713
  • Möci
    #513
    tudod itt most H1N1 lenne a téma!
  • Balumann
    #512
    Tessék ezt pl. végighallgatni.
  • Balumann
    #511
    Ezt most vettem észre. Mi alapján mondod ezt róluk? Már számos dolgot kiderítettek, szakmai konferenciákat szerveznek, járják az országot érdeklődve a helyzetekről. EU-s és Magyar parlamenti felvételek vannak fennt youtuben a jobbik megnyilvánulásairól. Nem éppen tűnik úgy, hogy csak bejutni akarnának, aztán utánozni a többi díszmajmot.
    Remélhetőleg kapnak esélyt, és helyre fogják rakni az országot, más esély úgyse nagyon van. Már nagyon sokat tettek, és nem adtak még okot a kételkedésben (csak 1-1 szervezete, mint pl. a nemrég linkelt zsidós titkos árveréses cikkben... remélhetőleg kivételek).
  • willcox
    #510
    !
    Miért nekem írtad?
    Nekem van pár régi jó ismerősöm, aki tényleg rendőr volt. Az infók többsége tőlük származik.
    Én voltam katona. Sorállományú.
  • Möci
    #509
    B*ki babajaga!!!

    Ez a k*cs*g willcox (mindig elfelejtem, hogy írja a nevét -gondolom ez biztos tudattalan) azt feltételezi, hogy egy és ugyanazok vagyunk. Ezt szerintem Te is viccesnek találod.
    Szerinte felettéb gyanús, hogy mindkettőnket érdekel a fotózás, és szerinte az is feltünő, hogy nagyjából azonos időből származik a regünk (habár ezt még nem ellenőriztem).
    Szerintetek ki a volt BM-es vagy HM-es?!
  • willcox
    #508
    A hivatásosoknál volt egy év, a polgárinál fél év. Bocsika.
    Neked fingod sincs erről, soha nem voltál rendőr. Hazudozol, de ahhoz az a kevés info, amit összeolvastál, vagy meséltek neked, édeskevés.
    "Addig tanfolyam tanfolyam hátán". - akkor hogyan voltál te nyomozó? Pláne szakértő?
    Fejezzük be, mert rövidnadrág vagy. Azonnal megbuksz bármit írsz, és egyébként is nagyon off a te állítólagos rendőr múltad.
  • Balumann
    #507
    És megkérlek, olvasd végig a belinkelt cikkeket, mert a tények ismeretének hiányában nem igazán lehet érdemben vitázni. :)
  • Balumann
    #506
    EZt is olvasd el, VÉGIG!
  • willcox
    #505
    Hidd el, hogy tudom. Te meg nem voltál sehol.
  • Balumann
    #504
    Mert jó kereskedők mi :D Meg mondjuk a talmud miatt, amiben ilyenek vannak, hogy zsidó szabadon megölhet, kifoszthat nemzsidónak, hazudhat nem zsidónak, és még jópár olyan dolgot, amit más emberek nem fogadtak el. A kiválasztott népnek mindent szabad... A történelem ismétli önmagát, most a holokauszt hazugságok miatt védve vannak, még támogatják is őket, hogy kiírtsák a "földjükön élő """"terrorista"""" palesztinokat". Persze most is palesztina kezdte, néhány rakétatámadással, amiben senki nem sérült meg és anyagi kár sem keletkezett, nameg hogy képzelik hogy ellenzik a területfoglalásaikat.

    A rendszerben is van rengeteg hiba. De a zsidókban is, és az emberekben mindig is ellenszenvet fog kiváltani. Nekik segítene, ha végre rálennének kényszerítve a tisztességes módszerekre. Pl. Kertész Imréről is kissé másképp vélekedek, amióta ezt elolvastam (a film főszereplőjének válogatásánál az utolsó 20-ban voltam benne, és mikor megnéztük eléggé hatása alá kerített). Sajnos ennek is utána lehet nézni, nem cáfolta meg semmi.
  • babajaga
    #503
    "Amúgy meg nyomozó csak hivatásos lehetett"

    Annyit tudhatnál hogy a rendőrségnél 12hónap után véglegesítettek valakit. Addig tanfolyam tanfolyam hátán. Mivel én 8 hónap után elküldtem a pártitkárt üdülni hiába voltam bármilyen jó elküldtek.
  • Pada0ne
    #502
    Najo azert a 'Nagy Meset' ne hozzuk forrasnak.
  • Balumann
    #501
    Ez így van. És az is igaz, hogy kivételek mindig voltak, akik el is távolodtak a zsidó szokásoktól. Nem tudom mennyire igaz, hogy Jézusnak is zsidó tanítványai voltak. A többiek viszont nem tudták elfogadni (hogy is fogadhattak volna el egy olyan embert, aki szeretetet, (Isten előtti) egyenlőséget, és számos ilyen zsidóvallást megszégyenítő dolgokat tanított.
  • babajaga
    #500
    Van? 1966-ban meg volt! Mi volt? Te tudod? És én aki ott voltam nem?
  • Pada0ne
    #499
    Es miert uldoztek oket mindenhonnan? Azert mert jo kereskedok voltak. Csupan az irigyseg es az alsobbrenduseg miatt. Nem belekotni az alsobbrendu szoba, mert csak azt akartam kifejezni vele, hogy bizony a zsidok csunyan kihasznaltak a kereskedelemben masok hulyeseget. Mondhatni abbol gazdagodtak meg, es teszik a mai napig. Tovabbra is a rendszerben van a hiba. As like the ciganykerdes. Amig megteheti, hogy segelyekbol lereszegedik semmi munkaval, meg is fogja tenni. Hulye lenne dolgozni, ha anelkul is elvan. Ezen kell valtoztatni.
  • Pada0ne
    #498
    El kell hogy keseritselek, de a Jobbik semmit nem fog csinalni ebben az orszagban. Az igaz, hogy osszekaparjak a kis bejutashoz szukseges szazalekot, de kb ennyi.
  • willcox
    #497
    Tegyük hozzá, hogy amióta Egyiptomból elzavarták őket, azóta soha és sehol nem voltak szívesen látottak, és ezt csak maguknak köszönhetik (ismert a vicc: ...mindenki szembejön...). A.H. pedig csak a XX. század első felének vége felé volt jelentős és meghatározó személy.
  • Balumann
    #496
    Most miért sikerült a link...

    Itt van egy linkgyűjtemény, ezeket olvassa végig mindenki, aztán lehet véleményezni, ellenérvelni.
  • Pada0ne
    #495
    Szoval akkor a nem tetszo szokasok miatt. Baromi nyomos erv. Es persze a kitelepites mellett minden vagyonukat hagytak volna ott ahonnan 'kitelepitik' oket.
  • Balumann
    #494
    Mindaddig antiszemitának, rasszistának fogják beállítani (akiknek az az érdeke, hogy az embereket elrettentse az oldal olvasásától, még mielőtt rájönnének a dolgokra).
  • Balumann
    #493
    Nem enged linkelni a mult-kor történelmi portálról. Vicces.

    Ha kiakarták volna írtani, nem szolgált volna 150 ezer zsidó katona a zsidó hadseregben (de zsidó tábornokok is voltak), nem vitték volna el őket Lengyelország területére (egyik legfontoabb iparhelységre) -aminél szintén érdemes megjegyezni, hogy több milliót el sem vittek, többmillió túlélte. Kurucon megintcsak jópárszáz (megcáfolhatatlan) logikus cikk, de maguk a tények mondanak ellent az egésznek. És milyen meglepő, zsidó származású emberek indították el a holokauszt-revizionizust (pl. David Cole a leghíresebb).

    Hogy ma miért zsidózunk? Azért, mert nagyon sokaknak általános rossz szokásai vannak, több százan élnek még ma is meg történeteikből, másrészt a holohazugság miatt kártérítést fizettek, amiből Izraelt építik, és most kiírtják onnan a palesztinokat (persze kölcsönös utálat, a palesztinok sem kedvelik a zsidókat, főleg hogy elnyomják őket, ezért az alakítot segélyszolgálat idővel átment felszabadító mozgalommá (öngyilkos merénylők is akadtak), másik szemszögből terroristák).
    Még jópár érv van ,szintén megfogsz mindent érteni, ha olvasod a kurucinfot. Nem leszel rasszista, nem akar kiírtani senki semmit, a hazudozást, gázai népírtást, és a korrupt zsidómédiát akarják leleplezni, leváltani. Cigányproblémára is fog a Jobbik erőszakmentes megoldást (bár nekik nem az, ha őket is bűntetni fogják (börtön)).

    Továbbra is várok szívesen okokat, amiért nem kéne olvasni a kurucot (forrásokkal, bizonyítékokkal, és logikus érveléssel). Ha lenne, akkor én se olvasnám már, és nagy valószínűséggel még sokan mások sem.

    Megpróbálom még1x a linket: hmm
    Ha nem megy, akkor talán így: mult-kor.hu/cikk.php?id=18827
  • Pada0ne
    #492
    Bocs csak abbol indultam ki amit TE irtal. 'Mindaddig antiszemita, rasszista lesz,'
  • Balumann
    #491
    Hova tűnt az üzenetem többi része?...

    Ha kiakarták volna írtani, nem szolgált volna 150 ezer katona a zsidó hadseregben (de zsidó tábornokok is voltak), nem vitték volna el őket Lengyelország területére (egyik legfontoabb iparhelységre) -aminél szintén érdemes megjegyezni, hogy több milliót el sem vittek, többmillió túlélte. Kurucon megintcsak jópárszáz (megcáfolhatatlan) logikus cikk, de maguk a tények mondanak ellent az egésznek. És milyen meglepő, zsidó származású emberek indították el a holokauszt-revizionizust (pl. David Cole a leghíresebb).

    Hogy ma miért zsidózunk? Azért, mert nagyon sokaknak általános rossz szokásai vannak, több százan élnek még ma is meg történeteikből, másrészt a holohazugság miatt kártérítést fizettek, amiből Izraelt építik, és most kiírtják onnan a palesztinokat (persze kölcsönös utálat, a palesztinok sem kedvelik a zsidókat, főleg hogy elnyomják őket, ezért az alakítot segélyszolgálat idővel átment felszabadító mozgalommá (öngyilkos merénylők is akadtak), másik szemszögből terroristák).
    Még jópár érv van ,szintén megfogsz mindent érteni, ha olvasod a kurucinfot. Nem leszel rasszista, nem akar kiírtani senki semmit, a hazudozást, gázai népírtást, és a korrupt zsidómédiát akarják leleplezni, leváltani. Cigányproblémára is fog a Jobbik erőszakmentes megoldást (bár nekik nem az, ha őket is bűntetni fogják (börtön)).

    Továbbra is várok szívesen okokat, amiért nem kéne olvasni a kurucot (forrásokkal, bizonyítékokkal, és logikus érveléssel). Ha lenne, akkor én se olvasnám már, és nagy valószínűséggel még sokan mások sem.
  • Balumann
    #490
    Pontosan erre számítottam. Nem rasszista, és nem antiszemita az oldal. Látogattsága az van bőven (a minimum az napi 150 ezernél kezdődik és növekszik ahogy láttam). Ezeket azért mondják, hogy az emberek ne olvassák el az oldalt.

    "A zsidozast meg magyarazza mar el nekem valaki. Hajdanan 'valaki' kitalalta, hogy igen innen lehet penzt szerezni, uccu neki irtsuk ki oket"

    Olvass utána néhány dolognak, hogy a történelemben miért utálták szinte mindig a zsidó népet, olvasd el a Mein Kampfot (abban minden benne van, hogy Hitler milyen SZOKÁSOK, TULAJDONSÁGOK miatt nem kedvelte őket, saját tapasztalatai alapján... az ún faji elmélet kb. a 100 valahanyadik oldalon van, úgy 4 oldal, kiírtásról nem beszél csak arról, hogy keveredni nem kellene velük).
    Ki akarta kiírtani őket?? Madagaszkárra vagy Palesztinába akarták kitelepíteni őket, csak végül úgy döntöttek minden munkaerőre szükség van. Ha kiakarták volna írtani, nem szolgált volna 150 ezer katona a zsidó hadseregben (de zsidó tábornokok is voltak), nem vitték volna el őket Lengyelország területére (egyik legfontoabb iparhelységre) -aminél szintén érdemes megjegyezni, hogy több milliót el sem vittek, többmillió túlélte. Kurucon megintcsak jópárszáz (megcáfolhatatlan) logikus cikk, de maguk a tények mondanak ellent az egésznek. És milyen meglepő, zsidó származású emberek indították el a holokauszt-revizionizust (pl. David Cole a leghíresebb).

    Hogy ma miért zsidózunk? Azért, mert nagyon sokaknak általános rossz szokásai vannak, több százan élnek még ma is meg történeteikből, másrészt a holohazugság miatt kártérítést fizettek, amiből Izraelt építik, és most kiírtják onnan a palesztinokat (persze kölcsönös utálat, a palesztinok sem kedvelik a zsidókat, főleg hogy elnyomják őket, ezért az alakítot segélyszolgálat idővel átment felszabadító mozgalommá (öngyilkos merénylők is akadtak), másik szemszögből terroristák).
    Még jópár érv van ,szintén megfogsz mindent érteni, ha olvasod a kurucinfot. Nem leszel rasszista, nem akar kiírtani senki semmit, a hazudozást, gázai népírtást, és a korrupt zsidómédiát akarják leleplezni, leváltani. Cigányproblémára is fog a Jobbik erőszakmentes megoldást (bár nekik nem az, ha őket is bűntetni fogják (börtön)).

    Továbbra is várok szívesen okokat, amiért nem kéne olvasni a kurucot (forrásokkal, bizonyítékokkal, és logikus érveléssel). Ha lenne, akkor én se olvasnám már, és nagy valószínűséggel még sokan mások sem.
  • willcox
    #489
    Rosszul tudod. A rendőrségnél (ugyanúgy, mint a honvédségnél) van állománytábla. Az egyes beosztásokhoz meg van határozva, hogy azt milyen jogállású töltheti be, illetve a képesítési követelmények, stb. mind előre meg vannak határozva. A hivatásos állomány jobban volt fizetve, mint a polgári, de mivel ha valaki nem lehetett hivatásos, de el akarták ismerni anyagilag is a tevékenységét, akkor lehetett kipa.
  • Pada0ne
    #488
    Na a mai napra is megvolt a szokasos osszeeskuves elmelet. :)
  • willcox
    #487
    Én tudom, hogy mi az a polgári alkalmazott, de te nem tudtad, hogy mi a kipa. Amúgy meg nyomozó csak hivatásos lehetett. Úgy voltál te rendőr, mint én római pápa. Valószínűleg nem is vagy annyi idős, mint amennyinek mondod magad. Möci haveroddal együtt, aki szintén fényképészkedik. Még az is lehet, hogy a két nick ugyanazt az embert jelenti (a regetek sem esik messze egymástól).
  • babajaga
    #486
    Polgári alkalmazott a szakács takarító pld azokat miért neveznék ki? Itt a butaság kinevezni csak vezetőt lehet.
  • babajaga
    #485
    "abban az időben minden rendőr párttag volt"

    Ezt a hazugságot kitől vetted? Mert magadtól nem hiszem hogy ilyent kitalálsz ezt a mentalitást valaki beléd oltotta.Te minek nézed a másikat tulajdonképpen? Miért terjesztenek hazugságokat? Tudod mi az polgári alkalmazott?
  • Pada0ne
    #484
    Varhatsz, de sajnos en nem fogom megadni neked, pedig hidd el nem lenne nehez. Mindaddig nem amig rasszista es antiszemita. Sajna nincs kedvem a szelsosegesek latogatottsagat novelni. A vegen meg azt hiszik annyi embert erdekel...
    A zsidozast meg magyarazza mar el nekem valaki. Hajdanan 'valaki' kitalalta, hogy igen innen lehet penzt szerezni, uccu neki irtsuk ki oket, es uszitsuk ellenuk a nepet, es megvan a love a vilag meghoditasara.
    Az egy dolog, hogy irnak igaz dolgokat, DE nem puffogni kell es uszitani a nepet. Persze meg lehetne oldani igy is a problemakat; gyulolettel gardaval hasonlo dolgokkal, de ugyanmar ez nem a kozepkor.
    Johet a fekete leves.
  • willcox
    #483
    Azt inkább nem írom le, hogy én minek tartalak téged.
  • Balumann
    #482
    "Mondja ezt aki kurucot olvas. :D:D:D Az am a partatlan es szubjektiv."

    A kurucinfo nem pártatlan. Az igazság, és a magyar (magyarországon élő, származástól független de nem élősködő, hazudozó, becsületes ember) oldalán áll.
    Mindaddig antiszemita, rasszista lesz, amíg a cigányproblémával nem tesznek semmit, nem vizsgálják felül a holokausztot, zsidóknak adják el az ügy (pl. egy, ami nyilván csak kitaláció, egy gyűlöletkeltés a zsidók ellen... én örülnék ha megcáfolnák), kormányellenes amíg korrupció van, és rendőrellenes, amíg nem az emberek jólétét szolgálják.

    Az ember jópár cikk végigolvasása után rájön, hogy ahogy a média beállítja, nemigaz. Ha másfél évvel korábban tör ki ez a vita, a ti oldalatok érveltem volna (tettem is), aztán 1 éve úgydöntöttem, akkor is fogom olvasni. Egyszer ne értenék velük egyet, vagy cáfolnák meg őket a tudjátok mivel kapcsolatban.

    Jó mondjuk most Lipusz Zsoltnak nem kellett volna a H1N1 -ről írni, de elejére oda is írta, hogy "nem tudok felelősséggel és tudományos megalapozottsággal állást foglalni a dolog gyógyászati, illetve természettudományos vonatkozásait illetően".

    Várok szeretettel összefüggő érvelést, hivatkozásokkal, hogy mi a probléma a kurucinfoval.
  • kicsizoz
    #481
    Elképesztő, hogy min múlik az, hogy ki adja be és ki nem! :)
    Ha pár hónappal később (választások után) jön a járvány, akkor a jobbosok adják be és a balosok tiltakoznak? :)
    Min múlik egy ember egészsége... elképesztő!
    Hogy ebből is politikai történetet vált, hihetetlen..
  • Pada0ne
    #480
    Na tessek mar a kipa sem kipa. :D
  • willcox
    #479
    "Ezt a dögös kis dumát" - ezt maximum tőlem tudnád letölteni, mert tőlem származik. Én legalábbis előtte senkitől sem hallottam.
  • willcox
    #478
    1. abban az időben minden rendőr párttag volt.
    2. a kipának valóban van egy olyan jelentése is, mint amit leírtak a #458-ban, de én nem erre gondoltam. A rendőrségen belül volt olyan, hogy "kinevezett polgári alkalmazott". Ezt hívták a rendőrségen belül röviden kipának. Egy rendőrnek ismernie kellett volna ezt.
  • Lollerka
    #477
    mondjuk teny h csak az emberi faj kuzd a termeszetes kiavlasztodas ellen...
  • Pada0ne
    #476
    Kicsit? :D
  • Lollerka
    #475
    kezd kicsit offtopic lenni ez a cucc:D
  • babajaga
    #474
    Én hat év óta a sima védőoltást is az orvosnál kapom meg és most is mindkettőt egyszerre, mivel veszélyeztetett vagyok, de hülye nem.