2411
tsw
  • Tatyla
    #1130
    lehet nagyobb a gond mint azt gondolták...
  • ShaiHulud
    #1129
    na most meg megint +1.5 hours...

    20:30 a legujabb kezdes.
  • enlightened
    #1128
    Mág rávágtak a patcher másfél órát pfff
  • Fpocok
    #1127
    Meg azért is, mert most fog kijönni... még ki sem jött, de már le lett pontozva... valószínű, hogy az a pont egy megérdemelt pont.
  • Tatyla
    #1126
    sajnos és tényleg kellemetlen hogy amennyire vártam a gw2-öt akkora csalódás lett a béta alapján nekem,hiába ingyenes de mégsem olyan mint az első volt,azaz nem fogott meg mint anno az 1
  • TDC Geronimo
    #1125
    Hát ha csak amiatt állna elől... :p
  • Tomy Lee
    #1124
    Egyszerü pedig.Ingyenes!Azt teszik első helyre..
  • Tatyla
    #1123
    én úgy látom most a gw 2 az első,mondjuk nem értem miért
  • Tatyla
    #1122
    basszus :(
  • ShaiHulud
    #1121
    +1h
  • Tatyla
    #1120
    jaja utóbbi idők legnagyobb meglepetés játéka...
  • sokoo
    #1119
    Érdekes, hogy sok újság mennyire lehúzta a játékot, az mmorpg.com-on meg az első helyen van 1 teljes ponttal megelőzve minden eddigi játékot, ami nagyon nagy szó szerintem.
  • ShaiHulud
    #1118
    faszom patch, extended by 2 hours... miert a szabadnapomon kell patchelni :(
  • s1lkforrent
    #1117
    Ez vótmá? Layoffs come to 'The Secret World' developer Funcom

    Amazonon féláron(25$) volt egyébként már a játék pár napig.
  • ShaiHulud
    #1116
    holnap 13:00-16:00 ig patcheles :\
  • Fpocok
    #1115
    Ez ügyes. Ez a boss pont az, ami a trailerben volt :D
  • Fpocok
    #1114
    DICSAK MIT TALÁLTAM!


  • Tomy Lee
    #1113
  • Tatyla
    #1112
    :DDD,de sokszor...
  • Fpocok
    #1111
    Köszi! Tied is. Ezt biztos soha nem hallottad még, de a "tiéd hosszabb" :D
  • Tatyla
    #1110
    király logó
  • Fpocok
    #1109
    Translation:
    buffed: "..you mentioned an event system ?"
    Bruusgard: "Oh, I guess it got revealed by Joel Bylos! He shouldn´t, but well, if he mentioned it... We won´t promise anything yet, but we are experimenting with just about anything. We imagine events that are triggered by players or by the big three secret societies and have a lasting impact on the world, spawning new enemies or activating entire mission series and the like. For this we will use our system dimensions but again, we're there in the middle of the planning phase, so we can give you no more details or a release date for it. We definitely do not want that our game is static. It will change, it will grow, and we believe this is one good way to do it . That's all I say!"

    szósz
  • Fpocok
    #1108
    Most már én is... csak pár percig nem ment aut szerver
  • ShaiHulud
    #1107
    most be tudtam logolni
  • Fpocok
    #1106
    mivan, lehalt a játék? nem tudok belogolni.
  • SZEG007
    #1105
    A játékot a fejlesztö studio feje csinálta ki Curt Schilling, aki oriási hitelt vett fel, majd ezt nem tudta fizetni, és csödöt jelentett. 2006-os alapitása, és 2012-es becsödölése között 133 millio dollárt költött a fejlesztö studio, és mindezt Curt Schilling a saját zsebéböl, és hitelekböl fedezte, közbe ugye semmi bevétele nem volt a studionak. Csak ahoz hogy egyáltalán a hitelekete viaszatudja fizetni 3 millio példányt kellet volna eladni a játékbol, és akkkor még nem is beszéltünk arrol hogy talán profitot is kéne termelni.
  • Fpocok
    #1104
    Sajnos nem tudok németül, de azért a videó magáért beszél.
  • enlightened
    #1103
    Amalurnál állítólag a DLC-k a legjobbak és nagyon sokat adnak a játékhoz, kettő készült el és több nem is fog sajna mert lapátra tették a fejlesztőket, azóta a hivatalos honlap is megszűnt. Azért annyira nem rossz a játék szerintem, hogy ennyire ki kellett csinálni.
  • Although
    #1102
    Hát reméljük, az Amalur engem is érdekel kicsit zavar a wow grafika meg az hogy még mindig 10e felett van. De majd megveszem akciósan később.
  • enlightened
    #1101
    Próbálkozások mindig vannak, jön egy kis cég, alkotni akar valami értékeset és utána el is tűnnek. Mint a kingdoms of Amalur alkotói, akik csináltak egy egész jó RPG-t, de ez nem tetszett a tömegnek és máris utcára kerültek.
  • Although
    #1100
    *aocba nem funcomba aocba
  • Although
    #1099
    Abba bízok a funcom elfogdja ezt és úgy alakítja a költségvetést meg a projekteket hogy a réteg aki szereti őket az elég legyen az eltartásra. Kiegészülve azokkal akik szánnak időt megismerni a funcom játékait és esetleg bejön nekik. Naponta láttam ilyeneket a funcomba is nincsenek sokan de azért vannak. Ebből a szempontból a Tsw máris sikeres. Tudja ezt a funcom, ezt látom, nagyjából tisztában vannak a helyzettel a gond pl az EA akik nem fognak leállni vele hogy felvásárolják. Most kaput mutattak nekik. De ha a számok nem javulnak elfogadható mértékben akkor gond lehet :( Azért remélem nem veszítjük el a funcomot is már annyira kevés ilyen cég maradt.
  • Although
    #1098
    Nem biztos. A conant is hiába nerfelte le a funcom még mindig nem elég egyszerű nekik. Abba pedig nincs ennyi fejtörő mint a TSW-be ha jól hallottam ebbe van rendesen. Tehát a funcom nagyobb bajban van mint a Bioware szerintem. A bioware valószínű elfog mozdulni a Skyrim típusú "Iam the god" stílus irányában. Ezt a feelinget adva a játékosoknak pl. Pedig bizonyos értelemben már elmentek, mert a tsw karakterfejlesztése egyszerűbb mint a conané. De ez sem elég nem szabad fejtörőket se betenni mert idegesek lesznek.:D Ok na ez csak egy oldal, és lehet nem is ez a fő ok. Úgy néz ki a tömeg inkább a GW szerű loret kedveli nem a Funcom darkos világát. Úgy néz ki a bioware színvonalas játékai sem jönnek be nekik. Nehéz eltalálni mi jön be mi nem. Van pár ember aki tudja az egyik Tod a Bethesdánál, a másik lehet a GW2 lesz. ÉS persze az akció játékok lehetőleg minél kevesebb szöveggel mert akkor sokat kell clickelni. Vagy nem tudom.
  • enlightened
    #1097
    Két dolog történhet sajnos. Egyelőre még nem hanem 1-2 év távlatában.

    1.Vagy megváltozik a funcom mert nem elég az előfizető és wow felé kicsit elmennek, akkor megjelennek a vérpistik.

    2.Nem megy a játék és ingyenes lesz. Akkor megint csak boldog boldogtalannak tolja fogja és nem a legjobb játékosközönség lesz.

    Nem tudom én így is attól félek, hogy meg fognak jelenni előbb utóbb a vérpistik, azért egyre több érdeklődő van a játék felé és ezek olyanok, hogyha kimaxolták magukat egy játékban és szétjátszották, tovább vándorolnak a következő RPG felé és azt is lelakják :D
  • Although
    #1096
    Csak nyugodtan, nem kell tömeget kívánni mert akkor megjelenek a degeneráltak is nagy számban :) A tömeg vonzza őket. Nekik meg kell hagyni a GW2-t, és a TSW-t felejtsék is el. :) Így is mindig aggódom hogy a funcom is le fog térni erről az útról előbb-utóbb. Pont tegnap beszéltem a conanos ismerőssel és említette, a közös finn haverunk épp azt pedzegette nagyon rosszak a mutatói a funcomnak most. :(
  • Fpocok
    #1095
    Üdv a klubban.
  • ShaiHulud
    #1094
    baszom jo ez a jatek :) nem ertem miert ilyen alulhypeolt, de igazabol annyira nem baj, legalabb retardmentes tobbe kevesbe.
  • sokoo
    #1093
    Nem hiszem hogy bármi köze lenne a RAM típusának vagy az alaplapnak ahhoz, hogy teleszemeteli a játék a memóriát.
  • enlightened
    #1092
    Ohh yeah megtaláltam a win 7 kulcsom jövő héten jöhet a gép ledózerolása és az új chipset, valószínűleg kicsit feljebb is tudom majd rakni a beállításokat, hogy szebb legyen, de ha utána is kicrashel, ne mondja senki, hogy nálam van a gond.
  • Tomy Lee
    #1091
    Inkább lenne 3× ennyi csak havidíj ne lenne:)