2411
tsw
  • Fpocok
    #850
    "Greetings,
    Thank you for contacting Funcom Customer Support.
    At this time, we are currently working on the integration of existing non-steam accounts and the Steam interface. We ask that you please be patient and keep an eye out for future announcements. If you have any further questions or concerns, please respond directly to this e-mail. Thanks and have a great day!


    Regards,

    GM Eladric
    Customer Service Representative

    Funcom Customer Service "
  • Tatyla
    #849
    ja próbáltam aktiválni a kulcsomat de nem fogadta el :(
  • Fpocok
    #848
    Felkerült steamre is és nem lehet átmenni, aki előbb vette meg. Van egy CSOMÓ BONUS... faszomat beléjük.
  • Tatyla
    #847
    az éjszaka folyamán minden gond nélkül megjött a kulcs :)
  • Fpocok
    #846
  • Tatyla
    #845
    na sikerült kulcsot vennem 6709 HUF-ért most hogy vég az ingyen hétvégének remélem meg is jön az igért 12-24 órán belül...
  • Jockey
    #844
    én is elvagyok vele azt kell mondjam..:-)
  • Fpocok
    #843
    Tekintve, hogy valaki kifizette a játékot élete végéig, szerintem nem nagyon lesz f2p az elkövetkező időkben :D
    AoC-nál nagy volt a hype... erről a játékról meg alig hallani. Réteg játék, komolyabb játékosoknak.
  • Agaba72
    #842
    Kipróbáltam én is hétvégén és nagyon megtetszett, a közepes konfigom is jól bírta. A conannál jobban fut.
    Azt látom, hogy mintha az ellentéte zajlana le mint anno az AOC-nál.
    Az nagyon erősen kezdett, aztán gyorsan hanyatlani kezdett a bugok és a hiányosságai miatt, ez meg gyengén kezdett, de aki kipróbálja annak majd mindenkinek bejövős.....talán mégsem lesz egyhamar f2p.
    Beugrottam este pár perc pvp-re, hogy milyen is az, egy óra lett belőle és nagyon élveztem, pedig alapvetően pve tartalomért vonz a játék. (a pve számomra egyértelműen itt a legjobb, hatalmas hangulata van )
  • Tatyla
    #841
    úgyan ez történt velem is a béta alat szarnak tartottam de gyre jobban bejött most így a free hétvégén...
  • Fpocok
    #840
    Mindig ez van... nyáron punny van, aztán szeptembertől újra beindul minden.
  • s0n1c
    #839
    Nem rossz ez a game, ahhoz képest, hogy bétán mennyire nem tetszett egyre jobban bejön. És utálom, hogy hónapig nincs egy jó game sem, most meg gw2, tsw, planet side 2 meg borderlands 2... Kapják be a kiadók...
  • Fpocok
    #838
    Lelőtték a szervereket egy órára... javítanak valamit.
  • Fpocok
    #837
    itt
  • Tatyla
    #836
    olcsó kulcsot hol tudok ehhez venni?
  • Tomy Lee
    #835
    Én nem tudom most befizetni a következő hónapot és gamecard meg nincs ehez a játékhoz.
    Hát ennyi volt:(
  • Sáska
    #834
    igen, most megy, koszi!
  • Tomy Lee
    #833
    Most már beenged.Nem volt szerver most indították újra
  • Fpocok
    #832
    sry, nem tom, próbálkozz... esetleg próbáld meg másik email címmel, hátha küldd valamit.
  • Sáska
    #831
    hello,

    gondoltam kiprobalom a jatekot most a hetvegen. letoltottem a klienst, es csinaltam 2 accountot is, de egyiket sem fogadja el. Nem hiszem, hogy elgepeltem volna barmit is.
    Varnom kell valami megerosito emailre, vagy nem megy meg a dolog?
    azok alapjan amit a honlapon irtak, siman mennie kene..
    When: From Friday, August 3rd at 4pm GMT until Monday, August 6th at 7am GMT

    New players: We are so proud of what we have made and want YOU to join us and try the game out for FREE this coming celebration weekend! Get the client here and create your account using the form on the right, and you are ready to join us in the celebration this weekend!
  • Although
    #830
    enjoy the last days then :)
  • Tomy Lee
    #829
    Kész van,azt már nem tudtam elintézni,hogy kapjak 1-2 plussz napot.Mind1 lényeg,hogy megcsinálták.
  • Fpocok
    #828
    Drukkolok.
  • Tomy Lee
    #827
    Reagáltak a "Norwegian consumer protection" levelemre:)

    "I see that you have a failed payment for a grandmaster pack on your account. Would you like to purchase this? If not we can remove this failed purchase for you which may clarify your issue."

    Na megy ez de,hogy fenyegetnem kellett őket és 3 levélben leírni egy ilyen egyszerü hibát,hogy megértsék az azért durva:D
    Remélem holnapra megcsinálják..
  • Tomy Lee
    #826
    account created:2012-07-08 17:48:18
    freeze date:2012-08-01 19:20:03
    Hogy nem böki ki a szemüket,ez bizony egy hét minusz.Van képem róla minden.Ha ez kell nekik és nem képesek 2 perces dolgot elvégezni,hogy normál állapotba kerüljön ez az account akkor viseljék a következményeket..
  • Although
    #825
    Nézd Tommy ez szerintem már bűncselekmény féle dolog. Sokat be lehet nyelni tőlük mert jó dolgokat csinálnak de ez az a kategória amikor fogyasztóvédelem, mert kétszer akarnak fizettetni veled. És ezért lehet a Norvég fogyasztóvédelem seggbe rúgja őket. Mivel elektronikus világban visszakövethető hogy te már kifizetted. Ez még viccnek is rossz. Ennyire lehet még az EA sem hülye.
  • Tomy Lee
    #824
    Holnap felhívom őket,hogy tudják kivel szórakozzanak és elmondom nekik,hogy csinálják már meg normálisan az account szaros oldalukat mert ilyen igénytelenül,hogy lehet valami,felháborító komolyan.
    Azt meg várhatják,hogy így befizetek megint már csak azért se inkább nem játszok azt kész
  • Although
    #823
    EA-s stílus. Érdekes. Nekem segítőkészek voltak nem bunkóztak anno. Nem is értem ha megvettél egy pakkot, hogy képzelik ezt innentől már csa ka havídíjnak kellene lenni. Régen volt újraaktiválás is. De szerintem az már nincs. Ez érthetetlen ez a mentalitás tőlük. Sok baromságot csinálnak de ez a része eddig jól működőt a funcomnak. Nem lehetnek ennyire pénzéhesek. Mert ez már undorító.
  • Tomy Lee
    #822
    Persze,hogy tudom ott van mikor kezdtem az account-on a kezdési idő.Erre frozen lett 1 héttel elötte így mert átváltottam ezt a sz@rt.
    Volt egy válasz eddig,leírták hogy vegyem meg a grandmaster pack-ot ez volt a válasz arra,hogy elöbb frozen lett az account-om.Kivagyok nagyon az ilyen dologtól.
  • Although
    #821
    A live supporttal beszélj az account oldalon először szerintem. Valahogy tudod igazolni hogy megvolt? Nekem volt a conannál az elején hasonló pedig akkor még nem is volt jó a support. Rányomtam a digital letöltésre miközben megvolt DVd-n. aztán kellett küldenem pár dolgot és visszaállították.
  • Tomy Lee
    #820
    A Subscription-t/payment elállítottam és már be se enged logolni.Elvette az előfizetésemet.Most olyan van,hogy vegyem meg a 200 eu-s pakkot és akkor aktív lesz megint az account.
    Visszaállítani nem engedi egy opció van,hogy vegyem meg a 200-as pakkot-.-
  • Tomy Lee
    #819
    Kulcsot itt a nagy ideg közepette azért szereztem,thx:)
    Csak most spamolom őket,hogy csinálják már meg kb 2 perces visszaállítás omg-.-
  • Fpocok
    #818
    Most végülis mi a gond?
  • Tomy Lee
    #817
    Ha most kitalálják,hogy meg kell vennem a 200 eurós pakkot amire átváltottam előfizetést komolyan lelövöm mind.Írja a support töltsem csak ki a fizetési módot,aha hülyék ezek??
  • Fpocok
    #816
    The Secret World Exclusive Alienware In-Game T-Shirt Giveaway
  • Tomy Lee
    #815
    Mennyit kell várni a support válaszra vagy,hogy végre csináljanak valamit mert tegnap elállítottam a fizetési módot és egyszerüen elvette az előfizetésem.Be se enged logolni:(
  • Fpocok
    #814
    Tegnap játszottam vele megint pár órát, nagyon belejöttem az új karakterbe... nagyon jó ez a fistes. Azt hiszem ezzel már nem lesz gondjaim, hogy nem tudok haladni, mert nincs dpsem.
  • alienenemy
    #813
    Van egy felhasználatlan preorderes játékom (kulcs). Eladó. (10k-ért vettem) Ajánlatokat PM-ben tehetnek az érdeklődők.
  • Cnut
    #812
    Nálam ugyanez.
  • Tomy Lee
    #811
    Én meg vásárolni nem tudok Marketplace-en.
    Kijelölöm Buy,van rá zseton bőven,tudnám is használni de semmit nem vesz meg:/