2411
tsw
  • Deer
    #1570
    Én megvettem a játékot G2playen olcsón és eddig nagyon tetszik, igazi horror. Majd meglátom milyen lesz később.
  • Morpheus_v2
    #1569
    Ha valaki szeretne kulcsot 72 órás trialra a játékhoz, küldjön nekem privátban egy e-mail címet. :)
  • Eliike
    #1568
    Gratu a karihoz, nagyon szép! :)
  • BryceHUN
    #1567
    Kösz, de már szereztem. :)
  • MerlinW
    #1566
    Kérek egy email címet, a trial kulcshoz (a rendszer fogja kiküldeni neked).
  • MerlinW
    #1565



  • BryceHUN
    #1564
    Üdvözletem!
    Tervezem, hogy 1-2 hét múlva megvásárolom a játékot, de előtte szívesen kipróbálnám. A kérdésem az lenne, hogy van valaki, aki tudna küldeni 3 napos trial kulcsot? A választ előre is köszönöm!
  • MerlinW
    #1563
    Minden más 10/10, de a PvP az nem egy nagy dolog. Tehát amiatt ne vedd meg. Viszont, ha szeretnél egy nagyszerű egyszemélyes/többszemélyes akció szerepjátékot, rengeteg egyedi küldetéssel, szuper és változatos környezettel, rugalmas fejlődési rendszerrel akkor ajánlott. TSW-ben a PvP amolyan tizedrangú dolog. Összesen van 3 PvP mód, egy "CTF", egy TDM és egy domination. Mindhárom 3x10 fős csapatokkal megy.

    Arról nem is beszélve, hogy a PvP az itt endgame anyag, tehát előbb végig kell játszanod a főszálat, hogy legyen bármi esélyed ami 200+ óra, és ezután kezdesz csak PvP cuccokat gyűjtögetni magadnak.

    Lényeg, hogy a játék zseniális, viszont 99%-ban sztori-orientált.
  • Braikingboss
    #1562
    Üdv

    Gondolkodtam rajta hogy megveszem a játékot de előtte lenne olyan kérdésem hogy milyen a játékban a pvp. Ez a része érdekelne inkább. Meg van e valami módja a kipróbálásának?? Válaszotokat előre is köszönöm.
  • MerlinW
    #1561
    The Whispering Tide, Halloween event, Issue 8 infók
  • MerlinW
    #1560
    Régi, de még mindig mocsok hangulatos:

  • MerlinW
    #1559
    A játék folyamán bármit használhatsz, minden képesség feloldható. Ha rossz irányba fejlődsz, akkor sincs gond, elkezdhetsz bármikor egy másik irányt. A végjátékban úgyis szükség lesz minden fegyvernem képességeire. A kezdetekben a blade vagy fist tökéletes, mellé érdemes majd a blood-ot, hogy tudd magad gyógyítani harc közben.

    Ha visszaolvasol, írtam pár "novellát", azokban megtalálsz mindenfélét.

    Pheenti néven találsz a játékban, vegyél fel pajtásnak, ha segítség kell segítek. Hétköznaponkét általában este 8 és éjfél között online vagyok, hétvégén pedig - amennyiben itthon vagyok - napközben (~du. 1 és 5 között). Más is felvehet, ha szeretne.
  • csokicsiga #1558
    Köszike !

    Még az érdekelne, ha például a kardot választom, akkor ha mégsem akarom azt, megondolhatom majd magam valamikor ? Meg, lehet még majd például kard mellé elementalizmus ?
  • MerlinW
    #1557
    Nyomsz egy I billentyűt és jobb klikkel bepakolod magadhoz az inventory-dból, mint minden más szerepjátékban:) Egyébként C-vel tudod előhozni a karakterlapodat. Javaslom nézd végig a controls-t az options-ben:)

    X-el futsz, Y- assembly ablak, N- ability bar, K- skill bar, M-térkép, I-inventory, C-karakterlap, Backspace-séta
  • csokicsiga #1556
    Odamentem, megtanultam a képességet, de a két ikon a fegyvernél szürke, hogyan kell előcsalogatni , hogy ott legyen rendesen a fegyver ?
  • MerlinW
    #1555
    Használd a kiválasztott fegyvert az egyik bábun, amíg ki nem írja, hogy elég.
  • TomStorm
    #1554
    A mester elött van egy Item az asztalon,azt nézted?
  • Orgi
    #1553
    Nem kettőt kell választani?
  • csokicsiga #1552
    Most a dragonnal kezdtem.
    Eljutottam oda, hogy egy tréning helységben vagyok, és kiválasztottam a fistet, beszélgettem a "mesterrel" is, de nem enged ki, mert a tréning, még nincs kész, de akkor hogyan tovább, mit kell még ott csinálni ?
  • MerlinW
    #1551
    A gyógyítás kétféle képen megy ebben a játékban. Egyik a szokásos gyógyítás (fist+blood talán a legjobb), illetve a leech heal. Ez utóbbi azért jópofa, mert miközben gyógyítasz, dps-ként is besegítesz. pl: Assault rifle + blood páros. A leech értelemszerűen az ellenfél életerejét rabolja, tehát ahogy sebzed az ellenfelet, úgy gyógyul a "defensive target" (a kiválasztott személy).

    AH csak Londonban van, de ott kettő is, az Agatha portal-al szemben a postán is van egy, tehát nem kell elfutnod egészen a bankig. London a Secret World (ahogy a való világban is) gazdasági fővárosa, tehát ott van a legtöbb dolog. Emellett így nincsenek elszeparálva a frakciók, ami jó. Hiszen ebben a játékban csak a PvP-ben ellenség a három frakció, egyébként összefogtak a gonosz ellen:)
  • Orgi
    #1550
    Köszi a tippeket! Előző játékomban tank voltam sok évig, szóval most vmi mást akartam kipróbálni. A dps részét már nagyjából kiraktam a chaosnak, most elkezdtem a bloodot fejleszteni a fist mellé, így a heal is menni fog. Egyelőre kihagytam a dungeonokat, inkább csak singlézek, vagy max partyzok külföldiekkel... Instában majd gyógyítgatnék, azért megyek rá a blood ágra.
    Ez a bank csak Londonban van, vagy minden frakciónak van a saját városában?
  • MerlinW
    #1549
    Megint csak $15 a játék Steam-en.
  • MerlinW
    #1548
    Nem rohantam én le senkit:)
  • Fpocok
    #1547
    Minden mindenkinél van.
  • Although
    #1546
    Nem oké a többinél is van. Merlin tehetsz egy szívességet a lerohanós stílusoddal nehogy valamit rosszul írj mert visszakapod!
  • Although
    #1545
    A fist csak a dragonnál van szerintem.
  • MerlinW
    #1544
    Amelyik neked szimpatikus. Az elején csak a kezdő fegyvert választod (tutorial), később használhatod az összeset bármikor.

    A játékosok között kialakult helyzet egyébként az, hogy a Templarok és a Dragonok nem szeretik az Illuminátusokat (természetesen ez csak PvP-ben jön elő, továbbá nem vér komoly:)), Ellenben az Illuminátus történetében vannak a leghumorosabb pillanatok. A Dragon szál inkább autentikus képet ad, míg a Templar-ok a "cég" érzetét keltik.
  • MerlinW
    #1543
    Miért jöhetne csak az szóba? Semmi köze a frakciónak a fegyvernemhez. Kizárólag a főszálat befolyásolja a frakcióválasztás. Ne írogassunk butaságokat, ha fogalmunk sincs a témáról.
  • Although
    #1542
    Ez alapján csak a dragon jöhet szóba szinte.
  • Fpocok
    #1541
    Szerintem az nem befolyásolja... az csak a fősztorira van kihatással.
  • csokicsiga #1540
    Sziasztok !
    Melyik "csapatot" válasszam a három közül, ha nekem a fist / kardok jönnek be ?
  • MerlinW
    #1539
    Questeléshez elég a fist/chaos (én blade/chaos-t használom). Az abilityk-et úgy érdemes összeválogatni, hogy megnézed az általad használt builder (amelyik növeli a stack-eket, esetedben a fist resource-ot) és consumer (amelyik használja a resource-ot) képességeket, milyen hatást vált ki. Afflicted, focus, chain, stb. és az ezeket a hatásokat erősítő passzívokat rakod mellé.

    Fontos, hogy passzívból bármelyiket használhatod, tehát nézelődj a többi fegyvernem táján is. Tehát például fist+chaos-hoz nyugodtan bedobhatod az Assaul Rifle -> Sharp Sooter passzívját is (ami 30%-al növeli a hit-et).

    Vannak passzívok, amelyek gyógyítanak bizonyos típusú találat esetén (hinder, afflict, penetration, stb), érdemes egy-kettőt bedobni ilyenből is. Illetve van a felső Misc szeletben egy zöld (neve nem jut az eszembe) képesség, ami ~600 körül gyógyít azonnal.

    A cuccaidat Londonban a postán vagy a bankban levő aukciós házban tudod tárolni.

    A neten találsz sokféle build-et, de játékon belül tudok én is adni egy blade+chaost, amivel szoktam aprítani, a blade ability-ket meg maximum majd kicseréled fistre.
    DPS-ként dungeon-ökbe a piszoly+AR, piszoly+shotgun és piszoly+elemental a legjobbak, így a pisztolyra mindenképpen érdemes a későbbiekben figyelmet fordítanod.

  • Orgi
    #1538
    Szerintem az utóbbi pár év legélvezetesebb játéka. Van egy hangulata, amivel én még nem találkoztam máshol...
    Lenne egy kérdésem a pro játékosokhoz: fist/chaos vonalon játszogatok magamban, leírás alapján egy builddel. A sok AP pont meg gyűlik és nem tudom mire költeni. Érdemes ilyenkor egy 2. ágat is elkezdeni kirakni, pl nekem a bloodot instás healelgetéshez?
    Meg teli az inventorym nem az én szerepemhez szánt cuccokkal (tank + healos dolgokkal), ezeket is őrizgetem, hátha majd váltanék... ezeket nem lehet lepakolni vhová? :)
  • csokicsiga #1537
    Köszi ! :)

    Én egyébként is Pve fan vagyok. :)

    Regisztrálni úgy kell, hogy , /mert gamekódot veszek/ hogy rögtön megkel adni a játékkódot, és úgy regisztrálni majd a hivatalos oldalukon ?
  • TomStorm
    #1536
    Simán megéri,ráadásul B2p.
    Sztori,Pve az adott világhoz jó.Grafika MMO-k közül legjobb(mondjuk bírja is a vasad:)
    Szintezés élvezetes annak tudatában,hogy minden elérhető 1 karakterrel ami csak van a játékban.Hangulat e mellé társul így unatkozni nem lehet.

    Pvp szegényes nekem ez miatt nem lett nagy kedvenc sajnos
  • csokicsiga #1535
    Sziasztok!

    Nézegettem a játékot, és gondoltam megveszem, szerintetek megéri , jó game ?
  • TomStorm
    #1534
    Tölti vagy 30kb/s-al,időre meg végtelen
  • TomStorm
    #1533
    Szép képek!Olyannyira,hogy kedvet kaptam ismét a játékhoz,töltöm is le:-)
  • darkling
    #1532
    Ismét Golden weekend (dupla AP) + Gilded Rage event két hétig.

    Most már csak időt kellene szakítani rá.
  • Although
    #1531
    Napokban haladtam én is hosszú kihagyás után. Ezt még nem nerfelték annyira mint a conant nyilván mivel újabb, de még ez is harmatos az AOC 2010-es szintjéhez képest, tegnap kiütöttem a boss-t végre ahol fél éve elakadtam, vagy abbahagytam a dragon quest láncon. Nem lett könnyebb és ez pozitív. Blood heal and fist vonalon variálok szóval amúgy se a könnyű úton, de klafa.