2411
tsw
  • TDC Geronimo
    #690
    Semmi se tökéletes, de még mindig eszméletlen jó :p

    Hát igen, mint mondtam nekem is teljesen elrontja az egészet a borzalmas animáció. Néztem TB videóit és ő is mondja, hogy hiába bejövős az atmoszféra meg a questek, de a combat annyira rossz, hogy úgy néz ki neki kimarad. State of the game levélben azt írják, hogy ősszel lesz combat polírozás, effektek/animációk stb. Hát kíváncsi vagyok, hogy mennyit javul.
  • Droughert
    #689
    Még mindig van egy eladó accom, aug.5-ig feltöltve, ára 7000Ft.
    Ha valakit érdekel akkor pm, és megbeszéljük a részleteket.
  • Fpocok
    #688
    Ez ismerős valahonnan :D
  • Omlás
    #687
    Player housing még egy jó húzás lenne, az is feldobná a hangulatot :)
  • Since
    #686
    Elvileg valamikor patchelni fogják az animációkat. Viszont amiről még nem hallottam az a "housing" ugyanis nagyon nagyot ütne nálam ha lenne ilyen lehetősg a játékban. De a fejlesztők számára nem ez a legnagyobb prioritású projekt úgyhogy kíváncsian várom hogy lesz-e ebből egyáltalán valami...
  • Omlás
    #685
    Mozgás/dodge animáción tényleg lenne mit faragni de ha javítják? és normálisan le lesz animálva akkor elég nagyot javul az összkép. Maga az univerzum és a hangulat eléggé be tudja szippantani az embert ha kicsi is szereti az ilyen stílusú/hangulatú játékokat.

    Amúgy azért a GW2-ben is vannak mozgásanimálási "érdekességek" messze van a tökéletestől az is. ;] Igaz jelenleg talán a legprofibb kivitelezés ott van de az sem hibátlan.
  • Jockey
    #684
    jah, valamelyik nap unatoztam este tera-ba nem volt kedvem belogolni, gw2 meg meg nincs..:p
  • TDC Geronimo
    #683
    Itt is havi content patchelést terveznek, mint Riftben ahogy olvasom (1.1 július, 1.2 augusztus, 1.3 szeptember stb...)
  • TDC Geronimo
    #682
    Hát nem tudom. Dodge anim is elég nevetséges. fegyverek/melee is főleg, ha mozogsz is közben. Felső test merev marad, alsó meg követi a haladás irányát. Szerintem nagyon bután néz ki az egész. Főleg egy GW2 után, ahol lefolyik a képről az animáció olyan folyamatos és szép. Combat is elég gáz emiatt.

    Olvasgatom hivatalos fórumot és a játékosoknak is ez az egyik legnagyobb gondja. Amúgy meglepően pozitív a fogadtatása a játéknak, amit leginkább az egyedi atmoszférának és ötletes küldetéseknek köszönhet.
  • Torzonborz
    #681
    looooááál mégis csak megvetted ? :D nnna asszem le is adom a drótot a többieknek :D
  • Jockey
    #680
    hat, azt kell mondjam combat animoknal igazabol csaka magia-k nal erzek gondot, melee fegyverek ranged fegyveren rendben vannak..
    van dodge is, ami nem kicsit hasonlit a gw2re, igaz itt nagyobb a timere, de a slok varialhatlo fegyver miatt (ugyebar 2ot foghatsz egyszerre) rengetek dodge jellegu skillt is ki lehet pakolni..
    azt kell mondja, ahogy haladok elore egyre jobban fekszik a combat rendszer:)
  • TDC Geronimo
    #679
    Kipróbáltam én is újra a buddy key-jel. Maga a világ, atmoszféra, hangok, zene tényleg nagyon jó lett. Küldetések között is van jó pár egyedi. Ami viszont teljes mértékben kizökkent az a szörnyű combat és animációk. Nem is értem egy aoc után, ahol elég szép motion capture animációk voltak, hogy tudták itt ilyenre csinálni. Most olvastam a "state of the game" levelet amiben ezt is írják :

    "* And last but certainly not least: Combat will receive constant polish and tweaks to make things look and feel better. Keep an eye out for more revisions to our effects and animations this autumn -- and the inclusion of auxiliary weapons will make combat even more exciting!"

    Hát meglátjuk, ha megcsinálják combatot meg az animációkat normálisra meglesem megint.
  • AntiHero
    #678
    Hali, tud nekem valaki küldeni Buddy kódot?

    P.Ü-be írjon aki tud.

    köszönöm
  • Vagrant
    #677
    ja gw2-ig csak kitart:)
    dio3 at megvettem elég nagy csalodas volt nekem.
    Viszont napi2-4 óra játékkal egész jó kis mellékes pénzecske jön belölle.
  • Although
    #676
    Nos érvek mindkettő mellett vannak a TSw új és az írtak alapján kicsit elrugaszkodtak az eddig ismert mmoktól. De még nem láttam mmmot ami amikor kijön ne legyen tele buggal, pláne ha a funcom csinálja. A Conan már kiforrott nagy end content tartalommal ami már viszont két éves és bizony fogy az elit veterán réteg. És nagyon erős nerfen esett át mielőtt f2p lett. És sokak által utált combo rendszert használ ugye.:) És elég kevés már a pvp-s ahogy látom. :) És szerintem a nyár lehet jobb a TSW-re, ha választani kell. :)Biztos sokan lesznek :)
  • Vagrant
    #675
    Énmég hezitálok kicsit AoC vagy TSW között.
    AoC be nem volt meg a kieg így még Khitai is új lenne nekem :)
    De már szerintem késő, AA ban elhúztak, a Hox gondolom még mindig kicsit alultáplált.
    Legszivesebben 1 DT-t inditanák.
  • Although
    #674
    Fogd a melegre!!! Most én is azt teszem!!!
  • Although
    #673
    Tommy Lee jó fej!!, Abe,pl és páran még talán :) De általában a fekete sereg forumon is írják hogy ki fogják próbálni. Persze ők alapból savanyú cukor stílusban írnak de jókat lehet nevetni rajta. Szoktam olvasni a fórumukat :)
  • Although
    #672
    Mindennap láttok fekete seregeseket. Meg a magyar ismerőseim is akik a még működő kevés rp guildba vannak. És most ahogy látom benne vannak az első húszba megint. és valaki azt mondta hogy régiek is jöttek vissza. Nyilván az swtor volt nagy szívóhatással de ahogy elnézem az mmo-sok többsége nem eszi meg ha solo inkább valami. Nekem spec ezzel nincs problémám. És azt meg kell mondanom a magyar guildeket kerülöm általában a fekete seregről nagyon rosszat még nem hallottam és hát jó 2 éva már biztos mennek. De aTSW-be az elején nyilván többen lesznek. Azzal meg ki hogy pontoz szard le én is azt csinálom van egy két ember aki érdekel az meg hogy itt ez a népi játék az ne izgasson :) ebből is tudjuk ez egy teljsen szokványos magyar forum :)
  • Vagrant
    #671
    Kezdem átvenni a szokásodat Although és 6 postba írni, de hát mindig későn jüt eszembe amit még szeretnék.
    Szóval van itt olyan aki AoC vel játszik(ott) és a TSW vel is nyomja épp?
    Érdekelne 1 kis összehasonlítás, kicsitt sutának tűnik benne a harc meg a pvp AoC után videók alapján.
  • Vagrant
    #670
    Énis szivesen mennék Conan ozni, de hát 1 ismerősöm se akar jönni mindenki szerint 1 "szar" :S
    És nemértem miért nagyrészt egyvéleményen vagyunk, de a Conan az örök vita marad :)
    Nemfogom fel mi nem fogja őket meg, jó grafika, jó skillbased harcrendszer, brutális mégis hangulatos.
    Lekaptam beléptem valameik nap, gondoltam megnézem milyen lehetőségeim vannak. Crome on kilockoltam a necrot benéztem , Feketesereg apply, rá 1 percre decline :( szóval se guild se haver, társaság nélkül élvezhetetlen a játék. Ugyhogy most megnézem a TSW-t asszem csak a gépigénytől tartok kicsit
  • Vagrant
    #669
    ugylátszik engem nemszeretnek itten fele :P
    na sebaj onrpg-n csak megszán valaki
  • Droughert
    #668
    Milyen címre küldjem? Küldj egy pm-et.
  • foxxi
    #667
    Na! vége a horgászatnak , jöhet a GAME
  • TDC Geronimo
    #666
    nincs még
  • Although
    #665
    Viszont arra kíváncsi leszek a pvpsek mit írnak majd. Nekik eddig még semmi se volt jó -nagy nevetés- :)
  • Droughert
    #664
    Gero van már kulcsod? Ha nincs szólj van 2 buddykeyem.
  • Although
    #663
    Szóval ez nekem úgy tűnik mintha más réteget célozna meg eleve ilyen Clive Baker style meg nem is a group end contentre menne rá. És az alapján amit Omlás írt ez is egy rétegjáték lesz, ebben fog hasonlítani a Conanra :D Ja amúgy nagyon megijedtem hogy most már a Funcom is tömegjátékokat fog készíteni :)
  • Although
    #662
    Nyilván 2 éve nem raktak lassan bele nagy dolgot úgyhogy így igen így nehéz megtartani a régieket :D Főleg ha a GW2 group szinten is jobb lesz mint a conan. :)
  • Although
    #661
    Nem megyek, majd egyszer kipróbálom. :) Nem hiszem hogy konkurencia lesz a Conannak, most egy ideig talán míg újnak számít. De mindenki arról beszél a Conanba hogy semmi group tartalom nincs benne szinte. Állítólag mint az SWTOR. Solora nagyon jó. A conannak meg közel 5 lv80-as raidja meg 20-30 dungeonja van. Ezzel az TSW nem versenyezhet még egy ideig. :) De ha olcsóbb lesz majd kipróbálom most pár emberkével mint Odrhn meg pár régi haverral dungeonozunk ebbe a melegbe több nem is kell :)
  • TDC Geronimo
    #660
    egy buddy key jöhetne nekem is privibe, ha van valakinek. Ránéznék még egyszer
  • Droughert
    #659
    Van egy eladó The Secret World kulcsom. Ha valakit érdekel akkor pm.
    Ár 7500Ft.
  • Vagrant
    #658
    csak nemjössz teis TSW be? Conanba ahogy látom kezdik feladni a veteránok is.
  • Although
    #657
    A legegyszerűbb az account oldal amit a conanra is használtál. De láttam már a bootba is 10e pénzért. Persze az olcsóbb helyeket vadászni kell a neten.
  • Vagrant
    #656
    még valami lenne, ha valaki tudna adni 1 download linket azt megköszönném
  • Vagrant
    #655
    Ha jól olvastam van 1 napos budy key, ha valaki nlenne szíves küldeni 1 et.
    Szinte biztos vétel csak a gépigénye érdekelne.
    AoC vel is rengeteget játszottam, bloodline-t se vetem meg :)
    ha esetleg nem megoldható, ezen a gépen hogy futna szerintetek:
    Win 7 64
    QuadCore Intel Core 2 Quad Q9550, 3000 MHz (8.5 x 353)
    Alaplap neve Gigabyte GA-P35-DS3 (3 PCI, 3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN)
    DIMM1: Corsair Dominator CM2X2048-8500C5D 2 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (5-5-5-18 @ 400 MHz) (4-4-4-13 @ 270 MHz)
    Videokártya ATI Radeon HD 4800 Series (512 MB)
    itt a mail amire szeretném a trialt
    [email protected]

    Előre is köszönöm
  • celgene32
    #654
    Link

    -7500 Ft
    -PayPal-al
    -azonnal megjott a kod
  • alienenemy
    #653
    Én már le is töröltem :)
  • Prince23
    #652
    8.2/10
  • Omlás
    #651
    Egy csomó legendákból ismert "monszta" is szerepel a játékban hisz elvileg erre épül az egész :)

    "Mummies, vampires and werewolves. Zombies, ghouls and golems.Tentacled creatures from the deep and demons from the pits of the hell dimensions. The horrors you believed were nothing but myth and legend are all true."