2411
tsw
  • lordjancso
    #2091
    Sziasztok!
    Van aktív magyar guild a játékban?
  • fluency
    #2090
    Erre a játékra is igaz az, ami minden másra: azzal játsz, ami tetszik. Többeket láttam anno assault rifle/blade vagy blade/shotgun kombokkal, simán megéltek. A questeket szinte mindennel meg lehet csinálni; talán a sabotage küldikben nem érdemes leállni harcolni, mert hamar elfektetenek. :)
    itt nézz körül
  • BryceHUN
    #2089
    Pár hónapja bezsákoltam Steamen egy leárazáson, de csak most jutottam el odáig, hogy elmerüljek benne. Az első 2 óra után tipikusan elfogott az a bizonyos 'i don't know what i'm doing, but i love it!' hangulat.

    @MerlinW
    Pontokat még próbálok nem elszórni semmire, mivel még próbálgatom a lehetséges fegyver kombókat. Be próbálkoztam még a blade + chaos opcióval is, de valahogy nem jött be. Az 1 melee + 1 ranged fegyver egy életképes ötlet, vagy inkább felejtsem el?
  • MerlinW
    #2088
    Quest-eléshez a blade+chaos-t ajánlom kezdésnek. Mindkettő erős multi s single target-ben is. Frenzy tipusu képességekhez van leeching frenzy és egyéb finom frenzy passzív. Shotgun, pistol inkább dungeon és egyéb csapatjátékoknál - single target - hasznos, assault rifle, blood, fist pedig a healereknek/leech-ereknek jó. Persze minden fegyvernemet lehet használni pusztításra, de ezt én endgame-re hagynám, mert össze kell matekozni őket rendesen és nem árt ha minden képesség a rendelkezésre áll.

    Ha tetszik a játék és megveszed, összefuthatunk a játékban + teamspeak-en és kitanítalak.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.10.24. 22:59:56
  • JethroHUN
    #2087
    Javítva: ability pontra gondolok.
  • JethroHUN
    #2086
    Mennyi skill pontot lehet "elpazarolni" ? Tudom elméletben meg lehet szerezni az összeset, de a szükséges XP egyre nő. 3 van eddig elköltve, shogunra, de már nem tetszik.
  • Orgi
    #2085
    Nem spamba ment, mármint biztos küldött neked vmi levelet...? Én ennyit látok: Awaiting signup...
  • JethroHUN
    #2084
    Nem kaptam semmit. Nem tudom mi van.
  • Orgi
    #2083
    Elküldtem!
  • MerlinW
    #2082
    Dobj egy mail címet és generálok neked trial key-t.
  • JethroHUN
    #2081
    Küldtem pm-et.
  • Orgi
    #2080
    Én konkrétan játszogatok vele, épp issue 11-et tolom végig, 3-4 naponta van rá 1 órám általában. Szerintem szórakoztató, szóval az issue 12-re is benevezek majd... Küldök szívesen, ha rájövök hogy kell :)
  • JethroHUN
    #2079
    Üdv. Él még ez a játék egyáltalán? Tudna valaki egy próba idós meghívást küldeni?
  • fluency
    #2078
    Most már F2p az AOC. Nem játszottam az AOC-al, de azt olvastam, hogy sokan berágtak a funcomra amiatt, amit te is írtál. Ráadásul tényleg durva lett az MMO piac és baromira oda kell magát tenni mindegyik cégnek, mert erős játékok fognak jönni a közeljövőben és a játékosállományt megtartani és egyszerre fejleszteni is nem egyszerű feladat nekik.
  • MerlinW
    #2077
    Maguk a játékok elvileg nincsenek, amíg hozzák a pénzt. A Funcom viszont befektetőket/vásárlót keres.
  • Although
    #2076
    Nem lepődtem meg rajta, ezt borítékoltam amikor összevonták az AOC és a TSW fenntartását. Egy seggel két lovat. Ez akkor jó pénz volt de ilyet csak az csinál aki be akarja zárni a boltot. Nagyon kemény verseny van az mmo piacon. Több mint 1 éve azért szálltam ki az AOC-ból mert elegem lett, hogy fizetek havonta és nem kapok érte semmit. Több mint 1 évig fizettem így, lehet volt 2 is. Nagy rajongójuk voltam, de ezt nem lehet csinálni.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2015.08.28. 09:06:00
  • Although
    #2075
    Nem holnap, de tavaly is vesztességes éve volt a funcomnak.
  • lammaer
    #2074
    Srácok nem teljesen vágom a lenti beszélgetést - most veszélyben van a TSW ?
  • Although
    #2073
    Ultra gáz, hogy az AOC fizetős és semmit nem ölnek bele a TSW meg b2p és jobban nyomják. Ehhez hülyének kell lenni. Ha valaki ezt komolyan gondolja. Még akkor is ha maguknak tudhatták a legendát, Ragnar barátunkat.
  • Although
    #2072
    Belenéztem a dolgokba, sajna úgy néz ki a Bio hozta jó döntést amikor elfogadta az EA ajánlatát, még akkor is ha igencsak el kell gondolkodjanak a W3 után. Mert sehol nincsenek. De a funcom "őszintén" csak a minimális befektetés maximális haszon elvet követték és ez szimplán bukás lesz.
  • fluency
    #2071
    HL megint alkotott érdemes megnézni. :)
  • fluency
    #2070
    Hát kicsit meglepődtem, hogy elég komoly problémáik vannak. A Lego Minifigures Online nem hozott nekik annyit, mint remélték.
    A Savage Coast jött be nekem talán a legjobban, elég horrorisztikus küldik vannak ott. Ez a játék is az egyik ottani területen játszódik. Amúgy szerintem a TSW-ben vannak a legjobb és legváltozatosabb küldik. Persze csak ha vagy olyan elvetemült, hogy tökölj meg gondolkodj a küldetések megoldásán. A szabotázs küldik meg tuti mazochistáknak valók, mert úgy vettem észre, ha ott eltolsz valamit akkor kakukk. Kezdheted előröl vagy attól a tier-től, ahol bebuktál. :)
    Az egyik első küldi, amin baromira meglepődtem az a Something Wicked.

    Utoljára szerkesztette: fluency, 2015.08.27. 19:57:08
  • MerlinW
    #2069
    Az első negyedéve sem volt túl erős :/
  • darkling
    #2068
    Biztos olvastátok, h. a Funcom-nál gazdasági problémák vannak, remélem megoldódik és minden megy tovább.
    Ez pedig az új játékuk teaser-je:
  • MerlinW
    #2067
    Régi de még mindig...

  • MerlinW
    #2066
    Issue 12 changelist
  • MerlinW
    #2065
    Továbbá, már csak 5 perces cooldown van minden nightmare dungonon, 16 óra az Eidolon raid-en ami custom talisman és glyph toolkit-et ad reward-ként, továbbá 5 lila elemes bag-et a csapatnak. A bullion-ok x10-es szorzóval vannak jelen mindenhol. Superior upgrade-ek-et Criterion, Astral Fuse-t Marks of Pantheon + bullion-ból lehet venni. Pantheon-t napi/heti challenge-ekért lehet kapni, valamint a nightmare dungeon-ök dobnak 1-1-et. Van két új AEGIS dungeon, egy mini Penthouse és egy normál Manufacture. Valamint egy régi/új raid, 10 fős mocsok nehéz Flappy gyilkolás Agartha-ban. Ezen felül vannak új idézhető world boss-ok, stb.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.08.24. 09:48:14
  • Maala
    #2064
    WTF. Tényleg meg kell vennem az utolsó 3 issuet. (10-11-12)
  • MerlinW
    #2063
    Már mindent BB-ből lehet venni. És azt is kapsz mindenért. Gyakorlatilag egy-két hónap alatt, .7.5 lehet bárki az új rendszerrel.
  • Orgi
    #2062
    Köszi, utána néztem a Nightwatch cuccok fejlesztésének, hát erre el fog menni asszem minden :)
  • Maala
    #2061
    Már lehet Aegist is fejleszteni BB-ből?
  • MerlinW
    #2060
    Ha van issue 9-ed, akkor AEGIS fejlesztésre, ha scenario-zol, augmentezel akkor annak fejlesztésére, ha dungeon-özöl, endgame-re gyúrsz akkor custom upgrade kit-ekre. a egyiket sem, akkor semmire vagy akármire. Mint minden MMO az endgame gyúr, ahhoz adja a speckó dolgokat. A sztori részt az issue-k által adott alap 10.1-es lila cuccokban is végig lehet játszani (azokat lehet fejleszteni bullionért vehető custom talisman/glyph upgrade toolkit-ekkel)
  • Orgi
    #2059
    Sima Ql10 epicben 2000 black bulliont mire érdemes elszórni? :) Lehet ezt a cuccot upgradelni? Csak questelek kb...
  • Orgi
    #2058
    Én csak heti 1-2 órát tudok sajna most már játszani, de a Fall of Tokyo pack eléggé megéri, nagyon hangulatosnak tűnik az egész.
  • MerlinW
    #2057
    Izmos lesz az Issue 12:)

    Új dungeon, 10.7-es quality cap (QL11 a pvp-re), daily challenges, új group finder, stb.
  • Luigi01
    #2056
    Sziasztok!

    Használ valaki a játékhoz Roccat Kova + egeret? Némi problémám akadt a beállításaival...
  • Orgi
    #2055
    Ja igen, ezt is mondta a GM, köszi, én még hamarabb elakadtam :)
  • Orgi
    #2054
    Tárgytalan, GM 1 perc után jelentkezett, a steames Fall of Tokyo kulcsot hozzá kellett adni a TSW oldalán is, legalább ez is kiderült :)
  • fluency
    #2053
    A Fall Of Tokyo által kapott issue-kat ki kell venni a store-ból, akkor jelennek meg az itemek között. Ha jól emlékszem 0 Funcom Point lesz az áruk.
  • Orgi
    #2052
    Sziasztok,
    hosszabb kihagyás után az akcióban megvettem pár napja a Fall of Tokyo packot steamen. Problémáim vannak az élesítésével, már nem emlékszem, korábban mit is kellett tennem. Ha bemegyek a delivered itemsbe, ott látszanak a korábbi megvett issuek (9-ig voltak meg), de a 10 és 11 nincs ott és a két kisebb csomag se (Love&Loathing meg a másik). Tutira megvettem steamen, de vmi lépés kimaradt :)
    A steamban nézve azt írja, hogy Fall of Tokyo telepítve.
    Előre is köszi!
    Utoljára szerkesztette: Orgi, 2015.06.28. 15:22:53