2411
tsw
  • Fpocok
    #1090
    Amazon.com-on letöltös változat most féláron... 25dodó csak...
  • enlightened
    #1089
    Okés köszi.
  • Tomy Lee
    #1088
    Micro atx(Matx jelöléssel) akkor a jelenlegi amid van tehát ilyet kell vegyél ha micro atx-es de sajna itt abba kell hagyjuk a témát mert off:/
    Ide nézz be itt megmondják mi kell neked Link mond nekik olcsó legyen és meg írják mi a jó:)
    Azt mindenképp figyeld,hogy lga775 max a proci foglalat de abba a topikba ezt is mondják majd..
  • enlightened
    #1087
    Hmm nem volt igaza az új alaplap kisebb mint a régi sokkal, akkor nincs gáz :D
  • enlightened
    #1086
    Mert a P5B egy kis alaplap az újabbak nagyobb helyet foglalnak, nem férne be ebbe, de mindjárt meg is néztem, amúgy a h61 chipset 200 forinttal drágább mint a g41 akkor már a h61 jobb nem?
  • Tomy Lee
    #1085
    Miért kellene házat cserélni?
    Win7 kulcs akkor így necces igen:(
  • enlightened
    #1084
    ÁÁÁ nem jó ötlet ez. Most még a házat is ki kell cserélnem. Rákölthetek 30 rugót és utána fél év múlva úgy kiderül, hogy a Cora2Quad-ot is le kell cserélnem és akkor megint cserélhetem az alaplapot is mert az meg már ebbe nem lesz jó :S
  • enlightened
    #1083
    A-a, nem lehet kiszedni belőle már próbáltam. Titkosítva tárolja. Az xp-ből még ki lehetett szedni a win7 -ből már nem lehet már ezzel probálkoztam egyszer amikor ujra akartam rakni :D
  • Tomy Lee
    #1082
    A kulcsot ha jól tudom tárolja.Azt nézd meg és írd ki.Win7 topikba megmondják hol tárolja ha megkérdezed.
  • enlightened
    #1081
    Jó ezeket meg tudom venni, de én félek, hogy ez nem fogja megoldani a problémát, a másik, hogy rakhatom ujra a win7 -et ami full legális de elvesztettem a kulcsát :S, úgy hogy gondba leszek elég erősen.
  • enlightened
    #1080
    MOst ha veszek jovo héten egy alaplapot és bele 4 GB DDR3-at és minden mást átrakok a régi gépbol és ki fog crashelni mit csináljak???
  • Tomy Lee
    #1079
    Egy alaplapot vegyél G41 chipset-el(10 ezer ez olcsó és jó megoldás) meg 4/8 gb dd3-at 5e./10e.ft.Ennyi,lenne egy jó géped és nem kellene vacakolni ilyenekkel.Minden más jó csak lap+ram kell
  • enlightened
    #1078
    Ebvben teljesen igazad van, de eddig minden ment szépen és jól és ennél kisebb procival is megy a game Core2Duo-val is, tehát egyáltalán nem érdekes hogy erősebb proci van benne, overclockolt lapon, eddig semmi problémám nem is volt ebből minden ment napi 12 orában is akár, azok a játékok miért nem haltak meg??? Mert jól irták meg oket ennyi. Nincs olyan game idáig amit ne toltam volna ezen a gépen vidáman.
  • enlightened
    #1077
    Nem rendeltem semmit, haveromtól fogom elhozni.

    Valószínűleg fejleszteni fogom a gépet és lecserélek mindent hamarosan, legkésőbb decemberig. De ettől függetlenül mennie kéne. Ne mond nekem Tomy Lee hogy amikor mások vidáman viszik szar géppel a játékot, akkor az a megoldás mindenre, hogy cseréld le a gépet. NEM NEM CSERÉLEM LE! Mert nem ez a gond. Egyáltalán nem vagyok benne biztos hogyha lecserélnám a lapot menne vígan, már 3 szor belefutottam ilyenbe, hogy fórumon mondták mit cseréljek le és lecseréltem és ugyanaz volt. És néztem ki a fejemből, hogy mit cseréljek ki még a gépen, míg lassan kicseréltem kb az egészet.

    Ha új alaplapot veszek kb mindenből ujat kell vennem, a CPU -t meg a vidikártyát esetleg a tápot megtarthatom meg a vinyokat, de még a házat is ki kell cserélnem, mert ebbe már bele se férne az uj alaplap.

  • Tomy Lee
    #1076
    Nálad akkor is hardwer konfig.probléma van.Kezdjük ott,hogy az alaplap is overlock-olva van gyárilag 1333-ra a processzorhoz és ez nem igazán jó ötlet és szerintem a ram-ot se jól kezeli.

    szerk:tehát van 2 hardwer ami rohadtul visszafogja a géped.Azért egy quad proci nem ilyen lapot igényel a játékoknak meg kell a DDR3..
  • enlightened
    #1075
    Idézet az egyik topikból:

    Out of the interest of productive troubleshooting, I wanted to add my two system configurations here to see if it will help narrow down any particular trends.

    Desktop:
    intel Q9550, 4GB DDR2, gtx560ti, win7 x64, beta gfx drivers (304.79)
    - zero problems since beta. runs smooth in all areas on ultra DX11, 1920x1080.

    Az a baj, hogy már a fórumon is végig olvastam az összes hozzászólsát amiben leírrták hohy vagy kevés a RAM vagy szar ez vagy szar az és mindig jött valaki aki megcáfolta, ezzel sokat nem segítesz nekem. Én is tudom hogy régi a cucc, de ennek semmi köze a memory crash-hez, hogy DDR2 vagy nem. Attól hogy DDR2 a RAM még ugyanőgy tudnia kell lapozni. Az a baj, hogy nem dobja ki a régi lapokat, hanem benn tartja.
  • Tomy Lee
    #1074
    Várhatsz persze de vehetsz is nyugodtan lapot(minimum h61 chipset)+memóriát(dd3) és az ég világon semmi gondod nem lenne.
    Írtad,hogy rendeltél 16gb ram-ot.DDR2-t rendeltél??
  • Fpocok
    #1073
    jelen :D
  • enlightened
    #1072
    Fórumról tudom, hogy DDR2-vel 4GB-val viszik a játékot teljes gőzzel, de szerintem még itt a fórumon is van akinek még az van :)
  • enlightened
    #1071
    De várok és menni is fog Tomy Lee!
  • Tomy Lee
    #1070
    Gyenge alaplap.DDR2 ram?Hát sok mindent ne is várj ettől:/
  • enlightened
    #1069
    ASUS P5B motherborad, Intel Core2Quad Q8300 2.50 GHz CPU, Ati Radeon 5770 (1GB, DX 11-es támogatás), Corsair 500 Wattos táp, SSD vinyó 60GB(ezen van az oprendszer) mellé egy 600GB HDD ezen van minden más. 4GB memória dual channelbe téve(4x1).

    Ha nem is maxon, de közepes beállításokon eddig minden futott szépen fps-t fraps-el szoktam mérni, ennél a játéknál 40-50 FPS-el megy 1 óráig, aztán megtelik a memória és crashel a cucc.

    De mondom hiába nyomoztok, nem csak nekem van ez. Nálam erősebb gépeken 16GB memóriával ugyanigy elojon embereknél, már 20 topikot nyitottak ebben a témában, egyelőre senki nem tudja megfejteni kinél jon elo és miért, mert a configok között rohadt nagy kulonbségek vannak, tehát nem fedeztunk fel eddig semmi olyat ami hasonlo lenne és azt mondhatnánk emiatt van.
  • enlightened
    #1068
    Fpocok, más nem nagyon lehet, mert már leraktam minden settinget a minimumra és ugyis elfogy és a memchecket is futtattam egy napig és nem irt semmi hibát, egyszerűen felzabálja a memoriát. Nála jl mukodik mert eldobja a nem használt lapokat, nálam meg ugy gondolja, hogy nem dob el semmit, hanem megtelíti, de ezt szoftver szinten kéne kezelnie a játéknak.

  • Tomy Lee
    #1067
    Milyen PC-d van leírnád pontosan?Hz-t mindent
  • Fpocok
    #1066
    Biztos, hogy nem a ram kevéssége volt a gond...
  • Tatyla
    #1065
    manapsag 8giga boven eleg meg,legyen szo barmilyen jatekrol...
  • enlightened
    #1064
    Egyelőre én se nagyon tudtam játszani, de jövő héten érkezik a felmentés 12 GB RAM személyében :D És utána semmi se akadályozhat meg, hogy toljam a játékot ezerrel.
  • Tomy Lee
    #1063
    Kész a logód ha jól láttam:D
  • Tatyla
    #1062
    jaj de jo hogy porog a topik en meg azota se tudtam jatszani,remelem holnap mar ki tudom szabaditani a gepem a letrazo folia alol...
  • enlightened
    #1061
    Egyébként nem csak az MMO-knál ilyen, már a KOTOR-ban is ez volt az alapfelállás és a világ legjobb single RPG-je volt.

    Egyszerűen az ilyen RPG-knél ez a megszokott irányítási mód ennyi, ha valaki nem játszott RPG-vel az valószínű ezzel nem találkozott, ez egy szokás egy irányzat ami az ilyen játékokhoz dukál, egyébként tényleg nem nehéz megszokni. Akinek ez nehéz annak nem ezzel van baja hanem magával a műfajjal, a többieknek igaza van, ezt megszokni fél órába telik.

    De ez tényleg olyan ha valami tetszik felőlem a numpaddal is lehet irányítani, nyomni fogom, ha meg nem tetszik akkor nem fogok időt szánni rá.
  • ShaiHulud
    #1060
    ok te tudod.
  • sokoo
    #1059
    Mikor az első MMO-mat próbáltam anno (Lineage 2) én is így voltam vele, borzasztónak tűnt az irányítás. :) Ma már csak simán rossznak gondolom. :D De az MMO nem is erről szól. A Lineage grafikája, világa, és a csoportos garázdaság (world pvp) hangulata fogott meg. :) A WoW-ban a néha vérverejtékes csapatmunkát igénylő raid-ek, LotRO-ban a hangulatos küldetések, SWTOR-ban pedig a sztori. Igazából minden MMO egy-egy virtuális kaland egy virtuális világban, szerintem ez a genre szépsége. :)
  • Since
    #1058
    Nem kell ezt annyira túlpörgetni. Valakinek tetszik a játékmenet, valakinek nem.
    Régebben nagyon sok MMO-val játszottam, és a TSW nyújtott valamennyi újítást amiért még biztos 1-2 hónapig előfizetek rá.
  • Jockey
    #1057
    összegezve akkor próbáltad de nem jött be, ennyi, kár innenstől kezdve további gondolatfoszlányokat pazarolni itt a topikba, mert ahogy írtad amúgy is gyér ismereted van mmo-k terén, szal lépj tovább(akár a kedvelt játékod topikjába)..
  • Shep
    #1056
    Kösz, te voltál az egyetlen aki nem egyből az oltogatással jött.
  • Shep
    #1055
    Figyel nyilván megszoknám 1-2 óra alatt de nem venném meg a játékot, mert nem kívánok elmélyedni benne csak ki akartam volna próbálni milyen az egész látni a világot de mivel ilyen a irányítás inkább játszok olyannal ahol nem kell az irányítás megtanulására 1-2 órát szánnom hanem egyből élvezhetem. Ez van, ilyen vagyok kész. Nem akarok mmo-zni így nincs gyakorlati haszna annak ha megtanulom az irányítást. Nyilván te is volt már kíváncsi valamire amiről aztán kiderült, hogy mégsem olyan mint amilyennek gondoltad és ott hagytad.





  • Fpocok
    #1054
    Jó, akkor nem a wow óta. De az a lényeg, hogy nagyon régóta ilyen.
  • s0n1c
    #1053
    Nem a wow óta ez a megszokott mmoknál. Nem a world of warcraft volt a világ első mmo-ja.
  • Omlás
    #1052
    Had legyek én a gonoz pls köszi
  • ShaiHulud
    #1051
    na jo igy visszaolvasva talan Omlás nem :D