153
T-Mobile Pulse
  • hzsolt
    #73
    méltatlanul lecsúszot ez a remek kis topic.
    kijött az FLB 1.2-es rom, ha érdekel valakit.
    5 napja gyűröm, és szerintem ez az eddigi legjobb rom.
  • f4ember
    #72
    Nah egész jókis mobilt hoztam össze. Megvan a memkártya. A ROM FLB1.0-ra frissítve A2SD és Dalvi-cache áthelyezés aktiválva. Egyáltalán nem lassult be a telefon, az iGo is simán fut rajta.
  • f4ember
    #71
    Közbe megjavult magától, úgy tűnik minden működik rajta. Frissíteni fogom, mihelyst beszerzek egy memória kártyát. Természetesen a gyári frissítés nem fog rajta sokáig maradni, mert ahogy olvastam rohadt lassu és csak 40mb hely marad telepítés után. Felrakom mondjuk a modacos custom romot, aminek segítségével sd kártyára is tudok telepíteni.
  • S2000
    #70
    Nekem a 2.1-re frissítés megoldotta a problémámat a netezéssel kapcsolatban, bár a nem emlékszem mit írt ki már... de a felfrissítés megéri, a 2.1 gyorsabb mint a gyári 1.5-ös(ha jól emlékszem) szoft.
  • f4ember
    #69
    A t-mobile webshopjában. Nekem is hetekbe telt mire levadásztam. Mert mire kijott az az email hogy van a shopban addigra már ujbol elfogyott. De tegnap sikerlt megrendelnem, és már itt van a kezemben :) jelenleg azzal szenvedek, hogy hiába csatlakozik wifihez, akkor sem tudok vele netezni a google acc ezt írja ki: "this could be a temporary problem or your sim card may not be provisioned for data services" Láttam tobbeknek volt problémája, de normális megoldást nem találtam. Valami új megoldás?
  • hzsolt
    #68
    Hol vetted, mert nekem még 2 napja is azt mondták, hogy nem lesz soha többé. (most sincs a webshopban )
  • f4ember
    #67
    Nah a mai naptól Én is Pulse tulajdonos vagyok. Nagynehezen sikerült lecsapnom a T-mobile webshopban rá, pedig állandóan az volt kiírva, hogy elfogyott. Még nem volt a kezemben, remélem pozitívan csalódok benne. Egy kérdésem lenne az Android Marketről Pc-n keresztül is lehet tölteni, majd onnan felrakni a mobilra?
  • hzsolt
    #66
    "A Huawei U8110 átcímkézéséből született meg a T-Mobile Pulse mini, amely egy apró, Android rendszerű okostelefon. Tekintettel a származására, a készülék meglehetősen olcsón elérhető, a magenta szolgáltó feltöltőkártyával 50 ezer forint alatti áron kínálja az eszközt.
    A Pulse mini 2.1-es Android rendszert kapott, kijelzője 2,8 inches QVGA, a burkolat alatt pedig ugyanaz a 600 MHz-en dobogó Qualcomm MSM7227-es processzor lakik, mint a HTC Legendben. A hátoldalon található kamera 3 megapixeles, ledes vakut kapott, a kijelző viszont rezisztív technológiával rendelkezik, egy ponton érzékeli a megnyomást. A GPS, a Bluetooth, a bővíthető memória és a WLAN minden Android rendszerű készülék kötelező tartozéka, így ebből a 110 grammos telefonból sem hiányoznak."
  • Jim Morrison
    #65
    ahogy elnézem kisebb mint az eredeti.
  • RETROB0Y
    #64

    T-Mobile Pulse Mini

    Ez jo telo?

    50k a T-mobilnál kártáyasn

    Ez most mivel másabb a Pulsenál?
  • Jim Morrison
    #63
    elottem levovel egyetertek, nekem sincs semmi bajom vele. Jo ideje nalam van mar es nincs semmi baja, mukodik rendesen. innen egy csomo mindent letolthetsz marketen kivul.
  • S2000
    #62
    Nekem is nagy favoritom volt az iPhone persze, de a Pulse sokkal költségkímélőbb volt.:)
    A kijelzőben pozitívan csalódtam, nagyon szuper, gépelni is legalább olyan jó rajta, mint az iPhoneon. Egyetlen panaszom, hogy a széleknél kicsit nehezebben érzékel, de ez minden érintős telefonnál így van, ha jól tudom.
    Az új 2.1-es androiddal sokkal gyorsabb, szebb lett, nem laggol, és megszűnt a #58-ban említett problémám is.
    Letölthető alkalmazásokra ott van az andorid market, itt Mo-n csak az ingyenes alkalmazások érhetőek el, de ebből is nagyon-nagyon sok van, lehet válogatni. Játékok és alkalmazások egyaránt.
    Megbízhatóság... nincs sok ideje nálam, ezt passzolom.:)
    Szoktam vele wifizni, és gyorsasággal, kezelhetőséggel nincs bajom, ez is jó.
    Szóval a véleményem abszolút pozitív a pulseról, és csak ajánlani tudom. De azt javaslom, nyomogasd meg élőben, inkább, mint hogy csalódás legyen belőle!
  • NandorHUN
    #61
    Hello, lenne egy kis gondom: azon gondolkozom, h ezt a telefont vagy inkább iPhone-t vegyek, ti mit gondoltok erről, megbízható jó telefon, könnyü kezelni az érintő kijelzőjét, nem laggol, vannak letölthető alkalmazásai? megbízható? a net elég gyors?
  • S2000
    #60
    Igen erős, fél méterre vagyok tőle, így se megy.:) Google keresés is tökéletesen, gyorsan megy, csak ha átmennék egy másik oldalra... ott megáll.
    Kipróbáltam, gmail is bejön, de más továbbra sem hajlandó... persze mivel ezis google-s:)
  • Jim Morrison
    #59
    eleg eros a wlan jel? nekem akkor nem igazan szokott tokeletesen mukodni, ha messze vagyok a jelforrastol.
  • S2000
    #58
    Sziasztok
    Kis gondom van a wifivel... Csatlakozok, Market megy tökéletesen, böngészővel a google.hu bejön, de mást nem hajlandó betölteni. Ha googleban rákeresek valamire, rányomok, megakad a tudomány, nem tölti be... Sok mindent próbáltam, de egyszerűen nem hajlandó betölteni az oldalakat. Youtube program is megy, behozza, látom a videókat, de ha rányomok csak tölt örökké... Valakinek valami ötlet?
  • Szegedi P
    #57
    ha valaki esetleg szeretne nyerni egy ilyen telót itt a lehetőség:
    http://www.eneletem.hu
  • Jim Morrison
    #56
    Android 2.1 es hivatalos frissítés
  • Jim Morrison
    #55
    Már megjelent a frissiités. Link

    Nekem semmi bajom sem volt a telepiitessel, raadasul gyorsabbnak is erzem.
  • Benny04
    #54
    attól még megkérdezhetem
  • Zetorg
    #53
    azaz :)

    #52:
  • Inquisitor
    #52
    "kipróbáltam rajta egy 3d játékot, de 2fps-t produkál."

    "mondjuk a hardver gyártók hozzá állása sem az igazi,ebben a témában.a pulse-ban is van grafikus gyorsító csak éppen "elfelejtettek" hozzá drivert rakni.utólag lehet telepíteni,de ahhoz rootolni kell a telefont..."

    Hmmm.
  • Jim Morrison
    #51
    A demót próbáltam, olyan mintha diavetiitést néznék :D
  • Zetorg
    #50
    speed forge 3d
  • Jim Morrison
    #49
    Érdekes, nem nem szokott megállni csak úgy mikor a Canvas menüben lépegetek (asszem iigy hiivják) csak akkor szokott kicsit akadozni amikor sok mindent kirakok rá. Ráadásul nekem minden játék amit eddig próbáltam rajta, mindegyik tökéletesen futott (mondd meg annak a játéknak a nevét amivel gondod volt hadd próbáljam ki!)
  • Zetorg
    #48
    van baj :D
    szerencsére még megvan a hero. nem is adom el.
  • Zetorg
    #47
    lassú...a hero ehhez képest folyékonyan megy. ha a főképernyőn váltok az "asztalok" között, néha félúton megáll. beállítottam, hogy rezegjen ha taperolom, de nem rezeg.
    kipróbáltam rajta egy 3d játékot, de 2fps-t produkál. hero-n megy hibátlanul ugyan az. és úgy egészében a működése nem tetszik. pl sms írás közben mondjuk pontot úgy ír, hogy hosszan kell nyomni a K betűt. de ha hosszan nyomom nem írja be rögtön a pontot, hanem még bejön egy külön ablak és meg kell nyomni, hogy K-t vagy pontot akarok-e írni. miért kell így bonyolítani?
    undorító a magenta beütésű menü.
  • GregSB
    #46
    Hallod te nem vagy egyszerű eset :D

    Hetente váltogatod a telóidat... sztem nem létezik olyan telefon ami kielégítené az igényeidet :P
  • Inquisitor
    #45
    "szoval az hogy kinai valami... :) inkabb azon mulik hogy te mit gondolsz rola mert pl a Columbia Titan -t is ott varjak ossze ..."
    Sőt, a HTC-t, az iPhone-t is no meg némelyik BlackBerry-t. :)
  • precision
    #44
    lol

    na mesélj :) még mindig nem volt alkalmam megtaperolni... mi miatt adod el? :)
  • Zetorg
    #43
    tegnap vettem egy ilyet.

    ma vissza raktam a dobozába :D

    eladó... ;)
  • precision
    #42
    én elhiszem neked, hogy tökéletes a kijelzője :)
    esetleg egy youtube videot tudnál róla linkelni? megnézném használat közben
  • PeeTeR
    #41
    jogos, bar remelem elhiszed de tokeletes az erintokijelzoje :)
    nem kell felreerteni nem reklamozni akarom a clone keszulekeket sot oldalt sem fogok itt kozze tenni de aki nem akar/tud olyan sok penzt szentelni egy ilyen keszulekre akkor az is hozza tud jutni. azaz igazsag hogy egy bizonyos osszeg alatt nem erdemes foglalkozni vele mert ennel ervenyesul az olcso husnak hig a leve. de itt sem a minosegre hanem a tudasra gondolok.
  • precision
    #40
    igazából egy érintős mobilnál az érintés érzékenysége a szűk keresztmetszet, mondhatnám a legfontosabb dolog
    ehhez megfelelő érintőpanel kell, jó vas, és jó os

    mert hát itt nincsenek gombok, ha kínszenvedés árán tudod csak használni a telefonod, mert néha nem reagál, vagy lassú és akadozik, akkor megette a fene

    szóval (számomra) "tökmind1", hogy hogyan néz ki, mekkora proci, milyen os...stb., ha nincs legalább iphone szintű kezelhetősége, akkor nem sokat ér
  • PeeTeR
    #39
    elarulom hogy a haverom most vett iPhone Style telefont ami elsodlegesen annyit tesz iPhone kulsovel van megaldva. viszont egy Android az OS mivel 625MHz -es procc van benne ami amugy erosebb mint a 3GS -ben. es tenyleg erosebb es gyorsabb is. tokeletesen mukodik, minden funkcio hasznalhato, programok is csodalatosan muzsikalnak es mind ezert fizetett 37000HUF -ot.
    mivel iPhone style igy ervenyes az hogy 3.5", 320x480, erinto, wi-fi stb..

    ezt most csak azert irtam igy le mert hogy eredetileg ezt is a kinaiak raktak ossze es bar rohadtul nem preferalom oket viszont ilyen teren megse tudok rosszat mondani roluk.

    szoval az hogy kinai valami... :) inkabb azon mulik hogy te mit gondolsz rola mert pl a Columbia Titan -t is ott varjak ossze csak nem mindegy hogy egy tal rizsert vagy napi fizetesert :D
  • F1re
    #38
    épp ez volt a képem msnbe
  • pista89
    #37
    nincs rá pénzed, teljesen mindegy neked
  • Jim Morrison
    #36
    Itt regisztrálj, és a fórumban már leiirták hol tartanak a honosiitásban(valaki már a kilencven százalékát lefordiitotta). Szerintem még a héten ha ráér az illető be tudja fejezni a honosiitást, szóval nem kell rá sokáig várnod.
  • precision
    #35
    és amúgy milyen a teló? írhatnál egy kis rövid élménybeszámolót :)
  • TenacS
    #34
    Oks , Thx