2411
tsw
  • Marfy
    #1410
    Ahogy érzed, de nem fontos, mert előbb-utóbb mindent ki lehet rakni.
    Én is rosszul fejlesztettem, sőt még most is rossz, mert gyorsan elkenik a szám a zombik.
  • csgj
    #1409
    Rendben, köszi. Még nem érkezett meg, de már várom nagyon. :-D Közben viszont eszembe jutott, hogy lehet, hogy mégis új karaktert indítok. Úgy emlékszem, kicsit bénán fejlesztettem a karakteremet. XD
  • Marfy
    #1408
    Megmarad a karakter, a trial accountodra kell belépni és aktiválni a játékot.
  • csgj
    #1407
    Oké, köszi, ezt fogom tenni. :-)
  • Fpocok
    #1406
    Elvileg megmarad. Próbálj meg belépni trial accodra és ott beírni kulcsot.
  • csgj
    #1405
    Csütörtökön jön a játék. :-) Nem tudjátok, a trial karakter megmarad vagy törlődött? Egész sokáig el tudtam vinni, és hát úgyis templar maradnék. :-D
  • ocras
    #1404
    Kösz Rannah, sikerült belépni időközben, megérkezett a mail a jelszóváltásra, csak nagyon sokára.

    Megyek is játszani, óriási a game:)
  • doggy90
    #1403
    Egy buddy key-t szeretnék kérni, előre is köszönöm!
  • Rannah
    #1402
    @Marfy
    Megnyomod ingame az N betűt, ahol a pontokat osztod, ott bal oldali panelon van egy csomó deck, amikre kattintva meg is mutatja, hogy miket kell kirakni.

    @ocras
    előfordulhat, hogy lassan megy ki a mail (vagy spamnek nézi a lev. program).
    Megtörtént, hogy a x-dik próbálkozásra végül sikerült belépni.
    Ha nagyon nem megy, próbálkozz a supporttal...általában elég gyorsan segítenek

  • mert
    #1401
    Sziasztok!
    Én is elgondolkoztam a játék megvételén, de előtte azért kipróbálnám, a videók alapján még bizonytalan vagyok..

    küldjön valaki pls egy meghívót a [email protected] címre.

    Előre is köszi..
  • Marfy
    #1400
    Köszi a választ, nem csodálom hogy nem játsszák olyan sokan, mert pistike átjön a wowból behúz 3 zombit, meghal elsírja magát a fórumon hogy mekkora szar a játék és letörli.
    Pedig szerintem nagyon jó a játék, a hangulata magával ragadó, meg a küldetések nem arról szólnak hogy szerez 12132424 6levelü lóherét, meg 97342657 bikatökék.
    Illetve nekem már nagyon hiányzott egy jelenkori/modern mmo, mert a kard, íj, varázspálcától már hányingerem van, a csapból is ez folyik.

    Edit:
    Nem is tudtam hogy van ilyen deck izé :). Ezek a buildek mennyire jók?
  • Fpocok
    #1399
    Nem feltétlenül vagy te a béna, a játék tényleg nehéz a többi mmohoz képest, amivel játszottam.
    Buildeket meg a hivatalos fórumból tudsz szedni... vagy pedig ingame használod a deckeket... ott le van írva, miket kell kirakni.
  • ocras
    #1398
    Hm, nem tudok belépni sem a játékba, se az accountomba. A jelszavamat nem fogadja el. A jelszó megerősítésre a honlapon azt írja, hogy elküldte az e-mailemre a linket amin kérhetek, de oda nem jön levél. Valami ötlet esetleg?
  • Marfy
    #1397
    Esetleg valami fejlődéshez való buildet tudtok linkelni? Mindegy milyen fegyverrel.
  • Rannah
    #1396
    Véleményem szerint nem könnyű játék, nem nagyon lehet szinten levő ellenfeleket "beleállok és ütöm" taktikával megölni, mert annak általában rossz vége van. Fontos az ellenség képességeinek és ütéseinek lehetőség szerinti elkerülése. Ha géppuskát is használsz, javaslom hogy vásárolj 1-2 gyógyító skillt abból a körből, és mindjárt könnyebb lesz (legalábbis nálam bevált)
  • Marfy
    #1395
    Ennyire nehéz lenne a jaték vagy én vagyok béna? Ha kettőnél több valami jön nekem, nem élem túl ha csak nem iszok valami löttyöt.
    Pisztoly és géppuska kombóval megyek.
  • csgj
    #1394
    Mindenesetre örülj neki! :-D Amúgy lehet, hogy optimalizáltabb dx11-es módban, vagy a videokártyád jobban szuperál úgy.
  • ocras
    #1393
    Hát ez az, ezen csodálkozom én is. Dx11 alatt 30-40 fps, gondoltam kipróbálom dx9 alatt, azon meg 7-10 fps, fényképnézegetős. A dx11 speckói kikapcsolva mindkét próba alatt.
  • csgj
    #1392
    Hm, hamarosan megveszem a játékot. Nem bírom tovább. XD Hiányoznak a meseszép trial-napok. :-D
  • csgj
    #1391
    Nem fordítva? :-D Hogyhogy jobban megy dx11 alatt, mint dx9 alatt?
  • Marfy
    #1390
    En kicsit visszább vettem a beállításokon, jóval jobban megy, viszont nem akkora a grafikai romlás.
    Illetve a anti-alias quality, motion blur, Tessellation és az SSAO az "none", ez is sokat dobott az fpsen.
  • ocras
    #1389
    A kapott buddy key hatására már töltöm is le Steamről:) Nagyon tetszik az eltöltött 5 óra alapján. Nagyon zavaró egyébként, hogy nem sok info van a játékról úgy általában a neten, így nagyon jól jött a kipróbálási lehetőség. Egy zavaró tényező van csak nálam, hogy a dx9 alatt gyakorlatilag játszhatatlan, 10 fps, de dx11 alatt 40 fps.
    Mégegyszer köszönöm a buddy keyt:)
  • Ryleh
    #1388
    sziasztok kernek en is egy trialt a [email protected] ra

    koszonom
  • Rowlend
    #1387
    Engem is érdekelne valami hasonló lehetőség, hátha megtetszik a játék. :)
  • ocras
    #1386
    Köszönöm!!!
  • Morpheus_v2
    #1385
    Küldtem egyet.
  • ocras
    #1384
    Srácok, esetleg kaphatnék egy próbajátékot valakitől? Szeretném kipróbálni, mielőtt megvenném. Előre is köszönöm!

    [email protected]
  • Marfy
    #1383
    BUEK!

    Mennyi hit ratingnek kell lenni, hogy legyen minden második lövés evade block meg glance? Most van 153, Savege coaston járok, a fegyver skillem 9es szintű. Ja és mobokon, nem pvp.
  • Fpocok
    #1382
    valahogy persze hogy lehet. Már nem emlékszem, most nem vagyok bent.
  • Marfy
    #1381
    Ingame lehet emberekre keresni? Gyorsabb lenne, nem tudom a fórumot milyen gyakran olvassák.
  • Fpocok
    #1380
    Nincs pont reset, viszont mindent ki lehet rakni a végére. Nem baj, ha azokat raktad ki, most könnyebben tudsz qstelni és úgy gyorsabban jön a pont.
    Itt próbálkozz, én is itt vagyok. Olyan nagyon sokan nem vagyunk, de azért lehet találni partit akár.
  • Marfy
    #1379
    Köszi! Pont reset van, mert pisztolyt es shotgunt kezdtem rakni? Ezzel elég jól tudok haladni. Illetve van dragonos magyar guild ahova lehetne jelentkezni, a hangulat illetve a könnyebb csapattalálás végett?
  • Fpocok
    #1378
    Assault rifle és Fist weapon. Én ezzel a kettővel tolom a heal buildem.
  • Marfy
    #1377
    Hali!

    Melyik spec alkalmas a healre? Mert látom állandóan healer hiány van instákban. Wowban is szeretek healelni, szerintem itt sem lenne rossz.
  • csgj
    #1376
    Melyik magyar webshopban a legolcsóbb a játék?
    Gondolkozom a megvásárlásán... :-) A trial napokon orrvérzésig játszottam. XD
  • Although
    #1375
    Ízlések és pofonok :) De mintha eddig tetszett volna neked a Secret world mi történt ? :)
  • Fpocok
    #1374
    TSW szerintem szar lett.
  • Although
    #1373
    És ez se könnyebb mint az swtor sőt szerintem funcom jó szokás szerint nehéz játékkal jött ki. Legalábbis az első próbámat buktam a bossal. Most ki kell találnom valamit aztán megint megpróbálom. Szóval 4/4 bukta, de nem adjuk fel :)
  • Although
    #1372
    Közeledek az első fő sztori végéhez, amikor a forrásnál fel kell készülni a boss harcra van az a kiscsaj aki a mamájával megmenti a karaktert ugye, valami fenomenális. Főleg mikor az öreg befejezi a mesét arról, hogy a karakterünk felkészült a végső csatára. A kiscsaj felkiált hogy "go team" és ahogy aztán sandán a momra néz és "Bocsi mom de ez tényleg egy "go team" momment" az haláli. Szóval a funcom csinált pár nagyon jó karaktert.
    Egész jó évet zártunk van az SWTOR meg ez a TSW csak miden év ennyire jó legyen majd :)
  • Although
    #1371
    Merry Christmas for all!