2411
tsw
  • TomStorm
    #1770
    Az zsír,köszi
  • MerlinW
    #1769
    A The Secret WorldScripts könyvtárba hozzátok létre a következő fájlokat (kiterjesztés nélkül, tehát nem kell .txt, semmi):

    auto_login
    auto_teleport
    rejoin

    majd mindegyikbe írjátok a következőt:

    delay 5000
    /chat join #sg.hu
    /delay 5000
    /chat list #sg.hu

    Indítságok el a játékot, majd a chat ablak egyik fülén jobb klikk, Subscribe Channels -> Public Groups -> #sg.hu

    Innentől automatikusan csatlakozni fogtok minden indításkor a csatornára ahol tudunk zártkörűen társalogni :)
  • TomStorm
    #1768
    Én is azzal megyek,sz.tem ma még Punisher meg is lesz.Holnap meg már Polaris-ra szándékozok menni tankolni:)
  • MerlinW
    #1767
    No, adok egy kis fegyver infót:)

    Blade, Hammer, Chaos - Tank fegyverek
    Pistol, Rifle, Shotgun, Elemental - DPS fegyverek
    Fist, Blood - Heal fegyverek
    Rifle - Leech

    Ezeket lehet egymással kombinálni.

    Szóló questeléshez az ajánlott kombók:
    blade/hammer+chaos/blood

    Csapatban:
    dps: pistol+shotgun
    heal: fist+blood
    leech: AR+blood
    tank: blade+chaos / hammer+chaos / hammer+blade

    Érdemes olyan builder ability-t használni ami minden fegyver resource-át növeli, így az első három aktív képességed így fog kinézni:
    builder, consumer (fegyver1), consumer (fegyver2)

    A builder ami növeli a resource-ot, consumer ami használja azt (ezt látod a képesség leírásában)

    Az alap deck-eket használhatod, de elsősorban csak ajánlások, hogy lásd mit hogyan érdemes. A teljesítményed első sorban a passzív képességeiden és a statjaidon múlik:

    DPS:
    Legfontosabb a penetration és a hit rating. Pen az ami átütve az ellenfél védelmét bónuszsebzést ad. Hit pedig átüti az ellenfél Block tulajdonságát. Akkor tudod megsebezni teljes erővel az ellenfeledet, ha a Hit számod magasabb az ellenfél Block számánál. Egyébként Glance-elsz, azaz melléütsz. Ha sokat látod a Glanced feliratot, akkor növelned kell a Hit pontjaidat.

    Endgame-ben ~650 hit, 800+pen és 1-200 crit + crit powerre elérése lesz a célod.


    Tank:
    Legfontosabb a hit, a pen és a block/magical/physichal protection. Hit kell hogy célbaérjen az impair képességed (CC / interrupt), penetration kell, hogy tartsd az aggro-t, block/mag/phys pedig értelemszerűen a védekezéshez.

    Endgame-ben ~690 hit, 690+pen és 750 block/mag/phys a célod (variálhatod őket, de blockból legyen több)

    Healer:

    Itt csupán a crit és crit power-re lesz szükséged, ~60/40%-ban. (minden talizmán 50/50 cr+cp glyphel, fegyverbe 100% crit glyp)

    Leech:

    Mikor a damage gyógyít. Itt értelemszerűen minél magasabb dps kell, Assault Rifle illetve 2-3 healer talizmán (heal rating).

    Healtank:

    Mikor a tank magát gyógyítja. Egy két helyen van rá szükség endgame-ben, logikusan tank cucc némi heal ratinges talizmánnal és okosan összerakott deck-el.

    Vannak fontos fegyverek, képességek, buffok amiket minél hamarabb célszerű feloldani, már csak azért is mert dungeonokban nélkülözhetetlenek:

    - Shotgun - Cleanup ability (shotgun active elite) - Hell Raised dungeonban kötelező
    - Pistol - Win-Win (pistol active regular) purge, hasonló mint a Cleanup, korlátozott hatótávolságú, gyengébb hatás.
    - Chaos - Fever Pitch (passive) a hit-edet növeli, Hell dungeonokban célszerű használni DPS-eknek.

    DPS Buffok:
    Breaching Shot (BS) - növeli 10mp-ig a csapat kritikus sebzését (healereknek is jó) - shotgun
    Deadly Aim (DA) - növeli 10mp-ig 40%-al a csapat kritikus esélyét - pistol
    Do or Die (DoD) - 25%-al növeli a sebzésedet - jobb alsó misc
    Short Fuse (FS) - 15%-al növeli a csapat sebzését - elemental

  • Fpocok
    #1766
    Na... újrakezdtem. Csináltam egy Shepard karaktert és most kalapáccsal nyomulok. Van ám súlya.
  • Fpocok
    #1765
    Nyeltem egy nagyot és kitöröltem a sokáig elvitt, de nagyon régóta nem játszott karaktert. Csinálok másikat.
  • Evoluti0N
    #1764
    The Longest Journey és a Dreamfall is nagy kedvencem. A Chapters az idei év legvárósabb játéka számomra és Kickstarteren is támogattam őket. :)
  • Although
    #1763
    Anno Ragnar Tornquiest csinálta a kalandjátékok egyik élő legendája, és a funcomé is. Longest journey atyja. Szval ez egy nagyon egyedi mmo mert epg és kalandjáték ötvözet ilyen nem lesz másik. A funcom az kb paradox az mmo világában.
    Most ezen dolgozik. http://www.youtube.com/watch?v=JmmVkz-hJWI
  • Evoluti0N
    #1762
    Milyen állat küldik vannak már. Meg kellett néznem két zeneszám hosszát a neten, hogy megfejtsem egy koordináta helyét. :D
  • TomStorm
    #1761
    Ja most olvastam,hogy sehol senki ott.Maradok Cerberus nem variálok,majd max összehozunk egy Cabalt úgysincs nagy szerepe
  • Fpocok
    #1760
    Megjelenés után pár hónappal itt csapattam, de már akkor szinte senki nem volt aktív... képzelem, mi lehet most.
  • TomStorm
    #1759
    FS
  • TomStorm
    #1758
    Én most Cerberus-on vagyok de ami biztos,hogy egy Magyar klán létezik amiről tudok és az a Fekete Sereg.
    De ők Daemon-on vannak és Dragon!Mondjuk ez csak a pvp-t befolyásolja de azt nagyon.
    Most vagy reroll és megyek hozzájuk vagy folytatom Cerberuson és várok hátha találok Magyar klánt.
  • Fpocok
    #1757
    Reticle combatot használja valaki?
  • Fpocok
    #1756
    Anno elég sokáig elvittem, nagyon sok mindent unlockoltam... de azt hiszem kezdek új karaktert, mert már nagyon régen játszottam... szóval melyik szerver, melyik oldalra érdemes menni? Vagy mindegy?
  • TomStorm
    #1755
    Aki tud Cerberus-on Magyar klánról az szóljon már pls!Kösz
  • bowden
    #1754
    Annyi jót írtok, hogy megvettem már rakom is:)
  • TomStorm
    #1753
    Na server UP!
  • TomStorm
    #1752
    Addig is rákérdezek:nem lenne jó egy kis klánt összehozni?Vagy ti bennt vagytok egy nagyobb Cabal-ban?
  • TomStorm
    #1751
    Na mi van már a szerverrel?Úgy tudtam 17h-ig végeznek
  • Evoluti0N
    #1750
    Ok. Arra már rájöttem. Emiatt elrontani se lehet szerencsére, mert akár mindent ki lehet fejleszteni idővel. Azonban azért harc és erősség és minden szempontjából nem mindegy, hogy mi van a quickslotokba bepakolva. :)
  • Fpocok
    #1749
    Azt fejlesztesz, AMIT AKARSZ :) Ez a szép benne. A deckeket nem kell követni, azok csak útmutatások, tippek.
  • Evoluti0N
    #1748
    Hát persze, hogy nem tud ez annyira egyszerű lenni. :D Ok, mondjuk annyira nincs nehéz dolgom a pisztolynál, mert ott egyértelműen a DPS-re megyek, de a második fegyvernél még nem tudom. Az most kard és a Maverick decket használom. BTW jók ezek a deckek? Érdemes azokat használni? Vagy jobb inkább egy saját kombinációt kikísérletezni?
  • TomStorm
    #1747
    Egyik része mindig a support másik meg a DPS.Ha arra a fegyvernemre az Ability-t úgy fejlesztetted,hogy DPS és Support is akkor igen párhuzamosan kell a skilleket is tenni mind a kettőre ha viszont csak Pl.a hammer ability-k DPS ágon vannak akkor értelemszerüen a skilleknél csak a damage/dps-re kell tenni.
  • Evoluti0N
    #1746
    Lehet, hogy ezt nem ártott volna rögtön az elején megkérdezni, de a fegyvereknél a skill fejlesztésnél csak az egyik ágat ajánlatos inkább kifejleszteni vagy a legjobb, ha párhuzamosan fejlesztem mindkettőt?
  • Although
    #1745
    Conannak is ilyen volt, az f2p előtt. Egy régi wowos mondta anno nekem, életében egy játék volt ahol nem kapcsolta ki a globalt :)
  • TomStorm
    #1744
    Azt nem bánod meg,legalábbis én jobban élvezem a játékot mint valaha:p
  • TomStorm
    #1743
    Ez az ütközés detektálás ami itt jelen van TSW-be nekem nagyon tetszik.Valahogy igényes lesz tőle a játék.Engem nagyon tud már zavarni az egymáson való átfutkodás vagy,hogy egy halomban áll mindenki 10 játékos egymásban meg ilyen dolgok:D
    Na irány zombit szedni az új kalapácsommal:-D

    Meg beléptem tegnap a Dragon Ninja kis csajra,azt megmondom durva az is:o
  • Fpocok
    #1742
    Olyan jókat írtok basszátok meg, hogy a végén még úgy döntök, hogy visszajövök.
  • TomStorm
    #1741
    Persze mert nincs jelen a F2p és P2P rendszer sem.Ezeknek a B2p játékoknak semmi nem érhet a nyomába Community-t illetően.Itt megelégedett játékos társadalom van akik elkönyvelték,hogy mit kapnak/kaptak a pénzükért és senki nem veri a nyálát mint az aki PL:játszik P2p egyszer csak hopp nincs pénze-átvált F2p-re ahol egyből megfertőzi a F2p társadalom amit most ki nem fejtek miből áll:D
    Vagy éppen olyan elvárásokat eszelnek ki aki fizet havonta,hogy azt teljesíteni senki nem fogja persze ő ezt nem tudja csak fizet:)
    Ezek csak példák de a TÉNYEK ott vannak most GW2 ill.TSW játékokban.
    Én inkább csak B2p játékokkal szoktam játszani manapság.
    Még régebben F2p is próbálgattam párat de rájöttem annak semmi értelme és ezekért fizetni,na hagyjuk:-)
  • MerlinW
    #1740
    Ez így van. Tényleg példátlan.
  • Evoluti0N
    #1739
    Lehet, hogy ennyi idő után még kicsit korai kijelentenem, de azt kell mondanom, hogy az MMO-k közül, amikkel eddig játszottam a Guild Wars 2 mellett ennek van a legjobb communityje. (így szépen magyarosan :D)
  • MerlinW
    #1738
    Veteran pontot csak az előfizetők kapnak, nem lehet külön venni. Petek csak követnek, semmi extra. Illetve van 1-2 ami 3millió XP-ig ad bónuszt (kb QL2-3 ig)
  • TomStorm
    #1737
    Ok megvan thx
  • TomStorm
    #1736
    Ja ez is Assembly?
  • Evoluti0N
    #1735
    Elméletileg a felső ablakba berakod mindkettőt és utána klikk az elkészítésre.
  • TomStorm
    #1734
    Hogy is kell Glyph-t belerakni fegyverbe?Legyártottam hammert és megvan glyph de nem megy bele pedig üres a slot
  • Although
    #1733
    Funcom adott hozzá valamit? :) Esetleg életre szóló étkezési utalvány ? :)
    Komolyan, fejlesztők által aláírt okirat, valami ? :)
  • Evoluti0N
    #1732
    A veteran pont az mi? Jah és a petek azok jók valamire, vagy csak egyszerűen csak követnek és arra jó, hogy mindenkinek "menőzz" velük?
  • MerlinW
    #1731
    Egy hónapig előfizető státuszban vagy. Valamint az első 30 quest után kapsz majd 1200FC-t amiből megveheted az egyik DLC-t az itemstore-ban

    Ha előfizetsz kapsz havonta 1200FC-t, 5 Veteran pontot, XP boost-ot (16 óránként 1 óra), havonta exkluzív extra tárgyat (ruhák, petek, stb de semmi játékmenetet befolyásoló cuccot), valamint állandó 10% kedvezményt az itemstore-ban.

    Én upgrade-eltem Grand Master-re (200€, örök előfizető).