2411
tsw
  • Omlás
    #610
    Nem írtam, hogy fikáznád ;] csak be libbentél ide a szokásos trollosított kommenteddel mi mást reagálna rá az embör fia ?

    Tudsz te normális is lenni csak ritkán látni azt az oldaladat Mondtam már szedd azt a gyógyszert rendesen ha már felírták! ;]
  • Alienator
    #609
    Na zsír.
    Akkor este gyere TS-re és élőben számolj be mi a pálya :)
    8 körül megyek én is. ha előbb leszel dobj egy sms-t.

    Omlás:
    Nem fikázom a játékot, még nem ismerem. Lehet hogy tetszeni fog. Az swtor-t meg szidhatom itt, ez nem Nephin úrnő birodalma :)
  • Omlás
    #608
  • Ackronikon
    #607
    Na figyu Laci :) kérdezni szabad és köszi a válaszokat srácok :) már otthon van a dobozos verzió majd este megnézzük. Lehet hogy kicsit hülye vagyok de szeretem megtapasztalni magam a dolgokat szóval majd kiderül.
  • Alienator
    #606
    Nem tettek ki :)
    Én nem tudom milyen "élőben" a TSW, csak ingame videót láttam róla. Az annyira nem győzött meg grafikailag, de tény hogy elég jó volt a hangulata. Főleg az a kisvárosban játszódó rész tiszta silent hill feeling. Pár haver már tolja, majd megnézem náluk.

    Nephin este strand? :)
  • Omlás
    #605
    Mindenhol ott van és mindenhol ugyanaz a hülyeség van leírva...
  • Omlás
    #604
    Alienator : TOR topicból kitettek ? :D

    Az, hogy szerinted megbukott egy dolog...

    Amíg bevételt termel megéri üzemeltetni, AOC se a havi mínuszos összesítések miatt megy még most is meg jön a folyamatos update hozzá...
  • Nephin
    #603
    Vigyázzatok, áttelepült troll. :D
  • Alienator
    #602
    *téren
    *kétszer
  • Alienator
    #601
    Az EA elég óvatos már szerintem mmo táren, hiszen a Funcom-os AoC nem jött be, és az EA által pátyolgatott SWTOR pedig csúnyán megbukott.

    Biztos kétszerr is megggondolják hogy akarnak-e még1 fizetős mmo-t.
  • Alienator
    #600
    Inkább húzd a hunteredet Laci :)
  • Omlás
    #599
    A grafikára nagyon panasz nem lehet szerintem.
    Nem egy CrySis2 ez tény de a hangulatot nem rontja sőt elég látványos és szép is szerintem.

    Bugok voltak vannak lesznek ... Javítgatják őket (remélhetőleg ).
  • Fpocok
    #598
    Grafika miatt? Nem értem... szerintem elég jó a grafikája egy mmohoz képest.
    Amúgy a graf csak sokadlagos.
  • Ackronikon
    #597
    Sziasztok!

    Én gyorsan lefoglatam egy példányt de kicsit elbizonytalanodtam, főleg a grafika miatt bár igaz, hogy ha a játék hangulat nagyon jó akkor a grafika másodlagos.
    Megéri megvenni a szerintetek? MIk nagyobb kiemelendő hibái? Van köztük olyan ami a játékélmény csorbítja? Grafikai motor bugos?
  • Since
    #596
    Igen így csinálom :)
  • Omlás
    #595
    Kombináld a rangedet a meele skillekkel ;] távolról megszórod Blood Magic-al mikor közel ér kivégzed kardal :]
  • Since
    #594
    Közben váltottam Blood Magic-ra, valahogy jobban tudok vele haladni, lehet azért mert ranged támadásai vannak...Jelenleg szinte csak Tier 3-as cuccaim vannak. Most mentem át Tier 3-as helyszínre, meglátjuk mi lesz majd este kipróbálom mennyire tudok gyalulni :)
  • Since
    #593
    Én elskőkörben örülök hogy havidíjías a játék, mivel ha micros lenne akkor valószínűleg többet fizetnél havonta...
  • Since
    #592
    Azokat nézegettem de valami black Token kell azt meg ha jól tudom PvP-ben lehet beszerezni.
  • Omlás
    #591
    Igen, skillektől függ melyik fegyvert használja szépen cserélgeti a fegyvereket. Ha megnézed karakterlapon is két slot van a fegyvereknél ;]

    gabor696 : vírusirtó esetleg bekeverhet néha nekem is megállt 2x 3x újraindítottam a klienst és tovább ment.
  • Fpocok
    #590
    +1
  • SZEG007
    #589
    Nem gabor696 üzenetére akartam válaszolni....
  • SZEG007
    #588
    Tiszta kár hogy havidijas ez a játék, ha csak 1x kéne fizetni, vagy ha mikrotranzakcios lenne akkor játszanék vele, mert a hibái ellenére a világ egészen megfogott, de igy ugyanarra a sorsra jut, mint az SWTOR, azzal is szivesen játszotam vona, hiszen a régi single player KOTOR is nagyon bejött, ahogy funcomtol is a Longest jurney, vagy a Dreamfall, de hát ez van....
  • gabor696
    #587
    Hello Urak,

    Találkozott már valaki azzal a hibával hogy a client nem megy tovább a "downloading patcher information" nál? tegnap előjött nem tudtam megoldani sehogyse, le töltöttem újra a game et el is indult, kiléptem s utána megint csak downloading patcher information, s fogalmam nincs mi lehet, fórumokon nem irtak semmi érdekeset egyelőre.

    Kösz előre is
  • Rannah
    #586
    A Council of Venice alakulatnál lehet venni tokenért (40) normális "kék" fegyvert, ha esetleg még nem esett
  • Since
    #585
    Hát igen de például a repülőteres részt Tier 2-es cuccokal nem nagyon bírom, igaz még csak egy ágra specializálódtam és van egy csomó költhető skill pontom. Chaos magicen gondolkoztam...Egyszerre lehet két különböző fegyvert használni? Tehát pl. egy kardot meg a chaos focust?
  • Omlás
    #584
    Esik azért elég szépen QL2-3-4-es cucc ha haladsz előre a küldetésekkel + egy jó kis kettős skill kombóval elég jól lehet haladni, én special most dual pisztoly + assault rifle kombóval játszom, elég jól lehet haladni pedig nem vagyok túlöltözve :]
    Én is nehezen haladtam only assault rifle skillekkel tegnap gondoltam egyet és variáltam kicsit így már sokkal jobban adja. Szóval nem csak cucc függő a dolog.

    Bugok vannak elég szépen.... viszont ha valamit akkor a hangulatot azt nagyon eltalálták, legalábbis engem oda tud tapasztani a monitor elé, amit eddig láttam elég jól össze van rakva, az agyalós küldik meg kifejezetten tetszenek jó, hogy végre gondolkozni is kell a mini rejtvényeken és keresni a megoldást nem csak megölni 10 ilyen zombit meg 20 olyat persze vannak ilyen küldetések is :D

    Jó, hogy van egy enyhe kis sandbox hatása a játéknak kifejezetten tetszik, relatíve tényleg arra mész amerre akarsz azt csinálsz amit akarsz és túlnyomó részt hagyja is a játék, hogy "szabadon haladj" adott területeken bolyongva. Ezért jár egy piros pont mindenképp.
  • Since
    #583
    Igen :) Lehet hogy szerencsétlen is voltam, nem nagyon akar esni olyan cucc ami esetleg jó is lenne, illetve amiket tudok gyártani az a mostani fegyveremnél elég gyenge. Pl Glyph Toolkit talán egyszer esett, úgyhogy az is kilőve :)
  • Carmageddon
    #582
    A cd galaxisneten lehet megvenni megnéztem, csak ott nem is volt előrendelőben a játék.
  • Torzonborz
    #581
    már most ilyen gondjaid vannak ?
  • Carmageddon
    #580
    Ezt hol lehet megvenni?
  • Since
    #579
    Kezdek elakadni lassan...Tier 2-es részben 3-as cuccaim vannak és nemigazán tudok tovább fejlődni. AH szerintem még nincs a játékban, ezért nem is lehet csemegézni...Úgyhogy nemtudom mire fog vezetni a dolog, egyenlőre szenvedek aztán bízom benne hogy hamarosan lesz AH, vagy esik valami jó kis QL3-as kard :)
  • Carmageddon
    #578
    És az mikor lesz?
  • Although
    #577
    Egy darabig havidíjas lesz. És ha jól ismertem ki a funcom logikázását akkor az első expansion megjelenéséig az is marad. után lehet az alap ingyenes lesz.
  • Carmageddon
    #576
    Ingyenes nem havidíjas?
  • Omlás
    #575
    Nem rossz ez sp ap rendszer de kell hozzá játékidő mire ténylegesen kijön az, hogy szabadon variálhatod mi szeretnél lenni :)
    Agyalós rpg-s beütés megvan, emiatt is lesz iszonyat mód rétegjáték szerintem a TSW és nem biztos, hogy az a réteg elég lesz, hogy havidíjas maradjon a játék.
  • Although
    #574
    Funcom tartalomra mindig is minőségi cuccokat csinált. Talán a kalandjáték készítő múltjukból is fakad. Jó kis csapat akik képesek jó fantáziával megáldott dungeonokat csinálni ami akár évig vagy több évig is leköt. Bár ahogy hallom ez még hiányzik a TSW-ből. Biztos hogy jó persze nekem is, mint a conanba játszó ismerőseim jó részének, szomorú hogy egy semmitmondó karakterfejlesztést tettek bele. De nyilván ez talán sokkal több embernek fog tetszeni mint a conan combos rendszere amit sokan utálnak.
  • Omlás
    #573
    Júli 3 a hivatalos start Júni 29-től megy az early access így lehet játszani jelenleg. Bugok voltak vannak lesznek :) hangulatra viszont elég jó a játék majd ha lejár a 30 nap meglátom mi lesz a sorsa. Egyenlőre amennyi időm volt játszani szórakoztató a cucc és elég jól betudja szippantani az embert :]
  • Although
    #572
    Hah, úgy emlékszem jul 26 volt a megjelenési dátum. És még abban se voltam biztos hogy addigra legalább elfogadható szinten bugmentesíteni tudják ahogy tegnap beszéltem a tagokkal a guilda akik beneveztek a TSW-re is.
  • Omlás
    #571
    Már egy ideje kapható igen :] sőt aki megvette már játszik is pár napja ;]