8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • janihunk
    #3996
    pff az cép.
  • aate
    #3995
    Semennyire KÉP
  • cody1994
    #3994
    nekem se fog én utáltam az aerot jobb hogy nincs benne
  • janihunk
    #3993
    Am elvileg az aero Lite oit be lehet kapcsolni. Az milyen szinten átlátszó?
  • aate
    #3992
    Hidd el nem fog hiányozni az aero !
  • janihunk
    #3991
    Lehet fel kéne tennem nekem is az RTM et. Csak az aero ra lenne már megoldás. Ami normálisan is müxik.
  • bon
    #3990
    160-170 alatt nem számolnék rá, pláne, hogy nálunk kapható se lesz, a Microsoft store-ból meg nem szállítanak hozzánk.
  • aate
    #3989
    Azon kívül,hogy néha egy-két metros ap lefogyott nem volt gondom nekem sem vele. A frissítő csomag óta meg még app hiba sem volt.
  • hurkaur
    #3988
    Szerintem nem akartak "hazon" belul nagy konkurenciat allitani a gyartoknak..
  • aate
    #3987
    A 200 dolcsis ár az akkor elég nagy kamu volt. Itthon 140 e alatt biztos nem lesz még a legolcsóbbik sem. ARM procis tabletért meg drága.
  • bon
    #3986
    Közzétették a Microsoft Surface Rt táblagép árait: link

    Szerintem nagyon drága lett.
  • bon
    #3985
    Ez baromság, mióta elérhető msdm-en azóta használom két gépen is, nincs gond vele.
  • janihunk
    #3984
    De am ahogy olvasgatom a fórumokat az RTM még rosszabb instabilabb mint az RP. Tényleg?
  • bon
    #3983
    Nem
  • bon
    #3982
    Megvásárolod október 26 után, vagy vásárolsz egy msdn, technet előfizetést és letöltőd.
  • janihunk
    #3981
    Ami most kijön 26. án az különbözni fog valamiben az MSDN RTM től?
  • Evogordon
    #3980
    Sziasztok
    Tegnap feltettem a windows 8at h kiprobaljam de nem tudok temat valtoztatni meg semmit emrt aktivalni kene. Van valami modja az aktivalasnak?
  • cody1994
    #3979
    annyira nem nagyon akarok vele játszani néha bf3 a cod az megy más úgy nem nagyon van :D
  • MerlinW
    #3978
    Van. Magyar torrentoldalakon találsz, de az angolhoz is tölthetsz le Magyar MUI-t.
    Személyes véleményem, ha játszani szeretnél, még nem váltasz W8-ra. Nyomogatni jó, de még távolról sem áll készen a rendszer napi szintű használatra. Punkbuster porblémák, driver problémák, fejlesztői eszközök sem mennek mind rendesen, Adobe cuccok is nyögvenyelősek. Várd meg amíg megjelenik, de ahogy korábban már tanácsoltam, várj 3-4 hónapot.
  • cody1994
    #3977
    csak kérdés hogy van-e magyar belőle :S
  • MerlinW
    #3976
    Még nem lehet aktiválni és pro-t tölts, ne enterprise-t.
  • cody1994
    #3975
    Üdv! lenne 2 kérdésem de az offba megy
    Első kérdés hogy a win8 alatt megy-e a bf3?
    2. Most töltök egy enterprise_n verziót és hogy lehet-e valahogy aktiválni?
  • bon
    #3974
    Surface reklám:



    Windows 8 reklám:



    Surface ára állítólag ma fog kiderülni.
  • KranaZoli #3973
    Nem tettem fel új Realtek LAN driver-t, amíg nem kezdtek el jelentkezni a lentebb említett hibák. Miután jelentkeztek akkor is csak azért, hogy hátha...

    Egyelőre visszadobtam a Seven-t. Marad az, amíg nem lesz Realtek LAN-hoz is Win8-as.

    Ui.: Most nem azért, mert Seven alatt nincs probléma, de vhogyan bejövősebb a 7-es Nekem. :O
    :)
  • bon
    #3972
    Természetsen csak a hardver-re vontakozik ez a kijelentésem. A gyáró oldalát meg érdemes figyelgetni október 26 után, hátha készül Windows 8-as dirver.
  • bon
    #3971
    Kékhalálozik a gépe a jelenlegi driverral.
  • MerlinW
    #3970
    Mi a baj az integrált Realtek-el? Vagy külön kell kártya LAN-hoz?
    Egyébként ha rám hallgatsz minden új OS-t megjelenés után minimum fél évvel kezdesz el használni. Sok mindentől megkíméled magadat.
  • bon
    #3969
    Es esetben törölni kell a drivert és nem szabad engedni az Update-ről telepítést.

    Amúgy az én hálókártyámmal nincs gond, de van is itthon tartalék, de venni is akarok még egyet, mert a hyper-v hez kellene.
  • KranaZoli #3968
    Neked, Nektek van?
    Ám, korábban is ez volt benne és nem volt ilyen hiba. Még a WU frissítések mentek fel, az újabbak...
  • bon
    #3967
    Én vennék egy külön hálókártyát ami min. Windows 7 kompatibilis, valami nevesebb fajtát.
  • KranaZoli #3966
    Hi!

    Mostanában elég sokszor van ilyen hibám:

    DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL (ndis.sys)

    Ugyanezt írja ki Nekem is, vagyis:

    "Your Computer ran into a Problem and Needs to Restart!
    For more Information Search DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL (ndis.sys)"

    Amit frissítettem mostanában: Avast és nVidia driver. nV fórumban nem olvastam ilyen problémát, Avast-pt még nem néztem. (legfrissebb BÉTA Avast!)

    Rákerestem gúgliban, de főképp LAN hibára utalnak a cikkek. Ahhoz meg nincs Win8-as driver. Az volt fent, amit Win8 feltett. Most lecseréltem az utolsó Win7; Win8 Server-es driver-e. Vkinek hasonló, akár korábban is pl. Win7-nél volt?

    Ilyen LAN van a gépemben...
    Win7 and WinServer 2008 R2 Driver 7.061 2012/9/28

    Ha újra előjön, akkor nem fogok sokat pöcsölni vele. Vagy visszamegy a régebbi nV driver; vagy a Win7. Win8-al vhogyan nem nagyon sikerül kibékülnöm amúgy sem.
  • lck
    #3965
    link
  • torok6
    #3964
    Sziasztok! Hol lehet beálitani hogy indításnál ne kérje mindig a jelszót?
  • KranaZoli #3963
    Előrendelhető a Windows 8, kiderültek az árak
  • [HUN]FaTaL
    #3962
    Igen az való egy tabletbe. Az összes jelenleg kapható tab arm procival rendelkezik.
  • dragon11
    #3961
    akkor bocs.:S

    és ez kell egy tabletbe, szerinted ?
  • bon
    #3960
    Pontosan.
  • [HUN]FaTaL
    #3959
    Mi nevetséges kifogás?

    ARM architektúrán a büdös életben nem indítod el az x86-os appokat, ezért a desktop felesleges.

    Az olcsóbb surface pont attól olcsóbb, hogy olcsóbb hardver van benne.
  • dragon11
    #3958
    ez sztem nevetséges kifogás
  • aate
    #3957
    Mert a "rendes''Win 8 a hardver erőssége végett teljeskőrű asztali felülettel. Az RT-s ARM pedig csak Modern ui -val.