8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • bon
    #4116
    Nekem gond nélkül sikerült több gépen is.
  • Solt
    #4115
    Én egyszer próbáltam a 64 bites kulccsal regisztrálni a 32 bites W7-t egy laptopra, de nem sikerült! :)
  • Magiszter
    #4114
    Sziasztok,

    Megvettem a Windows 8 Pro-t még tegnap. Tök jó a rendszer, anno a CP-től követtem. Egyetlen dolog van ami viszont számomra fájdalom, hogy az Aero Glass megszűnt.
    A színes ablakkereteket nem lehet valahogy megszüntetni? Az lenne a legjobb ha valahogy vissza lehetne bűvészkedni a Release Preview féle Aero-t.
    Vagy legalább a tálca és az ablak színeit jobban testre tudnám szabni :(

    Van valami ötlet? Ami a neten kering a regedit-es megoldás az bugos mint a hétszentség...
  • [HUN]FaTaL
    #4113
    Mert MSDN-en több kulcsot ad, Dreamsparkon is, de átjárhatók a kulcsok. Legalábbis a Vista és a 7 alatt is így volt, szerintem itt is.

    Vistánál még olyan lehetőség is volt, hogyha neked 32 bitesed volt, akkor lehetett rendelni az MStől 64-es DVD-t, nem tudom ez létezik-e még.
  • Solt
    #4112
    Nekem msdn-n minden verzióhoz más kulcs van... ebből gondoltam, hogy itt is így van. A nyelv az evidens, hogy mindegy, de 32 vs 64 bit azt hittem nem...
  • aate
    #4111
    Pro alatt működik !
  • aate
    #4110
    Egy friss hír valaki csekkolja le :
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Media Center Pack kulcsal eltűnik a 180 napos időkorlát akinek KMS remdszerel volt aktiválva a Pro.
  • [HUN]FaTaL
    #4109
    Vagyis jelen esetben sima win8 vagy pro, a bitszám meg a nyelv az mindegy.
  • [HUN]FaTaL
    #4108
    Nem Win verzióhoz ha kapod, hanem kiadáshoz. (Home Premium, Pro stb.)
    Szóval de, érvényes. :)
  • kjhun
    #4107
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Állítólag végleges online aktivátor!!

    Link

    [SPOILER]
    Password: TEAMHACKERS


    1. Feltelepíteni a Net Framework 2.0-át és a 3.5-öt is.
    2. Elindítjuk a K.J_121021E.exe-t rendszergazdaként.
    3. Ráklikkelni a Windows 8 + Server 2012 gombra.
    4. Klikk az Install Pirate Activation gombra.
    5. Várunk pár percig, amíg le futna a feladatok és önmagától ujraindul a rendszer.
    6. Windows 8 aktiválva van egy álandó 100% os kulccsal.

    Vírusmentesség nincs garantálva!!! Ennek tudatában töltsd le.
    [/SPOILER]
  • aate
    #4106
    Most vettem frissítésben egy kulcsot, de nem arra a gépre akarom feltenni.
  • Zsoltika 007
    #4105
    Arm verziósnál lehet hogy nem. De pl egy notebookhoz kapott w8-nál mennie kell 64 bites verzióval is.
  • skinnyman
    #4104
    7-nel barmilyen nyelvu, barhany bites kulcs jo volt barmilyen masik verziohoz is, szoval ha azota nem valtozott, akkor ennel is igy van.
  • Solt
    #4103
    Szerintem meg nem... Nem géphez kapod a kulcsot, hanem a win verzióhoz.
  • Zsoltika 007
    #4102
    Igen.
  • aate
    #4101
    32 bites gépre kapott kulcs érvényes 64 bites rendszerhez ?
  • Zsoltika 007
    #4100
    Bf3-nál jó. Akkor gondolom máshol is.
  • buko20
    #4099
    Punbuster müködik már?
  • Máté94
    #4098
    Óóóóhhh... :D Na ez még jól jöhet.
  • bon
    #4097
    Nekem minden évben van érettségi, de nem szoktam ajándékot kapni :( (gaz nem is én éretségizek, csak közreműködök az éretségiben pl. nyomtatom a bizonyítányokat)
  • Máté94
    #4096
    Lehet egy Surface Pro jobb volna pl. érettségi ajándéknak mint egy MBP. Olcsóbb is, ha úgy nézzük. :D Mondju amire még én oda jutok, addigra jön a Surface 2. :)
  • bon
    #4095
    Én a 32gb-os tocuh cover-es változaton gondolkodom (gondolkodtam) de sokkalom az árát. De későbbiekben tervezek egy Surface vásárlást, de nicns kizárva a Pro váltzat se, szintén az áron múlik.
  • MerlinW
    #4094
    Akkor nem Pro:) Lényeg, hogy az amit linkeltek lejjebb. Kipróbálom, aztán max eladom, ha nem tetszik. Akár még kisebb hasznom is lehet belőle:)
  • bon
    #4093
    Pro-t tuti nem, mert nem kapható még, RT kapható 3 féle kiadásban, 32gb-os touch cover nélkül, 32gb-os touch cover-al és es 64gb-os touch cover-al.

    Pro ami Corei5-ös procis lesz brutál áron, csak később várható.
  • MerlinW
    #4092
    MS Store-ból, Ausztriába, egy nickelsdorfi postának címezve. Oda meg kiautózom (Hegyeshalomtól pár km).
  • MerlinW
    #4091
    64GB-os Pro:)
  • bon
    #4090
    Hol rendelted? Microsoft Store-ból?
  • bon
    #4089
    Jaaaa, 64gb-os változatott.
  • Zsoltika 007
    #4088
    Gondolom EZT
  • bon
    #4087
    Az milyen? Én eddig csak Surface RT és Surface Pro táblagéről tudok.
  • bon
    #4086
    A frissítő alkalmazás letölti a gépre a telepítőt és megkérdi, hogy dvd lemezes, vagy usb telepítőt hozzon létre, vagy kapásból telepíteni akarod.
  • MerlinW
    #4085
    No, rendeltem egy 64-es Surface-t.
  • xxx007
    #4084
    Valaki tud valami okosságot a TuneIn programra,hogy szólaljon meg?
  • Zsoltika 007
    #4083
    Így van! A serial a lényeg, a többi nem számít.
  • LestatVenom
    #4082
    Vicces, de mondjuk leírhatnák rendesen. A nyelvvel nekem talán nem lenne bajom mert angol win7-em van. Mondjuk a serial az igazi lényeg, ha még az OS-t magát nem is kapom meg telepítővel.
  • Laceee
    #4081
    Én amikor Angol Vista-ról frissítettem Magyar win7-re, akkor csak frissítő lemezt kaptam, nem különálló telepítést, és természetesen nem működött..., mert angol nyelvről nem lehet frissíteni magyarra..., de ki lehetett választani, hogy "neked" mi kell (online), meg szépen le is vették a pénzt..., sorozatszámot használtam letöltött verzióhoz...
  • LestatVenom
    #4080
    Sziasztok!

    Ha updatelek a win8-ra az MS storeból akkor megkapom a telepítő image-t is, vagy ez csak egyszeri frissítést ad? Nekem nem derült ki egyértelműen a leírásokból. Köszi a választ!
  • xxx007
    #4079
    Média center telepítve ... aktiválás OK!

    TuneIn nem akar megszólalni,valaki próbálta már életre kelteni?
  • kjhun
    #4078
    Elraktároztam azért 2 kódot. XD

    Hátha kell valamikor. Bár ahhoz új gép is kéne. :-)
  • MerlinW
    #4077
    Nagyon jó a sales guy:)