10
  • Hober Mallow
    #10
    Olvasgatva a hozzászólásaidat.Úgyérzem igen,az emberiség megérett a kipusztulásra!

    //Ahoz képest hogy te jobban tudod annál a bőrfotelbe üldögélő ürgénél a dolgokat, mégse te ülsz benne hanem ő.A forma követi a funkciót, ugyebár így lesz a bőrfotelben üldögélő emberke elismert,és a hülyeségeket beszélő fogyatékos kommentelő pedig nevetség tárgya.Szerintem pedig nem kis hazánk bevételi adatain fogja eldönteni a sony hogy legyen egy ilyen szolgáltatás vagy ne.Mivel kis hazánkban nagyon kevés ember rendelkezik Playsation 3 konzolal(de számuk folyamatosan nő) így valószínűleg tök felesleges lenne ez a funckió kis hazánkba.Főleg hogy a filmek angolul lennének,amit kevesen értenének meg:)
  • wackydog
    #9
    Mit erzek?!
    Duhot!!
    Azert mert valaki egy borfotelban elhataroz egy baromsagot aminek ertelme nulla es azt hiszi o a kiraly holott ha kilesne az fejeben levo alomvilagbol rajonne hogy derekig er a szar amiben kutyagol es nem o a csaszar mar hanem masok....
    o nem mas mint a SONY....
    bukott a tvken ,laptopokon ps3regirol nem is beszelve...es jon ilyennel hogy filmetletolteni...minek???bazz ott a bd benne megveszem 1.50 euroert a a szotyiszemuektol A++ minosegiu BD ben es szarra porgetem...hol a biznisz ebben az atlagembernek...plussz ugye ez Mo-n nem muxik
  • mamutvadasz
    #8
    Kis hazánkat mindig kihagyják a jóból, de ezt szerintem már lassan meg lehet szokni :)
  • Zsoltika 007
    #7
    A napi frusztráció felgyülemlett tömegét, melyet ide hánynak ki. :)
  • Hober Mallow
    #6
    az ilyen emberszabású idióták mint te ilyenkor mit éreznek?
  • wackydog
    #5
    "A kínálatban egyaránt megtalálhatók az új kiadások, mint a Transformers 2 "
    Ember TE hol elsz?Ha neked ez az uj kiadasokat jelenti csak sajnalni tudlak.
    Mar nem is emlekszunk a filmre csak varjuk a 3. at.Gratulalok a Sony nagy otletehez fizetni egy filmert amikor 1001 torrentoldal mukod kishazankban es a vilagban,na meg hogy azert a torrentre hamarfelkerulnek a filmek Ps serverekre nem biztos kulonben nem menne a mozibevetel ha aznap mar leszedheted a konzolodra....fos SONY
  • qwas
    #4
    Én sem értem, hogy ilyet mért nem lehet élérni Mo-ról. Kölcsönzési díj 250 Ft a vásárlási meg 500. Szerintem menne a bolt. Persze nem tudom hány PS3 tulaj van idehaza ezért lenne jó a lentebb említett platform független szolgáltatás.
  • Zsoltika 007
    #3
    Hát igen. De akkor ne rinyáljanak itt hogy nincs vásárló meg csúnya warez. -.-
    Adjanak versenyképes modern szolgáltatást és lesz előfizető. Én biztosan. Nem értem miért nem érdekelt ebben senki. Mindenkinek jó ez a több éves lemaradás? Vásárló bázis biztos hogy van.
  • NEXUS6
    #2
    Van ilyen valami torrentnek hívják.
  • Zsoltika 007
    #1
    Azt élném már meg hogy nálunk is legyen ilyen. Net alapon platform függetlenül.