Vista, Windows 7, XP de egy Windows 8 cp teszgépem is a munkahelyemen. 2gb memória van bellítva a virtuális gépeknek és egy raid 0-as kötetten vannak.

    Amúgy megnéztem a Microsoft Account-omon a vásárlási előzményeket és úgy néz ki valóban 2,99 ft.
  • [HUN]FaTaL
    #3745
    Ne viccelj már. Egy XP-t hasonlítasz egy win8-hoz, win8nak azért nagyobb a vasigénye. És kb 2x lassabb, mint a natívan futtatott rendszer.

    #3744: Nem $2,99?
  • bon
    #3744
    Valóban lehetséges, hogy az áruházban letölthető pinball fx2 plusz asztalok ára csak 2,99ft/asztal?
  • bon
    #3743
    Megjöttek az e havi frissítések, jó telepítést!
  • bon
    #3742
    Dehogy lassú, megfelelő hardver kell alá (megfelelő hardver alatt min 2 magot és legalább 4gb memóriát értek, tehát semmi extra). Munkahelyemen napi szinten futtatok XP-t napi több órát, kompatibilítási okokból, nyomtató és szoftver kompatiblítás miatt, gond nélkül üzemel.
  • [HUN]FaTaL
    #3741
    Virtuális gépen szerintem szar. Lassú. De megoldásnak megoldás. :)
  • bon
    #3740
    Vagy Virtuális gépet használ.
  • [HUN]FaTaL
    #3739
    Persze és dual bootot fog tartani. Valószínűbb, hogy magasról szarik egyelőre a win8ra.
  • kifli
    #3738
    Nem, használja a rendszert fejlesztésre, aztán ha már végzett űljön vissza a win7 elé, a mindennapi használatért.
  • [HUN]FaTaL
    #3737
    "Nem a mindennapi használatra adják ki ennyivel hamarabb."

    Persze, mert egy fejlesztő nem használja a flash playert, csak egész nap kódol, akkor neki legyen csak lyukas a rendszere. :D
  • kifli
    #3736
    Azért teszik hamarabb msdn-re, hogy mire megjelenik mindenki számára a rendszer, már legyenek rá programok, a fejlesztők hamarabb megismerhessék stb.

    Nem a mindennapi használatra adják ki ennyivel hamarabb.
  • [HUN]FaTaL
    #3735
    Tökmindegy, ugyanannyit (vagy mégtöbbet) fizet az MS-nek mint az utcáról beesett vevő. Ezért illene supportálni a rendszert, vagy akkor tegyék ugyanakkor az MSDNre is.
  • kifli
    #3734
    Fejlesztők nem casual vevők. Ezért is érhető el a rendszer ott megjelenés előtt.
  • aate
    #3733
    Windows 8 frissítések :LOG
    Nem linkelem mert nem hivatalos updaten jön ! Adobe Flash Player verzió is frissül. A Build szám is változik : 9200.16399.amd64fre.win8_gdr.120820-2123
  • KranaZoli #3732
    Mit gondolsz ezek után? MS-nél is megjelenés egy terméknél az MSDN "média"?
  • [HUN]FaTaL
    #3731
    Persze, hát az MSDN meg Technet előfizetők azok nem vevők. lol :D
  • kifli
    #3730
    Vevők kezébe még nem kerülhetett a termék, így rájuk nincs is veszéllyel.
  • skinnyman
    #3729
    Lehet magyarazkodni de egy ilyen kritikus biztonsagi rest bevallottan honapokig nem javitani az nonszensz. Ha az az oka amit mondtal, akkor is, ez igy semmikeppen nem helyes, ilyen dolgokkal nem szokas viccelodni, ez meg meg viccnek is rossz.
  • kifli
    #3728
    Az is elképzelhető, hogy a sok ingyenélő miatt lesz így, mert sokan akik nem veszik meg, kinyomják a frissítéseket, hogy nemhogy elbassza az aktiválását. Így viszont nekik lesz egy nagy biztonsági rés a gépükön.
  • MerlinW
    #3727
    Full screen, de esc-el bezárhatod. Nem értem miért zavaró.
  • [HUN]FaTaL
    #3726
    A probléma avval van, hogy a hiba réges rég ki van javítva, csak a microsoft szarik feltenni a rohadt flasht az updatere, pedig szerintem nem lenne valami nagy munka. Az egész hisztéria meg azért van, mert beleerőszakolták a PC-s verzióba a semmire nem való metros IE-t.
  • skinnyman
    #3725
    Pl mert egy tatongo kritikus biztonsagi resz van az uj windows alapertelmezett bongeszojeben es basznak barmit csinalni? Honapokig ISMERT kritikus biztonsagi resz szerintem biztosan nem volt semmilyen Adobe cuccban. Max hetek alatt szerintem mindig javitottak, de ilyen szintu hibakat inkabb napok alatt.
  • bon
    #3724
    Miért lenne tömeghisztéria? Nem egyszer fordult már elő, hogy hónapokig volt kritikus biztonsági rés az Adobe termékeiben és nem érdekelte a fejelsztő céget az Adobe-ot.
  • skinnyman
    #3723
    Mar elotted is irtak, de ez ugyanugy a full screenes metros szart hozza a pofamba, szoval semmit nem segit. Azota felraktam a classic shell-t, es azota nem is lattam a metro-t, egybol desktopba bootol a gep, van start menu, stb, bodotta van.

    bon: "Tehát nem csoda, hogy a felbukkant hibát csak október 26 után fogják javítani, mert akkor fog érinteni több milió felhasználót a probléma. "

    Jaja, miert is javitanak a hibat amig keveseket erint, megvarjak amig tobb millio felhasznalot fog erinteni, raer majd akkor javitani amikor tomeghiszteria lesz es milliok gepeit fertozik meg. Kurva logikus :D
  • MerlinW
    #3722
    WIN+Q és Win+W
  • bon
    #3721
    Nem érted a lényeget, msdn felhasználók mennyisége elenyésző (illegálisan letölthető msdn iso-k nem bele számítandó!) fejlesztésre használhatóak. Tehát nem csoda, hogy a felbukkant hibát csak október 26 után fogják javítani, mert akkor fog érinteni több milió felhasználót a probléma.

    Flash hibáról meg annyit (sőt adobe cég termékeinek hibájáról), hogy valamikor negyed évet kell várni a javítására ami az összes böngésző vagy adobe terméket használót érint, nem csak IE-t.

    Ha már kereskedlemi fogralomba lenne a Windows 8 akkor tuti javítva lenne a hiba hamarabb mint a mostani eset.

    Flash beleintegrálása a böngészőben meg kényszermegoldás volt a felhasználói igények maitt, mert alapból nem volt flash támogatás a modern ui-s böngészőben.
  • [HUN]FaTaL
    #3720
    Jó de ez egy 7770 és kaka a driver. Bár lehet önmagában szar, nem néztem a 12.8-at még win7 alatt.
  • kifli
    #3719
    lehet olyan funkciók foltozásán dolgoznak, amit használnak is majd a juzerek :D
  • skinnyman
    #3718
    Azt tudom hogy az amd sara, irtam is anno, attol meg gazos.
    Abban valszeg igazad van hogy a legtobb fejlesztonek edesmindegy az ie-vel kapcsolatban barmi. De olyat nyilatkozni, hogy egy ilyen szintu biztonsagi reszt meg legalabb masfel honapig befoltozatlanul es leszarva hagynak azert nem semmi...
  • pxxl
    #3717