2411
tsw
  • Nephin
    #1010
    Sokan. :D
  • Shep
    #1009
    Hát ok de így ez milyen már, ki az aki napokat játszik egyhuzamban?
  • Fpocok
    #1008
    Nem. De én is csak azt tudom, hogy OTT VAN :D
  • Tomy Lee
    #1007
    Távol keleten esetleg amihez semmi közünk nincs.Vagy tudsz mondani példát rá?
  • Fpocok
    #1006
    Ami azt illeti... van. Perc alapú.
  • Tomy Lee
    #1005
    Még p2p MMO sincs ilyen fizetési móddal nem hogy free trial:D
  • Fpocok
    #1004
    3 nap, regeléstől számítva. Akkor is ketyeg.
  • Shep
    #1003
    A 3 napos free most úgy működik ,hogy belépek elkezdek játszani és ha kilépek akkor is ketyeg az idő ,vagy a 3 nap az tiszta játékidőt jelent?
  • Tomy Lee
    #1002
    Ja azt néztem,belehúztál szépen:)
    Csak Pve-t csinálgatod vagy WZ-n is szoktál lenni?
  • Tatyla
    #1001
    basszus festunk,a gepem pont az epicentrumban ket napig meg biztos nem fogok jatszani pedig mar erdely 1-ben vagyok es a masodik deckem is majdnem kesz :(
  • csgj
    #1000
    Köszi. Sejtettem. Mondjuk gamecardot jobban preferálnám, de hát egyelőre sehogy sem tudok rá előfizetni. Csak nem valószínű, hogy ki bírom várni, hogy free2play legyen. :-P
  • Fpocok
    #999
    Bankkártyával, akár paypalon keresztül.
  • Shep
    #998
    Elképzelhető de elvileg most már indulna a játék csak mivel nem tudok most komolyabban foglalkozni vele nem akarom elindítani, hogy kiderüljön.
  • csgj
    #997
    Jaja, tényleg, a Tera is ugyanezt csinálta...
  • Shep
    #996
    rdb könyvtárban van 64 db rdbdata majd 1 gigás file, úgy annyi.
  • csgj
    #995
    Én is kipróbáltam a 3 napos free verziót, és nagyon megtetszett a játék. Gondolkodom rajta, hogy valamikor majd befizetek rá, ha tudok. Csak annyi volna a kérdésem, hogy hogyan lehet fizetni az új hónapokat?
  • Fpocok
    #994
    Nem lehet, hogy előbb oda leszedi, aztán onnan kicsomagolja? És utána letörli a fileokat. De... szerintem ez a helyzet.
  • Shep
    #993
    63 giga a funcom könyvtár úgyhogy nem tudom.
  • csgj
    #992
    64 giga?? Hogyan? 32-őt foglal kb. o.O
  • Shep
    #991
    Hát nem semmi ez a szar, kiírja hogy 13 giga a cucc amit le akar szedni de a könyvtár már 64 giga és fel is zabált ezzel minden helyet a vinyón asszem ebből a próbából semmi nem lesz.
  • sokoo
    #990
    Vannak memória-takarító progik, azzal is bepróbálkozhatsz.
    pl: http://www.pcwintech.com/cleanmem
  • Tomy Lee
    #989
    Dragon
  • enlightened
    #988
    Kikapcsoltam a Tesselation-t alapból. De most mindent kikapcsolok és úgy fogom megnézni.
  • Fpocok
    #987
    [URL=http://dulfy.net/2012/08/15/tsw-barbershop-and-plastic-surgery-feature-in-1-2/#2]Új hajak[/URL]

    NEW YORK RAID:







  • Fpocok
    #986
    15
  • Omlás
    #985
    Acc oldalon ez van:

    12 Month Subscription
    Normal price EUR 179.88
    EUR 152.00 ‡
    (Including VAT)
    A 15% discount!

    6 Month Subscription
    Normal price EUR 89.94
    EUR 77.94 ‡
    (Including VAT)
    A 13% discount!

    3 Month Subscription
    Normal price EUR 44.97
    EUR 41.97 ‡
    (Including VAT)
    A 7% discount!

    1 Month Subscription
    EUR 14.99 ‡
    (Including VAT)
  • Tatyla
    #984
    nem 12.99?
  • Marfy
    #983
    Értem, köszi!
  • Omlás
    #982
    Szokásos 14.99EUR/hó GC szerintem nincs még legalábbis én nemigazán láttam sehol.
  • Marfy
    #981
    Mennyi a havidíj, illetve gamecard-ot már lehet kapni?
  • Omlás
    #980
    Nálad akkor valami spec hiba lehet mert nálam nem zabálja meg a ramot. Kettő max három GB környékére ha eltelepedik lehet sokat is mondok.

    Tipp tedd a Tessellationt World only-ra vagy off-ra és nézd meg úgy is kifekszik e. Beállítás után természetesen indítsd újra először a klienst ;].
  • Agaba72
    #979
    Igencsak közepes gépem van, az AOC elég neccesen ment de ez egész jól fut nálam, lehet valami tényleg nálad nem stimmel. Nem értek igazán hozzá de néha rendszer újra húzás meg mitomén mindenféle dolog (driver frissítés, töredezettség mentesítés stb. ) lehet segít a problémádon, elég egyedinek tűnik.
  • Nephin
    #978
    És ha leírod naponta ötszázszor, akkor hamarabb javítják? :D
  • enlightened
    #977
    Mindösszesen? Ne haragudjál már kedves Nephin, mindösszesen tudsz róla esetleg valamit hogy mikor jön, mert én nem és mások sem a fórumon, a Conanbe a mai napig nem került be ilyen patch, semmi konkért nincs arról hogy a fejlesztők részéről hogy egyáltalán lesz e ilyen patch, ugyanis ezt a hibát "elvileg egy előző patchben javították" így sikerült.

    Valószínűleg ha veled lenne ez, te se lennél boldog, kívánom, hogy te ne fuss ebbe bele. Mire kijön a javító patch ha kijön 30 nap előfizetésem már sehol sem lesz.
  • Nephin
    #976
    Mindösszesen a javítópatchet kell megvárnod, hihetetlen, mennyit sírsz, no offense...
  • enlightened
    #975
    Tényleg nem tudom a PC-s játékiparban miért nincs garancia vagy valami. Ha veszek egy mosógépet és az nem működik, azt visszaviszem a boltba és kicserélik vagy visszakapom a pénzt ez az alap. Ha veszek egy játékot viszont mehetek ahova akarok, pedig betartottam a szerzodést, elolvastam a kovetelményeket megfelelek nekik mégsem megy, akkor ez nem az én hibám az övék. Nekem ezt honnan kellett volna tudnom.
  • enlightened
    #974
    Az nem baj hogy fizetos, de legalább ha már kifizettem egy rakás pénzt, kozolhették volna hogy fél óra alatt megeszi a memoriám és kicrashel az egész az asztalra. Ez hihetetlen, pedig nem egy múlt századi gépem van.

    Annyira szomorú vagyok pedig Assassin akartam lenni :( Most nem tudom mitévő legyek, teljesen beleéltem magam, hogy játszani fogok most ezzel és erre nem tudok, tényleg nem tudom mitévő legyek, hiába írtam a supportnak, csak a szokásos hulyeséget irták vissza, hogy meg vannak a minimum kovetelmények stb... Persze hogy megvan, addig nem veszek játékot amig nem nézem meg hogy megfelelek e nekik, de megfeleltem joval folotte is vagyok és mégis feleszi a memoriát, pedig nem SD RAM-ot használok.
  • Tomy Lee
    #973
    Na igen.Mióta ezt abbahagytam semilyen másik mmo sem köt le,fél óránál tovább egyiket se bírom:(
    Ráálltam SP játékokra az ingyen van:/
  • Marfy
    #972
    Franc hogy fizetős ez a játék
  • enlightened
    #971
    Egyszer nem takarít valamiért a játék maga után, eszi eszi a memóriát és nem dobja el a nem használt lapokat. Amit nem használ az el kéne dobni és felszabadítani a memóriát, nem dob el semmit, csak telik telik amíg felrobban az egész.