2411
tsw
  • ShaiHulud
    #1050
    hogy beszelni? mindenki segiteni probalt neki.
  • Fpocok
    #1049
    Nem tudom miért kell shep-el így beszélni. Még nem játszott mmoval ezek szerint.
    shep: Nem direkt szar az irányítás. wow óta ez a megszokott mmoknál. Amúgy meg teljesen TPS a játék, annyi, hogy nem kell célozni... de amúgy ugyanolyan.
  • ShaiHulud
    #1048
    pont ez a baj, hogy egy kurvajo jatekot, kurvajo storyt, vilagot, hangulatot eldobsz a fenebe, mert keptelen vagy idot arra szanni, hogy megszokd az iranyitast, mert hidd el megszoknad es magatol ertetodo lenne par nap alatt.

    a csufolasos hasonlatod meg teljesen hibas. nem az a baj hogy nem tetszik az iranyitas, hanem a hozzaallas.
  • Shep
    #1047
    Hát figyelj 3 napos trial miatt nem fogom megtanulni, főleg mivel utána úgysem venném hasznát. Nem szeretek haszontalan dolgokra időt szánni.


    Ha azért hülye voltam, mert egy érdekes történetű játékot ki akartam próbálni, mert ingyen volt rá lehetőségem de az irányítása miatt nem tetszik, amit ugyebár csak úgy tudhattam meg, hogy kipróbáltam akkor igen vállalom hülye vagyok.


    Mindenesetre azért ez a topic kicsit olyan, mint az óvodában volt mikor a szemüveges, kövér, sovány, szegény stb. gyereket a többiek kicsúfolták, csak mert nem olyan volt, mint ők. Na de részemről befejeztem nem jött be az irányítás kész ez van ha nem tudjátok ezt elfogadni akkor is. További jó játékot!
  • ShaiHulud
    #1046
    mi se tudtuk anno, nekunk is uj volt. de azota elfogadtuk, megszoktuk, osztonosen hasznaljuk. a problema veled az hogy semmi hajlandosagot nem mutatsz ezen lepesek fele. ez egy bevalt iranyitas amit tobb millio ember kepes hasznalni, csak nem dobod el azért jatekot mert nem az altalad hitt/vart iranyitasi rendszere van?!
  • Omlás
    #1045
    Szerintem skippeld a topicot neked is jobb lesz és nekünk is
  • Shep
    #1044
    Mintha a falnak beszélnék. sosem MMO-ztam összesen kb 1 órát a Metinnel. Nem is érdekelnek az MMO-k csak ennek a játéknak tetszett az alapfelállása és mivel van ingyen trial mondom megnézem milyen. Nyilván ti úgy születtetek ,hogy mindent tudtatok és sosem ért meglepetés.
  • Tomy Lee
    #1043
    Nem vette meg csak a trial-t próbálta
  • ShaiHulud
    #1042
    ja ez a megoldas hogy ami elso 5 percben nem fekszik dobjuk el...nem hogy beletanuljunk, beleszokjunk.
  • alienenemy
    #1041
    Szerintem meg neked kb. nulla a toleranciaküszöböd. fogd már fel, hogy ez a te hibád :) Bármilyen irányítást kb. 20 perc megszokni. Ha ennyi időt sem akarsz rászánni, akkor tényleg nem értem, mnek veszel játékot.
  • ShaiHulud
    #1040
    mmorpg-ben nem kell celozni, targetelsz es magatol eltalalja ill missel, blockol, evadel, dodgeol, glancingel stbstb a rendszer szabalyainak megfeleloen. sose rpgztel?

    ez nem akcio jatek ahol neked kell celozgatni kulonfele testreszekre stb:D


    mmoban illetve rpgben masok a szempontok mint egy singleplayer tps akcio jateknal. itt a sok, kulonfele kepesseg es korulmeny menedzselesen van a hangsuly, tehat inkabb a taktikan, es nem az ugyessegen, persze az se art. tovabba a tobbi emberrel valo interakcion.
  • Shep
    #1039
    Fogd már fel ,hogy nem vagyok mmo-s és pont azért telepítettem fel mert tetszett az alap koncepció 1 vidobol nem derül ki ,hogy milyen az irányítás. De egyébként igen jobb lesz ha uninstallálom, mert ez így egy szar számomra. Nektek meg jó játékot!
  • Omlás
    #1038
    Nem tudom én általában azért mielőtt valamit feltelepítek a gépemre utána járok mi is az...

    Szerintem lépj túl az egészen uninstall és mindenkinek jobb lesz hidd el ;]
  • Shep
    #1037
    Hát én pl. szeretek egérrel lőni, nem gombot nyomva tartva forgatni a kamerát stb. Nektek ez biztos nem fura mert játszottatok 100 évet ilyen mmo vackerájokkal de nekem ez így élvezhetetlen. Na de nézzük a jó oldalát továbbra sem rántott be magába az mmo világa :)
  • Shep
    #1036
    Visszakérdezek, mégis miből ne gondoltam volna :) Nem tudtam ,hogy mmo-ban direkt szar irányítás a megszokott :)
  • ShaiHulud
    #1035
    l2play :D

    nyomod jobb klikket es maris tps iranyitasa van, balkliket nyomvatartva meg forgathatod a kamerat.

    skilleket is billrol tolod. miben mas mint egy tps iranyitas igy?
  • Omlás
    #1034
    És mégis miből gondoltad ezt ? :)
  • Shep
    #1033
    Nem, én azt hittem TPS rendes irányítással.
  • Omlás
    #1032
    No offense, de azért azzal csak tisztában voltál, hogy ez nem egy fps shooter vagy nem? ;]
  • Shep
    #1031
    Mint leírtam Hát az én mmos múltam kimerül annyiban ,hogy láttam haveromat anno ahogy WoW-ozott mikor megjelent a játék, meg nyomtam kb 1 óra Metint :) Azért mert te beletoltál éveket ilyesmibe nem biztos ,hogy mindenki így tett.
  • Tatyla
    #1030
    minden mmo ilyen de mondjuk konnyen beszelek 8 ev mmo hatterrel ebbol 6,5 wow...
  • Omlás
    #1029
    Mint minden más mmo esetén.... őszintén mit vártál milyen game lesz ez?

    #995 : A befizetés csak akkor működik majd ha előtte megveszed magát a játékot is ezt ne felejtsd el ;]
  • Shep
    #1028
    Kösz.
  • Fpocok
    #1027
    alul az actionbarra ki lehet rakni a skilleket, azokat meg be lehet bindelni, nekem ilyen van bebindelve:q,e,mmb,mb3,bm4,ctrl-q,ctrl-e Ezeket nyomogatom és ezzel támadok. Átalában ha egy támadó skillt nyomsz, akkor automata a legközelebbi előtted lévőt ki is targeteli egyből.
  • Shep
    #1026
    Hát az én mmos múltam kimerül annyiban ,hogy láttam haveromat anno ahogy WoW-ozott mikor megjelent a játék, meg nyomtam kb 1 óra Metint :) Lőni akkor is a képernyőn kaparászva kell?
  • Fpocok
    #1025
    Jobb klikket tartsd lenyomva és akkor azzal tudsz fordulni, wasd vel mozogni. Nem játszottál még mmot? :D
  • Tatyla
    #1024
    csak pve,majdnem voltam mar minden instaban raadasul elitben,jok az instakban hogy minimalis trash van
  • Shep
    #1023
    Ugye csak én vagyok bamba és nem ilyen az irányítás, hogy gombbal fordulok és egérrel kell matatni a képernyőn ahhoz is ,hogy lőjön?
  • Tomy Lee
    #1022
    Hogy nem jó fusang-ba Dragon-nak lenni?Hát ezzel én nem így vagyok.
    Ha valakinek jobb az,hogy a massive pvp 70%-a Zerg-ben vesz részt akkor játsza azt pl.Templars.Én biztos bealudnék rajta de kinek mi jön be.
    Inkább küzdök mindig,mondjuk mióta MMO-zok valahogy mindig sikerült a kevesebb populációs faction-ba lennem mindenhol
    De hát ha egyszer pont az tetszik-.-
  • Tomy Lee
    #1021
    Oroszok azért még Dragon-ba vannak szerintem
  • Tomy Lee
    #1020
    Ha jól tudom IP blokk van keletre(Korea,Kína stb) viszont Amerika és EU együtt van.Amerika egyértelmü Illuminati és EU biztos nagy része Templar így Dragon marad meg kis Faction-nek.Sz.tem ezért lehet ez
  • enlightened
    #1019
    Egyébként miért a Dragon factionben vannak a legkevesebben? És mi van Fusangban amiért nem jó dragonnak lenni?
  • enlightened
    #1018
    Free to play-től nagyon messze van ez még :D Most jött még csak ki, de amúgy miért gondolja mindenki hogy f2p lesz egyszer? Annyira nem rossz szerintem, hogy arra a sorsra jusson, de ha jól az AOC sem lett f2p pedig az tényleg lehetett volna, mert ott azért voltak gondolok már indulás után egyből.
  • enlightened
    #1017
    A templar lány is aranyos, de a dragon is :D Hehe, úgy látom egyre népszerűbb a játék. Egyébként az a rakétavető, ami állítólag most fog jönni az külön lesz az ability wheelen, meg hozzá tartozó skillek?
  • Shep
    #1016
    Na sikerült belépni de nem sokáig tartott az örömöm az utcára érve megnéztem a bábozást aztán jött az out of memory, asszem erről ennyit-
  • Tomy Lee
    #1015
    Új regisztáció hátha azzal már működni fog
  • Shep
    #1014
    Megerősíteném ha jönne levél de nem jön.
  • Tomy Lee
    #1013
    tsw.com jobb oldalt regisztráció,email megerősít és log in játékban ennyi,máshogy nem lehet
  • Shep
    #1012
    Hát nekem ez nem sikerül. Leszenvedte a millió gigát a játék elindítom de nem akarja elfogadni az accot. Akkor ,hogy működik ez a 3 napos móka?
  • Tomy Lee
    #1011
    Na ja,ott minden jó van:/