8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • kifli
    #4449
    Nem EZ az esetleg?
  • TaRka0107
    #4448
    Akkor megnyugodtam, ha neked sem jön be. Akkor valami más van. De apum meg azt mondja, hogy a munkahelyén ezt használja.
    Tűzfal nem tiltja le?
  • bon
    #4447
    Szimpláne nem műkődik az oldal, nem Windows 8 probléma.
  • aate
    #4446
    Az is az volt az IE flashez.
  • TaRka0107
    #4445
    Na az kiderült, hogy nem az volt ami kellett volna.
    Ez lenne!
  • bon
    #4444
    Nekem KB2770041
  • aate
    #4443
    KB2770816, KB2751352 ezek jöttek nekem.
  • TaRka0107
    #4442
    Most lett jó nem rég. Megváltozott az oldal címe:)
  • bon
    #4441
    Helyesbítek az Aruházba is jött 1 frissítés.
  • bon
    #4440
    Nekem csak a flash-hez jött firssítés máshoz nem.
  • aate
    #4439
    Jöttek frissítések az Updaten keresztül.+ IE Flash is frissül.
  • bon
    #4438
    Melyik oldal nem jön be?
  • TaRka0107
    #4437
    Üdv!

    Apum szeretné itthon nézni az emailjeit és ez az oldal nem jön be. Régebben bejött, de most már nem akar. Mi tilthatja le?
  • beller
    #4436
    aate köszi ez így már télleg szupi. Köszi mindenkinek.
  • Ryder159
    #4435
    Kitöröltem pár appot ami alapból benne van (Utazás, sport, bing, stb) és most azokat akarja minden áron letölteni frissítésben...
  • beller
    #4434
    Hát nem tudom. Én nekem nem sikerült az Enterprise-on sem meg most a Pro-n sem. Biztos én csináltam rosszul, de mind két alkalommal aszakodtam vele 1-1 órát és nem. Mondjuk nem akartam megadni a levelezési passwordomat sem, meg mondom a fizetős telefonálásnál mindig elakadtam. Nem tudtam tovább menni. Aztán a Skype oldaláról simán letöltöttem egy 64 bitest renedben feltelepült és azóta is megy.
  • aate
    #4433
    Belépsz az áruházban és jobb oldalt > Cham Bar > beállítások és ott állítsd nemre az elsődleges nyelvi területi alkalmazások listázását. Akkor mutatja mindet. >>Mutat
  • bon
    #4432
    Moder UI-s skype a telefonos részt erőltetni? Valamit akkor nem jól csinálál, mert töllem eygszer kérdezte meg a beálílátsoakt és azóta se szólt egy szót se. Csak szövege üzenettel kommunikálok, sőt már a messenger-t is a skype-al használom.
  • beller
    #4431
    Azt a 7-et ami jött azt telepítettem, de ez igen karcsú Ryder159-éhez képest. De nem vagyok nagyra vágyó:)
  • bon
    #4430
    Frissítéseket én telpíteném.
  • bon
    #4429
    Az árúház régió függő, aki angol vagy usa régiós beállításokkal (pl Microsoft Account-al) használja annak sokkal nagyobb a választék.
  • beller
    #4428
    Most beléptem az Áruházba - jobb egérgomb - Saját alkalmazásai. Itt most bejött 7 db app többek közt a Tuneln és egy valamilyen TV is. Remélem most már jó lesz, de még mindig nem értem hogy van Neked olyan sok. Vagy vásároltad őket?
  • beller
    #4427
    Akkor mi a teendőm? Hogyan tudok belépni?
  • Evin
    #4426
    Csak azért kérdeztem, mert ha nem vagy belépve, nem tudsz onnan telepíteni, és lényegesen kevesebb programot látsz.
  • beller
    #4425
    A Pinball flippert is. Programokat nem töltöttem innen, mert pl aSkype nekem nem jött be. Mindenképp a telefonálós részt erőltette nekem az meg nem kellett.

  • beller
    #4424
    A különféle kártyajátékot, minisweepert innen töltöttem le
  • beller
    #4423
    Nem tudom. Azt gondolom igen. Kat az Áruházra és utána kijön vizszintesen egy csomó lehetőség, kezdve "Reflektorfény"...."Zene és video". és az utolsó"Államigazgatás"
  • Evin
    #4422
    Be vagy egyáltalán lépve a Store-ba? Tudsz telepíteni?
  • beller
    #4421
    Most próbáltam egy frissítést és egy "hagmen" játék jött csak be:(
  • beller
    #4420
    Hát ez eszméletlen. Jó helyen járok, de nekem csak az a 4 van amit írtam. Ezeket honnan lehet letölteni?
  • Ryder159
    #4419
    Biztos hogy jó helyen jársz?
  • beller
    #4418
    Nekem itt 4 app van. Easy CD creator, Video, Zene és Video Search. De egyik sem rádióállomások gyűjteménye:(
  • Ryder159
    #4417
    Nálam a Zene és Videó kategóriában az utonsó sorban a 3. app
  • beller
    #4416
    Ilyen nincs nekem. Vagy csak nem tudom a magyar megfelelőjét?
  • Ryder159
    #4415
    Lesd meg a TuneIn nevű appot a Store-ban...
  • beller
    #4414
    Nem tudom nektek megy e, de nekem az Adera nevű játék már 3* okozott kékhalált. Lehet nem PC-re való - a tapi pad miatt gondolom -, de akkor miért nem írják ki?
    Más. Az előző Enterprise win8-on volt média letöltési lehetőség. Lehet rosszul fogalmazok, de a lényeg, hogy tudtam rajta különféle rádió adást hallgatni.(Én a country-t szeretem, azt hallgattam). Most a Win8 Pro-n nem találok ilyen lehetőséget. Nincs is, vagy csak én vagyok béna? Köszi a segítséget előre is.
  • KranaZoli #4413
    Kifli és Ryder!

    Sikerült megoldani a lan net megosztását WiFi-n keresztül, de másik progival: Connectify Pro 3.2.0.22201

    A Virtual Router-el nem volt jó, ill. a fenti progi free (lite) verziójával sem, csak a Pro verzióval. Ezzel azonban tökéletes. Pár méteres körzetet még le is fed a noti WiFi-je. Tökéletes!

    Köszönöm a segítséget.
  • bon
    #4412
    Na ez e gyerek egy idióta, nem kell komyolan venni a videóit.
  • [HUN]FaTaL
    #4411
    Akkor tedd az asztalra ikonnak :)
  • Solten
    #4410
    Mert a baratnom valamiert nem metro (vagy un. "modern ui") kompatibilis... Valamiert idengenkedik tole. Kiraktam egy azonnal kikapcs gombot a talcara mindenesetre. De kikepzem inkabb a csempes shut down-ra is.