2411
tsw
  • foxxi
    #1490
    Van egy példányom 7k-ért eladó/cserélhető ( plussz jár hozzá AOC + kieg - tok, cd, stb. megfelelőállapotban ). PM.
  • Orgi
    #1489
    Köszi mindkettőtöknek!
  • darkling
    #1488
    Pont most került fel a Massively-re egy témába vágó cikk
  • Fpocok
    #1487
    Pontot nem lehet újra osztani, viszont addig kapod a pontokat, míg az összes skillt ki nem rakod. Szerintem nyugodtan folytathatod a qstelést, a pontokat a tankos ágra költsed, aztán ha lesz jó pár, akkor csak fogsz egy fegyvert és kész. Azt hiszem a kalapácsos az egyik tankos. (bár ezt meg tudod nézni a deckeknél, ezt meg tudod)
  • Orgi
    #1486
    Volt időm kicsit játszogatni a játékkal, szerintem akinek tetszik a netes infók/képek alapján nyugodtan vegye meg, rég szórakoztam ilyen jól játékkal, teljes árát is simán megérte volna. Bánom, hogy nem vettem meg megjelenéskor...
    Két kérdésem is lenne: több mmo-ban is tankot játszottam, de itt nem azt választottam. Lehet átspeccelni vhogyan pontok visszakapásával vagy visszamegyek elejére, másik fegyvert választok és szenvedek míg azt is felhúzom?
    Másik kérdésem lenne, hogy Daemon szerveren működik még az a régi tsw-s linkes hun csatis megoldás, vagy azóta van más mód is? Köszi!
  • ratgab
    #1485
    Megvettem én is. Tényleg jóféle.
  • MerlinW
    #1484
    Engem is beszippantott, meg is vettem mindhárom kiegészítőt (#issue 5-6-7) hozzá:) 1-4-ig tartalmazza a játék, azokat nem kell megvenni.
    (ha megcsináltok 30 küldetést, kaptok 1200 pontot, amiből megvehetitek az egyiket ingyen - #issue6 - 7-et érdemes, az 5 olcsóbb)

    Továbbá van a store-ban (claim items menü) egy csomó ingyen cucc, ami segít a kezdésben (pet, gear, xp boost, stb)
  • Orgi
    #1483
    Beruháztam én is, de vinyóhalál miatt nem most fogom tudni megnézni :(
  • amikkamakka
    #1482
    15 eurósat sikerült elcsípnem...de nem bántam meg most így utólag a 22 eurósra is beneveznék :)
  • Orgi
    #1481
    Arról sajna lemaradtam, a 10 dollárosról is :(
  • Fpocok
    #1480
    Múltkor volt már 15 euró is.
  • Orgi
    #1479
    Erre a még 6 óráig 22 eurós leárazásra gondolsz? Én is nézegetem már egy ideje ezt a játékot, csak haldoklónak gondoltam és nem tudom eldönteni, érdemes-e beruházni rá.
  • amikkamakka
    #1478
    Én most vettem meg a játékot a Steam nagy leárazások alkalmával....és azt kell hogy mondjam nagyon beszippantott...
  • TomStorm
    #1477
    Azt megtudhatnám,hogy miért esik le az FPS 80-rol 20-ra??Már elment a kedvem az egésztől.
    Másik,hogy volt reticle ki-be kapcsolás lehetőség.Ezt kivették?
  • darkling
    #1476
    Ja és Amazonon most $10.
  • darkling
    #1475


    Anniversary event és egyéb nyalánkságok.
  • darkling
    #1474
    Golden Weekend Event május 3-5.
  • foxxi
    #1473
    TSW játékom cserélném Defiance-ra ( PP ), ha valakit érdekelne. A játékhoz tartozik egy AOC + Kieg is. ( kérésre, a fizikai játékot ( dvd, doboz ) is postázom.

    Képek:

    http://kephost.hu/share-FC0D_514EEE8B.html
    http://kephost.hu/share-D609_514EEE8B.html
  • kapalaci
    #1472
    az egyik karaktert 03.09-én
    a másikat 03.20-án frissitette????????????
  • Rannah
    #1471
    Nekem 21-én frissített utoljára
  • kapalaci
    #1470
    A (CRONICLE-ben) a karaktereim már több napja nem fissültek!
    Másnál is van ilyen ,vagy csak én szivok?
  • kapalaci
    #1469
    Sziasztok!
    azt szeretném megkérdezni,hogy minden 30 végigvitt küldetés után kapunk 1200 bonusz pontot,avagy nem?(mert az első 30 után kapunk ugyebár-és utána)
    -ha egy másik szerverre akar az ember átmenni,akkor az egész karakter épitést újra kell kezdeni a nullárol?
    A válaszokat előre is köszönöm!

    -kapalaci a Cerberusrol!
  • corwus1974
    #1468
    Csak egyet érteni tudok Although véleményével.Nem nagyon találni mmok-ban ilyen kitarto ,türelmes és segitökész guildet!
  • Although
    #1467
    A fekete sereg mindig jelen lesz a funcom játékokon, szeretik :) Bár mindig anyáztak a saját forumon :) Amennyire tudtam követni anno a conan kapcsán őket, elég elit guild és jó társaságnak tűntek, anno nem volt egyszerű bekerülni a Cromon az első 20-ba. Ők benne voltak ezt tudom. És nyitottak mindenkire szerintem, aki betartja az alapvető szabályokat.
    Szóval egy próbát megérnek és régóta létezik, ami azt jelenti a szokásos magyar miliő nem tudja szétverni őket. Ez is pozitiv. A conanba is élnek még :)
  • corwus1974
    #1466
    Anno a hivatalosan választott Magyar szerver a Daemon volt.A Fekete Sereg ott még mindig "aktiv".Szerintem sok uj játékos is van csak nem tudunk Roluk.. Aki a ezen a szerveren van ezzel a kis scriptel tud csatlakozni a magyar chat-hez. http://www.tsw.hu/?p=1608
    Jo lenne megint egy kis aktiv Magyar közösség a játékba !
  • Since
    #1465
    Sziasztok,
    Létezik még egyáltalán magyar közösség? Jó lenne magyarokkal együtt játszani...
    Cerberuson vagyok és tagja vagyok az Árnyjáróknak, de nem nagyon szoktam embereket látni.
  • darkling
    #1464
    Originen 15 euró.
  • corwus1974
    #1463
    Item storeban elköltheted... Pl megveheted a dlc-t.
  • corwus1974
    #1462
    Aurora Secretum honlapját nézve nem nagyon aktiv az a pár ember aki ott van.Én is uj karin gondolkozom.A nightmare instákat már összeszokott csapatok csinálják.
  • TomStorm
    #1461
    Van 1200 bonusz pontom.Mit lehet vele kezdeni?
  • TomStorm
    #1460
    Én Aurora Secretum Cabal-t fogom felkeresni mert átmentem Templomosnak.
    Ha léteznek még persze..
  • foxxi
    #1459
    Meguntam a fántázit, igy most kezdtem újra letölteni a játékot , aszem új karit is kezdek. Hova lehet csatlakozni?
  • Rannah
    #1458
    Én Cerberuson tudok az Árnyjárók Cabalról, illetve a Daemon szerveren az Aurora Secretum.
  • corwus1974
    #1457
    Sziasztok!
    Tudomásom szerint a legtöbb magyar /ami nem sok :S/ jelenleg a Daemon szerveren van.Egy nagy Cabalrol tudok a Fekete Seregröl Akik a Dragon frakciot képviselik.Kiváncsi lennék van e Templar cabal avagy ha nincs lenne e rá igény.
  • TomStorm
    #1456
    Igen,ezt a Kairó DLC-t megveszem
  • Although
    #1455
    A játék egyszeri vételes havidíj nélkül, de a tartalmas update-ért fizetni kell. Jó kis rendszer.
  • TomStorm
    #1454
    Köszi
  • kapalaci
    #1453
    nem!
  • TomStorm
    #1452
    Last Train to Cairo ingyenes Update?Próbálta már valaki?
  • Although
    #1451
    Ja ja de aki egy kicsit belemerül az kap egy egyedi sztori világot. Egyébként tanulásra is jó mint minden játék ami sztorira épül fogod a szótárt és jegyzetelsz, újításai ellenére ez még a régi iskola játéka. Tehát nem aktív blokkos például. ez úgy látom fontos info lesz hamarosan.