2411
tsw
  • TDC Geronimo
    #1290
    Régebben volt szó, hogy javítanak animációkon. Erről van valami hír, hogy mikorra várható?
  • Fpocok
    #1289
    És tényleg... tölti is, mint egy bajnok. Ez így nagyon jó hír... kár hogy márcsak 10 nap van :D
  • TDC Geronimo
    #1288
    na már online
  • darkling
    #1287
    Hivatalos bejelentés
  • TDC Geronimo
    #1286
    Igen azért
  • Fpocok
    #1285
    Nekem nem tölt semmit... mondjuk szerverek off vannak, lehet ezért?
  • Fpocok
    #1284
    Ahogy olvasom... az issuek pénzesek lesznek, de csak 5dollár. Gyakorilatilag 15ről 5re csökkent az előfizetés költsége... gyakorlatilag én ezt akartam... hogy az legyen olcsóbb.
    Akinek már van accountja, tehát nekünk... azoknak legkorábban csak a febr. updatért kell fizetni.
  • TDC Geronimo
    #1283
    lál most olvastam. na updatelem is :D
  • Tatyla
    #1282
    Micsoda??!????!!?
  • Fpocok
    #1281
    MÁR NEM ELŐFIZETÉSES!

  • Fpocok
    #1280
    mindblown!

  • darkling
    #1279
    Originen most csak 15 euro.
  • Tatyla
    #1278
    A havidíjon kéne csökkenteni nem teljes áron...
  • Fpocok
    #1277
    Tényleg. Ez kellett neki...
    Most így már majdnem olyan olcsó, mint amennyiért anno vettem :D
  • darkling
    #1276
    Nem tudom észrevettétek-e, de lement 30 euróra a játék ára (hivatalos honlap, origin, steam).
  • Tomyh
    #1275
    Befizetsz nekem ha küldök pénzt?Mindjárt írok privt pill
  • Tomyh
    #1274
    Van 2 rohadt bankkártyám és egyikkel se lehet neten fizetni vele.Úgyhogy nem jó:(
  • BoneDragon
    #1273
    Kis cég? : o
  • Fpocok
    #1272
    Kis cég. Bankkártyás fizetés nem jó?
  • Tomyh
    #1271
    Miért nincs gamecard hozzá?
  • TDC Geronimo
    #1270
    hangulatos cucc, animációkat mikor csinálják meg normálisra amúgy? :)
  • Fpocok
    #1269
  • Tomyh
    #1268
    Gamecard van már hozzá?
  • Fpocok
    #1267
    Há hogyne lenne... van.
  • Saccard
    #1266
    Bár most nézem hogy már nincs trial lehetőség?
  • Tatyla
    #1265
    van minden frakciónál magyar közösség,nagyon jó játék attól függetlenül hogy réteg játék csak most nekem pont nincs pénzem a havidíjára ami 15ojró
  • Saccard
    #1264
    Sziasztok! Tudnátok 1-2 véleményt írni a játékról? Magyar közösség van valahol? Sztem most leszedem a trialt kipróbálom. Ha van magyar team pls írjátok meg hol, milyen frakciónál!
  • Fpocok
    #1263
    wow

    Muszáj lesz összeszednem egy kis casht.
  • Fpocok
    #1262
    Egy ideje sajnos nem játszottam vele, mert most épp gépet fejlesztek, nincs állandó melóm és nincs elég pénzem.
    Olvastátok? MINDBLOWN!
    "I am also happy to reveal that Issue #4 will be introducing one of the most requested features during Beta: reticule combat. This is something I wanted to bring into the game from the moment I put on the Game Director shoes as I feel it makes combat a lot more direct and exciting. We are not forcing it upon anyone, though. You will be able to freely switch between traditional targeting and the reticule depending on what you feel is best for you."

    Ha jól értem, akkor lehet váltani hotkeyes, és célzós combat mód között... mint mondjuk a GW2? Valaki erősítse meg, hogy a reticle combat ezt jelenti...
  • Fpocok
    #1261
    Kb ennyiért vettem én anno a nem steameset. Szóval ez jó ár.
    Van magyar cabal mindegyik frakciónak.
  • darkling
    #1260
    Ismét, csak ezúttal a steam-en.
  • darkling
    #1259
    A hétvégén féláron a játék:
    Hivatalos honlap
  • drop
    #1258
    másik van e magyar guild ha igen melyik szerveren?
  • drop
    #1257
    sziasztok megszeretném kérdezni hol lehet olcsón megvenni a játékot?
    bankkártyám van.
  • koalalompos
    #1256
    a rakétavetőt teszi oda (gondolom én)
  • koalalompos
    #1255
    a character sheet-ben a két fegyver mellett megjelent egy harmadik slot. mi lehet az?
  • Since
    #1254
    Dungeon keresés eléggé nehézkes, egy hónappal ezelőtt sokkal könnyebb volt...
  • Marfy
    #1253
    Nem tudom melyik szerveren vagy, de a quest helyeken mindig van 4-5 ember, ami szerintem elég is, mert ha több lenne, akkor már egymás elől szednénk el a mobokat.
  • Since
    #1252
    Szerintem egy darabig nem lesz f2p, viszont elég kevesen vannak a servereken...
  • Marfy
    #1251
    Hali!

    Aki próbálta, tudna egy gyorstalpalót adni, hogyan működik ez az lfg rendszer?
    Kösz!