8765
Windows 8 - 8.1 kérdések és válaszok
  • hurkaur
    #4689
    "A The Verge informátorokra hivatkozva arról ír, hogy a Microsoft nekiállt új, következő generációs kliens OS-e fejlesztésének. Kódneve: Blue. Olcsó lesz - vagy akár ingyenes, de ahhoz, hogy valaki frissíteni tudjon rá, legális Windowsra lesz szüksége. Évente jönnének az upgrade-ek. Pletya az egész. Annak érdemes kezelni:" forras: hup.hu
  • Ryder159
    #4688
    jó, én meg nem igazán tudok angolul. (nincs kedved lefordítani a lényeget? a google fordító...na inkább hagyjuk)
  • hurkaur
    #4687
    Igen, de szamomra nem ez az erdekes a cikkbol.
  • hurkaur
    #4686
    marmint az is uj hir, hogy allitolag valtoztatnak a kiadasi utemterven? (evente uj windows)
  • Ryder159
    #4685
    most ez mi? a Következő windows???
  • bon
    #4684
    Nem új hír, kb az RTM elkészülte óta tudni, hogy készítik.
  • hurkaur
    #4683
    Blue
  • Evin
    #4682
    Nod32 v6 + Comodo Firewall
  • xxx007
    #4681
    Ja,melyiket használod? avast,és eset nem csinálja ezt a problémát...
  • Evin
    #4680
    Nem a beépítettet használni, ki van kapcsolva, és még sincs egy figyelmeztetés sem.
  • xxx007
    #4679
    KÉP
  • xxx007
    #4678
    Jó lenne , ha már kijavítanák azt a hibát , hogy ha nem az beépített víruskeresőt használja az ember , akkor a Műveletközpönt ne azt lássa mint pl. nálam :
  • bon
    #4677
    Szerintem igen.
  • Evin
    #4676
    Nem tudom, ez megjátszható a 3 hónap lejárta után is?
  • bon
    #4675
  • bon
    #4674
    Ma két új frissítés jelent meg lehet telepíteni.
  • bon
    #4673
    Emelt szintű parancssort indítva slmgr.vbs /rearm utasítást kiadva újabb 30 napod lesz (elvieg, még nem próbáltam, de 37 nap múlva kifogom a munkahelyi gépen.)
  • bon
    #4672
    Az asztalon írja a hátralévő napok számát.
  • Evogordon
    #4671
    Hi
    Azt honnan tudom meg h ez a 3 honapos probaverzio mikor jar le? Valahol meglehet tudni a windowsban? Meg hallottam valamirol h meglehet majd hosszabbitani meg 3 honappal. Tudnatok ebben segiteni h hogyan?
    Koszonom.
  • Solt
    #4670
  • bon
    #4669
    Banner alá kiraktam egy kezdetleges FAQ-t. Ahogy időm engedi szerkesztgetem tovább.
  • kifli
    #4668
    Nem mondanám, hogy az egyik legszarabb, mert van nála jóval rosszabb is, a szerverük pedig ráadásul elég jónak is számít.
  • [HUN]FaTaL
    #4667
    +1

    A Linux ok, de szvsz az Ubuntu az egyik legszarabb.
  • kifli
    #4666
    Még csak link se kell hozzá, hogy több mint 10 érvet összeszedjek, hogy miért NE az ubuntut válassza valaki. Főleg ne a 12.10-et... :D
  • skinnyman
    #4665
    10 reasons to choose Ubuntu 12.10 over Windows 8
  • JethroHUN
    #4664
    Akkor jó. Mert már van készítve a win7 telepítő.
  • [HUN]FaTaL
    #4663
    Marhaság.
  • JethroHUN
    #4662
    Üdv, Win8 tényleg jobban kitudja hajtani a vga-kat? 10-15% -ról hallottam h annyival jobban mennek rajta.
  • FevaLas
    #4661
    Köszi, megtaláltam
  • aate
    #4660
    Itt keresd : Ha nincs akkor pro Vl verziód van ahhoz nem lehet hozzá adni !
  • FevaLas
    #4659
    Sziasztok, eredeti Windows 8 Pro kulcsom van szeretném frissíteni Media Center Packra, miért nem tudom sehol sem frissíteni, mert a vezérlőpultban nem találom a Szolgáltatások menüpontot... :(
  • bon
    #4658
    Ebből az a tanulság, hogy a felhasználói élmény programot nem kell kikapcsolni, úgyanis abból szerzett információkat figyelembe veszik a fejlesztés során.
    A cikkről meg annyit, hogy nem hivatalos, így pleytka és ha a következő Windows-ba vissza is kerülni akkor kb 3 évet kell várni. A PC piac zsugorodását már nem is említeném, ki tudja, hogy 3 éve múlva nem e az érintőkéeprnyős készülékek lesznek többségben a háztartásban.
  • kjhun
    #4657
    Nocsak, nocsak.

    visszakerulhet-a-start-menu-az-uj-windowsba
  • bon
    #4656
    Van egyszerűbb megoldás is: link
  • Versace26
    #4655
    Hát ez elég macerás..Maujuri: Igen,amellé,de sajnos nekem azt nem mondta az okos eladó,aki rábeszélt hogy vegyem meg az ssd-t,hogy nem egy rendes telepitőt kapok,és ahoz a kulcsot.. Gondoltam igy megéri megvenni,de hát legszivesebben..... Mindegy,azért köszönöm a segitségeteket,jó lesz frizbizni
  • maujuri #4654
    Szia. Gondolom egy samsung SSD mellé kaptad az ingyen Win 8-at. Csakhogy az ajándék egy win 8 Upgrade licensz, ami csak frissítés, és hozzá kell egy frissítési alap. Valamilyen XP,Vista? win7, lényeg hogy eredeti legyen.AATE írt egy megoldást ami működhet esetleg, de attól még nem lesz jogtiszta windows a gépeden. Ugyanannyit ér mint egy tört.
  • aate
    #4653
    Megoldás itt
  • Versace26
    #4652
    "a szoftverlicencelési szolgáltatás megállapitotta,hogy a megadott termékkulcs csak frissitésre használható,tiszta teleoitésre nem"
  • Evin
    #4651
    Nem írja ki véletlenül a hibakód mellé, hogy miért nem aktiválható?
  • Versace26
    #4650
    Sziasztokj,nekem egy olyan gondom van,hogy tegnap összeraktam egy uj gépet,ajéndékba kaptam a winyó mellé a win 8-at,de az a problémám,hogy nem tudom aktiválni,de feltelepiteni sikerült,akkor elfogadta,de most irja hogy kéri,beütöm,és nem tetszik neki a jeszó,hogy tudom aktiválni?köszönöm a segitséteket előre is