2411
tsw
  • Although
    #570
    Kicsit meglepő de azt mondták ismerősök, már kapható a TSW.
  • Omlás
    #569
    Megkapod az early accesst ha hivatalos oldalon veszed.

    Viszont jobban jársz ha nem ott veszed... :]

    Hivatalos oldalon 50EUR a digitális verzió.

    IntKeys-nél megvettem 38USD-ért és szintén early accesses a kulcs. ;)
    Link
  • Since
    #568
    Szerintem várnod kell. De egy napon már nem múlik a dolog szerintem...
  • empie
    #567
    Sziasztok!

    alábbi kérdéssel fordulok hozzátok,hogy ha holnap megveszem a tsw hivatalos oldalán a játékot,akkor még eltudom kezdeni előbb a játékot vagy várnom kell már mindenképpen 3-ig?
  • Hezw
    #566
    Aki Illuminati oldalon kezdett és szeretne magyar közösségben játszani, az írjon rám ingame:

    Hezw (Daemon szerver)
  • Since
    #565
    Since néven megtaláltok a daemon serveren :)
  • Omlás
    #564
    Köszi az infót én is Daemon-on filóztam de így akkor már véglegesítettem is a dolgot magamban :]

  • Hezw
    #563
    Sziasztok!

    A tsw.hu oldalról írok, úgy néz ki hogy mi a Daemon szervert jelöljük ki végül. Ez azért van, mert a hivatalos fórumon ezt jelölik meg "nem hivatalos" EU szerónak, szóval ide próbálják toborozni a legtöbb EU játékost. Mi úgy döntöttünk hogy ez a legfontosabb, hogy a saját időzónánkon belüli játékosokkal játszunk a legtöbbet. A cerberus az egy full nemzetközi szeró lesz, amcsikkal és játékosokkal a világ minden tájáról.

    Aki még cabaltalan az itt megnézheti a tsw.hu 3 magyar cabalját, mind3 oldalra került 1-1: http://www.tsw.hu/?p=1185
  • Omlás
    #562
    Hát nem tudom szavazáson összesen 41 szavazat ebből 21 Cerberus nem mondanám, hogy olyan sok :)

    Végül is jogos, hogy tök 8 mivel itt 1 szerve van több dimenzióval de "szabad" az átjárás szal olyan mindegy a dolog :)
  • Since
    #561
    Azt hiszem Faerie-t fogom választani.
  • Since
    #560
    TSW.HU szerint Cerberusra megy a legtöbb magyar. De igazából tök mindegy mert a másik dimenziókon is tudsz játszani ha van ott egy barátod. Szerintem semmi jelentősége nincs.
  • Omlás
    #559
    Közben utána olvasgattam a szerveres dolognak, elég jó rendszert találtak ki, hogy majd hogy fog működni kiderül :)

    "kijelölt" dimenzió van e akkor most az a kérdés ?
    Cerberuson állítólag az Oroszok lesznek szóval azt inkább kerülöm
  • Since
    #558
    Ha jól tudom EGY központi server van, de több dimenzió. Úgyhogy egy AH lesz, illetve a dimenzió játékosai együtt is tudnak játszani mivel egy központi server van. Én szeritnem a Cerberus-on fogom a karimat indítani, csak még az a kérdés hogy melyik oldalon :-) Erősen gondolokozom a Templar-okon. Majd meglátjuk.
  • Omlás
    #557
    Ó addigra éppen pont haza is érek melóból :]
    Van már preferált szerver esetleg?
  • Since
    #556
    Kíváncsian várom, bár nemfogok tudni játszani lol :-)
  • Rannah
    #555
    Helyi idő szerint 18:00
  • empie
    #554
    Pénteken, hány órakor indul a móka?
  • Omlás
    #553
    Így lesz az jó ;] : www.tsw.hu
  • kzsolt4444
    #552
    Sziasztok!

    Azon emberkéknek írok most, akik nem fikázni jöttek ide a játékot, hanem akár megvették, vagy fontolják a vásárlást.

    A TSW nek már alakulóban van egy "kissebb" magyar csapata, mely a www.tsw.hu oldalon gyülekezik. Már a szerver választásnál tartunk. Fórumon sok érdekes infót megtaláltok regisztrálás után. Mind 3 titkos társaság alakított már cabalt,szóval bárhova is vagy elkötelezett, a hely garantált.

    A regisztráció egy percet sem vesz igénybe, gyertek, és hozzatok magatokkal még több játékost!
  • Evoluti0N
    #551
    Azta de hülye már ez a játék. Letölti a patchet és miután lejön az egész ahelyett, h befejezné, tölti tovább, de valami tizenpár byte-tal. Újraindítottam a patchert többször is és még mindig ezt csinálja. Most is már letöltött 155 fájlt a 15-ből...
  • SZEG007
    #550
    Itt egy kulcs ha valakinek esetleg kell:
    ZZTFBFN5X9R7PW2E456Z
  • Since
    #549
    Azt sajnos nemtudom.
  • maffi
    #548
    elvileg erre a bétára mindenki bekerülhet vagy nem? mert ha nem így van, akkor én igényt tartanék a kulcsra, ha még megvan
  • Since
    #547
    Ha valakit érdekel a hétvégi béta az küldjön egy privit kaptam egy friend invite kulcsot.
  • tutituti
    #546
    Amúgy az eddigi béták alatt is csak hard és very hard missionök voltak?
  • Omlás
    #545
    Természetesen ha itt bukni fog a mutatvány az nem az EA hibája mert maga a játék vérzik sok sok sebből. :]
    Viszont véleményem szerint az EA nem arról híres, hogy jótékonykodva csak úgy szó nélkül jókedvből mindenféle beleszólás és befolyás nélkül.
  • s1lkforrent
    #544
    Az EA ebben az esetben pont nem játszik lényegesen közbe, a hétszpícset tartogassuk a Battlefieldre, meg a többi saját projektjére. A Funcom az EA Partners programon belül dolgozik össze az EA-val, a kiadó csak a népekhez való eljuttatást végzi, a játékot a Funcom készíti és üzemelteti saját zsebből. Éppen ezért, ha szar lesz, az a Funcom sara, a kiadónak speciel itt nem volt beleszólása.
  • Omlás
    #543
    Bármely project esetén amibe be száll az EA mint kiadó soha az életben nem lett jó vége :D Nem vagyok EA hater de ez így van tetszik nem tetszik. A Funcomnak vannak jó ötletei a kivitelezés néha bajos ez van. Viszont azt én sem értem ha már alapból beépített f2p mikrotranzakciós klienst kreálnak alapból akkor miért havidíjasan jelentetik meg az adott játékot illetve értem miért csak mint játékos szerintem nem így kéne... Sokkal jobban járnának ha kiadnák f2p mikrotranzakcióval és csókolom... Tuti elég szépen tele lennének a szerverek mert a hangulata megvan a játéknak és sokaknak tetszik is csak a havidíj... Ugyanúgy lehúzzák a jó népet itt is mint AOC esetében aztán fél év max 1 év múlva úgy is f2p mikro... Nem így kéne ezt csinálni .. :(
  • ricsaj
    #542
    Az EA nem számít semmit... kiadta mert nagy a felhajtás a játék körül és nagy pénzt remél belőle... amúgy meg épp pár napja kellett nagyot csalódnom az EAban is, mert a saját üzelemtetéső játkainál se tudja megoldani a fizetést európaszerte..
  • Although
    #541
    A conanon is többször beszedték amit kell és még az f2p-vel is nyertek. De ez már ahogy ricsaj mondja nem a mi játékunk. Akiknek a conan bejött azoknak ez nemigen fog.
  • Although
    #540
    Ne becsüljétek alá őket. A hype meg az EA háttér, megjelenésnél a magas ár, már közepes vásárlószámnál is kaszálni fog. A Funcom meg nagyon okos cég nem nagyméretű csapatokkal, horror költségvetéssel dolgozik. Beszedik a csápot aztán amikor már átbillen a mérleg f2p csinálnak belőle. Ilyen vételi ár mellett szépen fognak kaszálni.Ez behozza már a fejlesztés költségét talán. Pláne hogy szegényes a kínálat és aki nem a szokásos fantasyt szeretné annak nem sok választása lesz.
  • tutituti
    #539
    Ha freetoplay lesz akkor biztos folytatom de megvenni nem fogom a havidíjas előfizut.
    pedig két napja nézegetem.ÉS eléggé tetszik,viszont én is helyeslőn bólogatok a negatívumok olvasása közben.Az egysíkúság a baj.
  • Tomy Lee
    #538
    Az,hogy meg kell venni még rendben van.Kiadok érte 10-20 ezer között egyszer ok.Viszont,hogy továbbra is havidíjat kérnek ezért hát én ezt nem tartom korrektnek mert nagyon látszik az egészen,hogy pénzre megy a dolog.
    Conan-nál is ez volt,fizettük,b@sztak az egészre évekig ilyen pitiáner update-k voltak erre jött az első kieg és még azt is vegyük meg.Az nem érdekelte őket mi lesz azokkal akik nem veszik meg kiegészítőt.
    Hát én ebből nem kérek különben se egy hűdenagy játék lett ez..
  • ricsaj
    #537
    Igazából ezt itt ott elbukták, hogy meglehetett venni a játékot elővételben úgy hogy aztán ne kelljen többet havidíjat fizetni...
    Nem is ez a probléma, mert az EA biztos nagyon örül a gyors pénznek, de az EA is csak f2p játékokat üzemeltet...
    Nagyon valószínűnek tartom hogy ez is az lesz és akkor ott a kérdés:
    Hogyan fogják kompenzálni azokat a játékosokat akik a 200€-ós csomagot vették? funcom nem híres a kompenzációról és az botrány lenne.
    Amúgy még a játék se jött ki nem hogy az f2p úgyhogy korai erről beszélni...
  • maffi
    #536
    nagyrészt egyet kell értenem, pedig nagyon kíváncsi voltam rá, és még a vásárlást sem tartottam elképzelhetetlennek. viszont a havidíjas rendszer teljesen biztossá tette, hogy ez nem lesz az én játékom. sajnálom, pedig a világa kifejezetten tetszik (rohadt unalmas már a fantasy világ minden mmo-ban), a questek is változatosak elsőre. a harcrendszer tényleg elég fura. gondolom gördülékenyre és egyszerűre tervezték, de épp az ellenkezőjét érték el.

    A funcom meg nem tudom, miben reménykedik még mindig. az összes havidíjas játékuk bebukott és f2p-re váltott. miért van szükségük egy újabb hasonlóra? egy megfelelően kialakított f2p rendszer azonos (sőt nagyobb) bevételeket eredményezhet, mint egy fix havidíjas. mindegy, ők tudják.
  • ricsaj
    #535
    Gyerekek.... nagyon gyengére sikerült ez a játék... többet vártam volna az AoC után...
    -Lassú játékmenet
    -végtelenül unalmas harc rendszer(a wow amit legjobban utálok, de ott is gyorsabb a harc mint ebben..)
    -a sprint és magadtól elmozogsz az ütések elől helyett olyat raktak mint ami GW2-ben van.. (arrébb vetődsz és ez alatt misselnek rajtad 1et, de a gwvel ellentétben itt csak 1ilyen lehetőséged van és utánna újra kell töltődjön)
    DE:
    -A sztori egész türhető
    -a graf se vészes(még ha ezért szopniuk kellett azoknak akik AoCoztak)
    -DX11 és borderless fullscreen !!
    -szint és class "nélküli" rendszer egész érdekes lehet, habár valójában nem lehet annyira megvariálni amennyire ezt leírták, mert a használt fegyver típus(ok) behatárolnak(úgyszint ez is mint gwben).
    -achievementek is vannak benne ha ez valakit boldogabbá tesz..
    -ingame böngésző (és egész gyors, csak foghíjas)

    Igazából nem értettem meg, hogy mi értelme a frakciós repuzásnak, ha a karakter indítása előtt kiválasztod a frakciódat, de ez is rájuk tartozik..

    Jójó vannak benne jó ötletek és nem nézki rosszul, de mint játékélmény nem ad sokat, a bugokat nem vettem figyelembe, mert béta, és még távol van a megjelenés, de összességben úgy néz ki hogy megérkezett a 2012es RPG sablon ami alapján ezt is kinyomták, és épp ezért nekem egyszeri vételt sem érne meg nem hogy havidíjat...
    <magán vélemény, de tanulságos lehet..>
  • tutituti
    #534
    beloggolni be tudtál?
    mármint lefutott az installer,leszedte a 13 Gb-ot majd a launchernél a start gamenél nem történik semmi?
    nekem nagyon lassan töltött be először.Aztán utána már rendesen ment.
  • maffi
    #533
    én az istenért se tudok belépni. a honlapon megy, a játékba viszont egyszerűen nem enged be. kulcsot szereztem, szóval így nem értem a dolgot. vkinek van hasonló problémája?
  • tutituti
    #532
    ok.megoldódott.Csak sokszor kellett próbálkoznom.
  • tutituti
    #531
    Másnak se akaródzik új karaktert létrehozni?
    hiába próbálkozom azt írja hogy túl sok van a szerveren vagy valami ilyesmi.