713
  • willcox
    #393
    Na de azért kéne pénzt kapnia, mert dolgozik. Most nem dolgozik, tehát miért is kapna pénzt. Ha kiderülne, hogy ártatlan, akkor persze visszamenőleg meg kéne kapnia, mert önhibáján kívül nem tudott dolgozni. De a dolgok jelenlegi állása szerint inkább lefoglalás történik (autók, repcsi, stb.). Ha te azzal a csaló szélhámos emberrel példálózol, akkor nincs miről beszélnünk.
    A joghoz viszont nagyon nem értesz, az már látszik. Az állampolgári jog nem tévesztendő össze egy szerződésben lefektetett jogviszonnyal.
  • babajaga
    #392
    Semmi köze a korhoz a gondolkodásnak.
  • babajaga
    #391
    Ilyen hogy hazudni mint büntetőjogi kategória nem létezik sehol a világon. A vallások említik meg.Ne keverjük a kettőt mert hülyeség jön ki belőle. Pld nyervognak hogy Hunwald fizetést kap.Csak egy baj van hogy bíróság nem itélte el ezért nem lehet jogaitól megfosztani. A szerződése viszonya amiért kapja nem szűnt meg. Ahhoz állampolgári jogait korlátozni kell amit csak bíróság megindokolt ítéletben mondhat ki. Ennyire egyszerű. Miért van hogy állítólag jogvégzett emberkék ezt nem tudják? Mert papír van de tudás semmi?
  • Möci
    #390
    Kedves babajaga (kis b-vel)!

    Elmegyek egy kicsit aludni és egy kicsit dolgozni és már megint több fronton Te vagy az "überhüje"?!
    Lazíts már egy kicsit! Annyiszor mondtam már Neked: nem a fiataloknak kell hozzád öregedniök, hanem Neked kell hozzájuk fiatalodni!
  • Skyline
    #389
    Oltasd be magad élő értelmes ember nem fogja,ennyi irány tényleg vissza hazudozó zsindexre mostmár...Szánalmas ez a ellenszerpárti fröcsögés.
  • babajaga
    #388
    Most írom le kétszázezredikszer! A vírus legyengíti a szervezetet és olyan is meghal aki még sokáig élt volna. Mert a szövödményes betegség kórokozója a gyengített szervezetet könnyebben tudja támadni! Miért nem érthető ez?
  • Möci
    #387
    Kedves willcox!

    "Szerinted büntetlenül lehet rabolni, lopni, hazudni?"
    Olyan naivan tetted fel ezt a kérdést, hogy muszáj rá nagyon komolyan válaszolnom!
    Megélt tapasztalatom szerint a válaszom az, hogy IGEN!
    DE a dolog hátteréhez hozzátartozik még egy régi hindu mondás, mely szabados fordításban, mai szóhasználatban így hangzik:
    "Minden nőt meg lehet dugni, de nem mindenkinek."
  • babajaga
    #386
    És azt honnan veszed hogy műthető volt?
  • babajaga
    #385
    Gondolod kézenállva számítógépezek? Én azért kapom ingyen mert olyan betegségem van amire jár. Szívesen átadom!
  • daemon017
    #384
    A fiú már eleve tüdőbetegségben szenvedett,megkellett volna már régóta műteni,nem a H1N1 szövődménye miatt halt meg,ez sajnos az egészségügyi rendszer hibája :S
  • babajaga
    #383
    Te tényleg ostoba vagy leírtam nekem nincs semmiféle vallásom mert minden egyes vallás butaságot követel az embertől.Anyai ágon mindenki református volt apai ágon meg mindenki katolikus. Akkor hány óra van? Nem is tudtam hogy 60 év fölött tilos számítógépet használni. Fotózni szabad? Elektronikával lehet foglalkozni? Világosíts fel, kérlek! Please! Nade miért van itt ilyen sötét?
  • willcox
    #382
    Még annyit: a rabruhát mondják csíkos pizsamának, az pedig a börtönre vonatkozik. Börtönbe a gazembereket kell zárni. Azt a jog mondja meg (egy jogállamban), hogy ki a gazember.
    PS: én végig börtönre gondoltam (a bűnösöknek ott van a helyük), nem koncentrációs táborra.
  • who am I 7
    #381
    istenem baba, ne legyél már ennyire sötét, nem tudsz értelmezni egy mondatot, és esetleg jelképes utalásokat észrevenni?Kiveszel egy szót és pörögsz a hülyeségeden, a lényeg nem azon van, hogy mit neveznek zöldhasúnak, hanem azon, hogy pénzért kapsz egy olyan dolgot amiért elméletileg fizetsz (lehet, hogy te csak csalsz) az államnak egy "elméletileg" vészhelyzetben.De, ha nem tudsz értelmesen hozzászólni, akkor ilyen baromságokat pls, ne írkálj már fölöslegesen, mert ezzel nem leszünk előbbre....Köszönöm.Leülhetsz.
  • Skyline
    #380
    Egy zsidráknak aki 45 évet melózott pontosan emléxik mi volt 65 évee és ezekalapján legalább 70-80 évesen ül a gép elött és fórumozik magyarázhatsz....
  • willcox
    #379
    Te nagyon hülye! A koncentrációs táborok munkatáborok voltak (a nácizmus idején). Koncentrációs táborok előtte is és utána is voltak pl. a komcsik idején is. Persze vannak olyanok is, akik egyes délkeletebbre lévő koncentrációs táborokat menekülttáboroknak hazudják (a saját hazájában hogyan lehet valaki menekült?).
    És hogy a szíved választottjairól is írjak: kitelepítésről is hallottál, ugye? Az nem 65 éve volt!
  • BaLTáSGYiLKoS
    #378
    Koszonjuk Emese, lehet hazafaradni a zsindexbe...
  • babajaga
    #377
    "remelem jol elsz a karpotlasodbol"

    A miből?
  • Skyline
    #376
    A koncentrációs táborokról pedig: Bár igaz lett volna a holokauszt, és nem munkatáborok lettek volna a valóságban, lehet nem tartani itt a világ. Dehát a holomese még áll, és a zsidrákok ebből gazdagodnak nállunk KÁRPÓTLÁSI jegyekkel amiket a magyar állami tulajdon eladogatásából kapnak...
    Nincs miről beszélni:)
  • babajaga
    #375
    Kormánya meg a Magyar Köztársaságnak van! Ennyit illő volna tudni! Ezt már egy kicsoportos is tudja.
  • Skyline
    #374
    Ha tiltakozol a diszkrimináció ellen akkor mehetsz is transzparensekkel egész Izrael ellen,Izrael maga egy nagy diszkrimináció, tele öntelt írtani való talmudista szardarabbal..:)
  • BaLTáSGYiLKoS
    #373
    remelem jol elsz a karpotlasodbol...
  • babajaga
    #372
    "vészhelyzet esetén..jó kis zöldhasúké meg lehet venni a vakcinákat"

    Orvos látott már? A zöldhasúnak az amerikai dollárt mondják! Tudod mit beszélsz? Te minősítesz másokat? Nem azt mondom hogy nézz magadba, mert ott úgy se látnál semmit.
  • babajaga
    #371
    Na akkor kezdjük építeni a koncentrációs táborokat! Én se kommunista se vallásos se színesbőrű nem vagyok akkor én kimaradok? Tiltakozom a diszkrimináció ellen! Oszt meg ki dönti el ki a gazember? Ez itt a kérdés!
  • who am I 7
    #370
    baba beteg ez nem vitás, büszke a kormánya járványügyi"intézkedésére"..vészhelyzet esetén..jó kis zöldhasúké meg lehet venni a vakcinákat, de ha valaki inkább őrizgetni szeretné mégjobb biznic tudnak hozzá széfet is jó áron....ugyeugye..

    Én is pont így vok, magyarok közt is van csaló..a gazember mind1 milyen nemzetiségű az gazember.A buták obégatják csak a rasszizmust/antiszem stb.Ettől függetlenül nemzetiségeken belül sem árt figyelni az arányokat, mert 10 cigusból nem 9 tisztességes, hanem pont fordítva, és nyilván a ZS-k sem a tisztalapokról híresek, de vannak tisztességesek, nekik respect.
  • willcox
    #369
    Te nagyon beteg ember lehetsz (agyilag).
    Miféle kiirtásról beszélsz? A rabruha nem egyenlő a kiirtással!
    Nem önmagukban a komcsikkal/zsidókkal/cigányokkal/stb. van a többségnek baja, hanem a gazemberekkel. A normális és becsületes emberekkel, legyen az komcsi/zsidó/cigány/stb., semmi baj nincs.
    Én büntetném azt, ha valaki megalapozatlanul rásüt a másikra valamilyen negatív jelzőt, mint pl. a fociban színészkedésért is sárga lap jár.
    Ha valaki gazemberségért egy gazember komcsit bírál, az nem fasizmus.
    Ha valaki gazemberségért egy gazember zsidót bírál, az nem antiszemitizmus.
    Ha valaki gazemberségért egy gazember színes bőrűt bírál, az nem rasszizmus.
    Vagyis: ha valaki a felsorolt három jelző valamelyikét indokolatlanul használja, azt büntetném.
  • babajaga
    #368
    A vírus röhögve mondja a többieknek: srácok munkaszünetet tartunk. Ezek a hülye magyarok leszámolásról beszélnek, képesek kiírtani 2,5 millió embert, nekünk semmi dolgunk nem lesz!
  • willcox
    #367
    LOL! Ez a kormány (és az előző kettő is) eddig csak kárt tudott okozni.
  • willcox
    #366
    Te nem vagy tisztában a fogalmakkal! Ennyire alulművelt lennél?
    Szerinted büntetlenül lehet rabolni, lopni, hazudni? Ez mintha jogállam lenne, vagy mi a szösz.
  • babajaga
    #365
    Na látod, ezt hívják fasizmusnak!
  • babajaga
    #364
    "olyan oltásért, amit ráadásul a kormány javasol"

    Az a kurva kormány képes járványügyi intézkedéseket hozni! Hát van pofája!
  • willcox
    #363
    Nemsokára Game Over lesz. A következő játékot már csíkos ruhában fogják játszani.
  • babajaga
    #362
    Pontosan lehetett követni hogy a kormány mikor milyen intézkedéseket tett a probléma kezelésére,és ez a 2009-es évben volt.
  • willcox
    #361
    Ez igenis logikai kérdés. Ha az ember fizeti a TB-t, akkor egy olyan oltásért, amit ráadásul a kormány javasol (reklámoz), ne kelljen fizetnie senkinek (aki jogosult rá, mert fizetve van utána a TB). Ez független attól, hogy kérek-e oltást, vagy nem. Az, hogy ennyire gyenge a felfogásod, arról nem én tehetek.
    Most már röhöghetsz is magadon.
  • Epikurosz
    #360
    Egyébként meg nagyon elegem van, hogy Perez szavaival élve a zsidók felvásárolták/-ják Magyarországot. Kezdve a csepeli szennyvíztisztítóval, a metróépítésen, pécsi vízművön, autópályaépítéseken, gyógyfürdőkön át a vakcinagyártásig. A pénzünket meg szivattyúzzák kifelé.
  • willcox
    #359
    "Én 65 évvel ezelött történtekre pontosan emkékszem" - ehhez az kéne, hogy legalább 68-70 éves legyél.
    "te meg a két hónappal ezelöttiekre nem" - ezt honnan veszed? Az addig rendben van, hogy vörösen izzanak a szemeid, de hogy én mit és hogyan itélek meg, azt ne az emlékezőtehettségemen kérd számon.
  • Epikurosz
    #358
    Ne mossuk össze a dolgokat.
    Az oltóanyag hogy jó vagy sem, az tudományos kérdés.
    Az, hogy ki gyártja, jogi, politikai és gazdasági kérdés.
    A közvéleménynek jogában áll tudnia, hogy a nemzetbiztonság szempontjából is ennyire fontos oltóanyagot kik gyártanak.
  • babajaga
    #357
    Na most röhögjek? Kijelented alább hogy te ugyan nem oltatod be magad ha fene fenét eszik, aztán meg a TB támogatásért nyifogsz. Ezt logikai abszurdnak hívják.
  • babajaga
    #356
    "hozzáértéssel intézkedik, az se jó egyeseknek" - ilyenre nem emlékszem"

    Elég hihetetlen az ilyen rövid emlékezet. Én 65 évvel ezelött történtekre pontosan emkékszem te meg a két hónappal ezelöttiekre nem. Ugye látod? Nem látod? Na látod!
  • willcox
    #355
    TB-t mi a szarért fizetünk?
  • babajaga
    #354
    Ez megint fals érvelés! Mégis mit képzelsz más országokban a gyártó ingyen gyártja az oltóanyagot? Nem kívánom senkinek hogy annyit kelljen fizetnie. Azt elfelejtettem hogy mindenki tudja! De ki az a mindenki? Tudod az igazság nem létszámtól függ.