2411
tsw
  • Fpocok
    #1330
    Tetszik a reticle combat, csak szokni kell... végre lett rakéta vetőm is már tudom is használni woohho :D
  • Fpocok
    #1329
    Mármint ha erre gondolsz, mint friend invite... nem kell ilyen. Magad tudod regelni trialod.
  • Fpocok
    #1328
    ümm... tudtommal van FREE TRIAL. Tehát oldalon beregelsz és küldenek.
  • Chax
    #1327
    Hali,
    tudna valaki küldeni friend invite-ot? Azért kipróbálnám még mielőtt megveszem.. :)
    (mail cím privátban)
  • yesname #1326
    Nálam sem megy, de én megvettem Amazonon.
  • empie
    #1325
    Nálam is jó. nálad még 404?
  • Fpocok
    #1324
    Nálam működik.
  • s1lkforrent
    #1323
    404?
  • Fpocok
    #1322
    Ez tényleg nagyon jó ár.
  • empie
    #1321
    Én itt vettem. Elég jó áron adják,és küldték korrektül a kulcsot.
  • Although
    #1320
    Egy kérdés nézem egy sg-n lévő linkelt cikkben Ragnar Tornquist alapított egy céget a Dreamfall 3-ra. Ez azt jelenti kiszállt a TSW-ből?
  • s1lkforrent
    #1319
    Vígaszdíj: The Secret World 15USD Amazonról
  • Fpocok
    #1318
    pff... most láttam pár játékost, nyomták a gangam style dancet a karakterükkel... pff
  • Nightlord
    #1317
    Én eladom,25 ezer:D
  • darkling
    #1316
    Még szerencse, h. tőlünk nem elérhető a játék.
  • yesname #1315
    Én tegnapelőtt óta triálozok. Tök üres volt minden, most meg nincs hova lépni :D
    A legjobb, hogy elvileg már lejárt a triál, de mégis megy.
  • Nightlord
    #1314
    Durva mennyien vannak és ez még csak azok akik visszatértek a játékhoz:D
    Na megyek instázni végre jó kis Pve:)
  • Tatyla
    #1313
    nekem nő a mainem úgyhogy...
  • Nightlord
    #1312
    Azért egy csajszi Alt.karakter lehet:)
  • Fpocok
    #1311
    Ki lehet. Mindet.
  • Tatyla
    #1310
    Egy kari bőven elég
  • yesname #1309
    Hehe. Milyen rohadt sokan lettek hirtelen a játékban :)
    Egyébként egy karival ki lehet maxolni mindent? Vagy érdemes más játékstílushoz inkább újat kezdeni majd?
  • Nightlord
    #1308
    "No Membership [Currently selected]" ha ez áll ott akkor ezentúl ingyen játszol.Most lehet karbantartás van azért nem tudsz belépni.
  • Jockey
    #1307
    elvileg igen
    én tegnap megnéztem és be tudtam lépni, szal működnie kell..
  • Fpocok
    #1306
    Ja bocs... félre értettem.
    Nekem is volt régebb óta accountom csak nem volt előfizetve. Tegnap simán be tudtam lépni vele.
  • horsefeather
    #1305
    De nekem már megvan véve a játék a kezdetek óta..
  • Fpocok
    #1304
    De. Meg kell venni... nem free2play a játék... buy2play. Egyszer meg kell venni.
    Akinek van előfizetése, vagy újra előfizet, az kap egy kis kedvezményt a boltban, pontokat, amin vásárolhat és minden frissítést megkap.
    Ha nem fizetsz, akkor havonta 5 dollár lesz az update... ami nem kötelező.
  • horsefeather
    #1303
    Sziasztok!

    Akinek eddig volt TSW accountja és fizette a havidíjat, az most simán játszhat ?? úgy értem már nem kell megint megvenni a játékot ugye??

    mert nem enged be loginolni csak azért kérdem
  • Although
    #1302
    Nincs ezen mit csodálkozni. Aki csinálta vagy vezette a csapatot az a pc-s játékok egyik ténylegesen élő legendája, Ragnar Tornquist. Aki csak egyszer is játszott a longest journey-el az tudja ezt. És el kell ismerni tökéletesen átültették a conan motorját a modern feelingre. Eleinte én max attól aggódtam túlságosan elmennek a tömeg igények kielégítésére, de azért a Funcomot még nem kell félteni. Ráadásul Ragnar megmondta. Elkezdtünk valamit, folytatni fogjuk és nem fogunk kicsi lila elfeket betenni a játékba csak azért hogy népszerűek legyünk :)
  • Fpocok
    #1301
  • Fpocok
    #1300
    Nem free to play lett, hanem buy to play. Egyszer megveszed és nem muszáj utána fizetned, játszhatsz.
  • xido
    #1299
    Na ebbe a gamestar cikk alapján jól belecsúsztam,azt hittem totál ingyenes lett,nem kell már megvenni sem...cö:)
  • Nightlord
    #1298
  • Nightlord
    #1297
    Holnaptól Dragons jövök!!:))
    De vártam már
  • Fpocok
    #1296
    Jah... most már van egy plusz 8adik is :D
  • yesname #1295
    Én éppen tegnap kezdtem el kipróbálni a 2 napos trialt és kb. 8 óra játék után azt mondom ez egy kib...tt jól kitalált, egyedi világú-hangulatú és jól kivitelezett játék.
    Nagyon jó grafikája van MMO-k közt, ötletesek a questek és valóban története van mindennek apró szir-szarnak, ami nem tömeg szkript ráadásul.
    Tetszik a lore is, na meg minden. Mozgások nem zavaraóak számomra, Nem túl jók, de nem is rosszak azért annyira, mint páran mondják. Nekem éppen jókor jött ez a vedd meg egyszer, aztán játsz. :)
    Remélem nem fullad ki az egész később, mert a skillrendszer a másik ami végre nem ilyen egykaptafa cucc és valóban a 7-7 slot miatt lehet gondolkodni milyen build is működne a legjobban adott játékstílushoz vagy szerephez.
  • Jockey
    #1294
    én is azt gondolom elfér az uj modell, hátha végre tényleg kipróbálják jópára és rájönnek ez egy jó kis gém..:-)
  • Fpocok
    #1293
    Nem F2P.
    Havi kontent így is fizetős lesz, de nem lesz kötelező. És ez jó.
  • s1lkforrent
    #1292
    In B4 F2P. Oh wait..

    Grand Master pakkosok kapnak valami ellentételt, pl havi wellness félórát a borítón szereplő cicával, vagy "örüjjé hogy játszhatsz" csüng a supportosok vigasztaló ajkain?
  • Fpocok
    #1291
    Passz.