198
  • Mardel
    #78
    Jah hogy nem jöttél rá, hogy felül nézetbből egy fordított horogkereszt?
    II. Vhról nem ugrik be semmi?
  • Epikurosz
    #77
    Mi a pláne ebben a fotóban. Nem vágom. ha Ford Hood lenne, még csak-csak, de eeez....
  • Epikurosz
    #76
    Hambi meg a Bambi.

    Amit leírzs, leszámítva a krikszkrazsokat, még igaz is lehetne, de sajnos egy tipikusan álmodozó, kertévéken felnőtt naiv kis plázacica gondolatai.
    Még azt sem tudod, amúgy, hogy az LB ellen is van apelláta, az AB, és utána gyühet Strasszburg. Még ennyit sem tudsz? jaj, de butuska vagy. Beeeeee.

    A másik: az utóbbi 20, de inkább 50 évben annyi kelekótyát kitermelt a magyar felsőoktatás, hogy az ember jön, hogy bebugyolálja a fejét. Nincs ez másként nyugaton sem. Én kivétel vagyok, de megehetem a kivételségem.

  • Mardel
    #75
    Ha csak enny lenne, nem térnének ki olyan kis finom részletekre, hogy az ameriaki nagykövetek kinek a kije volt.
    De ha csak ennyiről lenne szó, akkor miért vállakoztak volna itt, itt és itt
    ekkora terjdelemben. Szerintem kicsit többet látsz az írásban, mint ami lenni akar.
    Az ősződi beszéd sem az mszp honlápjára került ki, attól függetlenül eredeti felvétel. Ebben az esetben amit közölni szeretne afontos, nem az hogy az írás hol található.
    U.I.: Egy kép az amerikai hadsereg épületéről, San Diegoban.
  • babajaga
    #74
    Magyarországon a múlt rendszerben halálra ítéltek egy embert gyilkosságért. Majd a fellebbviteli bíróság felmentette, anyyi konkrét bizonyítékot nem találtak hogy ejnye bejnyét mondjanak. Ismerős ez a szituáció? Igen, ilyen a világ minden országában előfordult nem is egyszer.
  • djhambi
    #73
    Szerinted az jobb igazságszolgáltatás, ha a bíróság helyett az utcára kivonult emberek döntenek életről/halálról? Az már anarchia és megint nem demokrácia...

    Azért tanulnak sokáig jó egyetemeken ezek az emberek, hogy tapastzalatuk és tanulmányaik alapján hozzanak korrekt ítéletet. Ha úgy véled, hogy nem korrekt, akkor lebbezz fel, és ezt ddig teheted, amíg a legprofibb gárdával, a egfelsőbb bírósággal taálod magad szemben. Ha ők sem adnak nekd igazat, hiába hiszed azt, hogy igazad van, a társadalom szempontjából nincs. (Elképzelhető, hogy ezen felül neked van igazad, de akkor is le kell nyelned, hogy a Föld mégsem forog a nap körül, dehát emberek hibáznak.) SZVSZ azzal, hogy magyarnak születtél, el kell fogadnod bizonyos társadalmi normákat, hogy nem vselhetsz fegyvert, meg olyanok a politikusok, amilyenek, ha elenkezel a társadalom alapvetőberendezkdése ellen, akkor vagy börtönlakó, vagy csöves leszel. Vehetsz magdnak egy államszgetet, vagy átszökhtsz egy jobb országba. Ezt osztották föntről, lehet Istent hibáztatni, de akkor is ez van. És valljuk be, hogy lehetne sokkal sokkal rosszabb is, csak bizonyos köröknek a társadalom nyugatalanítása a cél, mert ők ezzel nyernek.
    És aki egy kicsit is foglalkozik Császár Előddel, rájön, hogy beszédében, gondolkodásában és művészetében is felnőtt a börtönben. Nagyon sok embr szokott ittasan vezetni, egyik jó barátomnak az unokatestvérét és még meg nem fogant gyerekét is ilyen barom ölte meg autóval, csak nem volt híres és nem fújták fel emiatt. Amit előd művelt, az visszaadhatatlan életeket követelt, ezért megbocsájthatatlan bűn. Nem őt védem. De az is igaz, hogy a világ 92. leghíresebb DJ-jeként a leghíresebb magyar DJ a műfajban.

    Kicst eltértem a témától közben, de remélem nem baj. Cak ironikus, hogy a "Császá Előd nevű senkiházi" ma Magyarország büszkesége...

    És amíg nem bizonyítod valamilyen papírral az állításodat, én a bíróságnak hiszek, nem neked. Azért tartunk ott, ahol tartunk, mert bárki bármikor bármit mondhat büntetlenül, mert szólásszabadság van. Már kifejtettem: Egely, gyógykristályosok, védikus tudományok, Magyar Istentudat, Dan Brown, Däniken, és KillerBee félig egy híres, bibliai, hontalan népcsoport tagja, félig pedig egy kárpátmedencei ex-magyar területen élő nép sarja - nem bántásból, de engem felhúzna egy alapatlan vád.
  • djhambi
    #72
    A pentagrammát először a görög pitagoreusok haszálták, az ő megkülönbözető jelvényük volt, azért mert az oldalak metszéspontjai geometriai arányt határoaztak meg.
    Akinek a falára a pitagoreusok pentagrammát fesettek, áldott emberne számított. Kifejezte a békét, harmóniát.
  • Epikurosz
    #71
    jesszusom, droidka!
    neked glória nőtt a fejed köré, mint Szent Habakukknak. Már csak levitálnod kell. :-)
  • NEXUS6
    #70
    Nekem úgy tűnik, hogy a jobboldali médiának azért van szüksége arra, hogy ennyire sötét színben, szinte sátáni gonoszsággal mutassák be a politikai ellenfeleiket, hogy majd amikor a jobboldali politikusok kerülnek hatalomra és hasonló eszközökkel, hasonló módon valósítják meg hasonló céljaikat, és nyomják el a lakosság egy csoportját, ne kelljen majd maguknak feltenni a kérdést, hogy mi a különbség köztünk és közöttük?!

    Szerintem
  • Mardel
    #69
    Az oldalon linkelt videó amit azóta töröltek youtuberól, de szerencsére volt aki újra feltöltse.
  • Mardel
    #68
    link
  • NEXUS6
    #67
    Elég fárasztó ezeket nézni.
    Egyeseknek mennyi ideje van ilyeneket csinálni!


    Azért azon elgondolkodom, hogy kinek van nagyobb affinitása a számmisztikához, a szabadkőműveseknek, vagy azoknak, akik mindenhol az ő kezük nyomát próbálják megtalálni?
  • NEXUS6
    #66
    A látható szabadkőművesség az amihez csatlakozik az emberek nagy része, a maffiával, különböző sátánista, meg egyéb perverz szervezetekhez a kisebbség.

    Melyik képviseli tehát jobban ezeknek a szervezeteknek az igazi arculatát?

    Lehet, hogy ezeknek a titkos, hatalomra törő, de kisebbséget képviselő társaságoknak nagyobb a befolyása a politikára, a gazdaságra, de a csendes többség hitvallása az ő céljaikkal totálisan ellentétes.

    Amerikát valszeg tényleg szabadkőművesek alapították (sok más szervezet, csoportosulás mellett) de ezek az alapítók tagadnák meg legelőször azt, ami ott és máshol is megy mostanában.

    Szerintem.
  • Amergin
    #65
    Ez is jó dátumra esett..
    Megszületett az új világrend és a "terror" elleni háborún alapul.
    És tényleg tök jó, hogy Neo személyije 2001.09.11-én jár le az 1999-es filmben...
    Hollywoodnak gondolom vannak kapcsolatai illuminátusokkal, meg-megtudnak ezt-azt és ez előbb-utóbb meglátszik a forgatókönyveken is. Vagy csak betegesen vonzódnak a 9/11-es motívumokhoz?
    Ez meg érdekes
  • babajaga
    #64
    Nem is tudtam hogy van kedvenc politikusom! Akkor te olyant tudsz amit én nem. Ritka adottság! Inkább ritka, mint adottság!
  • babajaga
    #63
    Rám az időjárási frontok hatnak, de hogy rád mi az rejtély. De az is lehet hogy ez neked születéstől fogva van.
  • droidka
    #62
    A LÁTHATÓ sza(r)badkőművességnek (ahová a csőcselék is tagságot nyerhet) valóban nincs hatalama.De ennek mindig több irányzata és több szintje is volt.Az alsóbb szinteken lévőknek pedig ellentétes dolgokat tanítottak, mint felsőbb szinteken. Gondolj bele, hogy van egy szbk. hetilap, mittudomén' hányszázezres, milliós(?) eladott heti példányszámmal, ott reklámozza a Waldorf-iskolákat, meg Rudolf Steinertől idézget. Gondolod hogy majd elmondja, hogy a Waldorf-iskolákat a legveszélyesebb beavatott szbk. sátánisták alapították anno? ;)

    Nesta Webster: Titkos társaságok és felforgató mozgalmak
    http://gepard.net/cgi-bin/corvina/main.pl?Xwli-156.1

    (Pdf vagy a doc verziót nézd. 1000 évre visszamenőleg tárgyalja a szbk. történetét.)

    A hatalomnak valószínűleg azért még valamilyen szinten mindig megvan ez a szbk. kötődése. Az összes jelentősebb pártot és az összes nagyobb egyházat, meg a mocskos szektákat, főleg (S)HIT gyüli+ szci-egyház, stb., ők kontrollálják. Meg nemrég volt valamikor a ''magyar'' tévében a Grand Orient főcsótánya, sajnos nem láttam a riportot, de utalt rá állítólag, hogy a főmufti politkusok nyakig benne vannak a szektájukban.

    Czike László leírta azt, hogyan próbálták meg beszervezni.
    http://jovonk.info/2009/08/22/czike-laszlo-rendszervalto-szabadkomuvesek

    Rohadt féreg egy sátánist banda az egész. Helmudt Schmidt volt német kancellár állítólag írt arról, hogy a Bilderberg-találkozók (G20, G8) azok ilyen sátánista szeánszokkal vannak összekötve, amiken ő is részt vett.

    Alex Jones: Bohemian grove
    http://video.google.com/videoplay?docid=5688492591288248198#

    Meg babajaga kedvenc politkusának, kádár jani bácsinak a koponyáját sem biztos, hogy egy magányos őrült ásta ki, hanem van egy olyan teória is, hogy kellett nekik a szertartásokra... Ő is volt ilyen találkozókon anno, ahogy mostanság surányi, bokros, martonyi, stb., férgek is... Hehe. Geronimo apacs harcos csontvázát egyik leszármazottja is követelte vissza Bushéktól, mert azt ők azért őrizték állítólag, hogy az ellenség koponyájából igyanak vért a beavatási rituáléikon, hogy beléjük szálljon az ereje. Jó kis pletykák, mi?:D Hehe.

    Mondjuk amikor először olvastam arról, hogy ezek a kabbalisták mennyire megőrülnek a számmisztikáért, a jelképekért, a szimbólumokért, eléggé meglepődtem. Érdekes véletlen ugye, hogy egy négyzetkilométeren belül két sza(r)badkőműves jelkép is van egymás hátán, a Pentagon műholdképe felett pont egy bagolyra emlékeztető alakzat áll, a google maps műholdképén megnézhető.:) (Feliratok kikapcs.) Meg hogy a Pentagon alapkőletétele állítólag 1941.09.11-én volt, a Manhattan-szigetig Henry Houdson 1609.09.11-én juthatott el (bár más európai felfedezők már előbb is jártak arra), miről is ismert a szeptember 11 amúgy általában?:)

    Ebben a videóban http://www.youtube.com/watch?v=PBKDZhu-EZw&feature=related
    van egypár durva véletlen, bár ha nem is mind tudatos utalás, de pl: egy olyan témájú filmben, mint a Mátrix, a 09.11.01-es poén a legdurvább (Neo szülinapja a személyi igazolványában, kikockáztam a nagyfelbontású verziómon). Meg ugye a Paramount Pictures pentagramos, sátánista csillagokkal körbevett, mindentlátó szem emblémája. És hogy azelőtt milyen rohadt sok film előtt láttam feljönni azt, de hogy nem is gondolt az ember olyanra, hogy annak lehet valami tudatalatti, politikai jelentése, kifejezése... Mindenesetre érdekes véletlenek ezek. Hehe.
  • MacropusRufus
    #61
    azt nem értem, hogy a hírnek és a lenti kommentek nagyrészének mi köze van egymáshoz?
  • NEXUS6
    #60
    Az amcsik célja pedig a Mars lehetőségeinek kihasználása:



  • NEXUS6
    #59
    Az a cél, nem?
  • babajaga
    #58
    Nálunk vörös köd van ott meg vörös por.Ez az Ungarische bikaviadal.
  • babajaga
    #57
    Mellesleg nem én kezdtem belekeverni a pártokat.Ki mondta hogy a Gyurcsány rendőrsége? Ma jót röhögtem a Parlamenten pár éve azt mondták a kormánynak osztogat, ma amikor kötelező takarékoskodni, akkor meg az a baj, a nemzeti párt olyan pénzt akar osztani ami nincs.
  • Epikurosz
    #56
    Béláim!
    Kezdtek belemerülni a vörös porba.
  • KillerBee
    #55
    "A Fityisz kormány idején is ez a bíróság volt, vagy nem?"

    Na és akkor ez felmentést ad bárkinek is? Minek kevered bele a pártokat? Mind a velejéig korrupt.
  • babajaga
    #54
    Há mindenki azzal főz amije van nekije. Nekünk ilyen bíróságunk van.A Fityisz kormány idején is ez a bíróság volt, vagy nem?
  • NEXUS6
    #53
    Vagy azok kezében, akik egy olyan célpontot akarnak az embereknek adni, akik a lehető legmesszebb vannak tőlük.

    A szabadkőművesek közélettől elvonuló, az emberi jóságban, és isteni természetében hívő világnézetük és ehhez igazodó módszereik marha messze esnek ettől a napi politikában résztvevő, az emberek állati ösztöneit kihasználó, háborúkat és genocidumot kirobbantó machinációktól, amelyek -legyünk őszinték- valami kavarós, kisstílű maffia bandára jellemző inkább.
  • KillerBee
    #52
    "És te honnan tudod hogy ki mennyit sikkasztott? A bíróság dolga ezt eldönteni.Ez a demokrácia alapja."

    Olyan bíróságé, amely Princz Gábort pármilliós pénzbüntetésre ítélte 30+ milliárdos kár okozásáért? Amely egy követ fújt a VIP-hiteles politikusi bandával?

    Olyan igazságszolgáltaatás (ügyészség + bíróság,) amely felmentette Tocsik Mártát, a cinkosait, Boldvait és a többieket meg vád alá sem helyezte?

    Olyan bíróságé, amelyet még egy Császár Előd nevű senkiházi rendőrgyilkos is meg tud kenni?
  • droidka
    #51
    babajaga:''-Ha nem volnál ennyire buta tudhatnád hogy kik használták először az ötágú csillagot meg a vörös színt.''

    -Azt nem tudom, hogy legelőször kik használták a pentagrammát és hogy milyen jelentést társítottak hozzá. De azért nem vagyok benne biztos, hogy teljesen véletlenül választották a számmmisztikáért, csillagjóslásért, szimbólumokért megőrülő kabbalista, szabadkőműves bankárok az általuk pénzelt kedvenc Szovjetuniód jelképének a sátánista pentagramot...

    http://en.wikipedia.org/wiki/Baphomet

    Meg ők is besegítettek leninéknek (+hitlernek, stb.-nek) egy ''kicsit'':

    http://www.texaco.com/portal_default.asp

    Ez a cég a sátánista rockefellerek (orbánnak&=bajnaiéknak&=morvaiéknak a ''kazár'' főnökei) tulajdonában van. Ahogy az egész pentagramos zászlajú E.U. :D
  • Sir Ny
    #50
    Le a hőmérséklettel!
  • babajaga
    #49
    Én láttam falábú Jankót. Az meg egy halvaszületett elképzelés hogy az amerikai csapatok megtámadták volna 56-ban az orosz hadsereget. Gondolkodni képes ember hogy tudna ilyen blődséget elképzelni?
  • NEXUS6
    #48
    Le a klíma változtatással!
    Jeget a jegesmedvéknek!
  • NEXUS6
    #47
    "Azok akik nincsenek is."

    Még nincsenek!
  • NEXUS6
    #46
    Meg arról is, hogy eszük ágában nem volt 56-ban a magyar "csőcseléket" segíteni. Akiknek amúgy egy része tényleg csőcselék volt.
  • babajaga
    #45
    A bolygó is vörös! Nekem ez gyanús!
  • babajaga
    #44
    "az Europol "rendfenntartó" egységei"

    Azok akik nincsenek is. A Szerb háborút is az amerikaiaknak kellett megállítani.
  • Amergin
    #43
    Be fognak még vonulni ide is az Europol "rendfenntartó" egységei ha valami "lázadás" tör majd ki efelől biztosíthatlak, hiszen a Lisszaboni-diktátum ezt is lehetővé teszi (már ha az úgynevezett "magyar" rendőrség nem bír a "demokrácia" ellenségeivel).
  • babajaga
    #42
    Te nem hallottál arról hogy magyarországon orosz csapatok voltak? És erről a nyugati hatalmak állapodtak meg?
  • babajaga
    #41
    Ha nem volnál ennyire buta tudhatnád hogy kik használták először az ötágú csillagot meg a vörös színt. Te is szedted az utcakövet? Ha hasznot nem tudsz hajtani kárt ne okozz!
  • babajaga
    #40
    A saját apádén is látod?
  • Sir Ny
    #39
    Ingyen Tibet!