2411
tsw
  • Fpocok
    #810
    Van ami megy, de a többség nem. És ezt mások is írják, szóval nem én vagyok a balfasz megint :D
  • Fpocok
    #809
    Most néztem meg: Még mindig szar... a tárgyak 90%át továbbra sem lehet széttörni.
  • Tomy Lee
    #808
    Én szét tudok bármit úgy mint patch elött
  • Fpocok
    #807
    Faszom... a patch TELJESEN ELKÚRTA A DISASSEMBLY-t... nem lehet szétkapni semmit... gg
  • BoneDragon
    #806
    Most hétvégén free lesz.
  • Tomy Lee
    #805
    Továbbá:Update+Unleashed
  • maffi
    #804
    és igen! végre végre végre. úgy kellett mint egy falat kenyér
  • Tomy Lee
    #803
    Marketplace Londonban
  • Jockey
    #802
    en is dragont valalsztottam, mondjuk nekem az azsiai feeling nagyon bejon (fovaros stb), meg templar full zerg,illut meg amcsk jatszak..
    teny hogy dragon sztem a legkisebb faction, de en is elvezem es pvp-be is eddig egesz kellemesek a tapasztalataim..
  • Fpocok
    #801
    pff.. megérkeztem racoon citybe... az első pakkból egyből esik... egy jobb fist weapon. LOL
  • Tomy Lee
    #800
    Amit akartam kérdezni!Nektek El Dorado és Stonhenge nyitva van?Én hiába jelentkezek egyszer sem hív be:/
  • Fpocok
    #799
    IGen, mindkettő fistes. Ennyivel könnyebb dolgom lesz :D

    Sosem a szerint választottam frakciót, hogy hol vannak többen... sőt
  • Tomy Lee
    #798
    Monk az passzolni fog akkor neked mert ha jól tudom Wu is Fist-et használ mint a monk.Én ugyanígy vagyok csak Rifle viszont eddig közöm nem volt a support részéhez sőt mi több a Fist fegyverhez sem.Így ha monkot akarok bizony sok AP-t kell még gyűjtsek mivel hiába AR-em van ha eddig warrior spec-re mentem.Annyi,hogy a rifle alap skillek mind megvannak így párat kell csak kiszedjek monknak de fist az 0-n áll:)

    Ja Dragon?Tegnap 6-an foglaltuk el south és east facility-t kb 20 perc alatt!Kevesebben vagyunk de jó látni,hogy ez a kevesebb nagyon jól játszik.
    Templar zerg ellen persze nincs esélyünk(ritka)de akkor is amennyit csak tudunk leölünk belőlük:D
    Arra készülj,hogy Dragon túlerő nincs egyelőre a játékban de ezt már te is észrevehetted.Én kimondottan élvezem ezt,hogy nagyobb a kihívás:-)
  • Fpocok
    #797
    Most szóltak, hogy holnap lesz nagy content patch... nice! 1.1
  • Fpocok
    #796
    Annyira nem volt vele kedvem már játszani, mert olyan lassan haladtam... szóval 4 napja nem toltam, mert annyira nem jött be. Most KELL NEKEM EZ, hogy újra belelendüljek. Amúgy is meg akarom nézni másik frakciót is.
  • Jockey
    #795
    en nagyon nem kezdenem ujra helyedben..
    visszamesz par zonaval korabbiba es pikk pakk ugynott vagy ap-be, es ha kesobb valtozik megis megint ahangulatod akkor ott apaladin spec is..
    kidobott ido uj karit csinalni...
  • Fpocok
    #794
    Most én is a Dragonban kezdtem... Wu leszek... aztán ha megvan, akkor monkot néztem ki én is, az healer.
  • Tomy Lee
    #793
    Ahogy meglesz a fullos Warrior ruhám utána szerintem Monk-ot is összehozom.
    De először is most még kell 50 pont a Demolation Man elite skillhez-.-
    Úgyhogy ma is wpvp-re felkészülhetek:)
  • Tomy Lee
    #792
    Nem is fontos a türelem HA a játékos bemerészkedik world PvP zonába(Fusang) és quest-et időben el tudja érni folyamatosan így kegyetlen mi AP össze tud jönni néha csak lenézek és látom,hogy 20+ pont villog már:))

    Amúgy én is újrakezdtem még 1 hete de én a Dragon miatt és ability az ugyanaz(AR+Shotgun).Egész jó már 10-es a rifle meg 6 a SG.Alap ranged dps,hindered spec inkább meg ugrálok hátrafelé nagyokat van hozzá 2 skillem is:)
    Jobban tetszik sokkal Dragon-s mint a Templar anno..
  • Fpocok
    #791
    Ezt értem én... de most NAGYON NAGYON NAAAGYON LASSAN HALADOK. Ezért kell új.
  • maffi
    #790
    igazából ha kirakod az összes skillt, akkor később bármilyen paklit összerakhatsz, szóval az új karit nem értem. ha csak nem az van, hogy nagyon nem tetszik a mostani állás szerint a karaktered. egy kis türelemmel viszont simán szintre tudod magad hozni.
  • Fpocok
    #789
    Na most vagy én vagyok balfasz, vagy elbasztam valamit. Kezdek új karaktert, szigorúan DPS specc leszek. Senki ne kezdjen első karakternek, első speccnek paladint.
  • Fpocok
    #788
    Szét kell kapni a fegyókat, amik nem kellenek...
  • Cnut
    #787
    Úgy tudom, hogy drop vagy disassemble.
  • Jockey
    #786
    wp craftinghoz materialt hol tudok szerezni?
  • Tomy Lee
    #785
    Igen az alap nem nagy valami (mondjuk én megbarátkoztam vele) viszont láttam 1-2 T+ pvp szettet ami baromi jól nézett ki és nem is hasonlított az alap ruhára.
    Tényleg olyan Templar Raid WZ-n mintha keresztes hadjárat lenne főleg ha nagyobb része alap armor-ban van:D
    Tudom itt szükség nincs(ill. a játék mechanizmusa nem kívánja meg) alt.karakterre viszont egy female Dragon-t azért tervezek majd egyszer:)
    Na irány bolt,aztán megállás nélkül reggelig TSW
  • Fpocok
    #784
    Játszottam egy kicsit: A templar ruci nagyon szarul néz ki fickón :D
    Most lesz valami karbantartás meg patch, majd később folytatom.
  • Tomy Lee
    #783
    Ja megvan valami "outline" beállítás.A kör megmaradt csak ezt vette ki,hogy ne rajzolja körbe.Így most jó,thx
  • Tyrpak
    #782
    Az UI beállításoknál lehet átállítani, bár nekem pont az kell, hogy lássam a lába alatt a piros kőrt. Külön bekapcsoltam, hogy a defensive target-et is mutassa, és akkor tudom, hogy ha a lábam alatt a zöld kőr, akkor magamat gyógyítom, és nem valamelyik npc-t, akivel 10 perce beszéltem... :)
  • Tomy Lee
    #781
    Jól leragadtam ma Fusang Wz-n vagy 2-3 órán keresztül:D
    Annyira nem vészes az fps drop,30 alá sose megy bármennyien vannak és magas grafikai beállítások mellett.Ha árnyékot kiveszem akkor 40 alá sem esik WZ-n.
  • Tomy Lee
    #780
    Na csak van ami idegesít.A target körüli piros aura vagy micsoda.Nem lehet ezt kivenni?Nem kell nekem ez úgyis target lock-t használok nem kell így kivilágítani,hogy azt se látom mit ölök.
  • Fpocok
    #779
    Tegnap 11 körül gondoltam leülök kicsit játszani, hajnali 3ig ottragadtam :D Rájöttem pár dologra, assembly meg ilyenek. Eléggé berántott :D
  • Fpocok
    #778
    Valahol meg tudom nézni, hogy konkrétan mennyi az MSem?
  • Tomy Lee
    #777
    Az úgy mégjobb akkor thx
  • TDC Geronimo
    #776
    Nincs reset. Viszont ki lehet rakni mind az 500 abilityt meg skill pontot is idővel
  • Tomy Lee
    #775
    Ja jó lett szerintem is:)
  • Tomy Lee
    #774
    Tudtam megint elcseszem az Ability pontok elosztását ugyanúgy mint bétán megint nem néztem át rendesen csak pakoltam a pontokat egy tulajdonságra és sikerült support skilleket szereznem
    Mikortól van reset és hol?
  • Fpocok
    #773
    Fasza banner... Nekem tetszik.
  • Tomy Lee
    #772
    Roger that
  • Fpocok
    #771
    Fasza.
    Rakasd be.