8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • dragon11
    #3956
    a processzor talán a legkevesebb, de miért nem rendes w8 lesz az olcsóbbikban ?
  • bon
    #3955
    Két fée Surface fog megjelenni, RT és Pro váltoazat, ha jól tdom a prób nem október 26.-án fog megjelenni. A két legfontosabb különbség a proceszor, az Rt-ben ARM-lesz míg a Proban egy Corei5-ös. A Pro-ban normál Windows 8-lesz, meg az RT-ben az ARM-es változat.
  • dragon11
    #3954
    Egyébként mi a különbség a 2 táblagép között? Mert 2 jön, nem ? vagy több ?:D
  • bon
    #3953
    Nagyon remélem, hogy a korábban felreppent 350$-os ár (még ha nettóban is) valós lesz és nem 1:1-ben váltják át euróra.
  • dragon11
    #3952
    Te, mint szaki mennyire saccolod úgy magadban ?:)
  • bon
    #3951
    Én még a Surface rt tábla árának bejelentését várom.
  • dragon11
    #3950
    már várom nagyon.:D
  • bon
    #3949
    Sőt október 25.-én New York-ban lesz a hivatalos bemutató.
  • dragon11
    #3948
    nah, még 11 nap a mait leszámítva..
  • Balazs15
    #3947


    ez a hiba miért van ?? metro felületröl csak egy számot enged játszani de amint lejátszási listában van nem játszik le semmit !!!!
  • Evin
    #3946
    Ajánlott felrakni, amennyiben van Win8-hoz driver.
  • Balazs15
    #3945
    hello

    win8 alatt szükség van ezekre: Intel chipset sriver,Irst,intel management engine components,intel graphics driver,optimus graphics. felraktam öket és most párhuzamosan fut a dedikált meg az integrált videokártya is ? (asusk53laptop) vagy ezeket felsem kell rakni...?
  • MerlinW
    #3944
    Elvileg 20-25k lesz a Pro.
  • Jaka923
    #3943
    Van már róla hír, hogy mennyibe fog kerülni hazai üzletekben a Win8?
  • k0trapali #3942
    Srácok!

    Lehet valahogy engedélyezni, hogy digitális aláírás nélküli driver-t is tudjak telepíteni a gépre? Telefonomhoz kéne felraknom egy életmentő meghajtó progit, de nem engedi mert nincs neki digitális aláírása! Windows 7 alatt megkérdezte, hogy biztosan akarom e telepíteni, de itt le se szXrja!
  • [HUN]FaTaL
    #3941
    Nem lehet már kulcs nélkül telepíteni, nincs 30 napos türelmi időszak.
  • bon
    #3940
    Töltsd le a hivatalos kipróbálható változatott, az felfog települni.
  • Jammer
    #3939
    Sziasztok, egy kérdésem lenne hozzátok.

    A gondom az, hogy amikor telepíteni szeretném kéri a serialt és ezt sehogy sem lehet kihagyni, mint a WIN 7 esetében. Ezt az iso-t próbáltam telepíteni a lemezről bootolva és win 7 alól indítva is. Eredmény ugyanaz... Egy másik vinyóra szeretném telepíteni amin semmi nincs jelenleg. Lemezről bootolva még a particio választás előtt kéri a serialt, szóval odáig el sem jutok de win 7 alól indítva a választás után kéri és onnan már nem megy tovább... Az említett vinyóra felraktam egy win 7-et is és onnan próbáltam frissíteni 8ra, eredmény ugyanaz.

    Nyilván nem eredeti a windows amit telepíteni próbálok de nem hiszem, hogy ezzel egyedül vagyok. :)

    Microsoft Windows 8 Enterprise N x64 HUN MSDN
    hu_windows_8_enterprise_n_x64_dvd_918058.iso)

    Valakinek valami ötlet esetleg?? (2 különböző win 8 N entreprise -t is kipróbáltam kb 100mb az iso fájlok mérete közötti különbség)

  • k0trapali #3938
    Okos! Nagyon okos!
  • bon
    #3937
    Sőt újra is indítja a gépet 2 nap után.
  • k0trapali #3936
    Én mióta felraktam a rendszert nem is láttam az ápdétet! Frissít magától?
  • aate
    #3935
    Egy újabb fontos frissítés érkezik az updaten keresztül !
  • 84972288
    #3934
    Bocs, neked akart válasz lenni az előző. (utólagos szerkesztést még mindig nem képesek megoldani)
  • 84972288
    #3933
    http://www.dirtywindows.hu/forum/10-533-1 Win8 aktiválva
    Ajánlom olvasgatni a hozzászólásokat is, van egy-kettő hasznos.
    ( http://www.dirtywindows.hu/forum/10-549-1 Egyéni telepítő készítése)
  • k0trapali #3932
    Színtémát átállítod és választasz másik hátteret a gyáriak közül. Nekem pl megvan ez a háttér.
  • [HUN]FaTaL
    #3931
    Témát átállítod és kész. Nekem kékek a csempék. :)
  • KranaZoli #3930
    Kék csempékre nincs 5leted?
    Vagy lehet, hogy Nekem is kék mind1ik? :D

    Több hete nem ültem a Win8-as notim és gépem előtt... Lehet ám Nálam is kék, csak a Metro-s ikonok vegyesek. (már nem emléxem...)
  • [HUN]FaTaL
    #3929
    Én sem tudom, de szerintem van, a kommentben is írja, hogy az ms alkotta a hátteret.
  • KranaZoli #3928
    Volt ilyen gyári háttér is? Ha igen, akkor nem emléxem. Nem csodálom, mert annyira semmit mondó hátterek voltak, hogy 1x néztem csak a választékot még vmikor a RP megjelenésekor.
  • [HUN]FaTaL
    #3927
    Ott vannak a gyári hátterek a beállításokban, ki lehet választani. egyéni háttér nincs, ezek meg rusnyák mint az állat :D
  • KranaZoli #3926
    Akkor ez most csak vmi fiktív képernyőkép?

    A csoportokat köszi, nem ismertem még.
  • bon
    #3925
    Háttér egyenlőre sehogy, külön csempesz alkalmazástól függ,kategóriák elkészítése meg a jobb alsó sarokba viszed az egeret lesz ott egy minusz jel, megnyomod a képernyő tartalam összemegy és a csoporton jobb gombot nyomsz, hogy kijelöld és a megjelenő menüben a csoport névre kattintasz, majd beírod.
  • KranaZoli #3924
    Ezt szerintetek hogyan?

    - háttér;
    - kék csempék;
    - ill. vízszintesen felsorolva "menüpontok", hogy programok; office 2013; stb...
  • bon
    #3923
    Úgy gondolom nincs, ösrégi változat, és nem kisérletezgetnék, mert megfeküdheti a rendszer gyomrát. Használd a rendszerbe integráltatt.
  • aate
    #3922
    Szerintem nincs.
  • retroid
    #3921
    Van valamilyen lehetőség h mégis ezt a verziot tudjam futtatni most?

    Mert ezzel 180 napos kulcsot kapok :D
  • bon
    #3920
    Nem kompatibils, használj újabbat, vagy maradj a beépített Defendernél.
  • retroid
    #3919



    Ilyenkor mivan?
  • aate
    #3918
    Build is változott : 9200.16424xxxx 120926-1855
  • aate
    #3917
    Arra kell még ügyelned a windows 8-at egy másik üres partícióra telepítsd, minimum 30 - 40 GB legyen. Win 8 telepítésekor válaszd -CUSTOM- telepítést. Részletes leírás itt.