2411
tsw
  • Tommy Drak
    #1210
    Nem kell messze menni ott az AoC.Évek óta nincs megfelelő fejlesztés a játékra.Tömegével jöttek ki az ilyen olyan balance módósítók,fix-ek de a játék ugyanott áll content ügyileg mint 2009-ben kb mikor készítettek hozzá egy említésre méltó kiegészítőt.
    Ez itt nem működhet mert nem csak megvenni nem fogják hanem fizetni sem
  • Tommy Drak
    #1209
    Itt nem arról van már szó,hogy tetszik vagy sem hanem arról,hogy mennyit lesz foglalkozva a játékkal.Ha most ők veszteségesek lehet sokat nem kell várni a játék jövőjétől és lehet,hogy most ennek az előfizetői tábornak tetszik de content nélkül egy idő után nem fog.Már most elhalasztották az e havi "beígért" update-et..
  • Agaba72
    #1208
    Nem kéne ennyire borúlátónak lenni. A játék jó ez tény és megeshet, hogy idővel, miután a nagy nevek kifutnak kicsit, nőni fog az eladás/előfizetés és kialakít a játék magának egy stabil és nagy számú réteget.
    Nekem továbbra is tetszik ahogy van.
  • Although
    #1207
    De üdv a fedélzeten :) Az sose baj ha valaki igényes és többet akar mint amit nyújtanak neki a pénzéért...
  • Although
    #1206
    Sőt a group video is tetszett. Érdekes új nekem a conan után érdekes élmény lehet, már alig várom hogy olcsóbb legyen :) Remélem azért tartalmakat adnak majd a TSW-hez ha már a Conannal teljesen leálltak.
  • Although
    #1205
    They're starting development on a LEGO free-to-play MMO now.
    hah reméljük csak ideiglenes. :)
    Ez mmo nem solo játék :) De izlések pofonok, nekem is van ami nem tetszik de ez van. Nekem a funcom játékai megfelelnek :) A DA:O-ba se volt több :) Mégis mit lehetne még beletenni. Ahogy láttom a story jó a questek jók, fejtörők is vannak. :) De elfogadom hogy ez neked kevés. Hidd el én is nehezen alkalmazkodom az új játékokhoz. Mert stratégiákkal is játszotta régen. De telhetetlen nem vagyok :)
  • s1lkforrent
    #1204
    Azért ez kemény, 200k eladás egy magas költségvetésű offline játéknál simán bukta, ebből maradhat vagy 50-100 ezer előfizető, hát, a jó ég tudja hogy ki tudnak-e belőle jönni.

    "TSW volt az utolsó rétegjáték a Funcom-tól" Azaz mit fognak csinálni mostantól? Legoville-t és egyéb Facebook játékokat?
    TSW nem volt kimondottan "rétegjáték" szerintem az MMO-k csoportján belül, harcrendszere pl szerintem tök közönséges volt. Az meg hogy a questek kicsit furmányosabbak voltak, hát istenem, ha amiatt lesz valami rétegjáték, mert nem 30 bikatökét kell visszahozni diablo barlangjából, akkor nem akarok több "tömeg MMO-t" látni, köszönöm.
  • Although
    #1203
    Igen ezt én se értem. Mondjuk zsugoriak ez tény szerintem. ÉS lehet a disztribúcióért sokat kér %-ban az EA ők még zsugoribbak, mohóbbak. De amúgy se hiszem az ilyen játékok népszerűek lennének nagy tömeg számára. Pedig szerintem ez az új karakter fejlesztés igazán felhasználó barát lett szerintem túl egyszerű is. Lehet a fejtörőket is ki kellene venni. :). És igen a bekerülési ár az engem is elriasztott, ennyit egy havídijas játékra nem adok de még solora se.
  • Tommy Drak
    #1202
    Ja igaz jövőre meg Tes online mellett is nehézkes lenne báár több esélyük lett volna mint így DE ott van az is,hogy könnyen előfordulhat a TESO B2P lesz.Na akkor ugyanez lenne a szitu:D
    Szegény Funcom én komolyan sajnálom őket:/
    De most őszintén,ha tudták,hogy ennyi és ilyen minőségi játékok jönnek az idén havidíj mentes MMO-ként akkor mi a francnak startoltak ilyen árakkal,miért nem lehetett normális béta fázisokat nyújtani a népnek miért kellett pont a nyár elejére kiadni és a többi.
    Nincs az már mint régen havidíjas játékoknál,hogy mohón megveszünk és megvesznek minden újdonságot az emberek mondván "új,biztos jó lesz,vagy fizetem vagy nem de kit érdekel én ezt most megveszem bármennyi is az ára" ez a múlté.
    Nem feltétlen az ő hibájuk a kevés eladási statisztika mert lényegében a játék jó viszont abba már kételkedem,hogy a havidíjat is megéri e vajon..
  • Although
    #1201
    Jövőre jön a TESO és a Bethesdának sok pénze van reklámra szintén és az se rétegjáték lesz
  • Although
    #1200
    Igen várható volt. Erről beszéltünk a Conanba is hogy rossz eredmény várható :( Lehet egyedül vagyok vele, de úgy gondolom a TSW volt az utolsó rétegjáték a Funcom-tól :(
  • Although
    #1199
    Neeem :((((
  • Tommy Drak
    #1198
    Vártak volna még 1 évet TSW kiadásával nem lenne ez a gond.D3 és GW2 közötti időszakba sok mindenre ne is számítsanak..
  • SZEG007
    #1197
    Leépitések, 49 millio dolláros veszteség, költésges játékok fejlesztésének jegelése ez a Funcom mostantol.
  • FrostBite
    #1196
    Azt hiszem, hogy az előző hozzászólásomat semmisnek lehet tekinteni, nem figyeltem, hogy a szerver offline jelenleg.
  • FrostBite
    #1195
    Hello!
    Kérnék egy kis segítséget, tegnap eldöntöttem, hogy kipróbálom a trial verziót, és megcsináltam az accountot, ma letöltöttem a játékot, és amikor be szeretnék jelentkezni, akkor azt írja, hogy a hitelesítés nem jó. Az oldalra betudok jelentkezni, csak a játékba nem. Annyit még észrevettem, hogy az account információba érdekes módon a "Cancelled date" az az idő amikor hozzáadtam a trialt az accounthoz.

    Esetleg ha van valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a gond azt nagyon megköszönném.
  • koalalompos
    #1194
    sziasztok! a kingsmouth - blue mountains - savage coast hármasból hogyan lehet továbblépni? végig kell nyomnom a questeket szigorúan?
  • Although
    #1193
    Szerintem tökéletesen átültetek a modern világra legalábbis nekem ez a véleményem. Kicsit pörgősebbek a harcok mint az AOc-ba a jelegéből következően.
  • Although
    #1192
    Polaris
    Nem tudom volt e ez a video de anno én ezt néztem meg ami elég jó szerintem. Bár nekem elsőre furcsa a gyengén öltözött tank de nyilván ez rendszer függő. Az is látható sűrűbben mozog el és nem a fantasy világban megszokott tank forma de azért a rendszer megvan amennyire meg tudtam ítélni. Van még pár video de ez elég lehet elsőre. De puding próbája az evés majd a haverokkal ha olcsóbb lesz kipróbálunk pár dungeont :D
  • Although
    #1191
    Persze ezek variálhatók függően mit ad a feat vagy a rendszer. A tanknak is lehet magasabb dps-e de ez általában a védelmi érték rovására megy. ÉS megint függ a healer-től szinte minden. Egy jó healer képes egy gyengébb képességű tagokból álló csapatot is életben tartani. Egy jó tank is képes lekötni egy high boss-t vagy több epic npc-t. Idestova három éve dungeonozok a conanba és azt kell mondanom hasonlóan jó mint mondjuk a dragon Age origins rendszerre,csak emberekkel. :) Érdemes kipróbálni persze ne olyanokhoz csatlakoz elsőre akik már az lfg chaton is követelményeket támasztanak az ritkán fun, mert lebaszás lehet belőle. A funcom játékait nem hülye gyerekek játsszák de elég sok közöttük alacsony türelemmel rendelkezik :D
  • Although
    #1190
    Általánosságban mondom a tank az nehéz felszerelésben magas védelmi bónusszal, aggroval viszont alacsonyabb dps-el rendelkezi. A dps light cucc és magasabb sebzés. Konkrétan amennyire a tsw-ben láttam videokon ez egy nagyméretű izmos fickó a tank tehát ez nem az alap fantasy rendszer nyilván. Ami biztos a healer mage class biztos nem arra való hogy nagy epic bosok közelébe lehessen menni. Minden más a classok nyújtotta lehetőségektől függ. Mennyire op class a healer attól függően a tank felszerelése is változhat. Egyik legérdekesebb eleme az mmo crpg-nek. Nagy élmény. És a funcom nagyon jó ebben. Ez a Conanban már bizonyította eszméletlen modon jól felépített class rendszert használ nyilván a TSw az más azért.
  • Marfy
    #1189
    Azt még hozzá tenném hogy kész felüdülés volt egy jelenkori mmo-val játszani, mert komolyan mondom ettől a kard, íj, balta, pajzs, már hányingerem volt. Dunát lehetne velük rekeszteni.
  • Marfy
    #1188
    Végül is mindegy, mert ma lejár a 3 napos trial . Úgyhogy köszönöm mindenkinek a segítséget!
    Gondolkozom rajta hogy még megvegyem-e, csak az a fránya havi díj ne lenne.
    A játék hangulata és a környezet nagyon tetszett, talán lehetne picit optimalizáltabb. Ami az elején kissé fura volt, hogy nem lehet több küldetést felvenni egyes típusokból, meg lehet szokni, bár szerintem csak fölösleges idő húzás, plusz több kilométernyi szaladgálás. Szerettem volna még egy instát is kipróbálni, de sajnos erre nem került sor. Igaz megtaláltam az egyiknek bejáratát (helikopter), de ez a chates lfgzés nekem nagyon nem fekszik. Meg igazából nem is tudom, hogy ez a tank, heal felállás hogyan is működik, úgyhogy inkább csak questelgettem. Amúgy mindenki lehet healer illetve tank is? Tehát nincs az a megkötés, pl. hogy csak közelharci fegyverrel tankolhatsz?
  • Tommy Drak
    #1187
    Az "idővel" azért eltart sokáig:)
    Viszont ha ő nem pvp-zik és nem akar pl.fusang-bol szerezni AP-t akkor szvsz tényleg mind1.
  • ShaiHulud
    #1186
    minek reset, ha minden skillt ki lehet rakni idovel es utana odakombinalod ahova akarod?
  • Marfy
    #1185
    Hát az nagy kár...
    A pvp meg egyáltalán nem érdekel.
  • Tommy Drak
    #1184
    Úgy bizony nincs reset.Nagyon gondold át mire kezded el tenni a TP-t.
    Ajánlom a Deck-et ott bal oldalt ki lehet nyitni.Onnan nézz ki valamit azt kijelölöd és mutatja mikre kell rakni,hogy stimmeljen.
    Vagy kigondolsz valamit,hogy hogyan tovább és úgy fejleszted így tudsz érvényesülni pvp-ben is kevés pontal
  • Marfy
    #1183
    Értem, köszi, közben már vettem egy szoknyát + nyakkendős inget :).
  • Fpocok
    #1182
    Dragon rankért kapod. A ruháknál megjelenik ha eléred adott szintet.
    Nem, viszont mindegyik skillt ki lehet rakni idővel.
  • Marfy
    #1181
    Ja még valami, ezt a talent kereket lehet resetelni?
  • Marfy
    #1180
    Hol tudok ilyen Dragonos ruhát venni? Már ha van ilyen, mert Illuminatis-t mintha láttam volna valakin, meg gázmaszkot is, bár az nekem nem kell.
  • Fpocok
    #1179
    Sprint.
  • Marfy
    #1178
    Vannak benne járművek, vagy csak gyalogbusz?
  • Marfy
    #1177
    Köszi!
  • Tommy Drak
    #1176
    Ja ez a Beaumont-os rész hmm.Lehet mégis el kell menned a reptérre és át kell öltöznöd majd,hogy bejuthass oda(ruha inventory-ba vagy a character sheet-be lesz).Két kapun is át kell majd menni mindegyikhez a kódok a vizben fekvő hulláknál vannak.
  • Marfy
    #1175
    Tier 7: Follow the trail left by Beaumont.
    Itt tartok.
  • Tommy Drak
    #1174
    Érdemes viszont fejlődni még kezdő területen.Nem tudom hol tartasz de ez sztori quest és át fog vinni másik területre ahol ugye már nehezebb dolgod lesz ha nincs elég magas fegyver használatod vagy skillek.
    Ha úgy érzed menni fog akkor hajrá:)
  • Tommy Drak
    #1173
    Tier-t kelle írnod leginkább ilyenkor,hogy hol tartasz.Ha jól tudom most tartasz T8-nál tehát go savage coast dél keleten egy alagút.Ahol kezdtél ott a cowboy.-tól keletre.
    Nem tudok linkelni Sg nem enged 30 napig vagy mi a franc baja van mind1 Youtube írd be: The Secret World (Beta) - The Dawning of an Endless Night (Part 2)
  • Marfy
    #1172
    Annyi áll a questben, hogy kövessem a nyomot ami xy hagyott, de volt ott valami papír is, lehet azon van valami infó a fene tudja.
    Ott tartok mikor követni kellett a Szirén éneket egy alagútba, ott volt egy átvezető videó és itt tartok most. Hova kell menni? :) A térkép semmit nem mutat. Valami hangárt olvastam a reptéren, de az olyan messze van, hogy gondoltam oda biztos nem kell menni.
  • sokoo
    #1171
    Nem tudok belépni, másnak is van ilyen gondja?