2411
tsw
  • TDC Geronimo
    #730
    Hát nekem jelenleg most pont 1 hónapra kéne csak :D

    Úgy fogom fel, mint egy coop kalandjátékot. Aztán ki tudja talán majd a jövőben még folytatom, ha bekerül friss content.
  • Torzonborz
    #729
    na majd ha 2 hónap múlva is ilyen jó véleménnyel lesznek róla és játszanak is még vele akkor talán kis is próbálom. :D
  • Jockey
    #728
    mar pont teljesen leszarom ki milyen kezdo egy mmo-ban es ki miben volt jo korabban, tudhatnad jol ez semmit nem jelent, lasd ra peldakent tsw-t.
    ez tsw topik, szal orulnek ha elkerulnenk az ilyen osszehasonlitgatasbol fakado komment-tengert szal tsw eddig jo..:)
  • TDC Geronimo
    #727
    Bár metacritic általában szart se ér, mert van amikor rászabadul a 4chan meg a reddit és lepontoznak valamit érdemtelenül, de a TSW jelenleg így áll user score tekintentében.

    Positive: 366 out of 432
    Mixed: 17 out of 432
    Negative: 49 out of 432
  • Ackronikon
    #726
    Sziasztok!

    Nekem egy apró kérdésem lenne ami lehet hogy elég noob ezért nézzétek el, de igazából azt nem látom át, hogy mikor vagyok elég erős hogy átmenjek a következő zónába. A story questem normal szinten van és elvileg savage coast-ra küld viszont még a kezdő zónában is vannak olyan helyek ahol rohadt gyorsan kinyírnak. A geare nem szórják a questek, alapanyagom nem sok van.

    Valami tipp?
  • TDC Geronimo
    #725
    Elvileg minden faction játszhat egymással. Én templart akarok amúgy. Dimension meg asszem a DAEMON lett kijelölve.
  • Fpocok
    #724
    Hova érdemes menni, melyik szerver? Te gero melyik "race" leszel? Vagy itt szerveren belül bárki bárkivel tud menni? Csak mert én lehet ma megveszem, ha blizzard átutalja a pénzemet végre :D
  • TDC Geronimo
    #723
    Nem :y Talán holnap
  • Fpocok
    #722
    Megvetted már?
  • Although
    #721
    A funcom már anno az anarchy onlineal kb 15-20 díjat sepert be 2001-ben. Tényleg unfair egy mmoban kezdő céggel összehasonlítani őket. :)
  • Although
    #720
    Na na :) ez nem ér :) Lehúzni az swtor-t és nem érdemes összehasonlítani, a Funcom már jó pár mmo-t csinált előtte meg kalandjátékokat mindig is jó volt tartalomban. A Bioware meg talán a legjobb rpgket csinálta eddig, és az egyik legjobb cég történet szempontjából, ha nem a legjobb, sajnálom őket azért, első mmojuk volt ahhoz képest szerintem nagyon jó. nem a Funcommal kellene összehasonlítani. A Wowhoz képest sokkal jobb, legalábbis szerintem. És jó pár más mmohoz képest is.
  • TDC Geronimo
    #719
    Fórumokon is megjelenés előtt fikázták csak. Most bárhol olvasol róla csak dicsérik.
  • Droughert
    #718
    Kb én is így vagyok vele, nem is követtem figyelemmel a híreket a fejlesztése soron, hirtelen felindulásból vettem meg, gw2-ig talán kitart felkiáltással. Jelenleg még az is benne van, hogy gw2-melett is maradni fog a gépemen. Hangulat-questek-világ csillagos ötös. Sokkal kevesebbet vártam tőle, mert szinte minden fórumon lehúzták, fikázták, csak az volt furcsa, hogy akik tesztelték-cikket írtak róla, azok meg áradoztak a játékról (utóbbiaknak volt igazuk).
  • Omlás
    #717
    Fejlámpás cucc nagyon adja a hangulatot meg úgy az egész játék "légköre" nagyon rendben van szerintem! Már csak az lenne jó ha időm is lenne játszani...
  • Jockey
    #716
    tegnap este toltam kicsit, voltam lent egy banyaban, ahol egy banyasz sisakot fel lehetett venni es csak az adott fenyt, en komolyan mondon eszmeletlen feeling volt ahlogy ovatosan lopoztam a vakosotetbe egy fenycsovaval es lestem hol lapulnak a zombik shaldow:)
    nagyon hangulatos ez a jatek,l nem gondoltam volna, sztem swtor-t korbehugyozta 3or otletekben es hangulatban..
    az napszakvaltasok eszmeletlenek, egy mocsarba szol a kuldim gyerek miatt tobbszor kellett visszamennem, ejszaka vak sotet nemi atszurozod holdfennyel, nappal meg siman kod, meglep ez a jatek, sztem gw2ig en adnek neki eselyt a helyedben..
  • Jockey
    #715
    settings-be advance lightning-et huzd le alacsonyabbra, nekem minimumom van es igy is eszmeletlen jol nez ki az arnyekok
    valamint en javaslom a dx0es futtatast, gyak. minimalisan sem rontja a vizualitast, mmo-k kozt meg mindig legjobbak kozott van dx9el is
  • Omlás
    #714
    FPS problémák "orvoslása":

    DX11-alatt : Tessellation = World only

    Hivatalos fórumon is panaszkodnak sokan, hogy a ground tessellation nagyon durván csökkenti az FPS-t így nem ajánlott használni.

    Nálam special a ground tessellation kb -20fps így inkább nem használom anélkül is elég jól néz ki a játék.

  • Since
    #713
    Mondjuk kitalátlam egy taktikát, mégpedig keresek healert, tankot, és utána a DPS csak magától jön :) Ha úgy hírdeti magát az ember hogy DPS keres csapatot xy instába akkor szinte esélytelen a dolog...
  • Droughert
    #712
    Mondjuk valószínű, hogy DPS-ként a dungeon finder-t használva is többet kel majd várni, hogy behívjon, de az biztos, hogy sokkal kényelmesebb lesz mint a chatet olvasni/spamelni grp után kutatva.
  • Since
    #711
    Dungeon Finder is jó lesz. Elég nehéz csapatot találni instába, főleg DPS-ként mert tele van vele a server.
  • TDC Geronimo
    #710
    AH most fog jönni egy patchel valamikor nemsokára. A motor meg sajna ilyen. Hiába használták ezt aocnál is még mindig nem tökéletes. Nekem is voltak fps spikeok.
  • maffi
    #709
    sziasztok! két béta hétvége után úgy döntöttem megveszem a játékot. fasza minden, csak két dolog érdekel. az első az, hogy van-e valamilyen aukciós ház féleség. eddig nem igen találtam, de persze lehet, hogy én bambultam el. a másik, hogy másnak is szaggat-e indokolatlanul. elvileg az ajánlott gépigénynél is 2x jobb vassal próbálkozom, néhány helyen mégis izzad erősen. driver a legfrissebb, gép karbantartva, szóval kicsit tanácstalan vagyok.
  • Jockey
    #708
    Zuzda nick..
  • Jockey
    #707
    Daemon szerver amit kijeloltek a tsw.hu-n
    Ahogy nezem mivel szabin vagyok minden idozonabol vannak fent, szal gondolom amcsik meg eu-bol is
  • Tomy Lee
    #706
    A béta kliens volt már 26GB felett szerintem a mostani simán lehet 30+
  • Omlás
    #705
  • Omlás
    #704
    Nálam ilyen gond nem volt eddig, a kérdésedre pedig a patchelt kliens mérete nálam 35,8GB jelenleg.
  • Droughert
    #703
    Csak azért kérdeztem, mert volt patcher probléma vírusirtó miatt, de esetleg ezt is ki lehet próbálni: "/The Secret World/RDB subdirectory, I deleted the le.idx.* files and the RDBHashIndex"
  • Since
    #702
    Szerintem semmi köze nincsen hozzá. Valamiért nem ismeri fel a fileokat és ezért tölti le újból. Lehet valamelyik patching filet törölni kell és megoldódik de passzolom a kérdést.
  • Droughert
    #701
    Esetleg vírusirtó/tűzfal nem kavar be neki?
  • Tyrpak
    #700
    Körbenéztem, a jó hír, hogy össz 2 embernek volt ilyen.
    A rossz hír, hogy nincs rá megoldás, nekik minden nap letölt 1-3 gigát a játék.
    Friss install után is.

    AoC-nál már fejből tudtam melyik .rdb file-t kell törölni, hogy "csak" 1 gigát töltsön le.
  • Since
    #699
    Körbenéztél a hivatalos technikai fórumon?
    Nekem nem volt ilyen problémám, de emlékszem, hogy sokan panaszkodtak ez ügyben. Egy próbát megér.
  • Tyrpak
    #698
    Tud valaki segíteni?

    Tegnap elkezdtem letölteni a játékot.
    Elsőre az ígért 15.7-ből letöltött 20 giga fölött, amikor lelőttem a patchert. Nyomtam egy repairt, leszedett 7.95 gigát.
    A játék indulásánál kiírta, hogy nem tudta megnyitni a profile-t, bezártam, újra elindítottam.
    Kiírta, hogy 30.9 gigát szeretne letölteni!
    Nyomtam egy repairt, megint a 7.95 gigát tölti.

    Első kérdésem, hogy nálatok is volt-e ilyen?
    Második, hogy mekkora a kliens? Mert a 30.9 giga nagyon soknak tűnik az első 15.7-hez képest.
  • TDC Geronimo
    #697
    Ez a videó jól bemutatja azt hiszem a játék legnagyobb erősségét, a questeket.

  • TDC Geronimo
    #696
    Melyik dimensionon vagy amúgy? Olvastam, hogy itt single server technológia van és simán lehet játszani, chatelni meg guildbe involni embereket más dimensionról is.
  • Omlás
    #695
    Mondjuk az is igaz, hogy részemről kb ennyi az össz "negatívum" amit a GW2-vel szemben fel tudok hozni nem véletlenül vettem meg már áprilisban
  • TDC Geronimo
    #694
    Értem, elején engem is zavart, de játék közben észre se veszi az ember. Na meg sokat javítottak rajta következő eventre, ahogy elnéztem az új videót gamespoton.
  • Omlás
    #693
    Hát az ősz egy kicsit késő szerintem.

    GW2-ben nekem ami szemet szúr az a karakter és a talaj kapcsolata maga a mozgásanimáció hibátlan szinte élnek a karakterek de, ahogy a talajon közlekedik azon lenne mit finomítani kjavascript:document.newmessage.submit();icsit. Nem tudom pontosan leírni de talán érted mire gondolok :D
  • TDC Geronimo
    #692
    Nem. Másfél hónap és GW2. Addig gondolkodtam rajta, hogy megveszem és tolom, mint egy jó kis single kalandjátékot aztán pihen egy időre, de amit írtam, amiatt nem vettem meg. Majd talán hónapok múlva, ha javítják, amikkel gondom van és látom, hogy a contentet hogy frissítik.
  • Fpocok
    #691
    Megvetted?