316
ha igen miért?Ha nem miért nem?
  • LoSA
    #316
    Kezd beindulni...
  • Berselius
    #315
    Sajnos még mindig kint ácsorog, pedig már hívtam sokszor, hisz itt meleg van - úgy látszik, szeret kint ázni az esőben.
  • Pluskast
    #314
    Csak az anyagi része. No persze nem azt mondom, hogy dúskálok a lében de nem nélkülözök és megvan a biztos anagyi hátterem a normális élethez. Már csak a másik résznek kellene működnie de az még várat magára.
  • LoSA
    #313
    Kezd... :)
  • SzocsA
    #312
    amúgy még nem! és lehet emiatt nem is fog! hacsak valami "furfangosságot" ki nem találok!
  • SzocsA
    #311
    várd csak ki a hétfőt és a következő hónapokat!
  • pinnacle
    #310
    Úgy néz ki, hogy eléggé kezd összejönni az életem.
    Állás ( vezetői ), családi, magán, lakhatási, anyagi értelemben is.

    Szóval ( Kopp Kopp Kopp ) jó lesz úgyérzem. :)
  • LoSA
    #309
    Még mindig nem...
  • nan76
    #308
    Most azt mondom,hogy kezd..
  • byzhouse
    #307
    k**vára nem
  • Sóschips
    #306
    Változó..egyszer fent,egyszer lent.
    Az utóbbi pár napban igen,de előtte lófütyi.Most sem az a hú de jó,de kitartok és megyek/megyünk tovább.Mind pénzügyileg,mint családilag.
    A pénzért kőkemények megdolgozok,hogy evvel is segítsem édesanyám,a családomat,barátnőmet meg megvédem bárki is legyen az,na meg persze segítem őket,ahol csak lehet.
    Remélem marad is így,vagy inkább javul még a helyzet.
  • SötétBarom
    #305
    Na jóvan, kezd alakulni.
  • SötétBarom
    #304
    Bezártuk a boltot. :'(
    Robotmunkát kell nyomnom, hogy legyen zsé. :|
  • LoSA
    #303
    Még mindig... Nagyon NEM! :(
  • Voltan
    #302
    Nem, kurvára nem jött be.
    Se nő, se meló se most már.
    Faszom tele van az egészel....
  • matthias92
    #301
    Azt kell, hogy mondjam, hogy az elmúlt 18 (lassacskán 19, de már abban is kételkedem, hogy megélem) év alapján nekem szar életem lesz, nem mintha eddig nem lett vna az
  • nan76
    #300
    NEM!!!
  • LoSA
    #299
    Nagyon nem... (eddig)
  • smith09 #298
    Ennyi ! :-)
  • nan76
    #297
    így van..és POWAAA
  • smith09 #296
    Azt gondolom h jelenleg abba a lassan megszűnő középrétegbe tartozok melynek kis hazánk nagy részét kellene h képezze. Valamit ki kell itt találni mert lesznek problémák. Sokkal nagyobbak mint már jelenleg is vannak / ! / és amit mi valaha eltudtunk képzelni !

    Most jó. 1 - 2 éve jó. Tartson ki ez sokáig !
  • nan76
    #295
    most talán...de még ne kiabáljuk el...de most egész jó!!...ki tudja meddig?????????????????:)
  • Bruk
    #294
    Mi történt?

    Én úgy vagyok ezzel a témával hogy majd csak lesz valami. Remélhetőleg jobb, azért nem írom hogy "már csak jobb lehet" mert erre már ráfáztam, jött ezerszer rosszabb... Sosem volt valami jó életem, de van 1-2 olyan dolog amire örömmel emlékszem vissza így azt gondolom nem panaszkodhatom. A cél az hogy elmenjek ebből az országból, a lényeg hogy ne itt dolgozzak, éljek, ide csak a szeretteim miatt hazajárjak néha. Persze ez mind változhat, nem tudni mit hoz a jövő...
  • nan76
    #293
    mostanáig azt hittem,hogy kezd...aztán pár napja rá kellett jönnöm hogy NEM JÖTT BE...de még várok...hátha
  • sambauer
    #292
    Hát kb. ugyanazt mondhatom mint az alattam lévő, szal eddig rohadtul nem de ezt nagyrészt magamnak köszönhetem. De mivel fiatal vagyok tudom hogy a jelenlegi szituáció változni fog, illetve változnia KELL mert elvégre az a cél hogy "bejöjjön" az élet, mondjuk a megvalósítása még eléggé ködös számomra.
  • rooney8
    #291
    eddig? nem igazán... túl sok lehetőséget szalasztottam el... de próbálok megváltozni és így legalább már, ha lassan is, de kezd felfelé menni a színvonal :D
  • nan76
    #290
    szerintem,tök mindegy..most ahány éves vagy,Te hogy véled...idáig bejött vagy nem?
  • sambauer
    #289
    hány éves korban ideális erről véleményt mondani ?
  • ZsirosKenyer
    #288
    majd lesz jobb.
  • SötétBarom
    #287
    :(
  • nan76
    #286
    :(
  • Voltan
    #285
    Már nincs barátnőm, nem jött be :(
  • NessieGraf
    #284
    Én kicsit hosszabb ideje nézem ezt a dolgot. Volt mikor bejött, volt, mikor nem. Most tudom, hogy az eddigi legjobb dologba kezdtem, de kitartás kell hozzá. Az lelkileg megvan, másképp nemigen, mert a nincs munkánál sokkal rosszabb, mikor van, csak ....nak kifizetni.

    És nemrég szólt rám egy ember: Ez addig nem változik, míg bele nem kezdek abba, amihez tehetségem van. Kíváncsi vagyok rá, már csak egy hét és bemutatja, aki szerinte megfelelő mester lesz ebben.

    Ha más nem, jó pap lesz belőlem, de legalábbis holtig tanulhatok.
  • NessieGraf
    #283
    A biológia. Szerelemkor túl magas az adrenalinszinted, amit a szervezeted leszabályoz mielőtt belehalsz. Úgyhogy vagy kialakítasz egy nagyon erős szeretetre épülő kapcsolatot, vagy vége lesz a dolognak. Ilyen egyszerű.
  • CopyKing92
    #282
    komoly vagy :[
  • andersh
    #281
    a szerelem a pénzről szól, nem tudtad?
  • SötétBarom
    #280
    Sokmindentnemértesszmég.
  • [HUN]FaTaL
    #279
    Elvileg de. A gyakorlatban mégsem működik túl jól sajnos. Ilyen az élet. :)
  • CopyKing92
    #278
    igaz. :/ a legtöbben azt szeretik ha nem szerelemből szeretnek valakit ha nem csak úgy valakit!? "ideiglenesen":S

    -amúgy elvileg a szerelem nem arrol szól hogy ki egészítse egymást a 2 fél? és ha van különbség köztük akkor az csak segít a ki egészülésben.. nem?:S
  • [HUN]FaTaL
    #277
    Az, hogy a legtöbb ember nem monogám, csak a társadalom próbálja úgy "nevelni magát".