153
T-Mobile Pulse
  • precision
    #33
    gondolom az az english(hungary) az akar lenni, hogy maga a gui angol, de a billentyűzet magyar, és vannak ékezetes karakterek is, meg magyar szám és dátumformátum

    a magyarításról meg passz, fogalmam sincs, hogy az androidos készülékeket hogyan lehet frissítgetni, haxolgatni

    biztos vannak a neten ezzel foglalkozó oldalak, googlezz rá :)
  • TenacS
    #32
    Én most vettem egyet, de nincs rajta magyar nyelv, nem találtam rá fresh-et se, ... bemegyek a language választásba, "English(Hungary)" és angol, és ha valaki tudja pls mondja meg hogy érjem el hogy magyar legyen rendesen
  • Jim Morrison
    #31
    Nem szeretném.
  • Jim Morrison
    #30
    Az omniával az a baj hogy a mutogató pálcikának nincs helye, rá kell kötni...
  • Bucser
    #29
    Ha már samsung és okostelefon akkor Omnia 6.5-ös WM-el....

    45-ért már lehet kapni.
  • precision
    #28
    hát minden túlzás nélkül ez egy fos
    egyszerűen katasztrófa amit a samsung érintőképernyőnek mer nevezni

    a pulse viszont érdekes, majd bemegyek egy T-Pontba v. mi, és megtapickolom, hogy milyen jó maga az érintés érzékenysége

    bár jobban örülnék neki ha pl motorola droid -ot árulná a T (vagy más szolgáltató), az egy fokkal jobb mobil :)
  • Depridol
    #27
    főnökömnek ilyenjevan gps-en kivűl minden van benne, 8gb memo és kb. 30-40 ropiért hozzádvágják hálozatfüggetlenül
  • REPS0L
    #26
    "Ezért is nagyobb az Android rendszerek jövője."
    Azért ne bízd el magad
  • Zetorg
    #25
    kár, hogy ilyen csúnya
  • Benny04
    #24
    köszi!
  • Jim Morrison
    #23
    Előfizetés nélkül:
    -Aranykártyás készülék ár -most alacsonyabb ár -hűségpontok beszámítása 110 000 Ft helyett 77 000 Ft

    Előfizetéses akció
    Vállalt hűségnyilatkozat:
    - 1 év az előfizetésre most alacsonyabb ár hűségpontok beszámítása Minden előfizetéshez ajándék kedvezmény!
    12 hónap
    77 000 Ft helyett 59 990 Ft

    meg még pár kombináció

    link
  • Benny04
    #22
    mennyi lesz, nem tudod?
  • GregSB
    #21
    Nagyon ígéretes telefon, és teljesen elérhető áron van (az eddigi Androidos telefonokhoz képest).

    A gyártója a kínai Huawei, de ez nem jelet semmit, szinte mindent ott gyártanak már úgyis...
  • Jim Morrison
    #20
    Ban plz? ok...
  • plu604
    #19

    Ez jutott a topic címéről eszembe

    Bocs
  • Jim Morrison
    #18
    Megesik, ahol meg van pénz...
  • Petka
    #17
    Igen közben rájöttem én is, hogy hülyeséget írtam, de amúgy a Huawei se egy alsókategóriás márka.
  • gyepesjoint
    #16
    nokia powaa
  • Jim Morrison
    #15
  • pxxl
    #14
    mind1 am sem vennék, mert vodás vagyok
  • Jim Morrison
    #13
  • Jim Morrison
    #12
    "A Pulse nem HTC, hanem Huawei gyártmány (U8220). Viszont az engadget review alapján olyannyira a várakozásaimon felül sikerült, hogy ebben az árfekvésben én is berendeltem egyet."

    link
    ( buga | 2009. november 1., vasárnap - 14:32 )
  • pxxl
    #11
    hát nemtom. még midnig inkább egy nokia, vagy samu. valahogy mindig sántítottak ezek a sját márkák. de aztán lehet nagyot üt majd :)
  • pxxl
    #10
    tmobil = trémobil ahogy vodafone a vodkafon
  • Jim Morrison
    #9
    Ha a minőségre gondolsz nem olyan, minőségi nincs vele semmi gond! Nem csíkos termék...
  • Petka
    #8
    Ez egy HTC, ha jól tudom, de javítsatok ki, ha nem!
  • Jim Morrison
    #7
    Nem tré, teljesen jó, a Google rendszere van rajta ami nyílt fórráskúdú (lehet rá 'simán' programokat írni), nem annyira zárt mint az Apple iPhone-ja! Ezért is nagyobb az Android rendszerek jövője.
  • pxxl
    #6
    ez a trémobil is olyan mint a teszkó gazdaságos saját márka? :) inkább egy nevesebb márka mint egy ilyen.
  • Jim Morrison
    #5
    Nincs is azzal semmi gond, de valaki másra is szeretné használni a mobilját, nem csak telefonálni. Sokan használják már a mobilban a beépített GPS-t(ebben igen gyors és jól működik), és még sorolhatnám.
  • Jim Morrison
    #4
    Minden ami Android:

    Android Magyarország
  • gyepesjoint
    #3
    megy a paraszt vakítás rendesen...jó nekem a régi kis 6230-asom...zenét hallgatni tudok,telefonálni tudok,ennyi
  • Jim Morrison
    #2
    Képek:


  • Jim Morrison
    #1
    Megvásárolható a T-Mobile Andorid alapú legújabb exkluzív mobilja.

    Az Android OS 1.5 alapokon nyugvó készülék 3,5 hüvelykes, 320x480 képpontos érintőkijelzőt, 3,2 megapixeles kamerát, 7,2 megabites HSDPA letöltési és 2 megabites HSUPA feltöltési sebességet, GPS, WLAN és sztereó Bluetooth modult, 528 MHz-es Qualcomm processzort, microSDHC kártyafoglalatot, 256 MB belső tárhelyet, és 3,5 óra beszélgetést, valamint 300 óra készenlétet biztosító akkumulátort kapott. A 135x62,5x13,5 milliméteres és 135 grammos készülék Németország, Nagy-Britannia, Hollandia, Ausztria, Macedónia, Csehország és Horvátország mellett hazánkban is elérhető.

    Forrás : Mobilaréna Origo T-mobile, Technikai adatok