2411
tsw
  • bermuda87
    #2011
    Üdv!
    Már jó pár hónapja megvan a játék, nagyon bejön ez az elmeroggyant világ, meg a történet is, viszont nagyon érdekelne egy klán, ahol segítenének kicsit a játékban (tippek, stb.).
    Illuminati frakcióhoz csatlakoztam, karakterem neve: Stancen.
    Köszi.
  • Maala
    #2010
    Hú, hát ez a játék zseniális fix 60+ fps-el. :D
  • MerlinW
    #2009
    Egy óra nem is sok. A kezdetekben voltak 4-5 órás meneteim is:) Aztán belejött mindenki az idők során, most már 5 perc alatt végzünk a az esetek többségében.
  • _laja
    #2008
    Hétvégén először tankoltam NYR-ben, hát eltartott vagy egy óráig az egész. Mondjuk a podder is új volt, szóval több embernek tanuló menet volt.
  • Maala
    #2007
    A TSW-ben az a durva, hogy kb mindenki kedves. Még a PUGokat sem küldik el az anyjukba, ha bénák, max kilépnek.

    Amint összerakom a gépet, megkereslek. Úgysem bírom ki, hogy ne nézzem meg teljes pompájában a játékot. :P
  • MerlinW
    #2006
    Van két nagyon kedves nemzetközi cabal-om (egy kicsi és egy nagy), akik rendszeresen raid, lair, stb-znek, ha gondolod behívlak az egyikbe.
  • Maala
    #2005
    Én azért nem járok fel fél éve, mert a laptopomon nem volt nagy élvezet játszani, mondhatni kifejezetten irritált, hogy PUG (és itt a noobmares értelmes embereket is odaveszem) csapattal nem lehetett normális tankokat találni NYR-re... Én magam meg a rossz gép miatt nem tudtam (megtanulni) tankként játszani.

    De tegnap megérkezett az utolsó darab a "kirakósomba", a Zalman Z9 Plus, így amint "hazaérek" bnőmtől, és vége a Super Bowlnak... Ahh.. Végre, normális gépem lesz. :)
  • MerlinW
    #2004
    "Nem igen" azaz keveset:) Egyébként veled is max kétszer találkoztam az elmúlt 2 évben:) Oké, az utóbbi időben már csak raid-elni járok fel heti 2x 20 percre.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2015.01.31. 16:23:34
  • Maala
    #2003
    Nooo... Mi az, hogy nem érintkeztél magyar játékossal? Mármint technikailag tényleg nem értünk egymáshoz, de azért... Na...
  • MerlinW
    #2002
    Mindegy a szerver, átjárás van. Mindenki lát mindenkit. Nem sok magyar játszik, nekem is külföldi csoportjaim vannak, így nem is igen érintkeztem soha magyar játékosokkal az elmúlt 2 évben. Ha segítségre van szükséged "Pheenti" vagy "Sheentii" néven megtalálsz minden szerdán és szombaton du 7 és 10 között.
  • Nicco
    #2001
    Melyik szerveren érdemes kezdeni, hol van a legtöbb magyar? Vagy mindegy, melyik szerveren vagyok?
    Utoljára szerkesztette: Nicco, 2015.01.29. 15:00:42
  • Nicco
    #2000
    Küldtem privátot :)
  • MerlinW
    #1999
    Dobj egy mail-t privátban.
  • Nicco
    #1998
    Helló! Engem érdekelne egy ilyen meghívó!
  • _laja
    #1997
    Power Weekend :) Ezen a hétvégén több meghívót is ki lehet küldeni, ha jól értettem; szóval ha valakit érdekel, írjon nyugodtan.
  • Panzeradler #1996
    Vittem, köszönöm!
  • darkling
    #1995
    30 napos kulcs, csak új fiókra, január 15-ig lehet felhasználni:
    7FWPZMX7NGNN2S23
  • MerlinW
    #1994
    Folyamatosan bővül, sokan játszanak (viszont magyarok alig). Egyébként volt már a teljes csomag fele ennyiért is. Havidíj nincs, egyszer megveszed és játszol. Nagyon jó MMO, ha beszélsz valamilyen szinten angolul, ajánlom.
  • Prof William
    #1993
    Sziasztok!

    A steamon most eléggé le van értékelve Sacred World + ahogy látom nincs havidíj.

    Milyen jelenleg a játék? Vannak még benne sokan? Tatarozgatják még a készítők, vagy már elhagyták?

    Egyáltalán megvan még a hangulat?

    Előre is kösz a választ.
  • MerlinW
    #1992
    DX9 módban futtasd a játékot, ha nem úgy teszed.
  • Eftörsokk
    #1991
    Üdv
    Kipróbáltam a játékot, nagyon tetszett is eddig, de most bele futottam egy "bug"-ba, miszerint agartha töltő képernyő befagy, felmegy a töltő csík és annyi, meg áll a játék.

    Tudtok erre valami megoldást? :(
  • Maala
    #1990
    Persze, megvan, de engem valahogy az újrajátszási faktor nem mozgatott meg... Pár hónap után elég volt nap, mint nap ugyanazt letolni.

    De a sztori miatt mindenképp be fogom próbálni.

    Scenario szintén unalmas, pedig Elite Group-ot egyedül ugye... Jó farmnak.
  • MerlinW
    #1989
    Néha szoktam, de eléggé unom. Többnyire elite group-ot szoktuk ketten csinálni platinára, vagy nightmare-t hárman egy területet védve.
  • _laja
    #1988
    Már megvettem, majd a két ünnep között végignyomom. Az eddigi sztorik is nagyon tetszettek (mondjuk az issue 9-ben vacakoltam a parkolóházban eleget :P De ez sokat hozzátett a hangulathoz, a végén már féltem eléggé azoktól a kis lényektől).

    Figyu, scenariot szoktatok nyomni? Én általában csak normalon csinálom soloban, és néha meghal 1 túlélő (making the term survivor... :D). Amikor volt az a scenarios hétvége, akkor elég sok augment esett, kékek is meg egy lila, de mostanában semmi. Elite-en kéne csinálnom, vagy esetleg NM-en? Mert valószínűleg akkor sokkal több túlélő halna meg, viszont hátha a bossok dobnának augmenteket?
  • MerlinW
    #1987
    Ha a #9 megvan akkor feltétlenül. Ha nincs akkor előbb azt kell, mert nélküle nem megy. A 9, 10, 11 a főtörténetet folytatja, szóval akkor is érdemes, ha érdekel a sztori (ami szerintem szuper). Területet is kapunk jó nagyot, majdnem kétszeresére nőtt Kaidan. Küldetésekből sajna olyan sok nincs most, viszont van pár ami 10 sequin-t ad (és az árakat is levitték nagyon, 1.4-ig 5 sequin, 1.9-ig 20 egy toolkit), így lehet gyorsabban fejleszteni az AEGIS-t, igaz most kaptunk 3 AEGIS shield-et is, így azokat is kell.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.12.18. 03:08:10
  • Maala
    #1986
    Eddig az általam játszott "pár" mmo közül a TSW-nek a legjobb a közössége.

    MerlinW: Akkor érdemes lesz rá beruházni? :)
  • MerlinW
    #1985
    Nem csak a te cabal-od ilyen, szerencsére TSW 99%-a normális. Ezért szoktam írni, hogy ennek a játéknak gyakorlatilag (MMO tekintetben) példátlan közössége van.

    Más: Issue 10 zseniális lett:) Az utolsó pár főküldin eldobtam az agyamat:D
  • _laja
    #1984
    Hali! Tényleg így cabalban sokkal könnyebb, ketten jöttek velem és így hármasban vittek végig végül tegnap a maradék elite dungeonon. A gatekeeper meg piece of cake volt a pvp-s cuccokban. De leginkább azért tetszik a cabal, mert az emberek nem káromkodnak, nem szólogatnak be, mindenki kedves a másikkal. A random groupokkal elég vegyesek a tapasztalatok. De gondolom ez minden MMO-ban így van, én még csak ezt a tsw-t próbáltam ki eddig.
  • Maala
    #1983
    Működik a taktika, persze, de magának a tankolásnak az elvi hátteréből, a miértekről - ahogy az utánad jövő 2 hsz is mutatja - semmit nem tud meg a tank.

    Szerintem ez baj.

    Másrészt, egy guildben megvan ahhoz a DPS, hogy adott addot lekaszálják, skippelve a mechanikát, mielőtt elkezdi kinyírni a party tagjait, egy pugban nincs, főleg, ha ott vannak kezdők is.

    Én a magam részéről inkább az elvet tanítom a kezdőknek.
  • _laja
    #1982
    jövőre annyi bullionom lesz, hogy hajjaj :)
  • _laja
    #1981
    mit kell pullolni az Ankhban? Most hétvégén a cabal megtanította hogy kell tankolni ott, de semmi chaotic pull nem történt. A trükkös dolog az volt, hogy valami big wave-nel ráteleportáltam a wave és a doktor közé.
  • MerlinW
    #1980
    Nem feltétlenül kell a pull Ankh-ban, ha van 1-2 Rifle a csapatban, de emlékeim szerint midrange-el is el lehet lőni az add-okig. Én is chaos-al tankolom, de csináltuk már párszor pull nélkül is.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.12.13. 12:29:21
  • Maala
    #1979
    Persze, van sokféle tank, de a leg"butabiztosabb" a Chaos+X. Meg néhány helyen (Ankh 2, 6 pl) csak azzal tudod teljesíteni a boss-t. Mármint Chaossal.
  • _laja
    #1978
    Figyu, láttatok már olyan tankot ami nem chaos fegyvert használ? Nekem a chaos nagyon nem tetszik, de úgy láttam hogy blade-chaos, hammer-chaos, akármi-chaos mindig a tank.
  • _laja
    #1977
    Már van egy 10.4.4 meg egy 10.0.4 cuccom, meg mindegyik purple (from black marks + az issue mittudoménmelyikből). Annyi haszna volt hogy nagyjából láttam élőben mi az a bújkálós rész az ur-draughnál, meg Machine Tyranttal hogyan mászkáljak, ilyenek. Meg csináltam mouldokat, annak mindegy a QL :) Remélem a karácsonyi szünetben találok embereket, akikkel le lehetne nyomni az elite dungeonokat, hogy végre elkezdhessek bullionokat gyűjteni. Naszóval azt nem tudom hogy a többi dungeont is le lehet-e szólózni, mert asszem egyre nehezebbek lesznek.
  • MerlinW
    #1976
    Polaris-t és Hell Raised-et leszólóztad? Na ne már:D Mármint 10.4-10.5-ös tank gear-ben a normal-t le lehet, de semmi értelme, mert akkor már nem ad semmit. Viszont alatta kizárt hogy le tudnád. Az Elite-et meg 10.5.5-ben sem igen lehetséges.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2014.12.12. 17:36:17
  • _laja
    #1975
    Haha, ötletes :)

    Figyu, melyik dungeont lehet végigszólózni? Az első kettővel nem volt gondom, a harmadikhoz még nem kerestem meg a bejáratot. A karácsony környékén szabin leszek két hétig, akkor megpróbálom lenyomni az elite dungeonokat, de gondoltam, hogy addig is ismerkedek velük normalon egyedül.
  • MerlinW
    #1974
    Kedvenc nevem az AgarthaChristie :D
  • _laja
    #1973
    Találkoztam mostanában Budapest nevű emberrel is, meg BáthoryErzsébettel is. Rájuk kérdeztem, de nem tudnak magyarul :)
  • Maala
    #1972
    Többségében kezdők, illetve jóindulatú end-gearbe öltözött emberkék, akik szívesen tanítják a kezdőket, időt nem kímélve.

    Általában nooboknak vallják magukat, de ne higgy nekik. Csak értelmesen kell beszélni, és kedvesen fogadják az embert. :)