2411
tsw
  • MerlinW
    #1530
    Én miután dunegon-öztem sokat, Egyiptomban már kék 10-es voltam, Transylvania-ba pedig már lila 10.1-10.3-ban vagyok. PvE-re be kell pakolni 1-2 heal passzívot és legalább egy aktívot. Még így is vannak olyan quest boss-ok, amikhez át kell vedlenem tankká, hogy le tudjam egyedül verni:)

    Nekem PvE-re a pisztoly + elemental jött be a legjobban, de az AR+blood is nagyon kellemes (sz*rrá tudod gyógyítani magad harc közben). Tankként pedig a jó öreg blade+chaos.

    Ezt szeretem ebben a játékban, sosem leszel OP, mindig tartogat kihívást lényegtelen milyen cuccban vagy.
  • MerlinW
    #1529
    Én is 150 óra után jutottam el ide:) Mondjuk csináltam közben elite és nighmare dungeonokat, pvp-ztem néha az XP-ért, kereskedtem az AH-n, segítettem másoknak, stb.
  • Orgi
    #1528
    Én Blue Mountainben kóricálok és ha 2 mobot behúzok egyszerre, akkor jó eséllyel halok is :)
  • gseldon
    #1527
    Lehet én is előveszem megint. Mikor B2P lett megvettem, 1 hónap alatt iszonyatosan sokat játszottam vele és kicsit kiégtem. Transylvania második térképéig jutottam, de az már nagyon nehéz. 2 mob ellen már majdnem elpatkoltam. Nem volt annyire nehéz nekem még Blue Mountain sem.
  • Orgi
    #1526
    Jók ezek a képek, gondolom ez Transylvania... én 58 óra játékkal még mindig az 1. világnál tartok, ha jól láttam még 2 van (Egypt és Transylvania), már így is bőven többet játszottam mint bármi mással az elmúlt két évben és még rengeteg minden vár :)
  • MerlinW
    #1525


  • MerlinW
    #1524
    Én Dragon frakcióban vagyok, a Dragon szerveren:) Egyébként cross-server a cucc, tehát mindegy melyik szervert válsztod.

    Magyarok nagyon kevesen vannak, ellenben többnyire mindenki barátságos, pillanatok alatt találsz magadnak guild-et. A frakció csak sztori, guild és PvP szempontból fontos, egyébként mindenki játszhat mindenkivel.

    Dragon ázsiai hangulatú téma, templar a szabályokat követő biztoskezű csapat, az Illuminátus meg az ütődött banda. Egyik sem jobb a másiknál. A választásnál nézd meg a videókat és dönts szíved szerint.
  • xalyy
    #1523
    Sziasztok, most vettem meg a játékot!
    Ti melyik frakciót ajánljátok és melyik szerveren vagytok?
    Kösz
  • MerlinW
    #1522
    Ez a Martial Artist uniform (deck reward).
  • Orgi
    #1521
    Jó kis képek és erről eszembe jutott, hogy pl a nadrágod az honnét van? Tegnap nézelődtem a központi gyülekezőhelyen és rakat extra ruhát láttam, amire nem emlékszem a generálásnál, ezek mind fizetős cuccok ugye?
  • MerlinW
    #1520
    Pár kép tőlem:






  • MerlinW
    #1519
    UPDATE 1.7.2.1 - AUGUST 27TH

    GENERAL

    Added custom permissions and rank names to cabal governments.
    Fixed a case where mission goals would display multiple timers.
    The client now automatically declines Trade requests and Cabal invites from players on your Ignore list.
    Fixed an issue that could cause incorrect items to be crafted.
    Unequipping clothing items should work properly.
    GUI

    Using a checkbox in the Cabal log should no longer prevent players from moving.
    Cell Panel will no longer explode when abilities are dragged onto it.
    Fixed a sorting issue that could prevent the Guild Log from showing all the most recent results.
    Added Government and Membership categories to the Cabal Log.
    Cleaned up some entries in the Cabal log.
    Enabled players to flip through the cabal log and run at the same time.
    PVP

    Fixed Fusang queue to respect population cap.
    Adjusted the rules for faction balancing to be based on the second highest faction + 5 players.
  • Orgi
    #1518
    Szerintem a szokásosra gondol, ezzel pl végig tudod tesztelni, hogy tényleg ez e a gond:
    memtest
  • Arnoux
    #1517
    Nekem nagyon régóta van ilyen problémám. Melyik memóriára gondolsz? A szokásos, vagy ami a videokártyában van?

    Amikor nekem fekete képernyő jön be akkor rögtön bekapcsol a videokártyám ventilátora 100%-on. Egy ideig én is hallom a zenét, ugyan úgy nem reagál, aztán egy 5-10 másodperc múlva zene sincs.
  • Orgi
    #1516
    Köszi, amúgy is gyanús egy ideje az alaplapom, lehet akkor ezt is az okozza.

    50%-os akció van, ha érdekel valakit, 15 dollár a digital download a hivatalos oldalon...
  • MerlinW
    #1515
    Negatív. Memória túlmelegedés szokott ilyet produkálni.
  • Orgi
    #1514
    Másnak esetleg nincs néha olyan, hogy játék közben hirtelen fekete képernyő, de a zene megy tovább, a gép meg semmire se reagál, csak a reset segít?
  • MerlinW
    #1513
    1-4-ig tartalmazza, 7-es megvehető az 1200 pontból, amit kapsz az első 30 quest teljesítése után, az 5-6-ot meg kell venni (15€ a kettő együtt)
    Mielőtt megkérdeznéd, ha tetszik a játék, ha tetszik a sztori, akkor megéri. Gyakorlatilag az alapsztorit viszik tovább majdnem mindig, új területek, questek, eventek, cuccok, stb.

    (mellesleg, ha visszaolvasol, csak ezen az oldalon 2 leírtam már ezt)
  • MerlinW
    #1512
    Masszív lesz az #Issue 8 :)
  • denevérember
    #1511
    Még annyi,hogy írtad egy év alatt 7 kiegészítő jött hozzá. Ehhez ingyen hozzálehetett jutni? Vagy fizetni kellett kisebb összegeket érte?
  • denevérember
    #1510
    Értem! Köszi a segítséget :)
  • MerlinW
    #1509
    Itt találsz Origines-t 18.3 dollárért, de függetlent is 20 dolcsitól. Utóbbi esetben a magát a játékot az áruházból vagy a kiadó oldaláról kell letölteni, ezt írni fogja a bolt.

    Steam-en 30 euró a cucc. A játék viszont nem Steamworks-ös, elindul Steam nélkül, a patch-eket is a saját launcher-e tölti, szal semmi értelme 2x annyit költeni rá.
  • denevérember
    #1508
    Steamen megéri?
  • MerlinW
    #1507
    Boltban is lehet kapni, de úgy sokkal drágább.
  • denevérember
    #1506
    Érdekesnek tűnik! Csak digitálisan tudom megvásárolni amúgy a játékot? Vagy boltban is kapható?
  • MerlinW
    #1505
    Pontosan nem tudom, nem értem még a végére, de amiről tudok; vannak 5 fős nightmare dungeon-ok, illetve láttam egy 10 fős raid dungeon-t. Vannak endgame questek, lure területek minden nagyobb helyszínen, de biztos van más is.

    Ez egy sztori alapú cucc, a questek példátlanul változatosak (A többi MMO-hoz képest, de természetesen itt is vannak "ölj meg 15 valamit" típusúak, de nagy részben ezek is történethez vannak illesztve, tehát nem feltétlenül érzi az ember felesleges időpocsékolásnak).

    Vannak konkrétan google-t igénylő nyomozós questek, vannak főküldetések, van a fő-fő storyline, van egy rakat mellék küldetés, gyűjtögetés (lore-ok gyüjtése ami feloldja a világ történetének részleteit - akit beszippant a világ, az kíváncsi minden infóra).

    A dialógusok intelligensek, viccesek, a történet leírása érdekfeszítő akár egy jó könyv. Lényeg, hogy mire eljutsz az endgame-ig az sok száz óra lesz. A kiegészítők pedig folyamatosan jönnek (egy év alatt 7 jött hozzá).
  • denevérember
    #1504
    Nem tűnik rossznak,bár ez a CSAK arénában való pvp nem tetszik :( És mennyire jó az endgame? Sok lehetőség van? Vagy egyszer kimaxolod a karaktert és akkor kezdesz egy újat? Vagy hogy történik?

    De amúgy köszönöm a válaszodat! Sokat segítettél! :)
  • MerlinW
    #1503
    Élet az van. Az akciók miatt is sok új játékos jött, illetve cross-server a játék, ergo mindenki együtt van.
    Nem sok magyar játékos van (Fekete seregből is max 1-2 embert láttam), klán van sok, még ha nem is magyar. Én egy kanadai klánban vagyok, aminek egyetlen hátránya, hogy csak éjfél után "közösülünk" :) Előnye, hogy nap közben lehet questelni nyugodtan.

    A PvP ebben a játékban erősen endgame content, viszont lehet vele XP-t farmolni kis szinten is, természetesen folyamatos elhalálozás mellett:)
    Három "ranked" PvP aréna van:
    - egy capture the flag jellegű, gyűjtsd össze mind a négy relic-et és tartsd magadnál
    - egy teamdeathmach
    - valamint egy quest alapú várfoglalós téma.
    Minhárom mód 3x10 fővel zajlik.

    Továbbá vannak nem ranked PvP termek, ahova bárki bemehet egy kis bújócskára (Pl egy sötét raktár, ahol az általunk használt flaregun fénye az egyetlen fényforrás)

    Az utcán nem köthetsz bele senkibe, lévén a játék első sorban egy quest alapú kalandjáték, így mindhárom frakció szóba állhat egymással, együtt questelhet, stb. Tehát nem olyan, mint a SWTOR, ahol a republic és a empire még csak beszélni sem tud egymással.
    (Aztán lehet, hogy van PvP szerver is, nem figyeltem,nekem csak RP és PvE szerver rémlik)


    Lényeg, ha megy az angol, már a sztori(k), párbeszédek, rejtvények miatt megéri játszani a játékkal. A RPG része teljesen kötetlen, lehetsz tank, healer, dps, keverheted is őket, mindent kitanulhatsz a játékban, nincs szükség re-talent-re, bármit gyárthatsz.
  • foxxi
    #1502
    Az igen!
  • TomStorm
    #1501
    Én kölcsön tudom adni az account-om,hogy kipróbáld.
    Töltsd le a játékot és holnap éjjel elküldöm.Használhatod a héten végig
  • denevérember
    #1500
    Nem szeretném feltenni újra a kérdésemet,de van valaki itt a fórumban aki aktívan játszik és meg tudja válaszolni? :)

    Szívesen beleugranék a játékba,de mivel nincs free része hogy kipróbáljam,ezért tettem fel azt a néhány kérdést ami számomra fontos lenne egy mmo-ban!

    Köszi előre is !
  • Orgi
    #1499
    Köszi a segítséget :)
  • MerlinW
    #1498
    Mióta nem havidíjas tudtommal nincs trial. Megveszed és játszol:) Jó cucc, megéri. Feltéve, ha beszéled az angolt, különben felejtsd el. Ez inkább egy kaland-akciójáték MMO körítéssel. A sztorin van a hangsúly.
  • MerlinW
    #1497
    Az issue-kat az item store-ban (weboldalon, vagy játékon kívül) tudod megvenni (beírod a store keresőjébe, hogy "issue"). Minden Issue tartalmaz egy történetet (pár main quest-et, tárgyakat, fegyvereket, stb. Le van írva minden Issue leírásában az áruházban).

    1-4-ig tartalmazza a játék, 5-7-ig meg lehet venni, illetve a 6 vagy 7-est ingyen is megveheted, ha nem költötted másra az 1200FC pontotad, amit adott a játék az első 30 quest után.

    Én is nemrég vettem meg az #5 és #6-ot, 15 euro volt a kettő.
  • Orgi
    #1496
    Érdeklődnék arról, hogy a steam fiókomba jönnek mindenféle dolgok (badge?), ezekkel mit lehet kezdeni? Akárhogy nézegetem nem jöttem rá, mire jók ezek és mit kéne tennem velük...
    A másik, hogy ha jól tudom vannak dlc-k (issuek), ezeket külön hol lehet megvenni és mikor van értelme, ha úgy nagyjából végigvittem minden questet, bejártam mindent?
    Mellesleg még mindig tök jó ez a játék, több éve nem volt olyan, hogy melós napon hajnalig ott ragadjak vmi előtt...
  • rastachris22
    #1495
    Üdv mindenkinet!
    Olyan kérdésem lenne, hogy van-e valami lehetőség belekóstolni ingyen a játékba? Tehát valami próbaverzió? Esetleg tudna valaki segíteni ebben nekem?
    Előre is köszönöm a válaszokat!
  • foxxi
    #1494
    Bocs, lehet törölni: ELKELT.
  • foxxi
    #1493
    Ne zavarjon hogy ez két játék + kieg...
  • denevérember
    #1492
    Sziasztok! Teljesen új vagyok a topicban,előre is bocsi ha hülyeséget kérdezek! :) Igazából annyi lenne,hogy videók alapján nagyon megtetszett,és picit utána olvasva láttam,hogy még havidíjat sem kell fizetni.

    Mennyi magyar játékos van? Esetleg klán? Van "élet" a játékban? Mennyire lehet PVP-zni? Arénára van bontva,vagy "beleköthetek" az utcán bárkibe?

    Előre is köszi a válaszokat,első körben ezek érdekelnének,aztán ha van kivel akkor szívesen belecsapnék a lecsóba :)


    Üdv, D.
  • MerlinW
    #1491
    Doboz nélkül 3-4k a játék digitális formában:)