2411
tsw
  • enlightened
    #890
    Újabb akadályba ütköztem. Szóval akartam venni kulcsot, mert olcsóbb mint steamen, de ehhez paypal account kell mindenhova. Bemegyek PayPal-ra hozzá akarom adni a kártyát a profilomhoz és azt írja hogy a bankom denied-olja. Mégis, hogy a viharba deniedolná, amikor havonta vásárolok ezzel a MasterCard-al steamről, érdekes a steamnek nem volt semmi baja vele. Beírtam mindent rendesen ötször leellenőriztem és visszadobja. A helpen meg nyomják a szöveget, hogy a címem is rendesen kell beírni ami a banknák meg van adva, azt is beírtam már ékezetes betűkkel vagy análkül, egyszerüen nem tudom még mit csináljak, egy MasterCard-ot el kell fogadnia lóvé is van rajta, nem tudom kihez forduljak, a paypal a bankra mutogat, a banknak meg fogalma nincs miért nem fogadják el.

    A vicc az, hogy 1 éve még elfogadta, azóta removeoltam akkor az accountrol és nyitottam egy újat és most meg nem kell neki.
  • Fpocok
    #889

    Csak olyat merek ajánlani, amit már próbáltam.
  • Agaba72
    #888
    Reggelre már rendben ment az acc.......elég gyorsan helyre rakták.
  • ShaiHulud
    #887
    fpocok linkjen vettem hardverapron, semmi gond nem votl vele.
  • enlightened
    #886
    Ti honnan rendeltétek a kulcsot? Nem tudom sajnos mennyire megbízhatóak a különböző vendorok. Mert elég sok van neten.
  • enlightened
    #885
    Úgy látom az árnyjárók a Cerberuson vannak, és némileg több játékos is van abban a dimensionban, úgyhogy inkább odamegyek.
  • Tomy Lee
    #884
    Szerver Daemon.
    Cabal:http://www.tsw.hu/?p=1185
  • enlightened
    #883
    Na asszem ma megveszem a játékot. Melyik dimensionre érdemes menni? Vannak magyar cabalok?
  • ShaiHulud
    #882
    milyen problema is van?
  • Tatyla
    #881
    sokkal kevesebb a probléma mint ilyenkor várható lenne...
  • enlightened
    #880
    Ahogy elnézem sok probléma van még itten. Lehet, hogy várnom kéne amíg ezek kiforrottabbak lesznek.
  • Agaba72
    #879
    Írtam már nekik, majd meglátjuk mikor válaszolnak, azért kösz a helpet.
  • Tomy Lee
    #878
    Support.Leírod nekik a problémát és muszáj lesz várnod.Ha válaszolnak akkor arra a levélre írj vissza ne ticket-et küldj ismét,így gyorsabb lesz.Próbáld 1 levélben elintézni.
    Fizetési módot piszkáltad meg szerintem.
  • Fpocok
    #877
    Azt nem szabadna. valami szar van náluk. Support megoldja... ha visszaírnak.
  • Agaba72
    #876
    A free hétvégén kreált accomat upgradeltem fel kulccsal amit ma vettem meg (dobozos) játszottam is utána vagy 2 órát de miután a megadott bank kártyáról nem tudja le szedni a 15 eurót, freezelt és a bank is jelzett, hogy le akarják szedni a lét, csak azt nem értem, hogy miért akarják, mikor az adatlapomon is az áll, hogy szeptember 9-ig jó az acc
  • Fpocok
    #875
    Öööö. mit upgradeltél? Én anno a paypalomat adtam meg neki, amikor kérte a bankkártyámat...
  • Agaba72
    #874
    Megvettem ma a játékot.
    Upgradeltem az accom, de addig amíg ne, adtam meg bank kártya adatokat nem fejezte be. Játszottam vagy 2 órát , aztán 1 óra szünet, utána mennék vissza de már nem enged be, közben a bank kártyámról venné le a 15 eorót pluszban (nem tudja, nincs rajta annyi mert csak játékokra használom és csak akkor rakok rá pénzt mikor fizetni készülök) Az accom 2012 09 09 -ig fel van töltve de játszani nem enged, mondván nem sikerül a levennie a 15 eurót.......ez mi ez már? A live support nem él, a ticketeimre nem válaszolnak......
  • Tatyla
    #873
    pre-order kulcsot vettem kevesebb mint 30dodóért ,az nem drága már,kapsz pluszba egy macskát ,pólót,meg egy gyürüt...
  • enlightened
    #872
    Hogy lenne meg? Még meg se vettem a játékot, egyelőre review-kat olvasok, meg körülnézek milyen a játék, azért nem olcsó, szóval nem fogok úgy fejest ugrani bele. Körülszimatolok és csak utána veszem meg.
  • Fpocok
    #871
    Vagy csak regel ide?
  • Panzeradler #870
    Alienwares ingame póló kulcsom van, első jelentkező viheti.
  • Since
    #869
    PVP, questek (AP gyűjtés), további buildek fejlesztése, itemek optimalizálása. Megvan már az epic geared?
  • Fpocok
    #868
    https://register.thesecretworld.com/account
    Csinálsz accountot. Beírod kulcsot, innen le is tudod tölteni a klienst is.

    Más országokban meg lehet szerezni olcsóbban.
  • enlightened
    #867
    Ha végigment valaki a sztorin lehet még valamit csinálni, azon kívül, hogy dungeonokben irt egész nap?
  • enlightened
    #866
    De ha csak a kulcsot veszem meg, akkor honnan tudom a gamet beszerezni hozzá. És hogyhogy ilyen olcsón eladhatnak kulcsokat, amikor a játék honlapján is drágább a játék?
  • enlightened
    #865
    Hát ja 2x annyi, nem nagyon éri meg hiába vannak acsik.
  • Fpocok
    #864
    Interjú a játék director-jával... nagyon sok very very soon.

    7500-ért lehet venni játék kulcsot. STEAM nagyon drága.
  • enlightened
    #863
    Az achievements hiányzik annyira? Az nem ad semmit ingame, csak ott lesz a steames felületeden, hogy húú de jó megszerezted a killer achievementet, mert megöltél 10 lényt. Nem tudom szerintem ezekért nem kéne, egyáltalán izgulnotok.

    Mondjuk én steamen veszem meg a játékot, mert boltba nem lehet kapni és a steamet szeretem, de egyáltalán nem izgat se az ingame hoodie se az achi, nem ezekért játszok egy játékkal.
  • Fpocok
    #862
    +steam achievements.
  • Fpocok
    #861
    "Nem lehetett soha berakni semmit amit nem ott vett meg az ember. "

    Ez nem igaz... csak steammel működő, steamworkos játékokat csak ide lehet regelni. Na meg van egy két régebbi, aminek a kulcsa jó volt steamre.
    Steam overlay, stat tracking, leaderboards, meg ingame itemek. Ez azért nem kevés.
  • enlightened
    #860
    Még jó, hogy nem tudja. Nem lehetett soha berakni semmit amit nem ott vett meg az ember. De nem értem miért akarja mindenki a steames verziót. Adnak hozzá, egy ingame hoodie-t meg 2 steam T-shirtet ingame. Ez olyan nagy szám? Szerintem nem.
  • Fpocok
    #859
    Múlt héten volt content patch.
    Bár hol veszed meg, lehet játszani... csak most van balhé, mert sunyiban kijött steamen és aki nem ott vette meg, nem tudja berakni steam alá.
  • enlightened
    #858
    Amúgy azt írják havonta jön új content a játékhoz most is jön valami?
  • enlightened
    #857
    Ja én azt hittem ma jött csak ki, mert steamen ma jelent meg. De hogy érted hogy nem lehet reggelni? Most akkor aki ott megveszi, az nem tud játszani? Vagy miért kéne másnak steambe reggelni?
  • Fpocok
    #856
    az csak annyi, hogy még nem lehet steambe regelni... de a játék már egy hónapja megy.
    Elég réteg játék...
  • enlightened
    #855
    Amúgy ti már játszotok vele?
  • enlightened
    #854
    Jó csak írtátok, hogy nem fogadta el a kulcsot, meg ilyenek, de akkor ezek szerint, lehet játszani.

    És ugye vérpistik WOW-ról nem fognak átjönni ide?
  • Fpocok
    #853
    Miért ne tudnál játszani? hetente pár óra leallás van karbantartás miatt...
  • enlightened
    #852
    Sziasztok, nagyon tervezem, hogy megveszem steamen a játékot. Ha most megveszem tudok vele játszani, vagy meddig állnak a szerverek?

    Egyébként aki már játszott vele, szerintetek jó játék és nem fog kihalni mint a Conan annak idején? Nem szoktam MMOPRG-ozni de most abban a tudatban, hogy talán a WOW-os vérpistik nem jönnek át ide, lehet, hogy belevágok.
  • Tomy Lee
    #851
    Mindenre várni kell a héten.Mi is transfer-elünk Conan-ba és fél óra helyett napokat is igénybe vehet a dolog.
    Most türelem kell nem lehet mit csinálni,ez ellen tényleg nem.
    Kicsi a brigád nem győzik a 2 játékot,sokat vállaltak..