26
  • polarka
    #26
    Keményen reklámozzák ezt a játékot.
  • dronkZero
    #25
    Ugyan, Lengyelországot bármi hatására megtámadhatod. Lengyelország olyan.

    (:P :D)
  • bladesoft
    #24
    LOL :D
    Akkor Én mit mondjak 5éve wowozok, imádom az fps-t ,Baldurs Gate 2-t végigvittem kb 30x...ez az irás szerint én közveszélyes vagyok?
    Mondjuk én ugy tudom hogy Adolf Hitler szeretett ötödölözni... ha én is ötödölözöm olyan hatása lehet hogy megtámadom Lengyelországot?
  • dronkZero
    #23
    Egyébként eléggé vágják az arcok ezt a marketing-témát. Nem igazán hozott lázba ez a cucc, de olvastam ezt a hírt, hogy lehet benne civileket mészárolni tömegével, és már dobtam is be a torrentet a letöltések közé... :P :D
  • koschwarz
    #22
    nemrég végigtoltam a thief 3-at: nem is kell mondanom, hihetetlen fortélyokat tanultam, hogy legyek tolvaj.
  • daemon017
    #21
    Ekkora egy hülyeséget hogy lehet állítani,nem tudom megérteni az ilyen embereket,ha a Modern Warfaretől a gyerek arab terrorista lesz,akkor ennyi erővel a gta-tól fekete drogdíler strici,vagy autótolvaj lesz,vagy a Manhunt-tól hidegvérű sorozatgyilkos lesz. "TILTSUK BE AZ ÖSSZES JÁTÉKOT" xD Röhej...
  • qwas
    #20
    Most már tuti biztos megveszem ezt a játékot amint elfogadható lesz az ára. :)
  • Fbn Lx
    #19
    az assassin's creedre is rá kellett volna írni, hogy
    "The game allows you to be an assassin"
    A bérgyilkos mégis mennyivel etikusabb, mint a terrorista?

    Vagy a kotor 2-re, hogy "The game allows you to be a sith". Embereket kínzó, gonosz, sötét erőkben fanatikusan hívő tömeggyilkos.
    De nem, mert amire rányomják, hogy TERRORISTA, az egy olyan aduász manapság, mintha a világ egyedüli megrontójáról, a megtestesült ördögről beszélnénk. Azaz NEM... valami SOKKAL rosszabbról, mert azért nem b*sznak meg senkit, ha egy játékban ördögöt lehet játszani... Na de ha terroristát! Fúúúú, az a szent amerikai demokrácia (eheh...) ellensége, ezért az ördögnél is jobban kell üldözni. Kiidegelnek az ilyen szent jelszavak. Inkább a terrorista, mint a cionista amcsi elnök.
  • Indigo
    #18
    *hirdetés
  • Indigo
    #17
    Hát ha ez nem fizetett hiretés volt az Activision részéről (el tudom képzelni, hogy vásároltak pár percnyi műsoridőt...), akkor most kaptak egy ingyen reklámot.
  • Sidewinder
    #16
    Na mostmár tudják a bűnözők meg az ügyvédeik,hogy mire lehet hivatkozni. "köszönjük"
  • dronkZero
    #15
    Nem értem a problémát, a CS-ben 10 éve lehet a pléjer terrorista, és még civileket is ölhet. Nagy kunszt...
  • FoodLFG
    #14
    Mind meghalunk!!

    Nekem az jött le a videóból, hogy elsősorban a játék agresszivitásával van problémájuk az arcoknak, csak még kijátszották hozzá a terrorista kártyát is, hogy szaftosabb legyen a beszélgetés.
    A baloldali gyerek meg tanuljon meg beszélni. :DD
  • alienslive
    #13
    Ettől annyira leszel terrorista, mint én a FIFA 2010-től Ronaldo...
    Akkor már a Flight szimulátor veszélyesebb terorroristák kezében...
  • Cat 02 #12
    Szánalmas. 100 % h van korhatár a játékon. Ha odafigyelne a gyerekére, akkor ő nem játszhatná.

    ám "Fox még em tett eleget."
  • Drawain
    #11
    "The game allows you to be a terrorist"

    Ez a mondat csak azt jelenti, hogy a lehetőséged megvan, hogy terrorista legyél, de nem (biztos, hogy) kényszerít.

    Ettől függetlenül a szokásos szimpla szenzációhajhászás, és nyílván a játékba is úgy került bele, hogy tudták milyen következményei lehetnek, de így ingyen hírverést kap olyan médiában is ahova nem biztos h máshogy bejutna. Ennyi, szerintem :)
  • Eriongtk
    #10
    Sound, eeegen, ezt kihagytam az én mondandómból... 2x is rákérdez h BIZTOS akarod-e látni...
    A Dungeon Keeperben ott konkrétan az ördögöt is meg tudtad idézni
    "It's good to be bad", namármost ezek után...?

    Amúgy vicces, hogy x időnként előveszik ezt a "játék ártalmas" dolgot, majd jönnek a cikkek h "bebizonyították h a játékok mégsem felelősek az agresszióért"
    rá 2 hétre, megint bebizonyítják, h mégis... nem sorolom, ez így megy már régóta.
  • Sound
    #9
    Én nem értem miről is beszélnek a videóba... először is hatásvadász kijelentés

    "The game allows you to be a terrorist"

    Ez nem igaz, ugyanis a játék rákérdez a legeslegelején, hogy látni szeretném-e az erőszakos pályákat vagy sem.

    ebből kifolyólag:

    1. 18+ -os a játék
    2. még rá is kérdez, hogy akarod-e látni az erőszakos contentet.

    Ezek után ne vegyük már elő a játék fejlesztőit. Amikor elindítottam a játékot, ÉN egyeztem bele, hogy jöhet ami a csövön kifér.
  • Eriongtk
    #8
    Mario állat/nővénygyilkosnak?
    Flipper olyan embernek, aki kihasznál másikat céljai eléréséhez? (mi másért lökdösnéd a golyót?)
    Pasziánsz arra, h ne dolgozz munkahelyen?
    Ravin rabbids meg arra, h vécépumpával fojtogasd a nyulakat?

    Istenem, ez a kapálódzás kezd nagyon szánalmas lenni, de legfőképpen unalmas.
    Én special nem hallottam felőle, h mondjuk a Double Agentet meghurcolták volna, pedig ott is be kellett épülnöd...max nem civileket öltél hanem hivatalos közegeket...igen, sokkal jobb.
    Tökmind1 mit csinálnak, akiben meg van a hajlam, az mind1 h teletubbiest néz, vagy hányós grindhorrort.
    Akadt azért itt jó pár mondat, kijelentés ami kivágta a biztosítékot nálam :/
    De nem baj, mi legalább tudjuk, h a csodafegyver a kezünkben van, és ez a mi ütőkártyánk... SÓLISZTGYURMA! :D

  • gothmog
    #7
    Valaki "behozná a házamba" a dobozos Modern Warfare 2-t hogy terroristává válhassak? Esküszöm, nem próbálok majd tenni ellene semmit. Komolyan.
    Lécci?
  • alienslive
    #6
    5i: ott a pont:)

    Neke mez a mondás jutott eszembe:
    "Ha nem tudsz úszni, nem a víz a hülye."
  • 5i
    #5
    Azt hiszem ma bemegyek a kisállat kereskedésbe, ráugrok pár teknősre és majd arra hivatkozok, hogy Mario is így csinálta, nekem mégsem pattan vissza a falról:-)
  • 5i
    #4
    Mondjuk tehettek volna ide olyan gamert, aki tud is beszélni. Elég nevetséges, h egy mondatot is gagyogva mond el. Igaz, eléggé elszólta magát a játékkal kapcsolatban, szóval lehet, h zavarba jött:-)
  • vmiki88
    #3
    LOL
    Érdekes csak egy pályán kell legyilkolni civileket (de nem muszály, lehet azt csak nézni is), míg a játék többi részében a terroristák ellen kell harcolni.
  • tomcsa4
    #2
    Ja, ráadásul a korhatárt sem viccből írják rá. De hát ehhez is ész kell, ami általában nincs. Pláne ott.
  • Taybore
    #1
    Szokásos... Sajnos
    Azt hiszem ezt a témát már sokszor, sok helyen kivesézték a fórumozók, úgyhogy itt egy újabb remek alkalom. Szomorú, hogy mást már nem tudnak, csak fikázni a játékokat. Ha nem akarja, hogy a 8 éves fiacskája ezzel játsszon, akkor ne vegye meg neki.