2411
tsw
  • MerlinW
    #1610
    3 napos trial van most is, ha kell kulcs írj privátban e-amil címet.
  • Susarc
    #1609
    oh shit az lehetett....
  • Fpocok
    #1608
    Amikor kijött, akkor volt trial időszak. Már nincs.
  • Susarc
    #1607
    hmm anno mikor kijött tudtam vele játszani...akkor még ingyenes volt? vagy a Conan account miatt lehetett?
  • Susarc
    #1606
    tenkes
  • Fpocok
    #1605
    Nem.
    Az alapjátékot meg kell venni.
  • Susarc
    #1604
    srácok ez most fizetős? nem arról volt szó,hogy account nélkül is lehet játszani?
  • Fpocok
    #1603
    Ismét odabasz!

  • Although
    #1602
    Minden elismerésem a funcomnak, amiért vállalták ezt a játékot.
    Elején kicsit aggódtam mert látható volt a harcrendszer sokkal egyszerűbb lesz mint a Conané volt anno. De a lényeget sose felejtik el, egy rpg alapját a storyk és a karakterek adják, nem a harc. A vegyítés kalandjáték elemekkel meg fantasztikus. Kár ezért a cégért.
    Ez egy igazi unikum a mai játékpiacon. Nem sok ilyen lesz a közeljövőben.
  • Rannah
    #1601
    Nem tudom, most hogy van, de elvileg Issue 5-ig benne van az alap játékban, csak a 6, 7 és 8 fizetős.
  • Orgi
    #1600
    Köszi a válaszokat! Csak az zavart, hogy ugye kb 3 ezer ft darabja ezeknek és van belőle 8 db, így egybe azért durva lenne :)
  • MerlinW
    #1599
    Megéri. Lásd előttem szóló, az Issue küldetések nagyon hangulatosak, mind elvisz egy teljesen más "világba" (időutazás, köd túloldala, álomvilág, Indiana Jones-os vonatos hajsza, hómotoros üldözés, stb:)), minden quest ismételhető, farmolható, lila fejleszthető lila fejest és nyakláncot ad, illetve lila signeteket hozzájuk. Továbbá ostor, quantum bigyó és láncfűrész aux fegyverek járnak hozzájuk.

    Emellett bővítik a főszálat és a mellékszálakat is, a mellékküldetések szét vannak szórva a három nagy területen. Én nem bántam meg egy fillérjét sem.

    PS: Ma jön az Issue 8 :)
  • Rannah
    #1598
    Főleg jó sztorit adnak (egy fő küldetésláncot, és 3-4 mellékküldetést). A fő küldi teljesítése ad egy elég szép Talisman-t, és még egyéb vásárlási lehetőséget tokenből, amit ezek teljesítéséért kapsz(pl. ruha, és felszerelés-ez elég limitált lehetőség, de hasznos, főleg ha az insták kimaradtak eddig.
    Fontos, hogy egyik-másik aux. fegyvert is csak akkor kaphatod meg, ha megvan a kieg.

    A fő szálat viszonylag rövid idő alatt végig lehet vinni, tehát ne gondolj olyan hosszúra, mint a fő Storyline.

    Személyes vélemény: én megvettem őket. Egyrészt nagyon jók a questek, másrészt a vége reward megérte (én sem tudtam eddig még instázni). Mivel a játék ingyenes, elfér, bármikor elővehető, ismételhető. Fel lehet fogni 2 havi előfizunak :)
  • Orgi
    #1597
    Kicsit még korai a dolog, de azért előre érdeklődnék: lassan befejezem a játék single részét azt hiszem (mondjuk kb 2 hét) és egyrészt nézegetnék instákat majd (ez eddig full kimaradt), illetve mi a helyzet a kiegekkel? Sajna elég drágák és 3* annyi lenne az összes kieg, mint amennyiért magá5t a játékot vettem. Fontos dolgokat ad hozzá mindegyik, ami csak azzal a kieggel együtt elérhető vagy csak van bennük 5-10 új quest és ennyi? Erdélyben láttam először igazából olyanokat, hogy a quest adó embernél vannak issue meglétéhez kötött questek. Mennyit adnak hozzá ezek a játékoz, érdemes 3ezer forintot rákölteni darabonként ezekre szerintetek?
  • MerlinW
    #1596
    Hétvége? Nekem 8 hónapja TSW hétvégéim vannak (már amikor ráérek) :)
  • MerlinW
    #1595
    Privátban kérek egy e-mail címet.
  • Hexex86 #1594
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.ebay.com/itm/131038614490?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649
  • Hexex86 #1593
    Megrendeltem ebay-ről.Várom a kulcsot! :) Hétvégén tuti secret world hétvége lesz! xD
  • ceb1t
    #1592
    Üdvözletem!

    Ha nem túl nagy kérés tudna valaki küldeni egy trial kulcsot? Előre is köszi szépen! =)
  • MerlinW
    #1591
    Cross-server renszer van a játékban, így tulajdonképpen teljesen mindegy melyiken vagy, szabad az átjárás. Tehát bármikor találkozhatsz, játszhatsz együtt egy másik szervere regisztrált játékossal, közös a chat és minden.
  • Rannah
    #1590
    úgy tudom, hogy minden szerveren él
  • Orgi
    #1589
    Ez minden szerveren él? Én is kérdeztem régebben, de nem jött rá válasz, de msot akkor kipróbálom Daemon szerveren.
  • Rannah
    #1588
    A /chat join hun paranccsal tudtok csatlakozni a magyar channel-re, ott is találtok aktív játékosokat :)
  • MerlinW
    #1587
    Pheenti és Sheentii néven megtaláltok a játékban. (chat ablakban /friend add név)

    Ha megvettétek a játékot, a menüben (képernyő bal felső sarka) az Item Store-ra kattintva a claim items szekcióból ingyen kaptok egy pár cuccot, ami segít az korai fejlődésben ()xp boost, xp növelő macska pet és gyűrű), valamint egy két ruhakiegészítőt.
  • MerlinW
    #1586
    Pheenti és Sheentii néven megtaláltok a játékban. (chat ablakban /friend add név)
  • Hexex86 #1585
    Kettő taggal bővülni fog a Secret World! :) Majd megkeresünk a játékba MerlinW, ha nem probléma!Mivel ennyire "egyedi" játékkal nem sűrűn játszik az ember, s lehet kialakul pár kérdés bennünk! :)
    Még egyszer köszönjük a kulcsokat!
  • MerlinW
    #1584
    Nem hiszem, de próbáld ki.
  • Hexex86 #1583
    Target mode-ba rá lehet tenni skilleket az egér jobb és bal gombjára?
  • MerlinW
    #1582
    Priviben kérek két email címet.
  • Hexex86 #1581
    De ha esetleg kettő van ( haverral kipróbálnánk, ő is potenciális vásárló xd ) az nagyon jó lenne!
    Előre is köszönöm!
  • Hexex86 #1580
    Üdv!
    Szeretnék kérni valakitől egy trial kulcsot!Ki szeretném próbálni, hátha megvétel lenne belőle. :) Főleg 4K-ért.
  • Woodland
    #1579
    Üdv mindenkinek. A következő lenne a problémám. elindítom a The Secret World-öt. És a Patching Local files 2/4 nél egyszerűen megakad. Ha az options ban rányomok a Repair Broken Data ra újra letölti a játékot. Utána elindul. De ez kb fél óra mire végbemegy. 2 napja még jó volt. Ha valaki találkozot hasonló problémával vagy nálla vagy tud segíteni az kérem jeleze. Előre is köszönöm.
  • MerlinW
    #1578
    Tegnap esti Halloween party London-ban:)

  • Orgi
    #1577
    4k, ennyit simán megér ez a játék... :)
  • Eliike
    #1576
    Hali!

    Nah, én is megvettem a gémet. :) Köszi MerlinW a trial kódot! :D
    A players.hu-n vettem, ahol sztem nagyon jó árban van, ennyit bőven megért! :) Bocs a reklámért, de gondoltam megosztom hátha érdekel valakit. :)
  • Orgi
    #1575
    Greetings,

    Thank you for contacting Funcom Technical Support.

    At this time, we do not support Windows 8.1. Some of our customers have been able to successfully play The Secret World on 8.1, however there have been others who have encountered severe compatibility and performance issues.

    For this reason, we do recommend waiting on the upgrade until we have full code support for Windows 8 and Windows 8.1.

    Thank you for your interest, and please have a great day!

    Regards,

    GM Nirvelle
    Customer Service Representative

    Funcom Customer Service
  • Orgi
    #1574
    Lehet nem a legszebb dolog, de én ezt az oldalt használom ha elakadok egy questben:
    SW missions

    Próbálta vki már 8.1 alatt, elindul rendesen? A hivatalos fórumon pár hete olvastam gondokat a preview verzióval...
  • Rannah
    #1573
    Mi a quest neve?

  • csokicsiga #1572
    Sziasztok ! Még a játék második városban, ami, nem az alap, van egy olyan küldetés, ahol egy mobilszámot kell megadni, beírni, mi lehet az, mert, én nem találom sehol ?
  • MerlinW
    #1571
    [URL=http://www.thesecretworld.com/news/the_augment_system]Issue #8 és az új augment rendszer[/URL].
    Ebben a hónapban jön. Decemberben pedig Issue #9 Tokyo területtel, fősztori folytatásával.