2411
tsw
  • Orgi
    #1650
    Vmi ilyesmit sejtettem, köszi :)
    Így kb 3 hónap játék után jöttem rá véletlenül, hogy lehet fejleszteni a futás sebességét, ha másnak is újdonság lenne ez nézzen el a tactics traineréhez :)
  • MerlinW
    #1649
    Igen, a lair-ek azok csapatprogramok. Minimum 5 fősek. Minden lair-ben van 3 boss (kék signetet dobnak), lletve mind a 3 nagy területen van egy-egy regionális boss (lila signet-et dobnak). Ahoz, hogy a boss-okat meg tudjátok idézni meg kell csinálni a 3 lair questet valamint kicsit farmolni a mob-okat a relikviadarabkákért, amiket összerakva mehet a buli.
  • Orgi
    #1648
    Érdeklődni szeretnék, hogy minden térképen vannak a lairok questekkel. Q10 körül vagyok, de visszamenve akár Kingsmouthig ott is lazán agyonvernek... ezek ilyen csapatokra méretezett területek?
  • MerlinW
    #1647
    /reset megöl
    /camp kijelenkeztet majd visszarak az utolsó anima kúthoz.


    /stuck nem jó semmire.
  • Jakuza1
    #1646
    Nincs csak a /stuck az meg kileptet.
  • Hookay
    #1645
    Van valami trükk a kilépésen kívül, ha beragadok a textúrába?
  • MerlinW
    #1644
    Van fejlámpa (földön) meg flare gun is a barlangrendszer elején. Vagy tekerd fel a fényerőt a játékban/monitoron:)
  • Hookay
    #1643
    Sziasztok, a segítségetekre lenne szükségem.
    A Dawning of an Endless Night 13.részénél tartok, és a bányában kell
    mászkálnom, olyan zugokban ahol teljes sötétség honol. Képtelen vagyok így megtalálni a helyes utat. Néztem youtube-on videót a quest-ről, de ott fejlámpát használt mindenki, nekem viszont nincs az Inventory-mban semmilyen lámpa. Mikor és hol kellett volna hozzájutnom?
    Előre is köszönöm
  • darkling
    #1642
    Membership akció december 16-ig.
  • MerlinW
    #1641
    Secret World $10 - 2200Ft
  • MerlinW
    #1640
    UPDATE 1.8.2.1 - NOVEMBER 26TH

    GENERAL

    Moved Streetwear Samurai Headphones to Head Accessory Slot.
    Removed the vendor price from the tooltips of the new Item Shop weapon moulds to reflect that they cannot be sold to vendors.
    Added descriptions to the new Item Shop weapon mould tooltips to indicate which weapon they are for.
    Fixed an issue that could cause players to "rubberband" when entering and exiting the holodeck chambers in The Sunken Library.

    GUI

    Fixed an issue where some text in the Lockout GUI was not localized properly.
    Blood, Elemental, and Chaos weapons will now remain hidden when choosing to hide weapons on the character sheet.
    Fixed an issue that caused some augment names to be cut off in the Skill Hive.

    MISSIONS

    Kingsmouth Town
    Something Wicked - Resolved an issue that could prevent players from being able to complete the last phase.
    Besieged Farmlands
    Ripples - Fixed an issue that could cause the Herald of Sorrow to no longer spawn.

    SCENARIOS

    General
    The Ursinity, Frenzy, and Lumbering Rage buffs used by bosses in scenarios now have descriptions with a helpful suggestion.
    Fixed an issue that caused your minimap to show the wrong layer in scenarios.
    The Hotel
    Added a new weather event safe region.
    The Mansion
    Fixed an error in the description text for the "Alone in the Day" and "Two in the Dawn" achievements.
    The Castle
    The Spilled Blood ability used by the Vampire boss in The Castle will now cast at the correct location.
  • MerlinW
    #1639
    Svéd mozi készül a Secret World alapján.
  • darkling
    #1638
    Hétvégén Golden Weekend.
  • MerlinW
    #1637
    Update 1.8.2 - November 21st

    GENERAL
    Added a new "/roll" command, which rolls a random number from 1 to 100 and sends the result to your team
    Trade, LookingforGroup, and the Faction channels are now shared between Venice, London, Seoul, and New York
    Fixed a location in the Sunken Library that allowed players to exit the playable area
    Collision around the servers in the Sunken Library has been raised to better match the visual appearance of the area
    Fixed a typo in the tooltip for Impenetrable Augment Resonator
    Updated the description of Unattuned Serendipitous Augment Resonator to reflect that it actually requires 60 Pure water to attune
    Clarified tooltip text on various abilities
    Fixed the tooltip for the menu option Enable Double Tapping For Dodge
    Fixed an issue that caused the Ellri Cleavers in Blue Mountain to become stuck
    Enter the Filth and The Cleansing Protocol are now categorized correctly in your mission journal

    GUI
    Added a new option to the character sheet to allow players to hide their weapon when out of combat
    Added a new button to the inventory for sorting and stacking items in each bag
    Added Augments to the Auction House search drop-down menus
    Fixed an issue where no text would display on the popup window when selling Item Store items to vendors
    Augments saved in first slot in the gear manager should properly load
    Fix to prevent blank icons being equipped to the passive bar
    Fixed an issue that prevented characters from using the Scenario console if another character on the same account had logged out with the console window open
    Using the scroll bar in the gear management window no longer causes the keyboard to stop functioning correctly
    Disassembling items in the crafting window will stack properly when moved into the inventory

    COMBAT
    Critical hits from the fist ability Savage should now properly trigger passives
    Abilities that act on hit should last only as long and affect the number of targets as intended

    MISSIONS

    Hubs
    The Venetian Agenda - Added reward options to this mission. Players who have already completed this mission will have an item in their claim window that will allow them to choose a reward
    Rogue Agent/To Catch A Thief - Fixed an issue that prevented the mission from advancing

    Besieged Farmlands
    Ripples - Replaced the temporary text used in one of the Herald of Sorrow's abilities

    SCENARIOS

    GENERAL
    Solved an issue where certain scenario attackers would ignore players doing damage to them until they reach one of the survivors
    Added Remuneration of Venice as a reward to all Scenario quests
    Solo Normal, Solo Elite, Duo Normal, Duo Elite versions of each scenario location now have enemies spawn with reduced hate to allow players to pull monsters off survivors a bit easier
    Scenario wave 1 and wave 2 bosses will no longer have a chance to drop epic or heroic unattuned augments, they will instead drop more often from wave 3 bosses
    Fixed an issue that could cause a player to get the wrong lockout timer if they were dead when the scenario ended
    Fixed an issue that caused scenarios to stall if everyone is dead when a new wave begins
    Removed a renegade semicolon to appease the code gods
    Group scenario monsters have a bit more health

    The Hotel
    Hotel Elite scenarios will now spawn all intended waves
    They Go Forth by Dawn achievement should now function properly

    The Mansion
    Fixed an issue that could cause enemies to become stuck in place
  • darkling
    #1636
    3 napos trial + póló és kabát
  • MerlinW
    #1635
    Használj "hinder" képességet a őt védelmező lelkeken, majd csalogasd el a Padurii-t tőlük, s akkor megszűnik a pajzsa. Kicsit sziszifuszi harc, de egy kis türelemmel megoldható.

    Ha kardot vagy kalapácsot használsz, ott a Close Quarter passzív, ami automatikusan hinderel mindent, vagy ott van pizstolynál a Dirty Tricks, stb.

    Itt kereshetsz a képességek között, neked értelemszerűen az "apply hinder", "become hindered" típusúak kellenek.

    Ha nagyon nem megy, General-ban kérj meg valakit, hogy segítsen.

    Transylvania-ban elég sok a páros/többszemélyes/10.1+ cuccot igénylő quest.
  • Orgi
    #1634
    Totálisan elakadtam egy questben, hátha más tudja a megoldást :( Last Dance of the Padurii a neve és az utolsó tierrel nem boldogulok, a Mama megölésével. Ezt nem is lehet egyedül megcsinálni? Bármit teszek, végig halhatatlan a boss és a netes leírásokat böngészve sem értem hogyan lehetne megölni :(
    Erről lenne szó:
    Leírás
  • MerlinW
    #1633
    Issue 8 nélkül is vannak augmentek, csak lassabban jutsz hozzájuk (elite és nm gyakrabban dobál lila, és sárga cuccokat, amelyekből ugye szintén 15 darab kell a lvl5-ös fejlesztéshez). Azonban az augment rendszernek (custom) 10.2-10.5 fölött lesz értelme, tehát erősen endgame anyag.
  • MerlinW
    #1632
    Issue 8 nélkül is vannak augmentek, csak lassabban jutsz hozzájuk (elite és nm gyakrabban dobál lila, és sárga cuccokat, amelyekből ugye szintén 15 darab kell a lvl5-ös fejlesztéshez). Azonban az augment rendszernek 10.1-10.4 fölött lesz értelme, tehát erősen endgame anyag.
  • Rannah
    #1631
    Ha új a karaktered, akkor a 8-ast én még nem venném meg. Ebben egyelőre az ingyenes Issue 8-hoz annyi pluszt ad, hogy elite és nightmare mode-ban is ütheted az ellent. Persze lehet, hogy rosszul tudom, mert én nem vettem meg :) De augmentet ugyanúgy tudok(nék) használni, farmolni
  • Orgi
    #1630
    Köszi a hun chatet, elviekben megcsináltam mindent amit írtál gond nélkül, gyakorlatban ránézésre minden maradt ugyanaz, senki sem beszél, szóval lehet vmi még nem kerek...
    Az issue packok úgy láttam egységesen 1200 pontba kerülnek, ami meg 10 euro most a boltban. Most különben ezzel az új augment rendszerrel nem a 8-ast éri meg a legjobban megvenni kezdésnek, vagy enélkül is működik ez az új rendszer?
  • MerlinW
    #1629
    Ahogy alább is írták, az Issue pakkok sztori DLC-k. A játék tartalmazza az első 4-et.

    Minden Issue tartalmaz egy kellemes sztorit tartalmaz ami illeszkedik a főtörténetbe illetve továbbviszi azt. Valamint 10-15 mellékküldetés aux fegyverek (rakétavető, ostor, lángszóró, quantum karkötő és láncfűrész), custom lila 10.1-es talizmánokat, signeteket és ruhákat.

    A játék főtörténete nincs lezárva, az Issue csomagok bővítik a világot, a 9-es pl Tokyo városát nyitja majd meg nekünk. Az issue 8 a Velencei túlélő módot bővíti ki két új pályával és nightmare nehézségéi módokkal. (legendary minőségű augmentek nem tudom vannak-e a DLC nélkül.).

    Ha tetszik a játék, én mindenképpen ajánlom az Issue-kat. 1200 bonusz pontot kapsz/kaptál 30 küldetés befejezése után, abból megveheted az pl. Issue 7-et, az 5-6-8 pedig ~25€

    A DLC-ket megveheted a játékon belüli Item Store-ban, vagy a thesecretworld.com item store menüponjában.
  • drop
    #1628
    kösz így sikerült
  • Fpocok
    #1627
    Valszeg játékon belül.
  • Hookay
    #1626
    És a jatekon bellül a store-ban lehet megvenni?
  • Fpocok
    #1625
    Ezek a kiegészítők. Nélkülük is tökéletesen játszható a játék amúgy... Általában pár küldetést meg egy kiegészítő fegyvert tartalmaznak. Azt hiszem 5 euró darabja.
  • Hookay
    #1624
    Sziasztok, egy Noob kérdésem lenne.
    Észre vettem hogy vannak ezek az Issue pakkok, amik ha jól számolom mostmár 8-nál tartanak. Lenne valaki elég türelmes és elmagyarázná nekem ezek tulalydonképp mik, és hogy lehet bennük részt venni, illetve pénzbe kerülnek e, ha igen akkor hol lehet megvenni etc... köszönet
  • MerlinW
    #1623
    Jobb klikk a chat fülön, majd subscribe channel -> public -> hun
    /chat list -el meg tudod nézni hányan vannak a csatornán (mondjuk eddig max 5-6 embert láttam rajta..)

    A játék könyvtárában a Scripts könyvtárba hozz létre egy auto_login nevű fájlt a következő tartalommal:

    delay 5000
    /chat join #noobmares
    /chat join #WhisperingTide
    /chat join #hun

    majd ezt a fájlt duplikáld a következő fájlneveken:
    auto_teleport
    rejoin

    Így automatikusan kapcsolódik, nem kell kézzel csatlakozni minden alkalommal.
  • Orgi
    #1622
    Most jutottam oda, hogy beírjam ezt a "/chat join hun" parancsot, be is rakott egy ilyen csatornára, de oly néma csend volt huzamosabb ideig, hogy lehet vmit elbarkácsoltam :)
  • Rannah
    #1621
    Ha még nem sikerült megcsinálni a questet a Room 13-ban, akkor próbáld meg azt, hogy a kör közepére állsz, és befordítod a kamerát 90 fokba (vagyis teljesen függőlegesen nézel le a körre). Nekem csak így adta meg.
  • drop
    #1620
    köszi én most fist chaost kezdtem elég jó
  • MerlinW
    #1619
    - Segítség quest-ekhez

    - magyar klánnal nem találkoztam, én is két nemzetközinek vagyok a tagja (megjegyzem ezerszer nagyobb élmény velük játszani, mint honfitársainkkal)

    - Jó build-et max endgame szinten tudok ajánlani 80%+-osan feloldott képességek mellett. Szintezésnél survivor build kell, aminek a lényege hogy három az egyben (dps, heal, tank). pl.: blade+chaos, assault rifle+blood.
    Ne felejtsd el, hogy többnyire csak az aktív képességek amik fegyverhez kötöttek, bármelyik másik fegyvernem passzívját használhatod bármihez.

    - Addon-okkal kapcsolatban, töltsd le a Curse klienst, azzal egy kattintással tudsz addonokat telepíteni és eltávolítani.
  • drop
    #1618
    mi lehet a gond rom 13- ba vagyok és van a kerekes küldi mikor a szöveget kell klikelni szőnyeg takarja el tuti jól klikelek mégis hibás 2 napja szenvedek vele
  • drop
    #1617
    kezdő kérdés ha nem gond
    -milyen addonokat használsz/ajánlasz
    -tudsz ajánlani jó buildet
    -van e magyar guild aktiv még?/van melyik az?
  • MerlinW
    #1616
    jó link
  • MerlinW
    #1615
    Raid stream velem, most:)
  • Susarc
    #1614
    kaptam időközben ,köszönöm!
  • MerlinW
    #1613
    Haverod mail címét is írd meg és neki is regisztrálok egy trial-t.
  • Susarc
    #1612
    thx!!!!
  • Susarc
    #1611
    ha valakinek van még 1 kulcsa priviben köldene azt megköszönném! haver is kipróbálná ty