2411
tsw
  • enlightened
    #930
    Csak nekem kicsinek Seoul? Kb 5 perc alatt bejártam az egészet. Nagyon nincs nagy nyüzsgés. Egyébként hangulatosnak hangulatos, csak valahogy olyan kicsi az egész. Egyébként eddig tetszik a játék, még nem sokmindent csináltam.
  • Tomy Lee
    #929
    Benne.Csak az account-om nem aktív:))
  • Tatyla
    #928
    benne
  • enlightened
    #927
    Ti benne vagytok valamilyen Cabalban?
  • Fpocok
    #926
    Tudtommal a world pvpn kívül bármit lehet csinálni, bármelyik szerveren vannak az emberek.
  • enlightened
    #925
    Örülök, ennek ezek szerint ez azt jelenti, hogy tényleg jó a játék, ha mindenki befizeti a következő hónapot is, azt is, hogy lesznek emberek.

    Daemon-on vagytok gondolom, nekem azt tanácsolták Cerberus-ra menjek mert ott többen vannak. De ha odamegyek elvileg akkor is tudok veletek játszani, mert állítólag át lehet menni a dimensionok között.
  • Fpocok
    #924
    má semmi
  • Fpocok
    #923
    Most kifizettem a hónapot, mert nem engedett be. MEddig tart míg átér a pénz? paypal ofc.
  • enlightened
    #922
    Nem igazán jött meg a mai nap során a kód, amit sajnálok, mert ki szerettem volna próbálni a játékot, remélem az este folyamán megjön és holnap már tölthetek fel képeket.
  • Tomy Lee
    #921
    2.08-nál Ur-Draug,Polaris insta hatodik utolsó Boss:)
    Azt majd nézzétek meg.
  • enlightened
    #920
    Amíg várok a kulcsra, itt egy kis launch trailer. Szerintem ez a legjobb videó a játékról, a hezitálóknak is kedvet csinálhat, legalábbis, nekem ez volt ami felkeltette az érdeklődésem igazán.

  • enlightened
    #919
    Nemsokára én is osztozom veletek ezen örömben, remélhetőleg :D
  • alex88
    #918
    oh :( köszi!
  • Fpocok
    #917
    Szia!
    Lemaradtál róla... kb egy hete volt ingyenes.
  • alex88
    #916
    hello!
    van a játéknak valami ingyenesen kipróbálható verziója?
  • Tatyla
    #915
    mondjuk csodálkozok hogy így alapból lapos a topik de mondjuk ez egy rétegjáték és eléggé az idősebb korcsoportot ragadta magával de eddig amit láttam belőle beleértve az instákat nagyon durva és eborult fantáziával készülhetett minden,olyan silent hill+left4dead+hellgate+darksiders,egy kis Clive Barker és Dean R Koontz rajongást véltem felfedezni.
    Eddig tuti élmény a játék és a szintezés se a megszokott már ha beszélhetünk itt egyáltalán szintekről :)
  • enlightened
    #914
    Arra mérget vehetsz :D Ha végre sikerül bereggelnem a gamebe, posztolni fogok ezerrel screenshotokat, meg mindent :D Számíthatsz rám!!!
  • maffi
    #913
    egy kicsit higgadj már le! Tatyla is írta, hogy 12-24 órát írnak a kód kiküldésére. Neki 6 óra után küldték, de te még annyi ideje sem vetted meg. tele van a sírásoddal a topik. egy érdemi információt vagy élménybeszámolót nem látni, mert csak azt olvasom, hogy értetlenkedsz meg rácsodálkozol mindenre, mintha most járnál először a neten. azzal nem fog megoldódni semmi, hogy ide sírod a bánatodat napjában 20x. remélem a játékról magáról is ennyit fogsz posztolni, mert akkor kicsit beindulna a topik. mármint érdemben.
  • enlightened
    #912
    Még mindig nem jött nem tudom, ugyan mi tart ennyi ideig egy e-mail elküldésében, ezt az egész folyamatot automatizálni lehetne, hogyha kifizetik a gép elküldje a kódot azonnal. Nem tudom ilyenkor mire kell várni, ugyanis nem rakták repülőre a kódot.
  • Tatyla
    #911
    nézd az e-mailt amit megadtál,elméletileg 12-24 órán belül küldi de nekem is megjött olyan 6 órán belül
  • enlightened
    #910
    na kész van fizettem, azt írta, hogy minden okés, de nem kaptam semmit!!! Hova fogják küldeni? Nem kaptam semmit, pedig az order historyban ott van, hogy kifizettem és le is vonták a pénzt, most akkor mi van?
  • enlightened
    #909
    Jó csak azt sem írja, hova fogja küldeni a kulcsot, meg mikor.
  • Tatyla
    #908
    ja igen egy kóddal azt beírod a rublikába és kész,ne bambáskodj már ennyit,igen a pre order extra cuccokat takar lentebb már írtam hogy mit
  • enlightened
    #907
    Mi ez a hülyeség, hogy verification type SMS? Most fognak küldeni egy SMS-t? Ez komoly? Ne csinálják már?
  • enlightened
    #906
    preorder hmmm az mit takar? extra cuccokat?
  • Tatyla
    #905
    itt és ehhez nem kellett paypal... és 6700 volt a preorder kulcs
  • enlightened
    #904
    Hát ahol a kulcsot akarom venni, ott csak paypallal lehet fizetni. Én nem akarok 2szer annyit fizetni a steamen inkább kulcsot veszek. Te hol vetted? Azt meg tudod adni?
  • Tatyla
    #903
    de akkor neked minek kell a paypal?simán add meg a kártyaszámot és csókolom...
  • alienenemy
    #902
    Ezt írja akkor is, ha a kártyához rendelt számlán nincs elég pénz.
  • Fpocok
    #901
    Vannak ilyen dínok a játékban? Vagy még nincs ez berakva?
  • enlightened
    #900
    Az van. Internetkártyám van! Csak MasterCardnak számít, mert ugye amikor vásárolok vele, akkor azt kell megadni, mert az van ráírva, ettől függetlenül fizikailag nem létezik a kártya csak a számla van hozzá, amire mindig akkor teszem rá a pénzt amielőtt vásárolok.

    Mondom ezt 3 éve mindenhol tudtam használni még a paypalon is, most valamiért kapom a paypaltol a hülyeséget.

    This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

    Ezt miért csinálják????????

    De a credit card issuernek fogalma sincs a paypal miért dobta vissza!!! Akkor most mi van? A paypal meg a bankra mutogat, meg hogy írjam be helyesen az adataim, arghhhhhh.
  • Krassius
    #899
    Kerj elektronikus szamlacsomagot, nem kerul sokba es eddig mindenhol tudtam vele fizetni.
    Ja es sokkal biztosagosabb mint a dombornyomott, mert a netes szamlarol csak annyi penzt tudnak levenni amennyit te odatettel.
  • ShaiHulud
    #898
    nekem is cib van es az internetkartyat is elfogadta a paypal:D
  • enlightened
    #897
    Jó mind1 én nem tudok játszani, amíg a ***** paypal nem fogadja el a kártyám, tényleg nem tudom mit csináljak, 5 éve mindenhol ezzel fizetek a neten, ez egy rendes dombornyomott kártya ami erre lett kitalálva, mégis mit csináljak, a secret world miatt nem válthatok ki egy új kártyát.

    Légyszi segítsetek!
  • Tatyla
    #896
    elég látványos,látnál egy instát annyi effekt van nagyon kell figyelni :D
  • enlightened
    #895
    Annyira nem látványosak a skillek mint más játékban, szóval szerintem az a gyengéje a játéknak másban viszont erős, de az semmiképpen sem a harc.
  • enlightened
    #894
    CIB el kell fogadnia.
  • Tomy Lee
    #893
    naa ne húzd az agyam így is hiányzik ez a játék:-/
    tényleg jó veideó:)
  • Fpocok
    #892
    Már nem mai videó, de ezt most találtam... most láttam először. Kurva jó kis videó a játékhoz, aki nem biztos magában:
  • Fpocok
    #891
    Nem régen írta valaki, hogy az egyik bank nem jön ki a paypallal... hol bankolsz?