416
...vagy mi sz*r...
  • Petko
    #256
    ez az amit kurvára megszoktak bánni abban a pillanatban amikor közlik velük a jó hírt
  • Micsu
    #255
  • autoszimulator
    #254
    az még messze van, addig legalább élvezem
  • Petko
    #253
    majd kiprószálhatod milyen kellemes dolog amikor az ember jól eléldegél 30-40 éves koráig, utánna meg évekig kínkeserves szenvedés következik melynek során össze vissza metszik ki a különböző rákos szöveteket, levágják a mellét, kiveszik a fél veséjét, össze vissza vágdossák a belét, kivezetik a comát, aztán ürithet a műanyag zacsiba, telinyomják vegyszerekkel, besugározzák... szóval évekig tartó folyamatos élve rohadás
    persze lehet kockáztatni akinek ez nem számít nagy tétnek
  • Lord Nomak
    #252
    Nézd már meg a mai huszonéveseket aztán gondold át amit írtál, köszi.
  • KnightRider
    #251

    Én személy szerint két dolgot nézek élelmiszertemék vásárlásakor:
    1, legyen finom és tápláló
    2, legyen olcsó.
    Ha sétálok egyet a belvárosban, több méreganyag kerül a szervezetembe belégzés által, mint amennyi a "mű" kajával. A billentyűzet, amelyen most gépelek, műanyagból van, abból is párolognak ki az ilyen-olyan vegyi anyagok. Kis túlzással azt is mondhatom, hogy még mindig a csernobili balesetből származó radioaktív anyagokkal szennyezett talajon élünk és vizet iszunk (a kiszóródási mintákról még mindig megy a vita).
    Szóval, mindezek mellett, engem nem érdekel, hogy mi az, amit megeszek. Ha patkányból van a Sparos márkatermék, legyen abból, az is csak egy állat. Jóízű és nem vágja gallyra a házi költségvetést.
    Az egyetlen, amire figyelek, az a laktózmentes cuccok, mert édesanyám laktózérzékeny, így neki vigyáznia kell az ilyesmire.
    És zárszóként: nagyapám mindig azt mondta, "Inkább tőle, mint érte". Vagyis: inkább forduljon fel az ember attól, hogy jól bezabál, akár patkányburgert, minthogy holta napjáig azon rágódjon, hogy ezt ne és azt ne, ezért és azért.
  • savior
    #250
    minap lattam egy musort, amiben mutattak, hogy sok zoldseget mar nem is kint termelnek a foldon, hanem egy bent egy zart helyen. a salatamagot beletettek egy szivacsba, aztan igy helyeztek el egy medenceben. se foldet, se napfenyt, sem pedig esot nem lat egesz eleteben. egy szivacsban terem meg lampafenynel es csapvizben. vajon mibol lesz ennek igy tapanyagtartalma? mibol fogja a vitaminokat eloallitani, csapvizbol meg szivacsbol?
  • savior
    #249
    arrol nem is beszelve, hogy egy hus minosege attol is fugg, hogy az allatot milyen taplalekkal neveltek fel. lehet hogy az egyik bolt csirkecombja 10% feherjet tartalmaz, a masike pedig 20%-t.
  • savior
    #248
    es raadasul ezek legalis dolgok, ugyanis sem a tojason, sem pedig a huson nincs cimke, ami tartalmazna az osszetetelt, a feherje, szenhidrat es zsir tartalmat. eloiras sincs ezekre.
  • savior
    #247
    en meg olyat tudok, hogy a husba injekciostuvel vizet nyomnak be. igy az 1 kg-os husdarabbol 1,25kg-ost csinalnak.
  • szurop
    #246
    Nem olvastam teljesen végig a topicot, csak az első harmadát, de nekem csak ennyi hozzáfűzni valóm volna.
  • savior
    #245
    20 evesen nem tul mervado az egeszsegi allapotod. ettol meg 50 eves korodra lehet szarabbul leszel, mint egy hamburgerzabalo.
  • Lord Nomak
    #244
    Az egész topic lényege, a szar kaják vs. normális ételek. Nem értem minek kell agyonvariálni. Egyél sok sovány húst, halat, zöldséget és gyümölcsöt és ennyi. Nem kell beszarni, ha kicsit utazgatni kell a városban vagy bárhol ahol szép árút lehet beszerezni. A műkajákat meg csak bűnözés szinten tessék enni és kész.
    Érdekes módon én "minőségi" ételeket eszem nincs is baj a súlyommal, koleszterinemmel, vérnyomással sem a beleimmel. Néha persze becsúszik egy-két hamburger.. Na meg ezek mellett sok vitamin/ásványi anyag komplex és legalább heti 2-3*30 perc testmozgás minimum, és mindegy, hogy súlyzós, aerob..
    Az ételminőség romlást nem lehet kiküszöbölni, csak lehet csökkenteni. Ennyi.
  • angelslie
    #243
    Azt hiszem egyre gondolunk. De nagy betükkel kivan írva a neve felül, nem nehéz észrevenni :)
    Lehet hozzá kapni kis krumplit is :D
  • gbc csabika
    #242
    Ha ez az, amelyik a centrum parkoló alatt van a szoli mellett, akkor oda mosmá egyszer elmegyek. Mindenki agyondícséri:)
  • angelslie
    #241
  • tigeroo
    #240
    uh dettó ezen gondolkoztam énis :DDdd
  • SötétBarom
    #239
    Ezt nagyon szívesen megkóstolnám. Bár előtte megnézném, ahogy a szakácsi is eszik belőle. :)
  • angelslie
    #238
    Én nehezen mondanám meg hol ettem a legrosszabbat. Mivel mostanában ilyen verseny alakult ki errefele és sorban nyílnak a gyrososok, aztán egyszer mindegyiket kipróbálom hogy milyen náluk. A legtöbbön már túl vagyok, de voltak annyira rémesek is hogy oda többé nem megyek :SS
    Az Aladdin a tuti nyerö eddig.

    Amikor meg kint voltam Görögországban 1 hétig, na ott akárhol ettünk gyrost marha jó volt
  • tigeroo
    #237
    kis érdekesség

    "Az utóbbi időben több mint kétszáz áldozata volt a fuguvacsoráknak, igaz, ezeket a fogásokat kilencvenkilenc százalékban otthon készítették el. A halál szörnyű: az áldozat tisztán tud gondolkodni, miközben végtagjai megbénulnak, nem bír beszélni, mozogni, majd levegőt venni."
  • tigeroo
    #236
    jaja, vegyes hússal a legjobb sztem is!
    sok tartárral/cacikival + csípős szósszal::P:P


    életem legszarabb giroszát amúgy a balatonon ettem...a pita alján volt egy kis hús, és rávolt basza 2/3 részben zöldség...
    kemény 800Ft-ért
  • angelslie
    #235
    Disznóhúsból is csinálják. De a legjobb helyeken vegyes húsból van, az az igazi
    Pécsett van egy Aladdin Gyros nevü hely, oda szoktam járni. Fogalmam sincs miböl csinálják, de nincs még egy olyan jó a városban :)
  • tigeroo
    #234
    Habibéknak meg a sertéshúst nem ajánlatos enni
  • tigeroo
    #233
    what bout chikin??
  • SötétBarom
    #232
    Az egyetlen emberi fogyasztásra alkalmas húsféle amúgy a marháé :P
  • SötétBarom
    #231
    Mer ugye egészséges magyar öregember nem is létezik, ugye?

    Másrészt a vicc nemtudom megvan-e valakinek:

    Riporter a hosszú élet titkát kutatja, és egy félreeső hegyvidéki falucskban készít interjút idősebb emberekkel.
    Első alany:

    -Jónapot bácsi, maga igen öregnek tűnik, megosztaná velem a hosszú élet titkát?
    -Hogyne gyermekem. Csak semmi alkohol. Az méreg.
    -És hány éves, ha megkérdezhetem?
    -88.

    Második alany (az előzőnél szemmel láthatóan idősebb)

    -Jónapot kívánok. A hosszú élet titkát keresem! Tudna ezzel kapcsolatban mondani valamit?
    -Semmi ital, semmi dohány, és a legfontosabb, semmi nő!
    -:O És hány évesnek tetszik lenni?
    -109.
    -:o

    Harmadik alany (140 centis, görbe, méteres barázdák az arcán)

    -Jónapot bácsi! Maga tűnik itt a legidősebbnek. Elárulná a hosszú élet titkát?
    -Hogyne fiacskám. Minden este 3-4 üveg sör, hétvégente hányásig ivás, napi 2 doboz barna szofi, és kurvák minden mennyiségben.
    - :OOOOOO És hány évesnek tetszik lenni???
    -52.
  • gbc csabika
    #230
    Angliában nagyon megy ez az oltásellenesség amúgy, és tele vannak kanyarós kölkökkel.
  • gbc csabika
    #229
    Az bárány:) Rosszabb helyeken szárnyas:) Disznóról nem tok, de lehet h tájékozatlan vagyok.
  • tigeroo
    #228
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDd
  • solo
    #227
    Utállom a disznó húst: D


    Én csirkés-pulykás vagyok teljesen.Bár, gyros néha még befigyel.
  • Christiansen
    #226
    hát nem tudom..meg kell nézni egy-egy japán, kubai vagy szicíliai
    öregembert, és egyből átjön, hogy a boldog élethez és testi-lelki harmóniához nagyban hozzájárult az egészséges életmód is
    és emelett aztán már teljesen mindegy az a rakat ópium, dohány meg vörösbor :D
  • savior
    #225
    amugy a tej rossz hatasairol egy testepito oldalon keresztul hallottam. minden bizonnyal arrol van szo, hogy valamelyik termekuk allergias reakciokat okozott. azert hogy vedjek a segguket gyorsan rafogtak a dolgot a bolti tejre, a hibas termekeket meg lecsereltek.
  • savior
    #224
    michael jacksonnal is ezt csinaltak. barmi tortent, minden szart rahuztak, hogy majd rajta keresztul eladjak a balhet. kozben meg akik valoban szar alakok, azok siman lubickolnak a rivaldafenyben, mert barmit csinalnak semmi sem rajtuk csattan. de nem kell aggodni, mert elobb vagy utobb oket is utoleri a vegzetuk. mindenert megfognak bunhodni.
  • savior
    #223
    az artalmatlan dolgokra mindenfel hulyeseget rafognak. azert, hogy arra figyeljunk, mikozben a valoban artalmas dolgokat siman belenk tomik.
    en mar hallottam olyat, hogy a kave fozo, a mikrohullamu suto, a mobiltelefon, vagy mondjuk a cigi rakot okoz. mindekozben meg fogalmam sincs, hogy gyerekkoromban vedooltas cimszoval miket fecskendeztek belem.
    a tejet is most odadobtak a kozeppontba, hogy na tessek, ez a rossz. kozben meg a valoban szar dolgokat siman eladjak nekunk.
    amugy ez nem csak az elelmiszerek teren van igy. ott van pl a media, ahol odadobjak az embereknek pakot, gyoziket vagy mondjuk kiszel tundet, mondvan: "tessek, ok a hulyek, oket kell utni". kozben meg tele van a media volt sittesekkel, leendo bunozokkel, tehetsegtelenekkel.
  • SötétBarom
    #222
    Pontosan ezért nem érdemes ezzel a sok faszsággal foglalkozni. A szervezet legnagyobb ellensége a saját tudata.

    Mindenki pánikol a dohányzás miatt, miközben 2 millióan egy olyan városban élnek, ahol én nem bírok ki az utcán 1 órát se. Egyesek folyamatosan lesik minden kaja hátoldalán, hogy miből van, milyen e van benne, meg ilyenek, de közben megeszi a kenyeret, amiben szintén van, veszi a hypoval lemosott húst, meg a tökömtudja mit.

    Tessék boldogan élni, nem azon aggályoskodni, hogy mitől halunk meg. Úgyis megdöglötök mind. Addig meg élvezkedni kell, nem agyalni, hogy mitől kapunk plusz 5 évet.

    Nyilván a napi 2 liter kóla elfogyasztásával, a 2 doboz barnaszofival meg hasonlókkal senki sem segít magán, de nem kell túlzásokba esni.
  • Hegi90
    #221
    most muszáj volt ezt itt felhozni?
    Amúgyis hülyeség amit beszélsz, olvastad valamelyik megmondóember hsz-ét aztán ledöbbentél, és most minden hülyeséget összehordassz
  • savior
    #220
    ez a vedooltas sem piskota. egy gyogyszert evekig tesztelnek, mielott a boltokba kerulhet. a h1n1 vedooltast meg par honap alatt kifejlesztettek es elarasztottak vele a vilagot. ennyi ido alatt le sem lehet rendesen tesztelni. aztan 10 ev mulva meg majd csodalkoznak, hogy miert van most ennyi agydaganatos. most ugyanez van a rakkal. mar lassan mindenre kitalaljak, hogy az okozza a rakot, kozben meg lehet hogy valami regi szar vedooltas mellekhatasa.
  • Christiansen
    #219
    _D:D_:_D:D_:Dd
  • SötétBarom
    #218
    Jó íz + jó minőség emberi áron nem kivitelezhető bio módszerekkel, mivel a termény legalább a fele elrohad vagy belepusztul valami nyavajába a permetezés hiánya miatt, mielőtt le lehetne szedni :D

    Én amúgy a bio embereket várom, akik nem oltatják magukat, meg nem szednek gyógyszert, meg csak biokaját esznek. Kezemben egy mcroyallal röhögnék, miközben belepusztulnak a torokgyíkba. :DDDD
  • Christiansen
    #217
    én is utálom, mert üzletággá nőtte ki magát a dolog (sznobhatásra is épít rendesen) ahelyett hogy elérhető áron ötvözné a jó ízt a jó minőséggel..