8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • xxx007
    #4076
    Még mindig semmi ...
  • bon
    #4075
    Windows 8 bemutató hamarosan kezdődik New York-ban: link
  • bon
    #4074
    Igényeltem egyet, jelenleg nincs szükségem rá, de még jól jöhet.
  • [HUN]FaTaL
    #4073
    Mert így döntött az MS.

    Az XPből külön Media Center Edition volt, a Vistában a Home Premiuimban és az Ultimateben volt benne (Businessből kihagyták), Win7 alatt pedig home premiumtól felfele.

    Most meg úgy döntöttek, hogy fizessen, aki akarja használni, de azért mégis elérhetővé tették 3 hónapra ingyen, így, akinek kell az most rákattint azt kész.

    Most perpill nem használom, de később még jól jöhet.
  • [HUN]FaTaL
    #4072
    Fél óra kell neki kb.
  • dragon11
    #4071
    :D és mért fizetős ?:O
  • MerlinW
    #4070
    Jaja, immár 6 éve:)
  • dragon11
    #4069
    omg :D mik vannak.:D
  • MerlinW
    #4068
    Én DigiTV nézésre használom, egyébként media center TV-re. Mint pl. a Boxee.
  • dragon11
    #4067
    mire jó a media center ?
    am fizetős lesz ?:O
  • xxx007
    #4066
    Megrendeltem a kódot,de még semmi...
  • [HUN]FaTaL
    #4065
    Ingyen média center január 31-ig:

    link


    Csak e-mail címet kér, pro verzióval működik.
  • bon
    #4064
    Elérhető a Windows 8-ra optimalizált skype. A skype és a messenger fiók (microsoft accoun) összekapcsolható így egy programmal kezelhető az eddigi fiókok.
  • Solt
    #4063
    Picit gondold előbb végig. A W8 még meg sem jelent, a kártyád pedig már nem mai darab...

    Ha te lennél a fejlesztő, akkor nálad egy több éves kártya és egy még meg sem jelent operációs rendszer lenne a központi kérdés?
  • xxx007
    #4062
    Ja,mikor?
  • [HUN]FaTaL
    #4061
    Feltolod a win7 drivert hozzá és ugyanúgy működik.

    Legacy driver lesz a 4k-ra, WDDM1.1-gyel.
  • xxx007
    #4060
    Most már kezdek begurulni:

    újabb Catalyst jelent meg 12.10-es ,de HD4000-es seriára semmi,még jó hogy megvettük a szarjukat , legközelebb Nvidia az tuti ...
  • aate
    #4059
    800 dolcsi mire ideér az kb 200 ezer forint !
  • hurkaur
    #4058
    Ellenben nem draga, de ez ugye szubjektiv.
  • aate
    #4057
    Ez meg még csúnya is ennyiért!
  • hurkaur
    #4056
    http://prohardver.hu/hir/acer_iconia_w700_windows_8_tablet_bearazva.html
  • aate
    #4055
    Windows 8 veszte a hozzá való érintőképernyős készülékek ára lesz !
    Asus Vivo Tab 64GB-os 230 - 300 ezer Ft !
  • [HUN]FaTaL
    #4054
    Akkor is durva, hogy még olvasásra sem engedi visszanyitni. Ráadásul én biztos nem bíznám a komplett céges levelezést, dokumentumkezelést egy harmadik félre. De még a magánt sem. :)
  • bon
    #4053
    Elég nehéz elfelejteni a befizetést, lejárat előtt már 1 hónappal ott pampog az admin felületen észrevehetően, de az utolsó két hétben is több email küldözget az admin(ok)-nak.
  • [HUN]FaTaL
    #4052
    "igen jó áron, mert alapból 5 gépre telepíthető"

    5 gépre de évente fizeted. A céges licencre ez nem vonatkozik, ahogy az oktatási csomag sem. Otthonra kb. senki nem vesz officet szerintem, a cégeknek a 365 meg drága ráadásul ha elfelejted befizetni simán letilt és buktad az összes doksid amíg nem fizetsz.
  • bon
    #4051
    igen jó áron, mert alapból 5 gépre telepíthető, jár hozzá havi 60 perc skype hívás, pluszt 25gb tárhely, és ha jól emlékszem Pro csomagú office. Elérhető lesz 80 dolláros/4év oktatási csomag is.
  • [HUN]FaTaL
    #4050
    Nem volt még Win8, viszont Vista és W7 alatt is fagyott.
  • [HUN]FaTaL
    #4049
    Jó áron?:D

    100 dollár mondjuk az éves office 365, miközben 140-ért megveheted a kulcskártyát (nem feltétlen pontos árak, az arányok viszont jól mutatja), és az arányok minden verziónál hasonlóak. Szóval a jó ártól messze van. Illetve jó ár a Microsoftnak :D
  • ozz
    #4048
    Sziasztok!

    Egy WinXp (német nyelv) szeretnék felhasználni arra hogy kedvezményesen tudjak venni egy Win8 Pro-t, erre lesz lehetőség?

    Ilyenkor teljes install-t kapok magyarán egy üres gépre is rá tudom telepíteni vagy csak az xp-re megy fel?

    Köszönöm, ha tudtok segíteni.
  • Solt
    #4047
    Ilyen alap dolgokon már túl vagyok... :) Ha én segítséget kérek, akkor ott már baj van... :D
  • KranaZoli #4046
    Se Win7; se Win8?! :o
    (mert Nála ez a helyzet)
  • bon
    #4045
    Elég jó áron beszerezhető az office 365 extrákal.
  • zoliapu
    #4044
    x86 -os verziókhoz is adhatnának Word, Excel, PowerPoint-ot igazán.
  • [HUN]FaTaL
    #4043
    Nekem az előző kártyámat nem szerette 1db játék, sajnos nem találtam megoldást. Ugyanígy merevre fagyott. Próbálkozz driver cserével.
  • Solt
    #4042
    Ezen már túl vagyok... már a készítőkkel is felvettem a kapcsolatot, de nem jutottunk előrébb... :S

    Na mindegy, küzdök tovább, hátha rájövök! Köszi...
  • bon
    #4041
    Nem tudok javasloni programot, csak annyit, hogy ha van akkor patch-eld a játékot.
  • Solt
    #4040
    Igen, gyanítottam, de gondoltam hátha... :S

    Nincs valami amivel az ilyen merevre fagyások okát lehet kideríteni?
  • bon
    #4039
    Skype-ról jutt eszembe, október 26.-án jelenik meg a Modern UI-s skype.
  • bon
    #4038
    Saját tulajdonba vételt próbáltad már?
  • bon
    #4037
    Bluescreen viewer program csak kékhalál esetén használható.