8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • bon
    #4036
    Nálam minden probléma nélkül üzemel, legújabb változat van feltelepítve a skype oldaláról.
  • Solt
    #4035
    Az eseménynaplóban nem találtam semmit... csak olyan bejegyzés születik, hogy a rendszer úgy indult újra, hogy előtte nem állt le megfelelően... :S
  • Evin
    #4034
    Meg ott az eseménynapló is.
  • Solt
    #4033
    Urak!

    Egy játék váltakozó időközönként merevre fagyasztja a gépem. Semmire nem reagál, csak a reset segít. Elkezd laggolni az egérkurzor, majd rá 1-2 másodpercre merevre fagy. ( ugyanezt ezt csinálja W7-n is )

    A kérdésem az lenne, hogy miképpen lehetne kideríteni a fagyás okát? Az a bluescreen figyelő program ilyenkor is csinálna log fájlt?
  • k0trapali #4032
    Simán a hivatalos oldalról töltöttem le. Kért ott egy bejelentkezést aztán le lehetett tölteni. Feltelepült és azóta hibátlanul működik... ez volt másfél hónapja.
  • rastachris22
    #4031
    elnézést *ahhoz
  • rastachris22
    #4030
    Esetleg azt a verzióhoz, amit te használsz, letöltési linket tudsz adni? vagy skype oldaláról húztad le?
    Amúgy azt írja, hogy Skype has stopped working, mikor be akarok jelentkezni.
  • k0trapali #4029
    Nálam minden gond nélkül fut minden nap.
  • rastachris22
    #4028
    Üdv srácok!
    Tapasztaltatok már olyat, hogy a skype nem akar működni win 8 alatt? ha igen akkor van valami mód arra, hogy életre kelljen? örülnék ha holnapig meg tudnám csinálni.
    Előre is köszönöm a segítséget.
  • skinnyman
    #4027
    Meg a Microsoft eladoi sem tudjak a 8 es RT kozti kulonbseget.
    Szep kis kaosz lesz itt.

    "I really like Windows 8 and think Windows RT is a great long-term play against the iPad and other tablet challengers. But any excitement Microsoft generated around this launch will be squandered when people realize they just bought something that looks like Windows 8 but comes with even fewer apps than Windows Phone. That’s not a recipe for success, it’s a recipe for disaster. And I’m tired of cleaning up the mess." link
  • k0trapali #4026
    Windows 8 RP Gyakori kérdések

    Itt megtalálod a kérdésedre a választ.
  • slime001
    #4025
    Biztos volt már kérdés, de most nincs időm utánaolvasni. A Windows 8 telepíthető Windows 7-re úgy, hogy az adataim ne vesszenek el csak a rendszer frissül? Vagy muszáj lesz csinálnom egy másik partíciót?
  • Arthur1
    #4024
    Már mindenen teljes hozzáférés van, de rg belépés után program futtatási hiba(5) kapok innentől vége...
  • bon
    #4023
    Szeribtem neked inkább a jogosultásgokat kellen beállítani a felhasználódohoz.
  • aate
    #4022
    sajnos a legfrissebb (win 8-as ) driver után is ez van Nvidia 8500 GT.
  • Arthur1
    #4021
    Sziasztok! Hol van a Egyszerű fájlmegosztás kibe kapcs a w8 ba?
    Mert nem tudom a win7 64 bites fájlokat használni.
    Hozzáférés letiltva csak rg ként....
    Köszi
  • bon
    #4020
    Szerintem igen.
  • Máté94
    #4019
    Nekem is hasonló van AMD-vel, Megbízhatósági előzményben megnézheted.
  • aate
    #4018
    Ez Vga Driver hibára utal szerintetek is ? Kép
  • MerlinW
    #4017
    Miért nem telepíted újra a live-ot?:)
  • kifli
    #4016
    kicsit bohóckodtam xlive-al, és sikerült törölnöm a biztonsági mentést.


    valaki tud nekem küldeni xlive.dll-t? systeam32 és syswow64 mappából is kellene. Előre is köszi :D
  • MerlinW
    #4015
    Világos. W7-en megy a CS4 és a CS6 is. W8 csak a CS6. W7-el az égvilágon semmi probléma nincs, W8 semmivel sem tud többet (illetve minimálisan). Ezért, személy szerint mint szaki és mint felhasználó sem látom értelmét a váltásnak. Természetesen ha lesz értelme, akkor majd váltok.
  • kifli
    #4014
    azért írtam, mert azt mondtad, hogy kb fél évvel a megjelenés után érdemes csak váltani. De fél év múlva sem fog működni cs4, ha valakinek ez szempont, akkor annak akkor éri meg csak váltani, ha újabb verziót vásárol a programból. (illetve hátha adobe kidob a patchet)
  • MerlinW
    #4013
    Nem nagy kaland, egyébként sem terveztem a W8-ra való váltást. Hálisten semmi sem indokolja.
  • kifli
    #4012
    van egy olyan érzésem, hogy cs4 a későbbiekben sem fog sokkal jobban működni :/
  • MerlinW
    #4011
    Nincs most arra negyedmillióm:)
  • kifli
    #4010
    cs6 nem :)
  • MerlinW
    #4009
    Ha nincs igényed a jövőbeli frissítésekre és megelégszel egy béta állapotú OS-el, hajrá.
  • MerlinW
    #4008
    Nekem a CS4 fagyogatott.
  • Evogordon
    #4007
    Ha toltok le valamit es kinyomom azt a savot alul a close gombbal aztan h tudom megnezni h hol tart a letoltes?
  • janihunk
    #4006
    Hát szerintem az RP gyorsabb. Megy is vissza.
  • kifli
    #4005
    pb-nek semmi gondja win8-al :)


    Ahogy eddig egyik adobe terméknek se, amit használok.
  • k0trapali #4004
    Hm.
    Kár, hogy ilyen drága lett pedig karácsonykor akartam venni egy táblát és mivel tetszik a Windows 8 gondolkoztam Surface-en, de így elég esélytelen... Telefonom már csere alatt áll igaz csak 7.5-ös rendszerrel.
    Mindent Windowsosítok Már csak a család laptopjára kell rácsempésznem a 8-as rendszert és kész is a tervem.

    Megjelenhetne Windows 8-al olcsóbb tablet is! Díjaznám!
  • bon
    #4003
    Jól néz ki belülről.
  • aate
    #4002
    Érdekes részletek a Surface készítéséről. Link
  • [HUN]FaTaL
    #4001
    Nekem egyik sem kell, semmi haszna nincs. Van okostelefon meg laptop.
  • bon
    #4000
    Pénzem lenne rá, de ennyit nekem nem ér, max 100ezret érne meg. Androidos tabletem van, inygen kaptam, pénzt nem adnék érte. Ipad megnem kell, van a családban, szintén túlárazott termék.
  • [HUN]FaTaL
    #3999
    Szerintem elég csúnyák az ablakok a win8-ban, az aero sokkal esztétikusabb. Bár tény, hogy használat közben nem igazán hiányzik az aero.


    Egyébként van már windows 8-ra daemon tools sptdvel? Ha igen, akkor lehet, hogy visszarakom.
  • [HUN]FaTaL
    #3998
    Ennyiért a kutya nem fogja megvenni. Akinek van pénze az ipadet vesz, mert esetleg arra már appjai is vannak, meg bejáratott platform, akinek meg nincs pénze annak erre se lesz és ha tabletet akar vesz egy droidost. Nagy kár, mert nekem ugyan eszemben sincs tabletet venni (nincs rá szükségem), de a verseny az mindig jó.
  • hurkaur
    #3997
    Hat nalam az egyik legfobb pozitivum a windows 8 kapcsan az volt, hogy vegre kivagtak ezt az aero marhasagot.. elhiszem hogy lehet vele villogni, de baromi igenytelen..