713
  • willcox
    Teátrálisan? Egyáltalán tudod, hogy mit jelent?
  • willcox
    Hm... Te kipa voltál?
  • babajaga
    A család nem tudja miért röhögök nyerítve. Az hogy elmentem gyógyszertárba tény, az hogy utána a Coopba bementem tény. A gyógyszertári blokkon 13:37 a boltin 13:56 van. Ezek is tények. De hogy szar nyomozó lennél az is tény.Pedig ez tényleg egyszerű feladat. Nem stopperrel szoktak a boltba indulni.
  • Möci
    Kedves wilcox!

Mert fröcsögsz és vagdalkozol, mint egy 14-15 éves tini lány, akinek megkérdőjelezik a butuska kinyilatkoztatásait, vagy mint egy jobbikos, akinek mellesleg, akár nagyon is igaza lehetne, ha nem viselkedne annyira teátrálisan.
  • willcox
    Olcsóbb, mint egy számítógép!
  • willcox
    Ahhoz képest elég gyorsan végeztél, mert 13:07-kor már itt rontottad a levegőt egy nem rövid beírással, és persze előtte el is kellett olvasnod a hozzászólásokat. Legközelebb hihetőbbet hazudj.
  • babajaga
    Én egyszer nem nyomhatok mellé?
  • babajaga
    Hát rádióm az nincs! Minek? Megint egy feltételezés!
  • Möci
    Kedves babajaga (kis b-vel)!

414-es kérdésre nem lehet válasz a 419-es
  • babajaga
    Egy órakor mentem el kerékpárral a gyógyszertárba, majd a Coopba és volt egy élményem! Találkoztam egy autóssal aki teljesen egyenrangú közlekedőnek fogadott el és ennek erősen látható jelét adta. Vannak még apró örömök az életben!
  • willcox
    Esetleg szintén zenész?
  • willcox
    Ezt elmagyaráznád?
  • Möci
    Kedves PadaOne!

Szerintem nagyjából igazad van, úgyhogy egyetértek.
  • willcox
    A bolgárgyurinak a rádióban van műsora! Akkor ki is beszél mellé? Mondtam én tévét? Amúgy - nem is tudom, hogy ki beszélt itt arról, hogy tévében látta az eseményeket élőben. Biztos olyan, aki nem néz tévét.
    Legalább konzekvensen lennél hülye, de hát még az sem megy neked. A testŰlet (Üvegtigris) betett neked rendesen.
  • babajaga
    Egyáltalán tudod mi az bűnügyi vegyi szakértő? Pontosan kiderül a TV sorozatokból, nem nézed? Én igen volt kollegáim.
  • Möci
    Kedves willcox!

Te egy PÖCS vagy nem is kicsi!
  • babajaga
    Atyafi! Megint melléb*****l Nekem nincsenek olyan TV csatornáim amit te hiszel, ugyanis nincs pénzem rá! Nekem akkor se kellene 30 TV csatorna ha pénzem lenne rá.
  • willcox
    Még jobb! Rendőr voltál. Sejtettem, hogy volt valami ilyesmihez közöd.
    Hogy beszélhetsz így az elvtársaidról? Csúnya dolog! Összetartás elvtársak, összetartás! (Csapd le csacsi) :)
  • Pada0ne
    Attol, hogy 'mindenki' hulyenek tartja nem biztos, hogy az is. Reszemrol tovabbra is partatlan vagyok mindenben, csak a velemenyemet irom le. Szerintem sokmindenben igaza van, csak sok ember nem arra forditja az idejet, hogy elgondolkozzon valamin, hanem keres valakit es elkezdi szapulni. Ez a baj a mai vilagban. Egy velemenyt meghalgatsz, vagy kornyezeted reven egy hitben nosz fel, es ezekutan mar csakis az lehet az igazsag, akarki akarmit mond. Johet az anyazas....
  • Möci
    Kedves babajaga (kis b-vel)!

Bocsáss meg ezért az abszolút személyeskedésért, de Te ugye, már hosszabb ideje vagy mozgásodban korlátozott?
    Megkérlek még egyszer,hogy ne haragudj mostani indiszkréciómért, de valóban érdekel.
  • Ahoy
    Szerintem hagyjuk a fenébe... Undorító amilyen stílusban itt egyesek írogatnak... ennek már köze nincs a tudományhoz, a h1n1-hez, sőt még véleményekhez sem... hanem pusztán alázás és személyeskedés (Pl alább az a kép a kárpótlásról... ez nagyon undorító egy húzás volt)

Eddig szerintem észérvekkel próbáltunk meggyőzni embereket, hogy odafigyelhetnének esetleg maguk és mások egészségére is...De reménytelen. Tőlem akár kolerás is lehet akárki, nem fog érdekelni. Szerintem mi komcsizsidóburzsoák, megtettük magunkért és a közérdekért azt amit lehetett (vállaltuk a mellékhatások óriási eszetlen nagy kockázatát, élő vírustenyészetekké váltunk, buta zombik lettünk, sőt még a jó édes k anyánkat, mert mutáns vírusokat szaporítunk a vérünkben, ugye?...)

Szóval ezek után érdemes aggódni más egészségéért? Szerintem eljött az idő, hogy itthagyjuk ezt a bájos alpári stílusú fórumot, hadd emésztődjenek a saját fanatikus gyomornedveikben - teljes egyetértésben. Részemről ennyi.
  • babajaga
    Én bűnügyi nyomozó voltam mint vegyi szakértő 8 hónapig addig amig el nem küldtem a kurva anyjába a bunkó párttitkárt. Úgy emlékszem csak az lehetett önkéntes rendőr meg munkásőr aki párttag volt.Miért hiszik sokan hogy akkor mindenki párttag volt? 6-700 ezernél több párttag sose volt!
  • willcox
    Hívd fel a bolgárgyurit és kérdezd meg tőle. Ő biztosan olyan választ ad neked, amivel nem fogsz vitatkozni. De megkérdezheted acélosanhülyeendrét vagy buzioroszjóskát is. Velük beszélgess, velük biztosan szót értesz. Itt mindenki csak hülyének tart téged.
  • Pada0ne
    Ugye rosszul latom, hogy itt mindenki a tunteto, gyujtoato, vandal, idiota, szelsojobbos, fradista kemenymag mellett van???
    A rendorok nem voltak felkeszulve ilyesfele beavatkozasra, mert joideje nem volt hasonlo eset. OK ez nem mentesit semmi alol. Teny hogy tobb esetben rosszul jartak el, de ha eleve nem lett volna kik ellen 'harcolni' nem estek volna aldozatul artatlanok, rendorok stb...
  • babajaga
    Csodálkozom hogy ne fogtad fel hogy én iskoláskorom óta nem voltam semilyen tömegrendezvényen, semilyenen ismétlem! Útálom a tömeget ha nem fogtad volna fel!Mert egy eszetlen agyatlan massza! Amióta TV-m van focimeccsen se voltam.És hány embert ítéltek el a rongálásokért gyújtogatásokért?
  • willcox
    babajaga! Te önkéntes rendőr voltál, vagy munkásőr?
  • Balumann
    Ezek nem vágott videók te észlény, hanem tüntetők készítették kamerákkal, és tökéletesne látszik a lényeg. Melyik TV-n láttad te vágás nélkül, végig élőben a 22-e estétől 24-e hajnaláig?
  • willcox
    Szövegértésben sem brillírozol, mint ahogy a jogban és másban sem. De osztod az észt rendesen. Látszik, hogy rendszeresen hallgatod bolgárgyurit és valószínűleg ott csápoltál az első sorban is mindig lopcsány, vagy éppen a botoxildi beszédei alatt is.
    Felnőtt, nagykorú emberekről van szó, akik kötelesek felelni a tetteikért. Nekem hiába mondanák, hogy gyújtsak fel egy autót, nem tenném. Bárki is mondja. De ha magamtól úgy érezném, hogy egy bizonyos autót fel kell gyújtanom, akkor lehet, hogy megtenném (bár ilyen eset normál körülmények között nem fordulhat elő). Mint ahogy a kútba is csak a hülye ugrik be, ha ezt mondják neki, úgy mást is csak akkor tesz meg egy normális ember, ha úgy is gondolja, hogy az helyes. Utána viszont, ha a tettéért felelősségre vonják, akkor ne mutogasson másokra.
  • babajaga
    Nekem ne mutogass vágott videókat én az élő adásokat láttam.
  • Balumann
    Aha, tehát úgy kezdődött az egész, hogy a tömeg gondolt egyet, és elkezdte dobálni a rendőröket, miközben szétvertek mindent, aztán ordítozták az AVH-t, aztán odamentek az MTV épületébe meg az autóikba kárt tenni, igaz?

Én ilyen videókat látok:
    1 , 2 , 3 .

Ezek mellett ezt olvastam, ahol minden részletesen le van írva, nem csak a tüntetők ellenállásától kezdve... (igen, az is le van írva, hogy mikor késeltek meg egy rendőrt (ami miatt megsérült a keze), meg mikor kezdték el dobálni a rendőröket...).

Az, hogy a rendőrségben megsérültek, nem bizonyítja, hogy nem ők kezdték. Gyanítom rendőrök közül jóval kevesebben szenvedtek maradandó károsodást.
  • babajaga
    Te úgy látszik nem azt a felvételt láttad amit én.Elmondom a tömeg elkezdte dobálni a rohamrendőröket mintegy tíz perc után felszólították 3x őket hogy oszoljanak és csak ezután löttek könnygázt és gumilövedéket. Több minz 200 rendőr sérült meg egyiknek súlyos lábtörése volt.Nem a te testvéred, nem a te apád volt ugye? Az autóra meg rá van írva hogy korrupt személyé? Úgye? Az FTC stadion székei is korrupt személyé voltak azért kellett összetöni? A metrókocsi is?
  • babajaga
    Fasza. Spontán felgyújtják az autódat akkor te köszönőlevelet írsz?
    Mellesleg mióta spontán a felbújtásra rombolni?
  • Balumann
    Ami azoknak a rendőröknek, akik történytelenül még a megemlékezőknek, túristáknak, vagy csak éppen a környéken lakó szerencsétlen időben kinntlévő embereknek nekitámadtak, ráadásul fejmagasságban lövöldöztek (több embernek maradandó károsodást, látásvesztést okozva).
    Nagyon jól tudták, és egyértelműen ez volt a céljuk, hogy az emberek visszatámadjanak, a médiában meg bemondják a csürhe megdobálja a rendőröket, autókat gyújtottak fel (korrupt személyek autóit), stb.
  • willcox
    Azért semmi. A spontán rombolás elitélendő az én erkölcsi normám szerint.
  • willcox
    De az általad felhozott csaló gazembernek dolgoznia kellett volna, és azért illetné meg pénz. Ne beszélj mellé!
  • Pada0ne
    3 ev kotel. :)
  • babajaga
    Mi jár annak a gazembernek aki egy tömeget csődít a TV székház elé hiszen bizonyíthatóan hallatszott mikor azt mondta hogyha nem veszik át a petícióját tömeggel jön vissza. És ez az általa feklbujtott csürhe rombol és gyújtogat?
  • babajaga
    Ennek semmi köze nincs elvtársi viszonyhoz amerikában is így van. Amíg bíróság jogerősen el nem ítéli adig nem lehet megfosztani egy szerződésben lefektetett dologtól . Ez a rendelkezés az Orbán kormány alatt is létezett. A munkaszerződésben le van írva hogy az illető miért kap pénzt.Pld egy felügyelőbizottsági tag azért kap pénzt mert tag. Kész. Egy kurva szó nincs hogy ezért neki ott kell lenni és dolgozni kell.Húsz éve így van ha nem vette volna valaki észre.
  • who am I 7
    Ne busúlj Sanyi, még terrorista lehetsz...
  • Sanyix
    Fura, ha engem lecsuknának és nem dolgoznék, lófaszt se kapnék a munkáltatómtól. Bár én csak egy egyszerű droid vagyok elvtársi viszony nélkül...