2411
tsw
  • Tomyh
    #1250
    Remélem lesz jó kis olcsó item shop,legalábbis AoC-nál olcsóbb lehetne..
  • Tomyh
    #1249
    Na profi.Úgyse fizettem így most majd mehet a game:)
  • Although
    #1248
    Tehát úgy értem ahol tömeg van mondjuk 1-2 millió ott arányosan több az aki vásárol a itemshoba mint ha egy játék alapvetően egy szűk 200-500e fős rétegnek készül. A TSW-ben ha nem teszik könnyebé akkor nem fog menni a nagy tömeg. Ez nem a GW2 amit milliók vártak.
  • Although
    #1247
    Nem hiszek az f2p-ben pláne ha alapvetően rétegjátékról van szó. Ez halálos ítélet a jövőbeni fejlesztéseken vagy mint a conanba massive nerf és szisztéma változás hogy a tömeg igényeinek megfeleljen. Persze a Conan rendszeréből eredően eleve nem lesz tömegjáték és ha ezt megspékeljük a funcom massive és sok hibás patch és reagálás, etc akkor ott nem működhetett. A TSW már sajnos könnyeben tömegjátéká alakítható és akkor azok akik most fizettek érte azok már nem fogják élvezni. Mindig mérlegelni kell, az f2p a népszerű játékokra jó vagy a tömeg igények kielégítésére. Ez a saját meglátásom.
  • TDC Geronimo
    #1246
    "Funcom: "We have the tools to make The Secret World free-to-play"

    Azt nem értem alapból miért nem ilyen modellel indultak el. Jobban jártak volna...
  • Marfy
    #1245
    Én már ingyen játszok 1 hónapja, ma múlt 4 hete hogy regisztráltam a 3 napos trilra és a mai napig be tudok lépni.
  • s1lkforrent
    #1244
    Inb4 F2P
  • TDC Geronimo
    #1243
    Hát erre lehetett számítani miután volt hír a hatalmas leépítésről. Nagy terveik voltak itt a havi frissítésekkel meg minden, de ezeket nem fogják tudni már tartani.
  • Fpocok
    #1242
    Patch újabb egy hetet csúszik...
  • TDC Geronimo
    #1241
    ? :D
  • Fpocok
    #1240
    Funcom bekaphatja a faszomat.
  • Fpocok
    #1239
  • Fpocok
    #1238

    *The 1.2 Patch includes*

    Four New Investigation Missions!

    Digging Deeper - Henry Hawthorne in the Kingsmouth church starts this continuation of the Kingsmouth Code. (Note: Player must first have completed Kingsmouth Code Quest line)
    Death and Axes - Everyone's favorite inn-keeper Sophie has started to get some very bad feelings that something in afoot in Besieged Farmlands. Follow this quest line to learn the truth!
    Strangers from a Strange Land - This investigation mission starts to tie together the main story-line of Solomon Island with the lore of both Darkness Wars and Polaris! In this quest, Red has information about Solomon Island's Viking past!
    Singing Stones: Iele in the Shadowy Forest needs help reviving singing stones. Learn the secrets of the songs of the Forest.


    Character Customization Options

    Ockham's Razor - Located just outside the Agartha entrance in London, Ochham's Razor is a barber shop that allows players to change the look and color of their hair, as well as makeup options. The cost for Ochham's Razor services are currently set at 200,000 pax.
    The Modern Prometheus - Located in a questionable looking warehouse in New York, the Modern Prometheus allows players to change the appearance of their facial features. The cost of this plastic surgery is currently set at 1,000,000 pax.

    A New Auxiliary Weapon

    Starting at your faction base, once you hit 'acceptable' faction levels -- Rank 6, or higher, players will be offered a quest to open Auxiliary Weapons. Currently the only Auxiliary weapon offered in TSW is the Rocket Launcher.

    Similar to active weapons in TSW, you will have a ability wheel for your auxiliary weapons. While the rocket launcher is currently the only weapon available on the wheel, there are slots for 9 auxiliary weapons (3 melee, 3 ranged, and 3 magic).

    The SP for Rocket Launcher works the same as other weapons. In order to max our your Rocket Launcher Skill you will need to put 55 points into the skill line (rank 10). The Rocket launcher tree contains 7 abilities. 4 active, and 3 passive.

    Each ability costs 50 points to unlock (for a total cost of 350 AP)

    These include:
    Active (can be slotted in the new 8th active slot)

    Pop Shot: (1 sec activation / 15 second recycle) TAoE – Affects up to 5 enemies in a 5 meter radius around your target.
    Clusterstruck: (1.5 sec activation / 30 second recycle) GTA0E – Affects up to 5 enemies in a 5 meter radius around the target point
    Death From Above: (Instant / 40 second recycle) You rocket jump 15 meters forward hitting up to 5 enemies in a 5 meter radius where you take off and where you land, dealing physical damage. Deals 9% of your maximum health as damage to you when activated.
    Big Red Button: (2 sec activation / 90 second recycle) TAoE – Affects up to 5 enemies in a 5 meter radius around your target

    Passive (can be slotted in the new 8th passive slot)

    Range Finder: Increase the attackrange of all Rocket Launcher abilities by 5 meters
    Rocket Science: Reduced the recharge time of Rocket Launcher abilities by 50%
    Warhead: Increases the damage dealt by Rocker Launcher abilities by 15%


    A full rework of the Lair System

    Within each zone, there is a region called a "Lair" which contains Elite Q10 mobs.

    In 1.2, the region will now be outlined in dark red on your map, warning unknowing players and keeping them from wandering into the hostile territory unprepared.

    Inside the primary entrance to each lair is a repeatable mission. This mission allows players to chose region boss pattern pieces for that region, and aides in completing the puzzle sections.

    These Missions are:

    From Beyond the Iron Curtain (The Carpathian Fangs)
    The Spoils of Cold War (The Shadowy Forest)
    Midnight Mass (The Besieged Farmlands)
    Sinking Feelings (The Savage Coast)
    Unto the Beach (Kingsmouth)
    Citadel of Pain (City of the Sun God)
    Return of the Red Nights (The Scorched Desert)


    Addition, lair changes include:

    All lair mobs now have a chance to drop Bind on Pickup rare core items.
    All Lair bosses will now drop two Bind on Pickup rare items, 1 rare signet, 1 rare Glyph kit, and two Region boss blueprints.
    All Region bosses will now drop a loot bag containing 2-4 blueprints to summon that boss, 3 epic Bind on Pickup items, 1 epic signet, 1 epic Glyph kit and a unique Raid Puzzle Piece.


    LFG Interface
    Players can now use the in-game LFG interface when looking for groups. These can be accessed via the Shift+C keyboard shortcut.

    Finally, Digging Deeper includes -

    Two new Nightmare Dungeons - The Facility and Hell Eternal
  • Fpocok
    #1237
    Elhalasztották. Csak holnap lesz... 13-án.
  • Tatyla
    #1236
    holnap
  • Fpocok
    #1235
    Mikor jön patch? Holnap? Holnapután?
  • Aloe Vera
    #1234
    Igaz az ilyen Blizzard félék nem is állnak a csőd szélén :D
  • Although
    #1233
    Nem keverem. Az EA egy egyszerű kardos kieget 3e-5e forintért ajánlot a DA2-höz. Most a hivatalos oldalon 50Eur-ért megy aTSw anno a conanért fizettem 8e-t dobozosan. Lehet pár helyen olcsóbb de a TSw web oldalon nem. És a forgalamzásban van benne az EA kár vitatkozni a Sims is tökéletesen mutatja hogy lehet egy játékot részenként 50e-ért eladni. A Bethesda az pl 5e-ért egy 20 órás kieget add, és amikor volt az obli egyszerűbb kiegjei azok is kb 1e forint körül voltak. Szóval nem kell bemutatni az EA*t drága cég nagyon. A másik ilyen díszpéldánnyal a Blizzardal együtt.
  • s1lkforrent
    #1232
    ???

    Szerintem te kevered az EA-t az Activisionnal, Amazonon 20 dollár(! - ez kevesebb mint amennyiért itthon dobozosan lehet megvenni a 2. rész DD változatát) volt nemrég a Mass Effect 3 Digital Deluxe változata.
    Nem mellesleg ugyanitt 25 dollár(5500 forint) volt többször is már a Secret World.
    Itthoni dobozos árak persze magasabbak, lényegesen lassabban viszik le az árakat az itthoni üzletek(az se semmi, hogy a teljes ár utáni köztes árszintet 5000 forintra emelték az EA játékoknál 4000 forintról), mint a netes digitális javakat árulók.
  • Although
    #1231
    A sajátod? Jó ár, de lehet fizetek most a TSW-ért karácsonyra megveszem. Sajna szerintem mivel az EA benne van a forgalmazásba akár 2 év is lehet mire lejjebb mehetnek az árral, így lehet nem is érdemes várni. Pedig szerintem egy kedvezőbb áron sokkal többen megvennék. Szerintem 8K körül már több mint félmillió eladott példány lenne.
  • Although
    #1230
    ragnar_tornquist_a_the_secret_world_jovojerol
  • Tommy Fury
    #1229
    Tsw account eladó.Nincs rajta játékidő.3K
  • Tommy Fury
    #1228
    Gamecard van már hozzá?Azt rendelnék egyet és folytatnám
  • Tommy Fury
    #1227
    Legyél türelemmel meg fogják oldani.Ha kapsz választ akkor majd arra a mail-re válaszolj,új ticket-et ne küldj mert az megint 24h.A válasz mailt egyből olvassák,válaszolnak.
  • Tommy Fury
    #1226
    Ez most így nem is fog beengedni mert ha megnézed frozen lett az account-od mivel fail volt egy vásárlásod.Azt nézd meg,hogy frozen vagy sem.
    Support 1 napon belül válaszol,ma már nem fognak de holnap biztos fognak.

    A leveled odaért ezek a kérdések arra szolgálnak,hogy addig nézd át nem e szerepel ott a hiba.

  • Prince23
    #1225
    Most meg nem enged be a játékba, még iylet
  • Prince23
    #1224
    Írtam nekik, de rohadtul nem elérhetőek, mindig előbb előre legyártott kérdéseket alkalmaznak és azokra már szinten előre megírt szöveg van. Szóval ez a 24/7 egy nagy kamu, a Funcom nem elérhető. Egyáltalán nem jut el a szöveg amit akarnék nekik továbbítnai. próbáltam Account Tech -re állítani a kérést.
    Egy meghatározott forgatókönyv alapján működik, pont úgy, amikor a Windows megkérfdi tőled hogy mi a baja a hangokkal, és ad felsorolásokat, hogy ez meg amaz lehet a probléma baja. Majd ki kell jelölni. Hát majnem szétbaszott az ideg, h a Funcom Support is ezen alapul
  • Tomyh
    #1223
    Reset kell az account-ra mást nem tudsz csinálni amit support fog megtenni.
    http://help.funcom.com/
    Ide írsz minden infót az account-ról és hogy mit szeretnél pontosan
  • Prince23
    #1222
    Az akkomnál van egy olyan hogy:

    You have a pending payment
    Click here to complete payment

    egy drága cucc van benne. Status failed. ezt nem lehetne kitörölni? kissé zavaró, és nem tudom hogy kell eltüntetni
  • Although
    #1221
    szerintem az account oldalon ott is van live supoort nekem mindig 2-3 percen belül reagálnak ha gondom van. Volt hasonló nekem is és megoldották még régebben. Szóval személy szerint mindig a live supportot javaslom segítőkészek :)
  • Prince23
    #1220
    Mindeddig ezt csináltam, de most frissítettem a subs részt, ahol beírtam az adataimat. és így elfogadta.... hitelkártyámról nem vettek le semmit sem. 0 euró volt a kitöltés felett is. Ez meglepő szerintem.

    Meg néztem DLC packokat, erre azt írja megvettem, pedig nem is fizettem érte.
    You have a pending payment
    Click here to complete payment

    Status failed. Ezt hogy lehetne kitörölni?
  • Tatyla
    #1219
    néha csinál ilyet hogy nem fogadja el,írd be újra
  • Prince23
    #1218
    Hi!

    Van kulcsom a TSW-hez, viszont a meglévő felhaszálói fiókomra nem tudom beaktiválni a key-t. Pedig anno ezzel bétaáztam, és most nem megy a regiszstrálás. Ingame-be mikor beírom a jelszót, nem fogadja el, már frissítettem a jelszavamat is. És semmi.
  • Although
    #1217
    Ne rontsátok már el az örömét :)
  • Fpocok
    #1216
    Tökmindegy... a trial az accountra vonatkozik, nem karakterre...de akkor toljad :D
  • Marfy
    #1215
    Azért nem mindegy hogy ugyan azt viszed, vagy mindig új karaktert kell kezdened.
  • Tommy Drak
    #1214
    Ja tényleg.Fail sry
  • Fpocok
    #1213
    Minek free hétvége, amikor bármikor lehet trialozni? :D
  • Tommy Drak
    #1212
    Szerintem megint free hétvége van.Ha nem akkor játszál nyugodtan,csak ingame ne híreszteld:)
    [#irigy smiley on]:D
  • Marfy
    #1211
    Hali!

    Pontosan be egy hete regisztráltam a 3 napos trialra, de a mai napig be tudok lépni. Nagyon remélem ez az amire gondolok, bár szerintem, csak véletlenül így maradt.