2411
tsw
  • alienenemy
    #650
    Ez a játék végig left for dead online vagy csak az eleje zombis?
  • foxxi
    #649
    Átjöttem a Daemon szerverre

    Kiscsaj a becenevem, ha valaki felvenne örülnék
  • Omlás
    #648
  • foxxi
    #647
    Jah, most néztem. El is kezdem újra.. még nem vesztettem semmit
  • Omlás
    #646
    Hát ha fullon van vannak még ott páran hogy nem magyarok az már más kérdés :D

    Amúgy a magyarok többsége szerintem Daemon-on van.
  • foxxi
    #645
    Amugy van egyáltalán valaki a Cerberus szerveren rajtam kívül?
  • foxxi
    #644
    Templar - de az oldalatokon is csináltam egy karit

    Aljas a nickem
  • weky
    #643
    Melyik frakciót erősíted (vagy sújtod :) :)) Foxxi?
  • Omlás
    #642
  • foxxi
    #641
    Holnap upgradelem, amugy... még nem jött a vihar 2 órát végigbírt crash nélkül...
  • foxxi
    #640
    Naná Főnök
  • Rannah
    #639
    Lehet, hogy az lesz a megoldás. Nekem szintén 4 GB, de 64biten, és "lekopogom" soha nem volt ilyen problémám - se memory, se kidobás, se semmi
  • weky
    #638
    Szevasz Foxxi!

    Itt is összefutunk? :)
  • alienenemy
    #637
    Hát 2 nap eltelt, Intkey még a paypalos appealra sem reagált. Töröltetni fogom a fizetést, ráadásul most vehetem meg még egyszer, és két napja nem játszom vele. Dislike, nem ajánlom. :)
  • foxxi
    #636
    Az király.. nekem folyamatosan out of memory... pedig 4 giga van a gépbe, ami elég. De akkor marad az upgrade 64bitre :(
  • Omlás
    #635
    Hát lassan nem ártana ;] nekem eddig nem volt memory leak problémám, mondjuk ha lenne az igen nagy probléma lenne Sőt ha bele gondolok se crash se dc nem volt ha jól emlékszem.
  • foxxi
    #634
    Azért hozzák az aocos " szarok vagyunk ha programozni kell" mentalitást.. itt is alap a memory leak...

    Végül csak bejutottam - csak most meg kidobál... lehet mindenképp váltanom kéne 64bitre
  • Omlás
    #633
    Én már évek óta csak kulcsot veszek nincs szükségem a polcon porosodó helyet foglaló dobozra :] sok boltot kipróbáltam de 1.5 éve kb csak IntKeys-től vásárolok volt, hogy csúsztak.. megesik de sosem vágtak át sőt következő vásárlásból adtak kedvezményt. Ezért is szoktam ajánlani őket :]
  • Although
    #632
    Nem vagyok otthon ebben de ez szerintem látszik :D
  • Omlás
    #631
    Amúgy IntKeys nem orosz cég... Csak mint más nagyon sok digitális shop pl G2play orosz kulcsokat árul mert olcsóbban be tudják szerezni.
  • Although
    #630
    Mindegy spec annyira nem bízok az oroszokban hogy nem is próbálkozok vásárolni náluk.És nincs ismerős arra. Mondjuk a lengyeleken keresztül is megoldható de nos nem töröm magam, megvárom míg kedvezményes lesz és megveszem 4e környékén.
  • foxxi
    #629
    Cerberus - Full... klafa
  • Omlás
    #628
    Mindig fel van tüntetve ha valami "variálás" van az árult kulcs beüzemelésével illetve nyelvével. A D3 körüli mizériában kicsit a Blizz is hibás ugyanis elvileg régio free az összes D3 kulcs csak pár limitált nyelvi verziós kulcs esetén olcsóbban megvehetted a kulcsot de az csak az adott nyelvű kliensel játszható... A poén, hogy pl orosz dobozos verziók esetében ez még a dobozon sem volt feltüntetve... Illetve a viszonteladók sem korektül voltak tájékoztatva róla. :D
  • Droughert
    #627
    Azért olcsó mert náluk ilyen az árszabás. Ha van kint ismerősöd akkor nagyon olcsón tudsz játékokat vásárolni legálisan. Gond akkor van, ha nem régió független, mert akkor vagy trükköznöd kell, vagy pedig marad orosz nyelvű, de ezt mindig fel szokták tüntetni az adott játéknál. Pl úgy tudom, hogy a náluk vásárolt Diablo csak orosz nyelven használható, viszont a Secret World regio free.
  • Although
    #626
    Egyébként nagyon vicces mert mi közép európában sokkal szarabbul állunk mint ők és mégis magasabb ár zóna.
  • Although
    #625
    Ok azt hittem a funcom supportal van gond. Egyébként az account oldalon jól működik a vásárlás. Persze sajna a funcom saját oldalán árulja legdrágábban a dolgokat. Mondjuk persze mindenki tudja az orosz zónában miért legolcsóbb minden. Volt is balhé emiatt már.
  • Droughert
    #624
    El vagy kicsit tévedve.... Nem az STW-ről van szó, hanem egy cd kulcsokat árusító orosz oldalról beszélünk.
  • Although
    #623
    Ez érdekes a conanba egy petitionra 5-10 percen belül válaszolnak. Amit még megpróbálhatnátok, én is használom ha gondom van. Az account oldalon van live suppport amit egy emberke figyel ha beírsz valamit pár percen belül válaszolnak. Persze lehet a TSW nagyon túl van terhelve most ezt nem tudom.
  • Omlás
    #622
    Akkor lehet, hogy nekem mindig szerencsém van.. :D
  • Droughert
    #621
    Más is panaszkodott, support nem válaszol, 24óra után sem. Ha paypal fizetést választottad, akkor egyszerű dolgod van, paypalon belül tudsz indítani egy ticketet, megjelölöd, hogy fizettél és nem kaptad meg a kulcsot. Írhatsz pár soros commentet is (max 2000kar.). Erre elvileg reagálniuk kell, mivel ki is tilthatják őket a paypal rendszerből ha gond van velük. Ha kártyával fizettél akkor gond van, mivel más is írta, hogy semmi választ nem kapott a küldött mailekre, skypon nem voltak elérhetőek. Akkor nem tudom hogyan éehetne nyomás gyakorolni rájuk. Esetleg a bankodon keresztül el lehet érni valamit.
  • Omlás
    #620
    Én úgy tudom mindent unlockolhatsz csak idő kérdése és olyan variációkat hozol össze amit akarsz. Ergo nincs max elkölthető sp/ap határ. Persze ha mindent ki akarsz unlockolni az nem 2 óra játék lesz :D


    alienenemy: Én szinte csak tőlük vásárolok, olyan még nem volt, hogy a support nem válaszolt volna a e-mailre. Csúszás előfordult de legrosszabb esetben is 24 órán belül küldték a kulcsot. Nem lehet, hogy spam-be került a válasz valamiért ?
  • Since
    #619
    Lenne egy kérdésem aki már pár napja játszik a játékkal, és akinek van némi tapasztalata.
    AP / Skill pontot nem lehet resetelni, viszont több buildre is lehet gyúrni. Ez pontosan hogy működik? Jelenleg blade / blood magic-el játszom, viszont szeretnék valami mást kipróbálni. De gondolom az AP / Skill pontoknak van egy határa hogy összesen mennyit költhetsz el. Skill pontokat nem lehet újból elosztani, úgyhogy nagyon át kell gondolni hogy mire rak az ember. Bár gondolkoztam rajta ha a talismanra rakok akkor az elvileg jó, mivel egyre jobb cuccokat fogok tudni használni. VISZONT ha DPS-ről szeretnék Heal-re váltani, akkor ugye a Healingre kell hogy rakjak Skill pontot, de ha már eloszottam akkor cseszhetem az egészet.
    Lehet kicsit zavaros amit írtam, de bízom benne hogy valaki megértette és tud válaszolni a kérdéseimre :)
  • MrAndree
    #618
    Én ott vettem és még aznap elküldték, írj nekik megint szerintem.
  • celgene32
    #617
    Van skype ahol lehet veluk beszeleni azt nem probaltad ?
  • alienenemy
    #616
    Én intkeyes megvettem, 2 napja egy levelet sem kaptam. support nem válaszol. (pénzt persze leemelték) Valakinek sikerült megvenni ott?
  • celgene32
    #615
    Lehet en is onnan veszem plati.ru-n nem fogandnak el paypal-t.
  • Omlás
    #614
    plati.ru-t nem ismerem én IntKeys-ről vettem ott 38USD
  • celgene32
    #613
    Van valakinek tapasztalata plati.ru-rol(?), szertnek venni egy TSW kulcsot es csak 30 USD.
  • Omlás
    #612
    gépkarabély + dual pisztoly nem is kell több ja de meg zombik :DDD
  • Alienator
    #611
    Szedem én, szedem. De hát néha elgurul, aztán jön a troll énem :)

    Na de mindegy is, én remélem tetszeni fog. Jól jönne egy nem-fantasy mmo, amiben egy M16-ossal oszthatom az áldást :)