2411
tsw
  • horsefeather
    #1370
    Assassins Creed : Revelations + Ancestors Character Pack DLC (uplay)
    Battlefield : Bad Company 2 Digital Deluxe Edition (origin)
    Counter-Strike 1.6 + HL Pack (steam)
    Call of Juarez : Bound in Blood (kulcs)

    ezek lennének a játékaim amit adnék egy TSW acc-ért :)

    adom elore is ,)
  • horsefeather
    #1369
    Valaki esetleg aki cserélné az accountját :) írjon PM-t :)

    4 játékot adnék érte :) és nem holmi 5-10€-akat :)

    elsonek is adom :)
  • Although
    #1368
    Bár egy dolog nagyon mellette szól. És talán az első hogy a funcom tényleg jól számol lép valamivel. Mert játékot azt mindig is tudtak csinálni. De egy relative jól hibamentesen működő játékot pont akkor tesznek ingyenesé amikor már láthatóan szinte hibamentesen megy. Ez most profi lépés volt tőlük. Mintha nem is az a cég lenne aki a conanon ügyködik :) Ebből a szempontból.
  • Although
    #1367
    Még új relative és most lett ingyenes. amit látsz az a mindenen végigrohanok tömege. És általában szar felkiáltással mindenről tovább állnak idővel. Mivel nincs játék ami jó lenne számukra hosszú távon :)
    Majd aztán derül ki mekkora lesz a mag. De tartok tőle kb Conan szint vagy egy kicsit többen mivel ez relative ritka modern fantasy-t add. Nincs nagy konkurencia ezen a téren. De nincsenek is annyian mint a lila elf rajongók :)
  • Fpocok
    #1366
    Olyan gyorsan pörög a LFG chat, hogy el sem lehet olvasni. Szóval vannak, és most hogy nem nagyon kell fizetni, maradnak is. Reméljük.
  • Although
    #1365
    De ebből se lesz tömegjáték az biztos. Szép hogy a Funcom tartja a frontot. Remélem lesznek elegen hogy a Funcom életben maradjon.
  • Although
    #1364
    Karácsonyra megleptem vele magam, és nem bántam meg. Két nap alapján. Egészen egyedi a játék. Nálam 10/10 eddig. Nagyon pofásak a fejtörők és nagyon korrekt a szintezés. Hangulata van és talán egyedül a nem sok gondolkodást igénylő karakterfejlesztés az ami gyengus egy kicsit, de a játékhoz jó. A karakter mozgás pont jó az egész játékon érződik bizony nem akartak elmenni manapság divatos akció orinetált irányban. Le se tagadhatná Ragnar hogy ez az ő játéka. Kaland rpgnek kiváló. Nálam eddig ez az év rpgje minden tekintetben.
  • ocras
    #1363
    Ha valaki esetleg tudna küldeni egy meghívót egy 24 órás kipróbáláshoz azt nagyon megköszönném.

    [email protected]
  • empie
    #1362
    itt sincs rossz áron a játék.
  • Fpocok
    #1361
    Ne vegyétek magatokra, nem nektek mondom...
    De amíg ingyen volt trial, addig alig érdeklődtek. Most meg sokkal többen, hogy már nincs ingyen :D
  • Prody
    #1360
    Ha valaki meg tudna ajándékozni egy baráti kóddal... pü plíz ^_^.
  • Morpheus_v2
    #1359
    Van barát meghívási lehetőség, így kapsz 24 óra játékidőt. Küldesz privátban e-mailt címet és küldök egyet, ha szeretnéd.
  • Rowlend
    #1358
    Van valamiféle kipróbálási lehetősége a játéknak? Ha jól láttam trial nincs.
  • Prody
    #1357
    Gamersgate-n 12.50 font! :)
  • Fpocok
    #1356
  • Prody
    #1355
    Trial-t nem lehet szerezni ehhez a gémhez? :)Szívesen kipróbálnám.
  • Fpocok
    #1354
    Megvan a quantum!
  • Fpocok
    #1353
  • darkling
    #1352
    Mivel nekem anno az jött ki tesztben, h. Dragon vagyok, ezért azt indítottam tegnap este :)
  • Tommyr
    #1351
    Pve vegyesen pvp viszont Illum dominál.
  • Trebitsch Ignác
    #1350
    Kár hogy a dragon annyira nem szimpatikus, meghagynám inkább a misztikus-öko-weeabooknak. Illuminati, templomos közül ki van kevesebben, hova érdemes beszállni?
  • Tommyr
    #1349
    Mármint nekem erre a nick-re:)

    Frakciónak persze,hogy szerepe van.Story mod is más.Dragon erősítés kell inkább
  • Fpocok
    #1348
    Ahha... romániában van az a helyszín :D
  • Tommyr
    #1347
    Érdemes elkezdeni ha érdekel ez a stíluskorszak.Gépigény nagy az miatt kell Trial,küldj mail címet
  • eurom
    #1346
    trabant hátulja?
  • Trebitsch Ignác
    #1345
    Adjisten! Nincs valakinek egy fölös buddy-kulcsa? Kipróbálnám, mielőtt megvenném, nem akarok úgy járni mint a Diablo 3-nál. A triált amit írtatok nem igazán találom, legalábbis az oldal accountot csinálni csak kulccsal enged.

    Frakciónak csak kozmetikai szerepe van, vagy esetleg valami egyéb is? Nem igazán tudok dönteni a templomosok és az illumináti között :)
  • Fpocok
    #1344
  • darkling
    #1343
    [URL=http://www.thesecretworld.com/news/issue_5_the_vanishing_of_tyler_freeborn_is_out]Issue #5[/URL]

    "The Event will run from the 21st and will last until The Secret World’s servers are destroyed by rampaging zombies or until a new dawn rises on the world once again."
  • Tommyr
    #1342
  • darkling
    #1341
    Zsírkirály!
  • foxxi
    #1340
    Igy már nem bántam meg hogy anno megvettem. Go back to HELL!
  • Fpocok
    #1339
    2013as feature-k:

    -Tetkók (elsődleges feature):
    "One of the highest priority features right now is the tattoo system for characters. In addition the design team all have individual features that they have been working on designs for, everything from daily achievements to collectibles to the ever requested player housing. We will assess and prioritize the majority of those features in the New Year."

    -3 Lair Raid Boss

    -PVP ranking and/or new rewards (coming Issue #5 or #6)
    szósz

    -Story arc system for quests (starting with Issue #5)

    - upcoming regions for 2013 (Tokyo and another)
    szósz

    -One more dungeon (in Tokyo)

    -Fast travel system (and no more /reset to travel)
    szósz

    -Housing
    szósz

    -Outdoor PVP and battle for rare artifacts (new PVP system)

    -“Secret-war-like” pvp plateform. (A bit like the Secret War on Facebook but in-game and without Facebook)
    szósz

    -A bestiary (working with currents achievements)
    szósz

    -Movie theatre (in London)

    -Daily achievements

    -More Collectibles

    -6 more Aux weapons

    -Hotkeys for consumables (currently on test live)

    -Auto-buy DLC functionality

    -Better animation for an even more beautiful game
    szósz

    -Combat mechanics tweaking

    Továbbá itt van egy hosszú interjú sok dologról.
  • empie
    #1338
    Köszönöm a visszajelzésed.

    Én itt vettem meg a players.hu-n. Van máshol is ilyen 3000 FT körüli áron? Mert ezen az angol GMG oldalon nem találtam.
    Mondjuk én playerstől is megkaptam gond nélkül a kulcsot,és próbálom a játékba csábítani a haverokat.

  • Nightlord
    #1337
    Az csúnya lenne.Végre itt van TSW ingyen,remekül szórakozok végre egy normális MMO erre ilyeneket írsz ehh-.-
  • Fpocok
    #1336
    Márcsak 4 napunk van emberek!



    Úgy látom lehet ingame cuccokat szerezni.
    www.themorninglight.org
  • Bábjátékos
    #1335
    Melyik szerveren van a legtöbb magyar játékos?
  • darkling
    #1334
    Meg is vettem, bár valószínűleg lesz még jobb áron is valahol év végéig, de inkább nem kockáztattam, ennyit bőven megér. Jár hozzá az Initiate pack is.
  • ocras
    #1333
    Hm úgy tűnik nincs trial lehetőség, a hivatalos oldalon csak vásárolni lehet.

    Kár, szívesen kipróbáltam volna...
  • Nightlord
    #1332
    PvE-n elmegy.Máshol nem használom.
  • s1lkforrent
    #1331
    Igen. De proxy mögül működik, és egy webáruház van mögötte, ahol épp 3000 forintra van leértékelve a The Secret World.
    Úgy nézem lesz ez még olcsóbb is karácsony körül, ha már az angol GMG is 5 fontra értékelte. De min 3000-es leárazás valami netes boltból biztos összejön.