2411
tsw
  • kapalaci
    #1450
    köszönöm!
  • Fpocok
    #1449
    Gondolom hivatalos oldalon accountodnál meg tudod nézni. Nem érdemes megvenni, csak ha komolyabban belemerülsz. Ha nem megy az angol, az baj. Ez a játék igényli a szövegértést. D betűs szerverre menj.
    unfair.co -n minden qst leírást megtalálsz.
  • kapalaci
    #1448
    Sziasztok!
    Azt szeretném megkérdezni,hogy ezeket a DLC-ket, hol lehet megvásárolni ill.aktiválni,mert én a hivatalos oldalon néztem de nem találtam semmi ilyen opciot.-ill.hol,hogy lehet megnézni ,hogy nekem melyik DLC-k
    vannak meg?
    -valamint van e értelme ezeket már most megvenni amikor mág csak a játék elején tartok?
    -melyik szerverre érdemes menni ahol sok a magyar játékos?
    -mivel az angol nyelvtudásom nem a legjobb már szinte a legelején elakadtam a történet küldetésnél ahol valami jelszót kell a számitógépbe beirni a 4/18-as küldetésnél azthiszem?
    A segitséget előre is köszönöm!!!!!!!-laci
  • Fpocok
    #1447
    Indiana Jones issue

  • darkling
    #1446
    Már a Green Man Gaming-en is kapható, jelenleg 22,95 euró, ebből lejön 20% a GMG20-P4DLK-FKYRS kóddal.

    Az Amazon-on pedig 20 dolcsi.

    Mindkettőhöz jár 1200 Funcom pont.
  • faber
    #1445
    Sziasztok...en nemreg kezdtem el jatszani ezt az mmo-t...ha van itt valaki, aki egyelore elegge casualban questelgetne, irjon ram :) email is van: [email protected]

    Udv,
    F.
  • Morpheus_v2
    #1444
    Dobtam egyet, jó szórakozást!
  • Edgaar
    #1443
    Szevasztok, egy "próba kulcsot" szeretnék én is kérni. Megnézném.
    [email protected]
  • HUNKamiKaze
    #1442
    Valaki küldene egy buddy keyt? Érdekelne a játék, csak kipróbálnám esetleges vétel előtt, emailt privátban adok.
  • csgj
    #1441
    Be is ruháztam - szó szerint - a csajszinak egy új cuccra. :-D

  • Fpocok
    #1440
    Türelem, búnusz pontot teremt.
  • csgj
    #1439
    ... és tényleg. :-D
  • Fpocok
    #1438
    Várjál egy kicsit még, hátha megadja.
  • csgj
    #1437
    Hát ez fura volt. Kiírja a játék, hogy gratulálnak, mert végigcsináltam 30 küldetést, és ezért ajándékba jár 1200 Bonus Point, és 24 órán belül költsem el valamire az item store-ban. Jaj de jó - mondom, felnézek... erre 0 Bonus Point fogad. -.- X'D Forever poor. :-P
  • Rannah
    #1436
    Hmm, azt hiszem, így új értelmet kap a "Sudden Death" :)
  • Marfy
    #1435
    Egyszerű és hatékony megoldás.
  • csgj
    #1434
    :-D Fantasztikus ötlet. XD
  • Fpocok
    #1433
    gw2-ben úgy csinálták meg a pvpt, hogy ha sok ember van a képernyőn egyszerre... akkor egyszerűen párat nem jelenít meg. Lol.
  • foxxi
    #1432
    Az semmire se jó
  • csgj
    #1431
    Jelentem, nem vált be a Game Booster. :-/
  • csgj
    #1430
    Lehet, hogy most a tömeg is gond, mert ősszel kipróbáltam a trialt, és élvezhetően futott. Viszont Guild Wars 2 pl sokkal simábban ment, magasabb beállításokon is. (Persze gondolom, PVP-ben az is akadna...)

    Ezt a Game Boostert azért kipróbálom...
    Ha semmi nem segít, akkor bizakodom a jobb jövőben és pénzügyi helyzetben, mely egy szupergép megvásárlását is lehetővé teheti. XD Addig eljátszok vele így is... csak hát nem ugyanaz az élmény, ez egyértelmű. (De 10 ezret fizettem érte, és az nem kevés pénz.)
  • Tommyr
    #1429
    Engem ez a játék ösztönzött,hogy vegyek új processzort akármennyibe is kerül.Most ha nagy tömegben rángatom az egeret akkor se megy 30 FPS alá sehol sem.Se sárgába se pirosba nem megy a beépített Fps mérő.Minden Ultra minden bekapcsolva a Tesselation kivételével.Sajnos ez az opció kifog a Videókártyámon de egy 7850/7870 már ezt is viszi simán.
    Ma letöltöm Conan-t is megnézem,kiváncsi vagyok.Emlékszem milyen akadozva játszottam azt régen még diavetítés volt de akkor is kockultam mert imádtam azt a játékot:DD
  • Although
    #1428
    A gond az hogy ez már csak dx10 és dx11-et használ. Ezek meg nem nagy eresztések. Kifejezetten kedveznek a hardwergyártóknak. Ráadásul amikor fent voltam kifejezetten sokan voltak mindenhol és az meg csak rontja a helyzetet. Sajna vagy vársz amíg kevesebben lesznek és akkor próbálkozol vagy nem tudom de szerintem ezen a game booster se segít az nem egy csodaszer. Már a conan is erőforrás zabáló de az legalább dx9-en is futtatható. Mai gépekkel az már jó. Erre is kell egy kis idő míg olcsóbb lesz az alap amin már elfut.
  • Tommyr
    #1427
    Ezt próbáld ki: http://www.razerzone.com/gamebooster
    Ez a konfiguráció különben tényleg gyenge:/
  • csgj
    #1426
    Athlon II Dual-Core 2,0 Ghz, 4 GB RAM, ATI HD4570 512 mb
    Laptopról van szó. Tudom-tudom, nem valami penge... sőt. De 20-30 fps nálam már élvezhető kategória, annyira megszoktam (mindig is gyengusz gépeim voltak). És van is annyi, elég low beállítások mellett (csak a textúrákat hagytam 3-ason), de netes laggolásra jellemző szaggatás rázza meg a játékot több alkalommal is. Aztán hirtelen újra jól megy az egész.
  • Tommyr
    #1425
    Konfig?
  • csgj
    #1424
    Eh, most kellett szembesülnöm azzal, hogy nálam gyakran rohadtul laggol a játék. :-/ Még akkor is, ha minden grafikai beállítást csutkára leveszek. -.-
  • Although
    #1423
    opch sorry. Nem ingyenes elfelejtettem :(
  • Although
    #1422
    Most nem értelek ? Nem elég a kapcsolatod hogy ingyen letöltsd?
  • horsefeather
    #1421
    Sziasztok valaki nem cserélné a játékát? :(

    Elore is adom ha nem bíznátok bennem vagy valami

    Játékért tudok adni
    Battlefield : Bad Company 2 (origin acc)
    Assassins Creed : Revelations + The Ancestors Character Pack (uplay acc)
    Call of Juarez : Bound in Blood (kulcs)

    az egészet felkínálom egy TSW accountért :)
  • csgj
    #1420
    Na, új karaktert indítottam a Cerberus szerveren. (Fel kellett elevenítenem a sztorit is meg mindent. :-D)
  • csgj
    #1419
    úristen... o.O :-( Részvétem!
  • foxxi
    #1418
    nekem meg elszállt az egy Tb-os venyóm, igy buktam a játékaimat is.. most szedem megint... örömé vagy bódogság
  • csgj
    #1417
    Akkor rendben van. :-D

    Más: Most jön le az új patch, amiatt volt karbantartás... Remélem, most már csak pillanatok kérdése, és játszhatok. -.- XD
  • foxxi
    #1416
    nekem is ezt írja, mégis teljes jogú tag vaok
  • csgj
    #1415
    Hát ez isteni... 3 óra telepítés és patchelés után (együtt volt ennyi :-D), offline a játék. -.- XD A sors nem akarja, hogy egyhamar belevethessem magam a játékba...
  • csgj
    #1414
    Jaja, azt is írja, hogy no membership. De miért jelzi ezt a dátumot? Még a régi rendszer szerint mutatja, amelyben 30 napra volt osztva az előfizetés? Mindenesetre érdekes. :-D
  • darkling
    #1413
    Nekem azt írja ki, h. valid until 2013-01-16 07:52:00. Illetve azt is, h. no membership :)

    A regisztrációtól számított 1 hónapnyi időt írja.
  • Fpocok
    #1412
    Hol írja? Nekem az van, hogy no membership.
  • csgj
    #1411
    Ő... ezt miért írja ki az accountomnál?

    Membership valid until 2013-02-09 10:27:38

    Forever free, tudtommal.