2411
tsw
  • enlightened
    #970
    Ugyanaz ami a Conannél szarul van megírva, ennél bővebbet nem tudni, mert a delikvensek az ég világon mindent kipróbáltak, bővítették a RAM-ot stb... semmi nem használt. Conannél is voltak akik vidáman játszottál és voltak akik szívtak nagyokat, úgy látszik FunCom megtartotta ezt a jó szokását a régi Conanes időkből és megint egy olyan engine-t írtak vagy használtak, ami ilyen, valőszínűleg a Conanhez használtat írták át és hozták át vele ugyanazokat a hibákat.
  • Fpocok
    #969
    És akkor végül is mi okozza ezt? Azt nem írták le?
  • Agaba72
    #968
    Szerintem akkor is nagyon jó a játék ha valaki a PvP-t szereti (mint én).
    Nálam eddig PvP-ben a vanilia WOW AV csatái, és a WAR ostromai voltak a legjobb PvP élmények mostanáig. Lehet idővel megunom, de ami itt van PvP (eddig csak a keleti warzonban voltam, sárkányos vagyok) az mindent visz. Az, hogy egy pár napos karakternek is "terem babér" már önmagában is nagy piros pont a funcomnak. Az igaz, hogy a már fel tápólt karakterek szétkapnak, de messze nem olyan a különbség mint más MMO-kban. A hangulata az...........(a pontok helyére mindenféle magasztos jelző mehet mint pl. fenomenális, ferge-teges, stb. ). A PvP zónák nagyon ötletesek, az 1v1v1 meg különösen érdekessé teszi.
    Tegnap délután joinoltam a keleti warzonba ahol egyedül voltam sárkányos. A templár és az illu ölte egymást. Rohangáltam, elfoglaltam egy-két temetőt vagy mit (resspoint?), és meghaltam párszor :). Volt egy eset, mikor beleszaladtam egy temp vs illu párharcba 1v1, ölték egymást meeleben, én meg mindkettőt le kaszáltam valami tokenekből frissen vett gépkarabélyommal . Persze egyik ellen se lett volna esélyem, de így hogy egymást csapták, engem meg észre sem vettek, vagyis túl későn, már én lettem a nevető harmadik. Az is tetszett, hogy kb 10 perc után szépen "feltöltődött" a sárkány létszám is, és majd másfél órát aprítottunk, a középső zónát is megszerezve.
    Röviden. Habár a PvE nagyon hangsúlyos a játékban és tényleg nagyon érdekes is, attól még PvP-ben is nagyon odabasz.

    UI: Memory leak nekem az AOC-ban sok gondot okozott de itt fél nap után sem tapasztaltam. (4g ram )
  • Jockey
    #967
    jah ezt láttam már, csak elég ritkán updatel, keres rá Zuzda-ra kb ki van rakva fist 10-re meg ar is 7re már..
  • enlightened
    #966
    Na utánanétem a dolognak vagy 10 topikot nyitottak memory leak címszó alatt, ahol ugyanarra panaszkodnak amire én még 16 GB memóriával is. Elvileg lesz majd patch de azt nem tudni mikor.

    Akkor most úgy tűnik egy havi előfizetésem ugrott :( Majd ha lesz javítás szóljatok légyszi addig nem tudok így játszani, hogy 1 óránként ki kell lépnem küldetés közepén :(

    Sajnálom erről előre nem tudtam, de mondjuk nem is tudhattam állítólag a Conannél ugyanilyen problémák voltak azt írják, de azzal én nem játszottam.
  • Tatyla
    #965
    basszus most látom hogy van ilyen karakterlap
  • Shep
    #964
    Hú az komoly, hát akkor az sem 1-2 perc lesz mire leszedi.
  • Tatyla
    #963
    nem tudom most hogy írtad megnéztem és csak annyi
  • Fpocok
    #962
    Az hogy lehet? :D
  • Tomy Lee
    #961
    14-15GB kb amit letölt ha jól emlékszem de ha elindítod és eléri a 4.fázist az update(olyan 10 perc) akkor kiírja pontosan.
  • Tatyla
    #960
    nekem csak 32,1 :)
  • Fpocok
    #959
    Passz.
    Viszont Funcomos könyvtáram 38 giga :D
  • Shep
    #958
    Egyébként hány gigát tölt majd le a játék?
  • Fpocok
    #957
    Pont most volt patch... de egy órán belül lesz szerver, mert csak 3 órás leállást írtak.
  • Shep
    #956
    Ja, hogy itt ilyen leállások is vannak :)


    Köszi mindkettőtöknek akkor majd holnap, vagy este ha lesz időm rá.
  • Fpocok
    #955
    server status offline. Épp patch van kb még... egy óráig talán?
  • ShaiHulud
    #954
    trial, szoval nem kell kulcs. elvielg a megadott oldalon regelve a regisztracional megadott adatokkal be tudsz majd lepni a jatekba. es 3 illetve 5 napig jatszhatsz key nelkul (5 nap ha megcsinalsz 30 missiont a 3 nap alatt)
  • Shep
    #953
    Ki akartam próbálni az ingyenes dolgot, csináltam accountot de honnan lesz kulcsom? Letöltöttem a progit hozzá elindítottam de semmi nem történt, nem tölt semmit csak úgy van.
  • Fpocok
    #952
    Igazából nem sok minden... néhány küldetés frakció specifikus... meg ugye a PvP... kb ennyi.
    Nincsenek classok. Viszont van 520 skill... illetve vannak ilyen deckek, kártyák, amiken vannak class ajánlások... ki tudod választani, melyik szimpatikus és akkor megmutatja, hogy milyen skillekre kell gyúrni ahhoz. De amúgy azokat használod, amiket akarsz.
  • sokoo
    #951
    Mi a különbség a frakciók között? Meg itt írtatok classokat is, ezek szerint vannak már kialakult buildek?
  • Fpocok
    #950
    A játék nagyon jó... ha szereted a PvE-t. Én imádom... rohadt jó.
    Közösség nagyon felnőttes... ezen nem csodálkozom. Elég megnézni a hivatalos fórumot... alig látni panaszkodást.
    Egyelőre csak instázás van, raid még nincs berakva. Cabalok cross-szerveresek... szóval dragonok/illuk/templarok összeállhatnak, bármelyik szerveren vannak. Én úgy tudom, hogy gyakorlatilag PvE-t... bárki játszhat bárhol lévő emberrel... ez nagyon jó dolog.
  • sokoo
    #949
    Egy oldallal korábban írta valaki, hogy már dolgoznak a nem-Steam accok integrálásán. Gondolom ha kész, lehet majd regelni.
  • sokoo
    #948
    LotRO-ban is volt végtelen előfizetés, mégis F2P lett :) Egyébként milyen a játék, a közösség? Elég érdekesnek tűnik a leírások alapján. Cabal tud többet mint közös chat? Írhatna pár mondatot aki már játszik 1-2 hónapja.
  • Fpocok
    #947
    99%, hogy nem lehet steamhez adni. Steames csak akkor lesz, ha STEAMen veszed.
  • sokoo
    #946
    Azt hogy érted hogy boltban nem lehet kapni? Itt van 8 bolt is, feleannyi az ár, mint Steam-en. Egyébként szerintem után hozzá is lehet adni Steam-hez, a többi játéknál is így volt.
    The Secret World árgép
  • Fpocok
    #945
    -8adik aktív skill slot
  • Fpocok
    #944
    OMFG!
    [URL=http://www.thesecretworld.com/news/the_secret_world_issue_2_august_2012_digging_deeper]ISSUE #2[/URL]

    -Új fegyver: Rakétavető lol
    -Át lehet majd szabni a karakter fejét: Új arckinézetek
    -Lesz fodrász
    -5 új küldetés
    -Facility és Hell Eternal NM mód
  • Fpocok
    #943
    van háromnapos trial.
  • Tomy Lee
    #942
    Na ezt hétvégén megnézzük
  • Fpocok
    #941
    win7 64bit dx11
  • enlightened
    #940
    Fpocok te DX11-ben tolod vagy DX9-ben? Milyen oprendszeren játszol?
  • enlightened
    #939
    Ez fura, akkor nálam van valami gáz, de fogalmam sincs ilyenkor mi a teendő. Lehet meghibásodott valamelyik memóriám? 4 x 1 GB van a gépben.
  • Fpocok
    #938
    Most fejeztem be az év filmjét. The Cabin in the Woods... nagyon érdekes... mert teljesen kötődik a The Secret Worldhöz. Többet nem mondok, de akinek bejön a játék világa, nézze meg ezt is!
  • Fpocok
    #937
    Na... elég sok minden történt most kis idő alatt...
    11 körül írtam ticketet gmnek, hogy segítsen mert bugos a qst. Aztán elmentem, lehealeltem első instámat: Nagyon tetszett... hasznosnak éreztem magam. Tetszik ez, hogy lövöm a bosst és azzal healelem a defensive targetemet :D Nem halt meg senki.
    Persze mikor ír vissza a GM? AMikor pont bosson vagyunk :D Na mindegy, azonnal nem tudott segíteni. Vissza kellett mennem a qst ponthoz és hívtam újra. Egy perc múlva ott volt és segített.

    Szóval minden faszás :D

    enlightened: Nekem is csak 4giga van és nálam nem csinál ilyet. Nálam nem eszi magát sok óra játék után másfél giga a feladatkezelő szerint.
  • enlightened
    #936
    Jelen pillanatban más miatt dühöngök. Elkezdtem nyomni a játékot az elején szép simán megy minden, 1 óra játék után elkezdett szaggatni, már mindehol, ott is ahol előtte nem. Mondom, mi a ** lehet megnézem, a játék szépen felzabálta a magát 3,5 GB memóriáig. Ki kellett lépnem a játékból ekkor szépen a memória kihasználtság visszaállt a normális szintre.

    Kérdés mi ilyenkor a teendő, a 4 GB memória az 1 óra játékig jó? Most vegyek még 4 gigát? De akkor meg 2 órára lesz elég? Vagy nálam van valami gáz, nem tudom még sose tapasztaltam ilyet egyik játéknál sem, eddig minden simán ment a gépemen. Mi ilyenkor a teendő?
  • Tomy Lee
    #935
    Dragon-t játszák a legkevesebben csak úgy szólok(persze ettől még jó):D
    Fusang-ba fogsz még dühöngeni ez miatt:)
  • enlightened
    #934
    Hehe, szerintem mindenki a dragont választja, az illuminati nekem eleve unszimaptikus volt, a templar jöhetett volna még szóba, de ők meg túl komolyak :S A Dragon viszont érdekes :D
  • Tomy Lee
    #933
    Így van az csak egy kezdőhely ami Seoul egy részéből indul,lényegtelen rész..
  • Tomy Lee
    #932
    Hát az csak egy része.Nehogy azt gondold,hogy le fognak modellezni egy 20 millió lakosú várost:)

    szerk:látom jó Frakciót választottál am.
  • Fpocok
    #931
    Ott nincs is semmi... csak néha kell bemenni frakció specifikus dolgok miatt...