2411
tsw
  • Tommy Drak
    #1170
    A jó,hogy van beépített browser.Én azon lógtam egyfolytában:)
    Egyszerüen muszáj volt és ezt a fejlesztők nekünk tehették be kevesebb Angol tudással rendelkezőknek mert tudták,hogy a chain quest-eket nem fogjuk tudni megoldani,már amelyiket.Azért itt is van pár egyszerü.

    Összeségében ezek nagyon jól sikerült küldetések amit az emberek zöme valljuk be nem ért meg pontosan:)
    Következtet esetleg ha nincs kedve keresgélni még a beépített browser-ben sem és ha sokat töri a buksit akkor lehet eredménye,én bevallom sokat feladtam és inkább rákerestem neten mikor milyen kedvem volt.

    Marfy: az Endless Night küldetésben nem emlékszem másmilyen követésre kivéve a Siren ének követésére(amit inventory-bol hozol elő jobb klikkel).
    Nem egy másik quest-re gondolsz mikor van egy hulla és onnan indulnak nyomok lennt délen az erdő szélén ott a tábortüzes öreg néni körül?


  • Marfy
    #1169
    Na ott még nem tudtam átmenni.
  • Fpocok
    #1168
    A következő terület azt hiszem délnyugaton van, át kell menni az alagúton... délre attól a helytől, ahol a fickó van.
  • Marfy
    #1167
    Kb. 30 percet ugrabugráltam ott, meg a környéken kerestem az embert, nem-e valaki pont kíséri, közben öltem a szellemeket, de semmi, úgyhogy ott is hagytam.
    A linket pedig köszi.
  • Fpocok
    #1166
    Elvileg kell pár perc és visszapoppol az ember. Ha valaki épp kíséri, akkor meg kell várni.
    Ha elakadtál egy küldetésben, használd ezt az oldalt. Képekkel, leírással meg van minden küldetés. Nagyon részletesen.
  • Marfy
    #1165
    Gondom lenne az egyik küldetéssel Kingsmouth-ban remélem jól írtam, bent az erdőben van egy hapi, aki medvecsapdába szorult, őt kellene elkísérnem a seriff hivatalhoz, de menet közben jól meghaltam... Mutatja a küldetés hogy keressem meg újra az embert, de nincs ott semmi, ha jól tudom a questet viszont még eldobni sem lehet, hogy újra tudnám kezdeni.
    Illetve nagyon úgy tűnik, hogy elfogytak a questek, merre tovább?
    Egy küldetésem van az erdősön kívül a "dawning of an endless night" itt követnem kellene a fickó nyomait, de semmi nyomot nem látok, vagy mi alapján kellene követni?
  • ShaiHulud
    #1164
    jo de semmi ertelme valtani. ugyanugy belephetsz akarmelyik cabalba, jatszhatsz haverokkal akarhol is vannak stb. csak fusang ahol nem mindegy hol vagy.
  • Tommy Drak
    #1163
    Behalt a site.Nem tölt ez be semmit-.-
  • Fpocok
    #1162
    Szavazzatok
  • Moronpirate
    #1161
    "amugy servert ill dimensiont is lehet mar valtani, marketplacen 2400 pontert, bar nem tudom mi ertelme van. "


    jó lenne ha ingyen is lehetne ..
  • Fpocok
    #1160
    Szeptember közepén jön dungeon finder. csak belövöd, hogy hova akarsz menni és mi a roled és berak. Instákban szinte nincs is trash cask bossok.
  • Tatyla
    #1159
    olyan instak vannak hogy beszaras minimalis trash mobbal es igen a felallas ugyan az
  • Marfy
    #1158
    Cool, köszi!
    Totál nem vagyok képben, insták vannak? Hogy lehet bejelentkezni?
    Illetve itt is a szoksásos tank heal dps a felállás?
  • ShaiHulud
    #1157
    amugy servert ill dimensiont is lehet mar valtani, marketplacen 2400 pontert, bar nem tudom mi ertelme van.
  • Tommy Drak
    #1156
    Ja séró lol
    szerónak értettem:D
    Terveznek ilyen "kozmetikai" dolgokat de mikor azt nem tudom sajnos
  • Tatyla
    #1155
    igen lesz plasztikai sebész meg fodrász,szeptember közepén jön a patch
  • Marfy
    #1154
    Nem szervert, hanem séró = haj :). A karaktereknek új arc.
  • Tommy Drak
    #1153
    Nem lehet szervert váltani,Cross-Realm van.
    Miféle új arcok??
  • Marfy
    #1152
    Hali!

    Ennél a játéknál olvashattam, hogy a játékban is is lehet majd sérót változtatni, illetve kerülnek be új arcok?
  • Fpocok
    #1151
    Patchet elcsúsztatták két héttel.

  • Marfy
    #1150
    Lehetne már megint free hétvége :).
  • Moronpirate
    #1149
    //dupla

    mégis megy a windows tűzfal "aktivizálta" magát
  • Moronpirate
    #1148
    Teljessen lehal a login résznél pedig elvileg mennek a szerverek most. Más is tapasztalta?
  • Tatyla
    #1147
    na en is pont igy vagyok ezzel a jatekkal...
  • sokoo
    #1146
    Top voted / released részt nézd. Ez az a lista hogy melyik játékra adták a játékosok a legtöbb pontot, a másik lista meg hogy melyik a legnépszerűbb, tehát melyiket várják a legjobban / melyikkel játszanak a legtöbben. Tehát a pontozás alapján pont az derül ki, hogy akik játszanak a játékkal, azok nagyon elégedettek vele, jobban, mint eddig valaha bármi mással.
  • e57
    #1145
    "Nektek volt olyan a TPS-ektől fájt a fejetek? :D Nekem 3 hónapja ha belépek TPS játékba elkezd fájni a fejem"

    Igen, nekem is ez van. Kb 27 éves koromban jött elő, hogy gyors kameramozgású játékoktól megfájdul a fejem, és hányingerem lesz. Szerintem a kor hozza.
  • Tomy Lee
    #1144
    Hát pedig van ahol működik,hogy egyszer megveszed és utána már nem fizetsz havidíjat és köszönik,jól megvannak:)
  • alienenemy
    #1143
    Így van, ne fizessen senki havidíjat. Vegyen fel rabszolgákat a fejlesztő, hogy neki se kerüljön pénzbe a játék fejlesztése, meg a szerverek üzemeltetése.
    Ezt a sutyerák hozzáállást. Ha nem akarsz fizetni ne játssz, ilyen egyszerű. A világon semmi nincs ingyen. Ha nem te fizetsz, akkor valaki más.
  • Fpocok
    #1142
    Minden mmo megjelenése után elküld embereket... mert már nem kellenek... ez mindig így van.
  • Tomy Lee
    #1141
    Nem kellemetlen ez.Változik az ember ízlése is.Másik,hogy nem hat az újdonság ereje,egyszerüen annyit GW-ztem évekig,hogy eljutottam arra a szintre,hogy nem érdekel az egész.Nekem talán ez lehet a gond amiért abszolúte nem várom a játékot.Sok volt,besokalltam az egésszel nem vagyok kiváncsi semmire ami ott lesz.Pedig ingyenes is meg "jó" is lett de nem kell:)

    Ellenben itt a TSW.Érdekel,tetszik,igényes modern kori világ,gameplay és rendkívül jó pvp és combat system/fejlődési rendszer tényleg minden egyes perce a játéknak érdekfeszítő DE nem akarok havidíjat fizetni,hogy csesszék+

  • s1lkforrent
    #1140
    Hogy mennyire szerethető, azt nem kívánom megítélni, nekem speciel nem jött be(a béta alapján), ami viszont biztos, hogy nem lett nagy siker, a Funcom tudomásom szerint egy jóideje nem rúgott ki embereket, szóval bizonyosan nem úgy sikerülnek a TSW eladásai, ahogy a vezetés számított rá.

    Az viszont következményekhez vezethet, ha továbbra is így alakulnak a dolgok, végül is ezért linkeltem be.

    Az előfizetők számát egyébként kirakták valahova? Azt szokás, ha jól megy a szekér.
  • TDC Geronimo
    #1139
    Meg se jelent így még játékosbázisa sincs. Megvenni megvennék majdnem ugyanennyien, az már más kérdés, hogy a havidíjat már annyian biztos nem fizetnék pár hónap után, ahányan megvették.
  • Tomy Lee
    #1138
    Hát ha havidíjas lenne kb fele játékos bázisa nem lenne.Nem gond ez nem azért írom sőt nagyon is jó!Ezt így kell viszont befolyásolni fogja pozitív irányba az értékelést a f2p része.Ez ilyen de mégegyszer tényleg nincs ezzel gond hiszen pozitívum egy ilyen dolog.
  • ShaiHulud
    #1137
    online
  • s0n1c
    #1136
    Legalább most már két mmo is van, ami miatt vélhetően a Blizzard észbe kap :)
  • enlightened
    #1135
    Ma megvettem mindent a dragon milkshake-hez, holnap megcsinálom és elszücsölöm a játék közben, ha már dragon vagyok, kell innom az italukból :D
  • Tatyla
    #1134
    ja tényleg bocsesz :)
  • enlightened
    #1133
    Már nagyon ki vagyok éhezve a játékra, most 1 hét szünet volt. Nektek volt olyan a TPS-ektől fájt a fejetek? :D Nekem 3 hónapja ha belépek TPS játékba elkezd fájni a fejem, most kaptam szemüveget, de elvileg nem kellett volna, mert nem negyed dioptria a másik meg fél, de azt mondták ha fáj a fejem akkor felírják :D Kíváncsi vagyok most is lesz e fejfájás.
  • ShaiHulud
    #1132
    mert a developmentet nezed, a releasedek kozul tsw van elol, bar ha kijon a gw2 akkor elore ugrik, mert 7 szazaddal jobb a pontja.
  • Fpocok
    #1131
    Valamit nagyon elkúrhattak :DD